Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Karlskrona P09/2 Orange, Svart, Svart
Hovshaga AIF P09 Blå, Blå, Blå
KaRo IBF P09 Henrik Bertilsson h.bertilsson@gmail.com 0708574327 svart , svart, svart
Olofströms IBK P09 vit, svart, vit
Växjö IBK Utveckling P09/1 Jonas Nilsson mj.nilsson@hotmail.se 0739131900 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P09/2 Cecilia Sjögren sjogren_cecilia@hotmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P09 David Persson davidpdio@hotmail.com 0734231062 Svart, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK P09/1 Nadia Gustavsson nadiagustavsson@hotmail.se 0735065031 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 FBC Karlskrona P09/2 - KaRo IBF P09 Vedeby Sporthall B
2019-10-19 11:00 1 KaRo IBF P09 - Älmhults IBK P09 Vedeby Sporthall B
2019-10-19 12:00 1 Älmhults IBK P09 - FBC Karlskrona P09/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 2
2019-10-13 13:00 2 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Växjö IBK Utveckling P09/1 Fortnox Arena B-hall
2019-10-13 13:45 2 Växjö IBK Utveckling P09/1 - Hovshaga AIF P09 Fortnox Arena B-hall
2019-10-13 14:20 2 Hovshaga AIF P09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 3
2019-10-13 12:45 3 Öjaby Sport IBK P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå Öjabyskolan
2019-10-13 13:45 3 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - Olofströms IBK P09 Öjabyskolan
2019-10-13 14:45 3 Olofströms IBK P09 - Öjaby Sport IBK P09/1 Öjabyskolan
Omgång 4
2019-11-17 13:00 4 KaRo IBF P09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 Kallinge Sporthall
2019-11-17 14:00 4 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Öjaby Sport IBK P09/1 Kallinge Sporthall
2019-11-17 15:00 4 Öjaby Sport IBK P09/1 - KaRo IBF P09 Kallinge Sporthall
Omgång 5
5 Älmhults IBK P09 - Hovshaga AIF P09 Linnéhallen
5 Hovshaga AIF P09 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå Linnéhallen
5 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - Älmhults IBK P09 Linnéhallen
Omgång 6
2019-11-10 13:00 6 Växjö IBK Utveckling P09/1 - FBC Karlskrona P09/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-10 13:45 6 FBC Karlskrona P09/2 - Olofströms IBK P09 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-11-10 14:30 6 Olofströms IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P09/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 7
2019-12-01 10:00 7 Hovshaga AIF P09 - FBC Karlskrona P09/2 Hovshaga Sporthall
2019-12-01 11:00 7 FBC Karlskrona P09/2 - Öjaby Sport IBK P09/1 Hovshaga Sporthall
2019-12-01 12:00 7 Öjaby Sport IBK P09/1 - Hovshaga AIF P09 Hovshaga Sporthall
Omgång 8
2019-11-30 16:15 8 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - Växjö IBK Utveckling P09/2 Fortnox Arena B-hall
2019-11-30 17:00 8 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Älmhults IBK P09 Fortnox Arena B-hall
2019-11-30 17:45 8 Älmhults IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå Fortnox Arena B-hall
Omgång 9
2019-12-15 13:00 9 Olofströms IBK P09 - KaRo IBF P09 Olofströms Sporthall 3-manna
2019-12-15 14:00 9 KaRo IBF P09 - Växjö IBK Utveckling P09/1 Olofströms Sporthall 3-manna
2019-12-15 15:00 9 Växjö IBK Utveckling P09/1 - Olofströms IBK P09 Olofströms Sporthall 3-manna
Omgång 10
2020-01-25 13:00 10 FBC Karlskrona P09/2 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå Vedeby Sporthall B
2020-01-25 14:00 10 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - KaRo IBF P09 Vedeby Sporthall B
2020-01-25 15:00 10 KaRo IBF P09 - FBC Karlskrona P09/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 11
2020-01-26 15:15 11 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Olofströms IBK P09 Fortnox Arena B-hall
2020-01-26 16:00 11 Olofströms IBK P09 - Älmhults IBK P09 Fortnox Arena B-hall
2020-01-26 16:45 11 Älmhults IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P09/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 12
2020-01-26 12:45 12 Öjaby Sport IBK P09/1 - Växjö IBK Utveckling P09/1 Öjabyskolan
2020-01-26 13:45 12 Växjö IBK Utveckling P09/1 - Hovshaga AIF P09 Öjabyskolan
2020-01-26 14:45 12 Hovshaga AIF P09 - Öjaby Sport IBK P09/1 Öjabyskolan
Omgång 13
2020-02-01 13:00 13 KaRo IBF P09 - Hovshaga AIF P09 Kallinge Sporthall
2020-02-01 14:00 13 Hovshaga AIF P09 - Olofströms IBK P09 Kallinge Sporthall
2020-02-01 15:00 13 Olofströms IBK P09 - KaRo IBF P09 Kallinge Sporthall
Omgång 14
14 Älmhults IBK P09 - Öjaby Sport IBK P09/1 Linnéhallen
14 Öjaby Sport IBK P09/1 - FBC Karlskrona P09/2 Linnéhallen
14 FBC Karlskrona P09/2 - Älmhults IBK P09 Linnéhallen
Omgång 15
2020-02-16 11:45 15 Växjö IBK Utveckling P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå Fortnox Arena B-hall
2020-02-16 12:30 15 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - Växjö IBK Utveckling P09/2 Fortnox Arena B-hall
2020-02-16 13:15 15 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Växjö IBK Utveckling P09/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 16
2020-03-07 10:00 16 Hovshaga AIF P09 - FBC Karlskrona P09/2 Hovshaga Sporthall
2020-03-07 11:00 16 FBC Karlskrona P09/2 - Växjö IBK Utveckling P09/2 Hovshaga Sporthall
2020-03-07 12:00 16 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Hovshaga AIF P09 Hovshaga Sporthall
Omgång 17
2020-02-22 14:15 17 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - Öjaby Sport IBK P09/1 Fortnox Arena B-hall
2020-02-22 15:00 17 Öjaby Sport IBK P09/1 - KaRo IBF P09 Fortnox Arena B-hall
2020-02-22 15:45 17 KaRo IBF P09 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå Fortnox Arena B-hall
Omgång 18
2020-02-29 10:00 18 Olofströms IBK P09 - Älmhults IBK P09 Olofströms Sporthall 3-manna
2020-02-29 11:00 18 Älmhults IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P09/1 Olofströms Sporthall 3-manna
2020-02-29 12:00 18 Växjö IBK Utveckling P09/1 - Olofströms IBK P09 Olofströms Sporthall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis