Spelprogram - Pantamera F Småland Röd Gr 1 (-03)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Böda/Högby IF F04-05 Niklas Strömbeck niklas@strombeckconsulting.se 0708-509669 vit/svart/röd
Carlshamns IBK F03-04 Sofie Millestedt 79sofie@live.se 070-9473041 Röd-svart/Svart/Svart
CL98IC F03 Marcus Broström marcus@brostroms.net 0701-494977 Blått
CL98IC F05 Tobias Johansson tobias7johansson@gmail.com 070-3623883 Vit/blå/Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn F04 Jessica Petersson 049119785@telia.com 070-5619785 RÖTT/RÖTT/VITT
FBC Karlskrona F03-04 Ulf Petersson subvalid@gmail.com 0708707845 orange, Svart, svart
Hovshaga AIF F05 Christina Karlsson tinahildelise.tk@gmail.com 0706-71 79 78 blå/blå/blå
Vimmerby IBK F03-04 Tony Fridh tonyfridh@telia.com 070 572 61 80 Vitt, Svart, Vitt
Växjö IBK Utveckling F05/1 Jonas Forsberg jonas.forsberg@nordea.se 0702-868494 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 12:00 1 FBC Karlskrona F03-04 - CL98IC F05 0 - 1 Per Elofsson, Ulf Åberg Vedeby Sporthall A
2019-10-12 13:00 1 Vimmerby IBK F03-04 - Hovshaga AIF F05 5 - 0 Alexander Lagerström, Muhidin Bahtanovic Vimmerby Sporthall
2019-10-13 13:00 1 Böda/Högby IF F04-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 6 - 3 Malou Hallström, Oskar Kedmalm Åkerbohallen
2019-10-13 13:00 1 CL98IC F03 - Carlshamns IBK F03-04 1 - 7 Ulrika Harrysson, Alexia Rasmussen Kalmar Sporthall D-hall
Omgång 2
2019-10-05 12:30 2 CL98IC F05 - Böda/Högby IF F04-05 4 - 3 Bengt Bolander, Oskar Kedmalm Allaktivitetshuset, Rockneby 70
2019-10-15 19:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F04 - Vimmerby IBK F03-04 1 - 4 Alexia Rasmussen, Ulrika Harrysson Oskarshamns Sporthall B-hall 53
2019-10-19 16:00 2 Växjö IBK Utveckling F05/1 - CL98IC F03 10 - 1 Linn Dahlin, Leif Johansson Fortnox Arena B-hall 57
2019-10-20 18:30 2 Carlshamns IBK F03-04 - FBC Karlskrona F03-04 2 - 2 Michéll Borgström, Axel Carlsson Sparbanken Arena 58
Omgång 3
2019-10-25 17:10 3 Växjö IBK Utveckling F05/1 - Hovshaga AIF F05 7 - 3 Johan Oxenmyr, Wilhem Christensen Fortnox Arena B-hall 100
2019-10-26 12:00 3 Vimmerby IBK F03-04 - CL98IC F05 3 - 1 Oscar Tjärnström, Lars Östh Vimmerby Sporthall
2019-10-26 12:00 3 CL98IC F03 - FBC Karlskrona F03-04 1 - 7 Rolf Vatvedt, Bengt Bolander Falkenbergshallen
2020-01-18 13:00 3 Böda/Högby IF F04-05 - Carlshamns IBK F03-04 Åkerbohallen
Omgång 4
2019-11-09 12:00 4 FBC Karlskrona F03-04 - Hovshaga AIF F05 1 - 1 Håkan Abrahamsson, Viktor Bringstam Vedeby Sporthall A
2019-11-09 12:00 4 CL98IC F03 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 1 - 2 Daniel Gyllander, Rolf Vatvedt Falkenbergshallen
2019-11-10 13:00 4 Vimmerby IBK F03-04 - Växjö IBK Utveckling F05/1 5 - 4 Muhidin Bahtanovic, Mikael Fransson Vimmerby Sporthall
2019-11-10 16:15 4 Carlshamns IBK F03-04 - CL98IC F05 3 - 1 Annie Ankarberg, Håkan Abrahamsson Sparbanken Arena 54
Omgång 5
2019-11-15 19:30 5 CL98IC F05 - CL98IC F03 4 - 3 Malou Hallström, Alexia Rasmussen Lindsdals Sporthall
2019-11-17 10:00 5 Växjö IBK Utveckling F05/1 - Carlshamns IBK F03-04 4 - 4 Johan Oxenmyr, Wilhem Christensen Fortnox Arena Nivika hallen 87
2019-11-17 10:30 5 Craftstadens IBK Oskarshamn F04 - FBC Karlskrona F03-04 4 - 3 Daniel Gyllander, Robert Risberg Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-11-17 11:30 5 Hovshaga AIF F05 - Böda/Högby IF F04-05 1 - 7 Annie Ankarberg, Annie Nordmark Hovshaga Sporthall 63
Omgång 6
2019-11-23 10:00 6 Carlshamns IBK F03-04 - Hovshaga AIF F05 6 - 0 Mikael Lundin, Rolf Vatvedt Sparbanken Arena 51
2019-11-23 13:00 6 Böda/Högby IF F04-05 - Växjö IBK Utveckling F05/1 4 - 4 Pelle Hallström, Stefan Karlsson Åkerbohallen
2019-11-23 14:00 6 FBC Karlskrona F03-04 - Vimmerby IBK F03-04 1 - 3 Dragan Zaharijev, Jonas Nilsson Vedeby Sporthall A
2019-11-24 12:30 6 CL98IC F05 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 7 - 2 Bengt Bolander, Malte Blomqvist Falkenbergshallen
Omgång 7
2019-11-30 12:30 7 Växjö IBK Utveckling F05/1 - CL98IC F05 1 - 2 Johan Oxenmyr, Wilhem Christensen Fortnox Arena Nivika hallen 55
2019-12-01 11:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn F04 - Carlshamns IBK F03-04 2 - 4 Pelle Hallström, Malou Hallström Oskarshamns Sporthall A-hall 52
2019-12-01 12:30 7 Böda/Högby IF F04-05 - Vimmerby IBK F03-04 2 - 2 Mikael Fransson, Oskar Kedmalm Åkerbohallen
2019-12-01 14:00 7 Hovshaga AIF F05 - CL98IC F03 6 - 5 Kjell Persson, Kevin Andersson Hovshaga Sporthall 40
Omgång 8
2019-12-07 12:00 8 FBC Karlskrona F03-04 - Växjö IBK Utveckling F05/1 0 - 3 Michell Rohde, Roger Gardell Vedeby Sporthall A
2019-12-07 16:30 8 Carlshamns IBK F03-04 - Vimmerby IBK F03-04 5 - 1 Henrik Gilliusson, Rolf Vatvedt Sparbanken Arena 51
2019-12-08 12:30 8 CL98IC F03 - Böda/Högby IF F04-05 0 - 6 Ulrika Harrysson, Bengt Bolander Falkenbergshallen
2019-12-08 13:00 8 Craftstadens IBK Oskarshamn F04 - Hovshaga AIF F05 5 - 2 Frans Bladh, Torbjörn Klasson Oskarshamns Sporthall A-hall 98
Omgång 9
2019-12-14 13:00 9 Böda/Högby IF F04-05 - FBC Karlskrona F03-04 Ulrika Harrysson Åkerbohallen
2019-12-15 12:00 9 Hovshaga AIF F05 - CL98IC F05 Hovshaga Sporthall
2019-12-15 13:00 9 Vimmerby IBK F03-04 - CL98IC F03 Vimmerby Sporthall
2019-12-15 13:30 9 Växjö IBK Utveckling F05/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 10
2019-12-21 12:00 10 Hovshaga AIF F05 - Vimmerby IBK F03-04 Hovshaga Sporthall
2019-12-21 14:00 10 Carlshamns IBK F03-04 - CL98IC F03 Sparbanken Arena
2019-12-21 14:30 10 CL98IC F05 - FBC Karlskrona F03-04 Falkenbergshallen
2019-12-22 11:00 10 Craftstadens IBK Oskarshamn F04 - Böda/Högby IF F04-05 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 11
2020-01-11 11:00 11 Vimmerby IBK F03-04 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 Vimmerby Sporthall
2020-01-11 12:00 11 FBC Karlskrona F03-04 - Carlshamns IBK F03-04 Vedeby Sporthall A
2020-01-11 13:30 11 CL98IC F03 - Växjö IBK Utveckling F05/1 Falkenbergshallen
2020-02-02 16:00 11 Böda/Högby IF F04-05 - CL98IC F05 Åkerbohallen
Omgång 12
2020-01-19 12:30 12 CL98IC F05 - Vimmerby IBK F03-04 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-01-19 14:00 12 FBC Karlskrona F03-04 - CL98IC F03 Vedeby Sporthall A
2020-01-19 14:00 12 Hovshaga AIF F05 - Växjö IBK Utveckling F05/1 Hovshaga Sporthall
2020-03-08 15:15 12 Carlshamns IBK F03-04 - Böda/Högby IF F04-05 Sparbanken Arena
Omgång 13
2020-01-25 12:30 13 Växjö IBK Utveckling F05/1 - Vimmerby IBK F03-04 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-01-26 11:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn F04 - CL98IC F03 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-01-26 14:00 13 Hovshaga AIF F05 - FBC Karlskrona F03-04 Hovshaga Sporthall
2020-03-15 13:00 13 CL98IC F05 - Carlshamns IBK F03-04 Lindsdals Sporthall
Omgång 14
2020-01-31 19:30 14 CL98IC F03 - CL98IC F05 Falkenbergshallen
2020-02-01 12:00 14 Carlshamns IBK F03-04 - Växjö IBK Utveckling F05/1 Sparbanken Arena
2020-02-02 11:30 14 Böda/Högby IF F04-05 - Hovshaga AIF F05 Åkerbohallen
2020-02-02 12:00 14 FBC Karlskrona F03-04 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 Vedeby Sporthall A
Omgång 15
2020-02-08 14:00 15 Hovshaga AIF F05 - Carlshamns IBK F03-04 Hovshaga Sporthall
2020-02-09 11:00 15 Craftstadens IBK Oskarshamn F04 - CL98IC F05 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-02-09 12:30 15 Växjö IBK Utveckling F05/1 - Böda/Högby IF F04-05 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-09 13:00 15 Vimmerby IBK F03-04 - FBC Karlskrona F03-04 Vimmerby Sporthall
Omgång 16
2020-01-26 12:00 16 Vimmerby IBK F03-04 - Böda/Högby IF F04-05 Vimmerby Sporthall
2020-02-02 18:15 16 Carlshamns IBK F03-04 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 Sparbanken Arena
2020-02-08 15:00 16 CL98IC F05 - Växjö IBK Utveckling F05/1 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-03-14 14:00 16 CL98IC F03 - Hovshaga AIF F05 Falkenbergshallen
Omgång 17
2020-02-29 11:30 17 Växjö IBK Utveckling F05/1 - FBC Karlskrona F03-04 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-29 14:00 17 Vimmerby IBK F03-04 - Carlshamns IBK F03-04 Vimmerby Sporthall
2020-03-01 13:00 17 Böda/Högby IF F04-05 - CL98IC F03 Åkerbohallen
2020-03-01 14:00 17 Hovshaga AIF F05 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 Hovshaga Sporthall
Omgång 18
2020-03-07 15:00 18 CL98IC F05 - Hovshaga AIF F05 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-03-07 16:00 18 CL98IC F03 - Vimmerby IBK F03-04 Falkenbergshallen
2020-03-08 11:30 18 FBC Karlskrona F03-04 - Böda/Högby IF F04-05 Vedeby Sporthall A
2020-03-08 13:00 18 Craftstadens IBK Oskarshamn F04 - Växjö IBK Utveckling F05/1 Oskarshamns Sporthall A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis