Spelprogram - Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC P08/2 Stefan Lindberg lindberg795@gmail.com 0735650020 Blå/Blå/Blå alternativt Vit/Vit/Vit
FBC Kalmarsund Ungdom P07 Mathis Svensson mathis.svensson@hotmail.com 070-3159720 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P07/2 Jonas Rosqvist jonas@rosquist.net 0702088299 Orange tröja, svarta shorts o strumpor.
FBC Karlskrona P07/3 Michael König michael.konig@telia.com 0708115434 Orange tröja, svarta shorts o strumpor.
Gantesbo IBK P07-08 Vit, Svart, Svart
Slätafly/SK IBK P07 Henrik Arvidsson hakapris@hotmail.com 0702855601 Blå, Blå, Vit
Växjö IBK Utveckling P08/2 Fredrik Strandberg fredrik.strandberg@bravida.se Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-05 11:00 1 FBC Karlskrona P07/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 3 - 10 Vedeby Sporthall A
2019-10-06 10:30 1 CL 98 IC P08/2 - Gantesbo IBK P07-08 17 - 2 Falkenbergshallen
2019-10-06 13:00 1 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Karlskrona P07/2 4 - 11 Fagrabäcksskolan
Omgång 2
2019-10-12 10:00 2 Gantesbo IBK P07-08 - Slätafly/SK IBK P07 1 - 13 , Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-10-12 10:00 2 FBC Karlskrona P07/2 - CL 98 IC P08/2 7 - 7 Vedeby Sporthall B
2019-10-12 13:00 2 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Karlskrona P07/3 14 - 4 Fagrabäcksskolan
Omgång 3
2019-10-19 12:00 3 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/2 8 - 8 , Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-10-20 13:00 3 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 2 - 5 Torsås Sporthall
2019-10-20 15:30 3 CL 98 IC P08/2 - FBC Karlskrona P07/3 8 - 7 Falkenbergshallen
Omgång 4
2019-10-26 10:00 4 FBC Karlskrona P07/2 - Slätafly/SK IBK P07 11 - 2 Vedeby Sporthall B
2019-10-27 12:00 4 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 11 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-10-27 12:00 4 FBC Karlskrona P07/3 - Gantesbo IBK P07-08 17 - 2 Vedeby Sporthall B
Omgång 5
2019-11-02 10:00 5 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Karlskrona P07/3 11 - 9 Vedeby Sporthall A
2019-11-03 13:00 5 Slätafly/SK IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P08/2 3 - 5 Torsås Sporthall
2019-11-03 15:30 5 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - CL 98 IC P08/2 6 - 4 Färjehallen
Omgång 6
2019-11-16 12:00 6 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 7 - 12 Oliver Johansson, Albin Johansson Alsbohallen Johansfors
2019-11-17 13:00 6 FBC Karlskrona P07/3 - Slätafly/SK IBK P07 3 - 10 , Gabriel Andersson Vedeby Sporthall A
2019-11-17 15:30 6 CL 98 IC P08/2 - Växjö IBK Utveckling P08/2 4 - 6 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Trekantens Sporthall
Omgång 7
2019-11-23 10:00 7 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 5 - 6 Axel Åberg, Melvin Stenström Vedeby Sporthall A
2019-11-24 13:00 7 Slätafly/SK IBK P07 - CL 98 IC P08/2 2 - 3 , Dragan Zaharijev Torsås Sporthall
2019-11-24 13:00 7 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Gantesbo IBK P07-08 9 - 0 Fagrabäcksskolan
Omgång 8
2019-11-30 10:00 8 Gantesbo IBK P07-08 - CL 98 IC P08/2 3 - 12 Niklas Karlsson, Oliver Johansson Emmaboda Sporthall
2019-11-30 16:00 8 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - FBC Karlskrona P07/3 8 - 2 Färjehallen
2019-12-01 10:00 8 FBC Karlskrona P07/2 - Växjö IBK Utveckling P08/2 10 - 6 Axel Carlsson Vedeby Sporthall B
Omgång 9
2019-12-07 10:00 9 FBC Karlskrona P07/3 - Växjö IBK Utveckling P08/2 15 - 6 Gabriel Andersson Vedeby Sporthall A
2019-12-08 12:00 9 Slätafly/SK IBK P07 - Gantesbo IBK P07-08 10 - 1 Torsås Sporthall
2019-12-08 15:30 9 CL 98 IC P08/2 - FBC Karlskrona P07/2 8 - 9 Kalmar Sporthall A-hall
Omgång 10
2019-12-14 14:15 10 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - Slätafly/SK IBK P07 6 - 6 Färjehallen
2019-12-15 16:30 10 FBC Karlskrona P07/3 - CL 98 IC P08/2 4 - 10 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall A
2020-03-21 11:00 10 FBC Karlskrona P07/2 - Gantesbo IBK P07-08 Vedeby Sporthall A
Omgång 11
2019-12-22 14:00 11 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Karlskrona P07/2 10 - 1 Torsås Sporthall
2020-03-01 10:00 11 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/3 5 - 20 Niklas Karlsson, Isac Ojaniemi Emmaboda Sporthall 32
2020-03-14 15:00 11 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - Växjö IBK Utveckling P08/2 Färjehallen
Omgång 12
2020-01-11 00:00 12 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Slätafly/SK IBK P07 4 - 4 Fortnox Arena B-hall
2020-01-11 14:30 12 CL 98 IC P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 5 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-12 10:00 12 FBC Karlskrona P07/3 - FBC Karlskrona P07/2 10 - 11 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall B
Omgång 13
2020-01-19 11:00 13 Växjö IBK Utveckling P08/2 - CL 98 IC P08/2 10 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-19 15:00 13 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Karlskrona P07/3 9 - 0 Torsås Sporthall
2020-01-19 17:30 13 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - Gantesbo IBK P07-08 15 - 2 Färjehallen
Omgång 14
2020-01-25 14:00 14 Gantesbo IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/2 2 - 12 Oliver Johansson, Ludwig Eriksson Emmaboda Sporthall
2020-01-26 15:30 14 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - FBC Karlskrona P07/2 15 - 5 Färjehallen
2020-01-26 16:30 14 CL 98 IC P08/2 - Slätafly/SK IBK P07 4 - 4 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 15
2020-02-01 10:00 15 FBC Karlskrona P07/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 0 - 10 Alva Olá, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2020-02-01 14:30 15 CL 98 IC P08/2 - Gantesbo IBK P07-08 8 - 1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-03-22 10:30 15 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Karlskrona P07/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 16
2020-02-08 10:00 16 Gantesbo IBK P07-08 - Slätafly/SK IBK P07 2 - 13 Emmaboda Sporthall
2020-02-08 10:00 16 FBC Karlskrona P07/2 - CL 98 IC P08/2 7 - 8 Anton Norrby Vedeby Sporthall B
2020-02-09 15:00 16 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Karlskrona P07/3 3 - 19 Fortnox Arena B-hall
Omgång 17
2020-02-15 10:00 17 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/2 6 - 7 Niklas Karlsson, Oliver Johansson Emmaboda Sporthall
2020-02-15 14:00 17 Slätafly/SK IBK P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 4 - 3 Torsås Sporthall
2020-02-16 15:30 17 CL 98 IC P08/2 - FBC Karlskrona P07/3 6 - 4 Camilla Carlsson, Ej offentliggjord KIFAB Arena
Omgång 18
2020-02-23 10:00 18 FBC Karlskrona P07/3 - Gantesbo IBK P07-08 10 - 4 Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2020-02-23 11:30 18 Växjö IBK Utveckling P08/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 7 - 7 Fortnox Arena B-hall
2020-02-23 13:00 18 FBC Karlskrona P07/2 - Slätafly/SK IBK P07 2 - 19 Axel Carlsson, Agaton Månsson Vedeby Sporthall B
Omgång 19
2020-02-29 12:00 19 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Karlskrona P07/3 7 - 6 Eddy Emilsson, Elias Petersson Vedeby Sporthall B
2020-03-01 12:30 19 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - CL 98 IC P08/2 9 - 4 Färjehallen
2020-03-01 13:00 19 Slätafly/SK IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P08/2 9 - 3 Robert Risberg, Stefan Karlsson Torsås Sporthall
Omgång 20
2020-03-07 10:00 20 FBC Karlskrona P07/3 - Slätafly/SK IBK P07 4 - 7 Andreas Lönn, Gabriel Andersson Vedeby Sporthall A
2020-03-07 14:00 20 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 1 - 17 Tommy Karlsson, Linuz Ojaniemi Emmaboda Sporthall
2020-03-08 12:30 20 CL 98 IC P08/2 - Växjö IBK Utveckling P08/2 5 - 6 Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 21
2020-03-14 11:00 21 Slätafly/SK IBK P07 - CL 98 IC P08/2 Torsås Sporthall
2020-03-14 11:30 21 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Gantesbo IBK P07-08 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-03-15 12:00 21 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07 Vedeby Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis