Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK P09 Viktor Lindberg viktor@lindberg.one 0708163132 Neongul/Svart/Svart
FC Helsingborg P09-Blå Emmy Nilsson emmy@fch.nu 0733-357060 Blå/Svart/Svart/Svart
FC Helsingborg P10 Matts Björklund matts@mico.se 070-841 64 97 Blå/Svart/Svart/Svart
IBK Höllviken P09 Joakim Adgård joakim.adgard@eon.se 0727-053635 Orange/Svart/Orange
IBK Landskrona P09- Vit Patrik Risell patrik_risell@hotmail.com 0702-892629 Svart/Svart/Svart
IBK Lund P09 L Björn Andreasson bander98@gmail.com 070-263 62 20 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P09 Sandby Daniel Andersson Elebdajo@gmail.com Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBS Svedala P09 Gul Marie Ivarsson Persson mary7573@hotmail.com 070-9974686 Gul/Gul-Sen/Svart-Jun/Gul-Sen/Svart-Jun
Malmhaug IBF P09 Torbjörn Engman Svart/Svart/Svart
Malmö FBC Kirseberg Janne Holmgren jonssonjanne3@gmail.com 0723983125 Magenta/Svart/Svart
Malmö FBC Slottsstaden Martin Navne martin.navne@gmail.com 072-050 40 71 Magenta/Svart/Svart
Åkarps IBK P08/09 Henrik Landersjö Hlandersjo@icloud.com 0736793258 Blå/Svart/Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis