Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P11/1 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK P11/3 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK U P10/1 Röd, Svart , Röd
Fagerhult Habo IBK U P11/1 Röd, Svart , Röd
Forserums IF P10 Grön, Vit, Grön/Vit
Hovslätts IK P10 Röd Christoffer Andersson christofferandersson81@gmail.com 0705-19 00 41 Röd, vit, vit
Hovslätts IK P10 Vit Christoffer Andersson christofferandersson81@gmail.com 0705-19 00 41 Röd, vit, vit
Husqvarna IK P10/1 Svart, Svart, Svart
IBF Tranås P10 Edin Paradzik paradzik_edin@hotmail.com RÖD, SVART, RÖD
IBK Husar P10-11/2 Blå, Svart, Blå
Jönköpings IK U P10/2 Röd, Röd, Röd
Nässjö IBF P10 Svart, Svart, Svart
Sävsjö IBK P10/1 Linus Bringevall Linus.bringevall@bodaborg.se 0735060791 Röd-svart/svart/vit
Ölmstads IS P10-11/1 Blå, Vit, Blå
Östra SK Jönköping P10 Tove Nyander nyandertove@gmail.com Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 14:00 1 Hovslätts IK P10 Vit - Bankeryds Skid o MK P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 14:00 1 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Ölmstads IS P10-11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 14:45 1 Ölmstads IS P10-11/1 - Hovslätts IK P10 Vit Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 14:45 1 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 15:30 1 Ölmstads IS P10-11/1 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 15:30 1 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Hovslätts IK P10 Vit Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 2
2 Jönköpings IK U P10/2 - Forserums IF P10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Hovslätts IK P10 Röd - Nässjö IBF P10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Nässjö IBF P10 - Jönköpings IK U P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Forserums IF P10 - Hovslätts IK P10 Röd Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Nässjö IBF P10 - Forserums IF P10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Hovslätts IK P10 Röd - Jönköpings IK U P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 3
2019-10-12 12:15 3 Östra SK Jönköping P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Kålgårdshallen
2019-10-12 13:00 3 IBF Tranås P10 - Husqvarna IK P10/1 Kålgårdshallen
2019-10-12 13:45 3 Husqvarna IK P10/1 - Östra SK Jönköping P10 Kålgårdshallen
2019-10-12 14:30 3 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - IBF Tranås P10 Kålgårdshallen
2019-10-12 15:15 3 Husqvarna IK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Kålgårdshallen
2019-10-12 16:00 3 IBF Tranås P10 - Östra SK Jönköping P10 Kålgårdshallen
Omgång 4
2019-11-10 11:00 4 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Jönköpings IK U P10/2 Torpshallen 3-manna
2019-11-10 11:00 4 Östra SK Jönköping P10 - IBK Husar P10-11/2 Torpshallen 3-manna
2019-11-10 11:50 4 IBK Husar P10-11/2 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Torpshallen 3-manna
2019-11-10 11:50 4 Jönköpings IK U P10/2 - Östra SK Jönköping P10 Torpshallen 3-manna
2019-11-10 12:40 4 IBK Husar P10-11/2 - Jönköpings IK U P10/2 Torpshallen 3-manna
2019-11-10 12:40 4 Östra SK Jönköping P10 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Torpshallen 3-manna
Omgång 5
2019-11-09 14:00 5 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Forserums IF P10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-11-09 14:00 5 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Sävsjö IBK P10/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-11-09 14:45 5 Sävsjö IBK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-11-09 14:45 5 Forserums IF P10 - Bankeryds Skid o MK P11/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-11-09 15:30 5 Sävsjö IBK P10/1 - Forserums IF P10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-11-09 15:30 5 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 6
6 Ölmstads IS P10-11/1 - Hovslätts IK P10 Röd Ribbahallen A-hall
6 Hovslätts IK P10 Vit - Nässjö IBF P10 Ribbahallen A-hall
6 Nässjö IBF P10 - Ölmstads IS P10-11/1 Ribbahallen A-hall
6 Hovslätts IK P10 Röd - Hovslätts IK P10 Vit Ribbahallen A-hall
6 Nässjö IBF P10 - Hovslätts IK P10 Röd Ribbahallen A-hall
6 Hovslätts IK P10 Vit - Ölmstads IS P10-11/1 Ribbahallen A-hall
Omgång 7
7 Östra SK Jönköping P10 - Bankeryds Skid o MK P11/3 Forserums Sporthall
7 Hovslätts IK P10 Vit - Östra SK Jönköping P10 Forserums Sporthall
7 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Hovslätts IK P10 Vit Forserums Sporthall
2019-12-01 11:00 7 Forserums IF P10 - Hovslätts IK P10 Vit Forserums Sporthall
2019-12-01 11:45 7 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Forserums IF P10 Forserums Sporthall
2019-12-01 12:30 7 Östra SK Jönköping P10 - Forserums IF P10 Forserums Sporthall
Omgång 8
2019-11-30 14:00 8 Hovslätts IK P10 Röd - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-30 14:00 8 IBK Husar P10-11/2 - Sävsjö IBK P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-30 14:45 8 Sävsjö IBK P10/1 - Hovslätts IK P10 Röd Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-30 14:45 8 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - IBK Husar P10-11/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-30 15:30 8 Sävsjö IBK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-11-30 15:30 8 IBK Husar P10-11/2 - Hovslätts IK P10 Röd Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 9
2019-12-01 10:15 9 Nässjö IBF P10 - IBF Tranås P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-01 10:15 9 Jönköpings IK U P10/2 - Husqvarna IK P10/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-01 11:15 9 Husqvarna IK P10/1 - Nässjö IBF P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-01 11:15 9 IBF Tranås P10 - Jönköpings IK U P10/2 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-01 12:15 9 Husqvarna IK P10/1 - IBF Tranås P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-12-01 12:15 9 Jönköpings IK U P10/2 - Nässjö IBF P10 Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 10
2019-12-07 14:00 10 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-07 14:00 10 Forserums IF P10 - Nässjö IBF P10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-07 14:45 10 Nässjö IBF P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-07 14:45 10 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Forserums IF P10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-07 15:30 10 Nässjö IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-07 15:30 10 Forserums IF P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 11
2019-12-07 09:30 11 IBK Husar P10-11/2 - IBF Tranås P10 Tranås Idrottshall
2019-12-07 10:30 11 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Hovslätts IK P10 Röd Tranås Idrottshall
2019-12-07 11:30 11 IBK Husar P10-11/2 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Tranås Idrottshall
2019-12-07 12:30 11 Hovslätts IK P10 Röd - IBK Husar P10-11/2 Tranås Idrottshall
2019-12-07 13:30 11 IBF Tranås P10 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Tranås Idrottshall
2019-12-07 14:30 11 Hovslätts IK P10 Röd - IBF Tranås P10 Tranås Idrottshall
Omgång 12
12 Husqvarna IK P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1 Huskvarna Sporthall A
12 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Sävsjö IBK P10/1 Huskvarna Sporthall A
12 Sävsjö IBK P10/1 - Husqvarna IK P10/1 Huskvarna Sporthall A
12 Ölmstads IS P10-11/1 - Bankeryds Skid o MK P11/3 Huskvarna Sporthall A
12 Sävsjö IBK P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1 Huskvarna Sporthall A
12 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Husqvarna IK P10/1 Huskvarna Sporthall A
Omgång 13
13 IBK Husar P10-11/2 - Hovslätts IK P10 Vit Olsbergs Arena
13 Jönköpings IK U P10/2 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Olsbergs Arena
13 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - IBK Husar P10-11/2 Olsbergs Arena
13 Hovslätts IK P10 Vit - Jönköpings IK U P10/2 Olsbergs Arena
13 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Hovslätts IK P10 Vit Olsbergs Arena
13 Jönköpings IK U P10/2 - IBK Husar P10-11/2 Olsbergs Arena
Omgång 14
2020-01-12 10:55 14 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Torpshallen 3-manna
2020-01-12 10:55 14 Hovslätts IK P10 Röd - Östra SK Jönköping P10 Torpshallen 3-manna
2020-01-12 11:40 14 Östra SK Jönköping P10 - Bankeryds Skid o MK P11/3 Torpshallen 3-manna
2020-01-12 11:40 14 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Hovslätts IK P10 Röd Torpshallen 3-manna
2020-01-12 12:20 14 Östra SK Jönköping P10 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Torpshallen 3-manna
2020-01-12 12:20 14 Hovslätts IK P10 Röd - Bankeryds Skid o MK P11/3 Torpshallen 3-manna
Omgång 15
2020-01-19 11:00 15 Sävsjö IBK P10/1 - Nässjö IBF P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-01-19 11:00 15 Ölmstads IS P10-11/1 - Forserums IF P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-01-19 11:45 15 Forserums IF P10 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-01-19 11:45 15 Nässjö IBF P10 - Ölmstads IS P10-11/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-01-19 12:30 15 Forserums IF P10 - Nässjö IBF P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2020-01-19 12:30 15 Ölmstads IS P10-11/1 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 16
2020-01-26 14:00 16 Hovslätts IK P10 Vit - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-26 14:00 16 Bankeryds Skid o MK P11/3 - IBF Tranås P10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-26 14:45 16 IBF Tranås P10 - Hovslätts IK P10 Vit Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-26 14:45 16 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Bankeryds Skid o MK P11/3 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-26 15:30 16 IBF Tranås P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-01-26 15:30 16 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Hovslätts IK P10 Vit Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 17
17 Jönköpings IK U P10/2 - Ölmstads IS P10-11/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
17 IBK Husar P10-11/2 - Husqvarna IK P10/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
17 Husqvarna IK P10/1 - Jönköpings IK U P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
17 Ölmstads IS P10-11/1 - IBK Husar P10-11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
17 Husqvarna IK P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
17 IBK Husar P10-11/2 - Jönköpings IK U P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 18
2020-01-25 12:15 18 Östra SK Jönköping P10 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Kålgårdshallen
2020-01-25 13:00 18 Sävsjö IBK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Kålgårdshallen
2020-01-25 13:45 18 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Östra SK Jönköping P10 Kålgårdshallen
2020-01-25 14:30 18 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Sävsjö IBK P10/1 Kålgårdshallen
2020-01-25 15:15 18 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Kålgårdshallen
2020-01-25 16:00 18 Sävsjö IBK P10/1 - Östra SK Jönköping P10 Kålgårdshallen
Omgång 19
2020-02-09 10:55 19 Bankeryds Skid o MK P11/1 - IBF Tranås P10 Torpshallen 3-manna
2020-02-09 10:55 19 Forserums IF P10 - IBK Husar P10-11/2 Torpshallen 3-manna
2020-02-09 11:40 19 IBK Husar P10-11/2 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Torpshallen 3-manna
2020-02-09 11:40 19 IBF Tranås P10 - Forserums IF P10 Torpshallen 3-manna
2020-02-09 12:20 19 IBK Husar P10-11/2 - IBF Tranås P10 Torpshallen 3-manna
2020-02-09 12:20 19 Forserums IF P10 - Bankeryds Skid o MK P11/1 Torpshallen 3-manna
Omgång 20
2020-02-08 14:00 20 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Nässjö IBF P10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-02-08 14:00 20 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-02-08 14:45 20 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-02-08 14:45 20 Nässjö IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P11/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-02-08 15:30 20 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Nässjö IBF P10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-02-08 15:30 20 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 21
21 Ölmstads IS P10-11/1 - Hovslätts IK P10 Röd Ribbahallen A-hall
21 Husqvarna IK P10/1 - Sävsjö IBK P10/1 Ribbahallen A-hall
21 Sävsjö IBK P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1 Ribbahallen A-hall
21 Hovslätts IK P10 Röd - Husqvarna IK P10/1 Ribbahallen A-hall
21 Sävsjö IBK P10/1 - Hovslätts IK P10 Röd Ribbahallen A-hall
21 Husqvarna IK P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1 Ribbahallen A-hall
Omgång 22
22 Hovslätts IK P10 Vit - Bankeryds Skid o MK P11/1 Forserums Sporthall
22 Husqvarna IK P10/1 - Hovslätts IK P10 Vit Forserums Sporthall
22 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Husqvarna IK P10/1 Forserums Sporthall
2020-02-23 11:00 22 Forserums IF P10 - Husqvarna IK P10/1 Forserums Sporthall
2020-02-23 11:45 22 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Forserums IF P10 Forserums Sporthall
2020-02-23 12:30 22 Hovslätts IK P10 Vit - Forserums IF P10 Forserums Sporthall
Omgång 23
2020-03-01 10:30 23 Hovslätts IK P10 Röd - Jönköpings IK U P10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-01 10:30 23 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-01 11:15 23 Ölmstads IS P10-11/1 - Hovslätts IK P10 Röd Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-01 11:15 23 Jönköpings IK U P10/2 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-01 12:00 23 Ölmstads IS P10-11/1 - Jönköpings IK U P10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-03-01 12:00 23 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Hovslätts IK P10 Röd Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 24
2020-02-23 09:15 24 Nässjö IBF P10 - Östra SK Jönköping P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2020-02-23 09:15 24 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - IBF Tranås P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2020-02-23 10:15 24 IBF Tranås P10 - Nässjö IBF P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2020-02-23 10:15 24 Östra SK Jönköping P10 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2020-02-23 11:15 24 IBF Tranås P10 - Östra SK Jönköping P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2020-02-23 11:15 24 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Nässjö IBF P10 Nässjö Sporthall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis