Spelprogram - Pojkar Blå Klass D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK P 10 Gul Daniel Nilsson ltdank3@gmail.com 0768545632 Gul tröja/svarta byxor/svarta strumpor
Bergs IK P 10 Svart Daniel Nilsson ltdank3@gmail.com 0768545632 Gul, Svart, Svart
Hjulsbro IK P 09 Vit Kristina Nilsson krii@bahnhof.se 0733-199776 Blå, Vit, Vit
KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Christian Valgren christian.valgren@soderkoping.se 0722-30 27 64 Vit/Blå/vit
KFUM Norrköping IBF 09/10 Vit Christian Valgren christian.valgren@soderkoping.se 0722-30 27 64 Vit/Blå/vit
Ledberg IBF P10 Grön Emil Selse emil@selse.se 0725036998 Grön/Vit, Vit, Vit
Ledberg IBF P10 Gul Emil Selse emil@selse.se 0725036998 Grön/Vit, Vit, Vit
Linghems SK P 10 Grön Martin Westerlund martin.westerlund71@outlook.com 0734189051 Grön, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Fredrik Johansson fredrik.johansson@infor.com Svart/Svart/Svart
Mjölby IBK P Blå 3 Mats Martinsson Mats.martinsson@scandistandard.com 0706865411 Gul,svart,gul
Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Joakim Schelin joakim@impleoit.se 070-6051780 Röd, Röd, Svart
Söderköpings IBK P 08/09 Vit Robin Stenmark Stenmark.robin@gmail.com 0733181883 Vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-06 09:30 1 Bergs IK P 10 Gul - Hjulsbro IK P 09 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-06 10:15 1 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Ledberg IBF P10 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-06 11:00 1 Ledberg IBF P10 Grön - Bergs IK P 10 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-06 11:45 1 Hjulsbro IK P 09 Vit - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-06 12:30 1 Ledberg IBF P10 Grön - Hjulsbro IK P 09 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2019-10-06 13:15 1 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Bergs IK P 10 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 2
2019-10-05 10:00 2 Mjölby IBK P Blå 3 - Bergs IK P 10 Svart Lagmanshallen
2019-10-05 12:00 2 Bergs IK P 10 Svart - Ledberg IBF P10 Gul Lagmanshallen
2019-10-05 14:00 2 Ledberg IBF P10 Gul - Mjölby IBK P Blå 3 Lagmanshallen
Omgång 3
2019-10-26 14:15 3 Hjulsbro IK P 09 Vit - Linghems SK P 10 Grön Ekholmskolan
2019-10-26 15:00 3 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Ekholmskolan
2019-10-26 15:45 3 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Hjulsbro IK P 09 Vit Ekholmskolan
2019-10-26 16:30 3 Linghems SK P 10 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Ekholmskolan
2019-10-26 17:15 3 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Linghems SK P 10 Grön Ekholmskolan
2019-10-26 18:00 3 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Hjulsbro IK P 09 Vit Ekholmskolan
Omgång 4
2019-10-27 09:00 4 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Mässhallen A
2019-10-27 09:45 4 Bergs IK P 10 Gul - Mjölby IBK P Blå 3 Mässhallen A
2019-10-27 10:30 4 Mjölby IBK P Blå 3 - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Mässhallen A
2019-10-27 11:15 4 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Bergs IK P 10 Gul Mässhallen A
2019-10-27 12:00 4 Mjölby IBK P Blå 3 - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Mässhallen A
2019-10-27 12:45 4 Bergs IK P 10 Gul - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Mässhallen A
Omgång 5
2019-11-09 12:40 5 KFUM Norrköping IBF 09/10 Vit - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Mässhallen A
2019-11-09 13:25 5 Bergs IK P 10 Gul - Ledberg IBF P10 Gul Mässhallen A
2019-11-09 14:10 5 Ledberg IBF P10 Gul - KFUM Norrköping IBF 09/10 Vit Mässhallen A
2019-11-09 14:55 5 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 10 Gul Mässhallen A
2019-11-09 15:40 5 Ledberg IBF P10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Mässhallen A
2019-11-09 16:25 5 Bergs IK P 10 Gul - KFUM Norrköping IBF 09/10 Vit Mässhallen A
Omgång 6
2019-11-10 13:30 6 Ledberg IBF P10 Grön - Bergs IK P 10 Svart Kärnahallen
2019-11-10 14:15 6 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Kärnahallen
2019-11-10 15:00 6 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Ledberg IBF P10 Grön Kärnahallen
2019-11-10 15:45 6 Bergs IK P 10 Svart - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Kärnahallen
2019-11-10 16:30 6 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Bergs IK P 10 Svart Kärnahallen
2019-11-10 17:15 6 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Ledberg IBF P10 Grön Kärnahallen
Omgång 7
2019-12-01 09:45 7 Ledberg IBF P10 Gul - Hjulsbro IK P 09 Vit Kärnahallen
2019-12-01 10:30 7 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Mjölby IBK P Blå 3 Kärnahallen
2019-12-01 11:15 7 Mjölby IBK P Blå 3 - Ledberg IBF P10 Gul Kärnahallen
2019-12-01 12:00 7 Hjulsbro IK P 09 Vit - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Kärnahallen
2019-12-01 12:45 7 Mjölby IBK P Blå 3 - Hjulsbro IK P 09 Vit Kärnahallen
2019-12-01 13:30 7 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Ledberg IBF P10 Gul Kärnahallen
Omgång 8
2019-11-30 09:00 8 Bergs IK P 10 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Ljungsbro Sporthall
2019-11-30 09:45 8 Ledberg IBF P10 Grön - Linghems SK P 10 Grön Ljungsbro Sporthall
2019-11-30 10:30 8 Linghems SK P 10 Grön - Bergs IK P 10 Svart Ljungsbro Sporthall
2019-11-30 11:15 8 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Ledberg IBF P10 Grön Ljungsbro Sporthall
2019-11-30 12:00 8 Linghems SK P 10 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Ljungsbro Sporthall
2019-11-30 12:45 8 Ledberg IBF P10 Grön - Bergs IK P 10 Svart Ljungsbro Sporthall
Omgång 9
2019-12-15 09:00 9 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Linghems SK P 10 Grön Motala Sporthall
2019-12-15 09:45 9 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Mjölby IBK P Blå 3 Motala Sporthall
2019-12-15 10:30 9 Mjölby IBK P Blå 3 - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Motala Sporthall
2019-12-15 11:15 9 Linghems SK P 10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Motala Sporthall
2019-12-15 12:00 9 Mjölby IBK P Blå 3 - Linghems SK P 10 Grön Motala Sporthall
2019-12-15 12:45 9 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Motala Sporthall
Omgång 10
2019-12-14 13:30 10 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Bergs IK P 10 Gul Sporthallen Vikingen
2019-12-14 14:30 10 Hjulsbro IK P 09 Vit - KFUM Norrköping IBF 09/10 Vit Sporthallen Vikingen
2019-12-14 15:30 10 KFUM Norrköping IBF 09/10 Vit - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Sporthallen Vikingen
2019-12-14 16:30 10 Bergs IK P 10 Gul - Hjulsbro IK P 09 Vit Sporthallen Vikingen
2019-12-14 17:30 10 KFUM Norrköping IBF 09/10 Vit - Bergs IK P 10 Gul Sporthallen Vikingen
2019-12-14 18:30 10 Hjulsbro IK P 09 Vit - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Sporthallen Vikingen
Omgång 11
2020-01-12 09:30 11 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Ledberg IBF P10 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-12 10:15 11 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Bergs IK P 10 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-12 11:00 11 Bergs IK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-12 11:45 11 Ledberg IBF P10 Gul - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-12 12:30 11 Bergs IK P 10 Svart - Ledberg IBF P10 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-12 13:15 11 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 12
2020-01-11 10:00 12 Bergs IK P 10 Gul - Mjölby IBK P Blå 3 Ljungsbro Sporthall
2020-01-11 10:45 12 Ledberg IBF P10 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Ljungsbro Sporthall
2020-01-11 11:30 12 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 10 Gul Ljungsbro Sporthall
2020-01-11 12:15 12 Mjölby IBK P Blå 3 - Ledberg IBF P10 Grön Ljungsbro Sporthall
2020-01-11 13:00 12 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Mjölby IBK P Blå 3 Ljungsbro Sporthall
2020-01-11 13:45 12 Ledberg IBF P10 Grön - Bergs IK P 10 Gul Ljungsbro Sporthall
Omgång 13
2020-01-26 10:00 13 Mjölby IBK P Blå 3 - Linghems SK P 10 Grön Lagmanshallen
2020-01-26 10:50 13 Ledberg IBF P10 Grön - Bergs IK P 10 Svart Lagmanshallen
2020-01-26 11:40 13 Bergs IK P 10 Svart - Mjölby IBK P Blå 3 Lagmanshallen
2020-01-26 12:30 13 Linghems SK P 10 Grön - Ledberg IBF P10 Grön Lagmanshallen
2020-01-26 13:20 13 Bergs IK P 10 Svart - Linghems SK P 10 Grön Lagmanshallen
2020-01-26 14:10 13 Ledberg IBF P10 Grön - Mjölby IBK P Blå 3 Lagmanshallen
Omgång 14
2020-01-26 09:30 14 Hjulsbro IK P 09 Vit - Ledberg IBF P10 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-26 10:15 14 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-26 11:00 14 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Hjulsbro IK P 09 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-26 11:45 14 Ledberg IBF P10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-26 12:30 14 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Ledberg IBF P10 Gul Anders Ljungsteds Gymnasium
2020-01-26 13:15 14 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Hjulsbro IK P 09 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 15
2020-02-08 09:00 15 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Mässhallen B
2020-02-08 09:45 15 Ledberg IBF P10 Grön - Bergs IK P 10 Gul Mässhallen B
2020-02-08 10:30 15 Bergs IK P 10 Gul - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Mässhallen B
2020-02-08 11:15 15 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Ledberg IBF P10 Grön Mässhallen B
2020-02-08 12:00 15 Bergs IK P 10 Gul - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Mässhallen B
2020-02-08 12:45 15 Ledberg IBF P10 Grön - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Mässhallen B
Omgång 16
2020-02-08 14:00 16 Linghems SK P 10 Grön - Hjulsbro IK P 09 Vit Mässhallen B
2020-02-08 14:45 16 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Mjölby IBK P Blå 3 Mässhallen B
2020-02-08 15:30 16 Mjölby IBK P Blå 3 - Linghems SK P 10 Grön Mässhallen B
2020-02-08 16:15 16 Hjulsbro IK P 09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Mässhallen B
2020-02-08 17:00 16 Mjölby IBK P Blå 3 - Hjulsbro IK P 09 Vit Mässhallen B
2020-02-08 17:45 16 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Linghems SK P 10 Grön Mässhallen B
Omgång 17
2020-03-01 08:30 17 Ledberg IBF P10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Kärnahallen
2020-03-01 09:15 17 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 10 Gul Kärnahallen
2020-03-01 10:00 17 Bergs IK P 10 Gul - Ledberg IBF P10 Grön Kärnahallen
2020-03-01 10:45 17 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Kärnahallen
2020-03-01 11:30 17 Bergs IK P 10 Gul - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Kärnahallen
2020-03-01 12:15 17 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Ledberg IBF P10 Grön Kärnahallen
Omgång 18
2020-03-01 13:15 18 Ledberg IBF P10 Gul - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Kärnahallen
2020-03-01 14:00 18 Mjölby IBK P Blå 3 - Bergs IK P 10 Svart Kärnahallen
2020-03-01 14:45 18 Bergs IK P 10 Svart - Ledberg IBF P10 Gul Kärnahallen
2020-03-01 15:30 18 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Mjölby IBK P Blå 3 Kärnahallen
2020-03-01 16:15 18 Bergs IK P 10 Svart - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Kärnahallen
2020-03-01 17:00 18 Mjölby IBK P Blå 3 - Ledberg IBF P10 Gul Kärnahallen
Omgång 19
2020-03-15 10:30 19 Bergs IK P 10 Svart - Hjulsbro IK P 09 Vit Skäggetorpshallen
2020-03-15 11:15 19 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå Skäggetorpshallen
2020-03-15 12:15 19 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Bergs IK P 10 Svart Skäggetorpshallen
2020-03-15 13:00 19 Hjulsbro IK P 09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart Skäggetorpshallen
2020-03-15 14:00 19 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Hjulsbro IK P 09 Vit Skäggetorpshallen
2020-03-15 14:45 19 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Bergs IK P 10 Svart Skäggetorpshallen
Omgång 20
2020-03-14 10:00 20 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Motala Sporthall
2020-03-14 10:45 20 Mjölby IBK P Blå 3 - Ledberg IBF P10 Gul Motala Sporthall
2020-03-14 11:30 20 Ledberg IBF P10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Motala Sporthall
2020-03-14 12:15 20 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Mjölby IBK P Blå 3 Motala Sporthall
2020-03-14 13:00 20 Ledberg IBF P10 Gul - Söderköpings IBK P 08/09 Vit Motala Sporthall
2020-03-14 13:45 20 Mjölby IBK P Blå 3 - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd Motala Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis