Spelprogram - Pantamera F V Blå Gr 1 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F07 Malin Johannesson malinjohannesson@hotmail.com 0736234607 röd, svart, svart
Carlshamns IBK F06-08 Magnus Ståhlberg magnus.stahlberg79@gmail.com 0709-696892 Svart
Gransholms IF F07-08 Therese Spjut tess_spjut@hotmail.com 0730483817 Grön, Vit, Grön
Hovshaga AIF F07-08/1 Johan Sjödin jojojo22283@gmail.com 072-5400844 blå/blå/blå
Ljungby IB F07-08 Jessika Nilsson f0708@ljungbyinnebandy.se 0706813822 Vinrött/svart/vinrött
Ryds SK F06-07 Jörgen Pålsson jorgen.palsson@outlook.com 0725659528 gul/svart-randig, svart, svart
Vetlanda IBF F06-07 Leif Carlsson gustavs@aol.se 0705261131 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK Utveckling F08/1 Tobias Awadis tobias@awadis.se 0706428442 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 Hovshaga AIF F07-08/1 - Carlshamns IBK F06-08 0 - 6 Hovshaga Sporthall
2019-10-19 14:00 1 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Ryds SK F06-07 2 - 14 Fortnox Arena B-hall
2019-10-20 10:00 1 Alvesta IBK F07 - Vetlanda IBF F06-07 1 - 8 Alvesta Sporthall
2019-10-20 12:30 1 Ljungby IB F07-08 - Gransholms IF F07-08 5 - 10 Linus Modig Innebandyhallen
Omgång 2
2019-10-25 19:00 2 Gransholms IF F07-08 - Carlshamns IBK F06-08 6 - 5 Elsa Andersson, Emmie Völcsey Gemla Sporthall
2019-10-26 11:00 2 Ryds SK F06-07 - Alvesta IBK F07 6 - 2 Ryds Sporthall
2019-10-26 13:00 2 Ljungby IB F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08/1 5 - 1 Oskar Winqvist, Linus Modig Innebandyhallen
2019-10-26 14:00 2 Vetlanda IBF F06-07 - Hovshaga AIF F07-08/1 8 - 1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Omgång 3
2019-11-09 14:00 3 Hovshaga AIF F07-08/1 - Ryds SK F06-07 2 - 7 Hovshaga Sporthall
2019-11-09 18:00 3 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Gransholms IF F07-08 1 - 10 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-10 10:00 3 Alvesta IBK F07 - Ljungby IB F07-08 13 - 3 Alvesta Sporthall
2019-11-10 13:45 3 Carlshamns IBK F06-08 - Vetlanda IBF F06-07 1 - 6 Sparbanken Arena
Omgång 4
2019-11-16 11:00 4 Ljungby IB F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/1 1 - 3 Ej offentliggjord, Lova Haglund Innebandyhallen
2019-11-17 11:00 4 Gransholms IF F07-08 - Vetlanda IBF F06-07 3 - 3 Gemla Sporthall
2019-11-17 12:00 4 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Alvesta IBK F07 1 - 10 Fortnox Arena B-hall
2019-11-28 18:30 4 Ryds SK F06-07 - Carlshamns IBK F06-08 3 - 3 Ryds Sporthall
Omgång 5
2019-11-23 10:00 5 Alvesta IBK F07 - Gransholms IF F07-08 11 - 1 Alvesta Sporthall
2019-11-23 12:00 5 Hovshaga AIF F07-08/1 - Växjö IBK Utveckling F08/1 15 - 0 Hovshaga Sporthall 3-manna
2019-11-23 16:30 5 Vetlanda IBF F06-07 - Ryds SK F06-07 3 - 1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-11-24 13:45 5 Carlshamns IBK F06-08 - Ljungby IB F07-08 19 - 2 Sparbanken Arena
Omgång 6
2019-12-07 10:00 6 Alvesta IBK F07 - Hovshaga AIF F07-08/1 6 - 1 Alvesta Sporthall
2019-12-07 11:30 6 Ljungby IB F07-08 - Vetlanda IBF F06-07 2 - 8 Oskar Winqvist, Moa Petersson Innebandyhallen
2019-12-07 14:00 6 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Carlshamns IBK F06-08 0 - 19 Fortnox Arena B-hall
2019-12-08 11:30 6 Gransholms IF F07-08 - Ryds SK F06-07 Gemla Sporthall
Omgång 7
2019-12-14 10:00 7 Carlshamns IBK F06-08 - Alvesta IBK F07 Sparbanken Arena
2019-12-14 11:30 7 Vetlanda IBF F06-07 - Växjö IBK Utveckling F08/1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-12-14 14:00 7 Hovshaga AIF F07-08/1 - Gransholms IF F07-08 Hovshaga Sporthall
2019-12-15 11:00 7 Ryds SK F06-07 - Ljungby IB F07-08 Ryds Sporthall
Omgång 8
2020-01-10 19:00 8 Gransholms IF F07-08 - Ljungby IB F07-08 Gemla Sporthall
2020-01-12 11:00 8 Ryds SK F06-07 - Växjö IBK Utveckling F08/1 Ryds Sporthall
2020-01-12 11:00 8 Vetlanda IBF F06-07 - Alvesta IBK F07 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-01-12 13:45 8 Carlshamns IBK F06-08 - Hovshaga AIF F07-08/1 Sparbanken Arena
Omgång 9
2020-01-18 10:00 9 Alvesta IBK F07 - Ryds SK F06-07 Alvesta Sporthall
2020-01-18 17:30 9 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Ljungby IB F07-08 Fortnox Arena B-hall
2020-01-19 13:45 9 Carlshamns IBK F06-08 - Gransholms IF F07-08 Sparbanken Arena
2020-03-14 10:00 9 Hovshaga AIF F07-08/1 - Vetlanda IBF F06-07 Hovshaga Sporthall
Omgång 10
2020-01-25 11:00 10 Ljungby IB F07-08 - Alvesta IBK F07 Innebandyhallen
2020-01-25 13:30 10 Vetlanda IBF F06-07 - Carlshamns IBK F06-08 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2020-01-26 09:30 10 Gransholms IF F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08/1 Gemla Sporthall
2020-01-26 11:00 10 Ryds SK F06-07 - Hovshaga AIF F07-08/1 Ryds Sporthall
Omgång 11
2020-02-01 10:00 11 Vetlanda IBF F06-07 - Gransholms IF F07-08 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-02-02 10:00 11 Hovshaga AIF F07-08/1 - Ljungby IB F07-08 Hovshaga Sporthall
2020-02-02 10:00 11 Alvesta IBK F07 - Växjö IBK Utveckling F08/1 Alvesta Sporthall
2020-02-02 13:45 11 Carlshamns IBK F06-08 - Ryds SK F06-07 Sparbanken Arena
Omgång 12
2020-02-09 11:00 12 Ljungby IB F07-08 - Carlshamns IBK F06-08 Innebandyhallen
2020-02-14 18:30 12 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Hovshaga AIF F07-08/1 Fortnox Arena B-hall
2020-02-14 19:00 12 Gransholms IF F07-08 - Alvesta IBK F07 Gemla Sporthall
2020-02-22 12:00 12 Ryds SK F06-07 - Vetlanda IBF F06-07 Ryds Sporthall
Omgång 13
2020-02-29 11:00 13 Ryds SK F06-07 - Gransholms IF F07-08 Ryds Sporthall
2020-02-29 11:30 13 Vetlanda IBF F06-07 - Ljungby IB F07-08 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-02-29 14:00 13 Carlshamns IBK F06-08 - Växjö IBK Utveckling F08/1 Sparbanken Arena
2020-03-01 12:00 13 Hovshaga AIF F07-08/1 - Alvesta IBK F07 Hovshaga Sporthall
Omgång 14
2020-03-07 09:30 14 Gransholms IF F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/1 Gemla Sporthall
2020-03-07 12:00 14 Alvesta IBK F07 - Carlshamns IBK F06-08 Alvesta Sporthall
2020-03-08 11:00 14 Ljungby IB F07-08 - Ryds SK F06-07 Innebandyhallen
2020-03-08 13:30 14 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Vetlanda IBF F06-07 Fortnox Arena B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis