Spelprogram - Pojkar Blå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK P 09 Rosa Dennis Ekstrand dennis.ekstrand@gmail.com 0735-326484 Gul, Svart, Svart
Bergs IK P 09 Svart Dennis Ekstrand dennis.ekstrand@gmail.com 0735-326484 Gul, Svart, Svart
Borensberg IBC P08/09 Anders Gustafsson anders.gustafsson@gullviks.se 0761-187739 orange/vit/orange
Ekängens IF P09 Eken Erik Egir erik@egir.se Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Ekängens IF P09 Roxen Erik Egir erik@egir.se Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Hjulsbro IK P 09 Blå Kristina Nilsson krii@bahnhof.se 0733-199776 Blå, Vit, Vit
IBF Kolmården P 08 Jonna Rosvall jonna_rosvall@hotmail.com 076-1392990 Röd/Svart/Svart/Röd/Svart
IBF Linköping P 08 Karl Martin Putsén martin.putsen@liu.se Blå/Svart/Blå/Svart
Ledberg IBF P09 Grön Erik Sundin erik.sundin@liu.se 0736209459 Grön/Vit, Vit, Vit
Ledberg IBF P09 Gul Erik Sundin erik.sundin@liu.se 0736209459 Grön/Vit, Vit, Vit
Linköping IBK Ungdom P 08:84 Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Jonas Silvero jonas.silvero@nethouse.se 0767711970 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 09:92 Johan Hennings johan.hennings@csn.se 076-8336472 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Lina Willerö lina.willero@gmail.com Svart/Svart/Svart
Mjölby IBK P Blå 2 Mats Martinsson Mats.martinsson@scandistandard.com 0706865411 Gul/Svart/Svart
Rimforsa IF P-09 Margareta Blomqvist Dahlén margareta.dahlen1970@gmail.com 0730435214 vitsvart/svart/svart
Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Ola Uhrström ola_uhrstrom@hotmail.com 0102500757 Röd, Röd, Svart
Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Joakim Schelin joakim@impleoit.se 070-6051780 Röd, Röd, Svart
Söderköpings IBK P 08/09 Svart Robin Stenmark Stenmark.robin@gmail.com 0733181883 Vit/Vit/Vit
Åby IBK Ungdom P09 Vit Sofia Österström fia.30@hotmail.com 0731533457 Svart/Vit/Svart/Svart
Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge Heidi Jannert hjannert@gmail.com 070-733 08 99 Svart/Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-13 09:00 1 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Hjulsbro IK P 09 Blå Åby Arena
2019-10-13 09:45 1 Bergs IK P 09 Svart - IBF Linköping P 08 Åby Arena
2019-10-13 10:30 1 IBF Linköping P 08 - Åby IBK Ungdom P09 Vit Åby Arena
2019-10-13 11:15 1 Hjulsbro IK P 09 Blå - Bergs IK P 09 Svart Åby Arena
2019-10-13 12:00 1 IBF Linköping P 08 - Hjulsbro IK P 09 Blå Åby Arena
2019-10-13 12:45 1 Bergs IK P 09 Svart - Åby IBK Ungdom P09 Vit Åby Arena
Omgång 2
2019-10-13 09:30 2 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - IBF Kolmården P 08 Råsslahallen
2019-10-13 10:20 2 Mjölby IBK P Blå 2 - Rimforsa IF P-09 Råsslahallen
2019-10-13 11:10 2 IBF Kolmården P 08 - Mjölby IBK P Blå 2 Råsslahallen
2019-10-13 12:00 2 Rimforsa IF P-09 - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Råsslahallen
2019-10-13 12:50 2 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Mjölby IBK P Blå 2 Råsslahallen
2019-10-13 13:40 2 Rimforsa IF P-09 - IBF Kolmården P 08 Råsslahallen
Omgång 3
2019-10-13 10:30 3 Borensberg IBC P08/09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Hällaskolan
2019-10-13 11:15 3 Ledberg IBF P09 Grön - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Hällaskolan
2019-10-13 12:00 3 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Borensberg IBC P08/09 Hällaskolan
2019-10-13 12:45 3 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Ledberg IBF P09 Grön Hällaskolan
2019-10-13 13:30 3 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Hällaskolan
2019-10-13 14:15 3 Ledberg IBF P09 Grön - Borensberg IBC P08/09 Hällaskolan
Omgång 4
2019-10-13 09:30 4 Ekängens IF P09 Eken - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 10:15 4 Ledberg IBF P09 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 11:00 4 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Ekängens IF P09 Eken Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 11:45 4 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Ledberg IBF P09 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 12:30 4 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 13:15 4 Ledberg IBF P09 Gul - Ekängens IF P09 Eken Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 5
2019-10-13 14:15 5 Ekängens IF P09 Roxen - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 15:00 5 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Bergs IK P 09 Rosa Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 15:45 5 Bergs IK P 09 Rosa - Ekängens IF P09 Roxen Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 16:30 5 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Söderköpings IBK P 08/09 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 17:15 5 Bergs IK P 09 Rosa - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-13 18:00 5 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Ekängens IF P09 Roxen Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 6
2019-10-26 09:30 6 Borensberg IBC P08/09 - Ekängens IF P09 Eken Ekholmskolan
2019-10-26 11:00 6 IBF Kolmården P 08 - Borensberg IBC P08/09 Ekholmskolan
2019-10-26 12:30 6 Ekängens IF P09 Eken - IBF Kolmården P 08 Ekholmskolan
Omgång 7
2019-10-27 14:15 7 Bergs IK P 09 Svart - Ekängens IF P09 Roxen Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-27 15:00 7 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Ledberg IBF P09 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-27 15:45 7 Ledberg IBF P09 Grön - Bergs IK P 09 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-27 16:30 7 Ekängens IF P09 Roxen - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-27 17:15 7 Ledberg IBF P09 Grön - Ekängens IF P09 Roxen Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-27 18:00 7 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Bergs IK P 09 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 8
2019-10-27 10:30 8 IBF Linköping P 08 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Rydshallen
2019-10-27 11:15 8 Ledberg IBF P09 Gul - Söderköpings IBK P 08/09 Svart Rydshallen
2019-10-27 12:15 8 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - IBF Linköping P 08 Rydshallen
2019-10-27 13:00 8 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Ledberg IBF P09 Gul Rydshallen
2019-10-27 14:00 8 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Rydshallen
2019-10-27 14:45 8 Ledberg IBF P09 Gul - IBF Linköping P 08 Rydshallen
Omgång 9
2019-10-26 10:00 9 Mjölby IBK P Blå 2 - Åby IBK Ungdom P09 Vit Lagmanshallen
2019-10-26 10:50 9 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Lagmanshallen
2019-10-26 11:40 9 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Mjölby IBK P Blå 2 Lagmanshallen
2019-10-26 12:30 9 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Lagmanshallen
2019-10-26 13:20 9 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Åby IBK Ungdom P09 Vit Lagmanshallen
2019-10-26 14:10 9 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Mjölby IBK P Blå 2 Lagmanshallen
Omgång 10
2019-10-27 09:15 10 Rimforsa IF P-09 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Hackelhallen
2019-10-27 10:00 10 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge Hackelhallen
2019-10-27 10:45 10 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Rimforsa IF P-09 Hackelhallen
2019-10-27 11:30 10 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Hackelhallen
2019-10-27 12:15 10 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Hackelhallen
2019-10-27 13:00 10 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Rimforsa IF P-09 Hackelhallen
Omgång 11
2019-11-10 09:30 11 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Åby IBK Ungdom P09 Vit Skäggetorpshallen
2019-11-10 10:15 11 Borensberg IBC P08/09 - Ledberg IBF P09 Gul Skäggetorpshallen
2019-11-10 11:00 11 Ledberg IBF P09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Skäggetorpshallen
2019-11-10 11:45 11 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Borensberg IBC P08/09 Skäggetorpshallen
2019-11-10 12:30 11 Ledberg IBF P09 Gul - Åby IBK Ungdom P09 Vit Skäggetorpshallen
2019-11-10 13:15 11 Borensberg IBC P08/09 - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Skäggetorpshallen
Omgång 12
2019-11-10 14:15 12 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - IBF Kolmården P 08 Skäggetorpshallen
2019-11-10 15:00 12 Ekängens IF P09 Roxen - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Skäggetorpshallen
2019-11-10 15:45 12 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Skäggetorpshallen
2019-11-10 16:30 12 IBF Kolmården P 08 - Ekängens IF P09 Roxen Skäggetorpshallen
2019-11-10 17:15 12 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - IBF Kolmården P 08 Skäggetorpshallen
2019-11-10 18:00 12 Ekängens IF P09 Roxen - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Skäggetorpshallen
Omgång 13
2019-11-17 09:30 13 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Bergs IK P 09 Rosa Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-11-17 11:00 13 Rimforsa IF P-09 - Bergs IK P 09 Rosa Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-11-17 12:30 13 Rimforsa IF P-09 - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 14
2019-11-17 14:15 14 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ekängens IF P09 Eken Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-11-17 15:00 14 Bergs IK P 09 Svart - Mjölby IBK P Blå 2 Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-11-17 15:45 14 Mjölby IBK P Blå 2 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-11-17 16:30 14 Ekängens IF P09 Eken - Bergs IK P 09 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-11-17 17:15 14 Mjölby IBK P Blå 2 - Ekängens IF P09 Eken Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-11-17 18:00 14 Bergs IK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 15
2019-11-17 10:30 15 Ledberg IBF P09 Grön - IBF Linköping P 08 Rydshallen
2019-11-17 11:15 15 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Rydshallen
2019-11-17 12:15 15 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Ledberg IBF P09 Grön Rydshallen
2019-11-17 13:00 15 IBF Linköping P 08 - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge Rydshallen
2019-11-17 14:00 15 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - IBF Linköping P 08 Rydshallen
2019-11-17 14:45 15 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Ledberg IBF P09 Grön Rydshallen
Omgång 16
2019-12-15 10:00 16 Ledberg IBF P09 Gul - IBF Kolmården P 08 Kärnahallen
2019-12-15 10:45 16 Bergs IK P 09 Svart - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge Kärnahallen
2019-12-15 11:45 16 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Ledberg IBF P09 Gul Kärnahallen
2019-12-15 12:30 16 IBF Kolmården P 08 - Bergs IK P 09 Svart Kärnahallen
2019-12-15 13:30 16 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - IBF Kolmården P 08 Kärnahallen
2019-12-15 14:15 16 Bergs IK P 09 Svart - Ledberg IBF P09 Gul Kärnahallen
Omgång 17
2019-12-14 09:00 17 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Ekängens IF P09 Eken Motala Sporthall
2019-12-14 09:45 17 Rimforsa IF P-09 - Åby IBK Ungdom P09 Vit Motala Sporthall
2019-12-14 10:30 17 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Motala Sporthall
2019-12-14 11:15 17 Ekängens IF P09 Eken - Rimforsa IF P-09 Motala Sporthall
2019-12-14 12:00 17 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Ekängens IF P09 Eken Motala Sporthall
2019-12-14 12:45 17 Rimforsa IF P-09 - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Motala Sporthall
Omgång 18
2019-12-14 13:30 18 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Borensberg IBC P08/09 Motala Sporthall
2019-12-14 14:15 18 IBF Linköping P 08 - Mjölby IBK P Blå 2 Motala Sporthall
2019-12-14 15:00 18 Mjölby IBK P Blå 2 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Motala Sporthall
2019-12-14 15:45 18 Borensberg IBC P08/09 - IBF Linköping P 08 Motala Sporthall
2019-12-14 16:30 18 Mjölby IBK P Blå 2 - Borensberg IBC P08/09 Motala Sporthall
2019-12-14 17:15 18 IBF Linköping P 08 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Motala Sporthall
Omgång 19
2019-12-15 10:30 19 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Sporthallen Vikingen
2019-12-15 12:00 19 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Sporthallen Vikingen
2019-12-15 13:30 19 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Söderköpings IBK P 08/09 Svart Sporthallen Vikingen
Omgång 20
2019-12-14 09:00 20 Bergs IK P 09 Rosa - Ekängens IF P09 Roxen Ljungsbro Sporthall
2019-12-14 09:45 20 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Ljungsbro Sporthall
2019-12-14 10:30 20 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Bergs IK P 09 Rosa Ljungsbro Sporthall
2019-12-14 11:15 20 Ekängens IF P09 Roxen - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Ljungsbro Sporthall
2019-12-14 12:00 20 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ekängens IF P09 Roxen Ljungsbro Sporthall
2019-12-14 12:45 20 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Bergs IK P 09 Rosa Ljungsbro Sporthall
Omgång 21
2020-01-26 09:00 21 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Ekängens IF P09 Roxen Åby Arena
2020-01-26 10:30 21 Mjölby IBK P Blå 2 - Ekängens IF P09 Roxen Åby Arena
2020-01-26 12:00 21 Mjölby IBK P Blå 2 - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge Åby Arena
Omgång 22
2020-01-26 13:30 22 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Åby Arena
2020-01-26 14:15 22 Bergs IK P 09 Rosa - Rimforsa IF P-09 Åby Arena
2020-01-26 15:00 22 Rimforsa IF P-09 - Åby IBK Ungdom P09 Vit Åby Arena
2020-01-26 15:45 22 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Bergs IK P 09 Rosa Åby Arena
2020-01-26 16:30 22 Rimforsa IF P-09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Åby Arena
2020-01-26 17:15 22 Bergs IK P 09 Rosa - Åby IBK Ungdom P09 Vit Åby Arena
Omgång 23
2020-01-26 10:30 23 IBF Kolmården P 08 - IBF Linköping P 08 Råsslahallen
2020-01-26 11:20 23 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Ledberg IBF P09 Grön Råsslahallen
2020-01-26 12:10 23 Ledberg IBF P09 Grön - IBF Kolmården P 08 Råsslahallen
2020-01-26 13:00 23 IBF Linköping P 08 - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Råsslahallen
2020-01-26 13:50 23 Ledberg IBF P09 Grön - IBF Linköping P 08 Råsslahallen
2020-01-26 14:40 23 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - IBF Kolmården P 08 Råsslahallen
Omgång 24
2020-01-25 12:30 24 Borensberg IBC P08/09 - Bergs IK P 09 Svart Hällaskolan
2020-01-25 13:15 24 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Hällaskolan
2020-01-25 14:00 24 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Borensberg IBC P08/09 Hällaskolan
2020-01-25 14:45 24 Bergs IK P 09 Svart - Söderköpings IBK P 08/09 Svart Hällaskolan
2020-01-25 15:30 24 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Bergs IK P 09 Svart Hällaskolan
2020-01-25 16:15 24 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Borensberg IBC P08/09 Hällaskolan
Omgång 25
2020-01-26 11:30 25 Ekängens IF P09 Eken - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Ekholmskolan
2020-01-26 12:15 25 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Ledberg IBF P09 Gul Ekholmskolan
2020-01-26 13:00 25 Ledberg IBF P09 Gul - Ekängens IF P09 Eken Ekholmskolan
2020-01-26 13:45 25 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Ekholmskolan
2020-01-26 14:30 25 Ledberg IBF P09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Ekholmskolan
2020-01-26 15:15 25 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Ekängens IF P09 Eken Ekholmskolan
Omgång 26
2020-02-09 14:15 26 Ekängens IF P09 Roxen - Åby IBK Ungdom P09 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-02-09 15:00 26 IBF Kolmården P 08 - Söderköpings IBK P 08/09 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-02-09 15:45 26 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Ekängens IF P09 Roxen Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-02-09 16:30 26 Åby IBK Ungdom P09 Vit - IBF Kolmården P 08 Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-02-09 17:15 26 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Åby IBK Ungdom P09 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-02-09 18:00 26 IBF Kolmården P 08 - Ekängens IF P09 Roxen Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 27
2020-02-09 11:30 27 Hjulsbro IK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Ekholmskolan
2020-02-09 12:15 27 Ledberg IBF P09 Grön - Borensberg IBC P08/09 Ekholmskolan
2020-02-09 13:00 27 Borensberg IBC P08/09 - Hjulsbro IK P 09 Blå Ekholmskolan
2020-02-09 13:45 27 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ledberg IBF P09 Grön Ekholmskolan
2020-02-09 14:30 27 Borensberg IBC P08/09 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Ekholmskolan
2020-02-09 15:15 27 Ledberg IBF P09 Grön - Hjulsbro IK P 09 Blå Ekholmskolan
Omgång 28
2020-02-08 08:30 28 Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P-09 Ljungsbro Sporthall
2020-02-08 09:15 28 Ledberg IBF P09 Gul - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Ljungsbro Sporthall
2020-02-08 10:00 28 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Bergs IK P 09 Svart Ljungsbro Sporthall
2020-02-08 10:45 28 Rimforsa IF P-09 - Ledberg IBF P09 Gul Ljungsbro Sporthall
2020-02-08 11:30 28 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Rimforsa IF P-09 Ljungsbro Sporthall
2020-02-08 12:15 28 Ledberg IBF P09 Gul - Bergs IK P 09 Svart Ljungsbro Sporthall
Omgång 29
2020-02-08 12:30 29 IBF Linköping P 08 - Ekängens IF P09 Eken Rydshallen
2020-02-08 13:15 29 Bergs IK P 09 Rosa - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Rydshallen
2020-02-08 14:15 29 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - IBF Linköping P 08 Rydshallen
2020-02-08 15:00 29 Ekängens IF P09 Eken - Bergs IK P 09 Rosa Rydshallen
2020-02-08 16:00 29 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Ekängens IF P09 Eken Rydshallen
2020-02-08 16:45 29 Bergs IK P 09 Rosa - IBF Linköping P 08 Rydshallen
Omgång 30
2020-02-09 10:00 30 Mjölby IBK P Blå 2 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Lagmanshallen
2020-02-09 10:50 30 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Lagmanshallen
2020-02-09 11:40 30 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Mjölby IBK P Blå 2 Lagmanshallen
2020-02-09 12:30 30 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge Lagmanshallen
2020-02-09 13:20 30 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Lagmanshallen
2020-02-09 14:10 30 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Mjölby IBK P Blå 2 Lagmanshallen
Omgång 31
2020-03-07 09:45 31 Rimforsa IF P-09 - Borensberg IBC P08/09 Hackelhallen
2020-03-07 10:30 31 Ekängens IF P09 Roxen - IBF Linköping P 08 Hackelhallen
2020-03-07 11:15 31 IBF Linköping P 08 - Rimforsa IF P-09 Hackelhallen
2020-03-07 12:00 31 Borensberg IBC P08/09 - Ekängens IF P09 Roxen Hackelhallen
2020-03-07 12:45 31 IBF Linköping P 08 - Borensberg IBC P08/09 Hackelhallen
2020-03-07 13:30 31 Ekängens IF P09 Roxen - Rimforsa IF P-09 Hackelhallen
Omgång 32
2020-03-08 14:15 32 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 15:00 32 IBF Kolmården P 08 - Bergs IK P 09 Rosa Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 15:45 32 Bergs IK P 09 Rosa - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 16:30 32 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - IBF Kolmården P 08 Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 17:15 32 Bergs IK P 09 Rosa - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 18:00 32 IBF Kolmården P 08 - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 33
2020-03-08 09:30 33 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Ekängens IF P09 Eken Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 10:15 33 Ledberg IBF P09 Grön - Söderköpings IBK P 08/09 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 11:00 33 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 11:45 33 Ekängens IF P09 Eken - Ledberg IBF P09 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 12:30 33 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Ekängens IF P09 Eken Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-03-08 13:15 33 Ledberg IBF P09 Grön - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 34
2020-03-08 09:30 34 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Bergs IK P 09 Svart Skäggetorpshallen
2020-03-08 10:15 34 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Åby IBK Ungdom P09 Vit Skäggetorpshallen
2020-03-08 11:00 34 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Skäggetorpshallen
2020-03-08 11:45 34 Bergs IK P 09 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Skäggetorpshallen
2020-03-08 12:30 34 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Bergs IK P 09 Svart Skäggetorpshallen
2020-03-08 13:15 34 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Skäggetorpshallen
Omgång 35
2020-03-08 14:15 35 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ledberg IBF P09 Gul Skäggetorpshallen
2020-03-08 15:00 35 Hjulsbro IK P 09 Blå - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge Skäggetorpshallen
2020-03-08 15:45 35 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Skäggetorpshallen
2020-03-08 16:30 35 Ledberg IBF P09 Gul - Hjulsbro IK P 09 Blå Skäggetorpshallen
2020-03-08 17:15 35 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Ledberg IBF P09 Gul Skäggetorpshallen
2020-03-08 18:00 35 Hjulsbro IK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Skäggetorpshallen
Omgång 36
2020-03-29 13:45 36 Ledberg IBF P09 Grön - Åby IBK Ungdom P09 Vit Kärnahallen
2020-03-29 14:30 36 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - IBF Kolmården P 08 Kärnahallen
2020-03-29 15:15 36 IBF Kolmården P 08 - Ledberg IBF P09 Grön Kärnahallen
2020-03-29 16:00 36 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit Kärnahallen
2020-03-29 16:45 36 IBF Kolmården P 08 - Åby IBK Ungdom P09 Vit Kärnahallen
2020-03-29 17:30 36 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ledberg IBF P09 Grön Kärnahallen
Omgång 37
2020-03-29 09:00 37 Ledberg IBF P09 Gul - Ekängens IF P09 Roxen Kärnahallen
2020-03-29 09:45 37 Mjölby IBK P Blå 2 - Borensberg IBC P08/09 Kärnahallen
2020-03-29 10:30 37 Borensberg IBC P08/09 - Ledberg IBF P09 Gul Kärnahallen
2020-03-29 11:15 37 Ekängens IF P09 Roxen - Mjölby IBK P Blå 2 Kärnahallen
2020-03-29 12:00 37 Borensberg IBC P08/09 - Ekängens IF P09 Roxen Kärnahallen
2020-03-29 12:45 37 Mjölby IBK P Blå 2 - Ledberg IBF P09 Gul Kärnahallen
Omgång 38
2020-03-28 14:30 38 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Hjulsbro IK P 09 Blå Motala Sporthall
2020-03-28 15:15 38 Ekängens IF P09 Eken - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart Motala Sporthall
2020-03-28 16:00 38 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Motala Sporthall
2020-03-28 16:45 38 Hjulsbro IK P 09 Blå - Ekängens IF P09 Eken Motala Sporthall
2020-03-28 17:30 38 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Hjulsbro IK P 09 Blå Motala Sporthall
2020-03-28 18:15 38 Ekängens IF P09 Eken - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart Motala Sporthall
Omgång 39
2020-03-28 09:15 39 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Bergs IK P 09 Rosa Motala Sporthall
2020-03-28 10:00 39 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Linköping IBK Ungdom P 08:84 Motala Sporthall
2020-03-28 10:45 39 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Motala Sporthall
2020-03-28 11:30 39 Bergs IK P 09 Rosa - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge Motala Sporthall
2020-03-28 12:15 39 Linköping IBK Ungdom P 08:84 - Bergs IK P 09 Rosa Motala Sporthall
2020-03-28 13:00 39 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå Motala Sporthall
Omgång 40
2020-03-28 13:30 40 Söderköpings IBK P 08/09 Svart - Rimforsa IF P-09 Sporthallen Vikingen
2020-03-28 14:30 40 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Bergs IK P 09 Svart Sporthallen Vikingen
2020-03-28 15:30 40 Bergs IK P 09 Svart - Söderköpings IBK P 08/09 Svart Sporthallen Vikingen
2020-03-28 16:30 40 Rimforsa IF P-09 - Linköping IBK Ungdom P 09:92 Sporthallen Vikingen
2020-03-28 17:30 40 Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P-09 Sporthallen Vikingen
2020-03-28 18:30 40 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Söderköpings IBK P 08/09 Svart Sporthallen Vikingen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis