Spelprogram - Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL 98 IC F07-08 Ulrik Sandebäck sandebackulrik@gmail.com 0707765340 Vit/blå/blå
Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 Röd, Röd, Vit
FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 Jens Johansson johanssonjens76@yahoo.se 070-6238691 cyanblå/svart/svart
FBC Karlskrona F07-08 Anders Berggren anders.berggren@nkt.com 0730314090 Orange/ svart/ svart
Gantesbo IBK F07 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 Gantesbo IBK F07 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 4 - 7 , Arvid Moberg Emmaboda Sporthall
2019-10-20 15:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 3 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 2
2019-10-22 18:30 2 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - CL 98 IC F07-08 0 - 10 Färjehallen
2019-10-27 12:00 2 Gantesbo IBK F07 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 2 - 4 Emmaboda Sporthall
Omgång 3
2019-11-10 10:00 3 FBC Karlskrona F07-08 - Gantesbo IBK F07 7 - 2 Alva Olá, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2019-11-10 12:30 3 CL 98 IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 3 - 3 Falkenbergshallen
Omgång 4
2019-11-17 10:30 4 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 6 - 1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-11-17 12:30 4 CL 98 IC F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 5 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 5
2019-11-23 12:00 5 Gantesbo IBK F07 - CL 98 IC F07-08 0 - 9 Tommy Karlsson, Niklas Karlsson Alsbohallen Johansfors
2019-11-23 16:15 5 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 2 - 5 Torslundahallen
Omgång 6
2019-12-08 11:00 6 FBC Karlskrona F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 0 - 3 , Eddy Emilsson Vedeby Sporthall A
2019-12-08 15:45 6 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - Gantesbo IBK F07 5 - 2 Torslundahallen
Omgång 7
2019-12-14 15:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - Gantesbo IBK F07 18 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall 63
2019-12-15 12:30 7 CL 98 IC F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 6 - 1 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 8
2019-12-21 10:00 8 Gantesbo IBK F07 - FBC Karlskrona F07-08 1 - 4 Emmaboda Sporthall
2019-12-22 15:30 8 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - CL 98 IC F07-08 0 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 9
2020-01-11 16:00 9 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 5 - 6 Torslundahallen
2020-01-12 10:00 9 FBC Karlskrona F07-08 - CL 98 IC F07-08 1 - 3 Vedeby Sporthall A
Omgång 10
2020-01-18 10:00 10 FBC Karlskrona F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 8 - 2 Nellie Skarpsvärd, Alva Olá Vedeby Sporthall A
2020-01-19 10:30 10 CL 98 IC F07-08 - Gantesbo IBK F07 5 - 2 Falkenbergshallen
Omgång 11
2020-01-25 10:00 11 Gantesbo IBK F07 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 1 - 1 Ella Karlsson, Tommy Karlsson Emmaboda Sporthall
2020-01-25 15:30 11 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 3 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 12
2020-02-08 12:00 12 Gantesbo IBK F07 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 0 - 10 Emmaboda Sporthall
2020-02-08 15:00 12 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - CL 98 IC F07-08 2 - 6 Torslundahallen
Omgång 13
2020-02-22 10:00 13 FBC Karlskrona F07-08 - Gantesbo IBK F07 8 - 0 Vedeby Sporthall A 40
2020-03-15 15:00 13 CL 98 IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord KIFAB Arena
Omgång 14
2020-03-01 11:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 3 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-03-01 13:30 14 CL 98 IC F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 3 - 0 Falkenbergshallen
Omgång 15
2020-03-07 10:00 15 Gantesbo IBK F07 - CL 98 IC F07-08 1 - 11 Arvid Moberg, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2020-03-07 12:30 15 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 - FBC Karlskrona F07-08 4 - 5 Torslundahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis