Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fagerhult Habo IBK U P10/3 Röd, Svart , Röd
Fagerhult Habo IBK U P11/2 Röd, Svart , Röd
Hestra Skid O SK P10 Blå, Vit, Blå
Hestra Skid O SK P10/2 Blå, Vit, Blå
Hovslätts IK P11/1 Anders Lindén anders.norrahammar@gmail.com Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK P10/2 Christian Thulin christian.thulin81@gmail.com 0709677166 Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK U P10/3 Röd, Röd, Röd
KFUM Jönköping P11/1 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Månsarps IBK P10/3 Lila, Vit, Vit
Värnamo IK P10/1 VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 Hestra Skid O SK P10 - KFUM Jönköping P11/1 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-19 10:00 1 Husqvarna IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10/2 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-19 11:00 1 Hestra Skid O SK P10/2 - Hestra Skid O SK P10 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-19 11:00 1 KFUM Jönköping P11/1 - Husqvarna IK P10/2 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-19 12:00 1 Hestra Skid O SK P10/2 - KFUM Jönköping P11/1 Hestra Sporthall 3-manna
2019-10-19 12:00 1 Husqvarna IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10 Hestra Sporthall 3-manna
Omgång 2
2019-10-19 10:00 2 Hovslätts IK P11/1 - Månsarps IBK P10/3 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 10:00 2 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - Jönköpings IK U P10/3 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 10:50 2 Jönköpings IK U P10/3 - Hovslätts IK P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 10:50 2 Månsarps IBK P10/3 - Fagerhult Habo IBK U P10/3 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-10-19 11:40 2 Jönköpings IK U P10/3 - Månsarps IBK P10/3 Stadsgården, Råslätt
2019-10-19 11:40 2 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - Hovslätts IK P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 3
2019-11-16 13:00 3 KFUM Jönköping P11/1 - Hovslätts IK P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-16 13:45 3 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Värnamo IK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-16 14:30 3 Värnamo IK P10/1 - KFUM Jönköping P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-16 14:30 3 Hovslätts IK P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-16 15:15 3 Värnamo IK P10/1 - Hovslätts IK P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-11-16 15:15 3 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - KFUM Jönköping P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 4
2019-11-16 16:30 4 Husqvarna IK P10/2 - Månsarps IBK P10/3 Huskvarna Sporthall A
2019-11-16 17:15 4 Månsarps IBK P10/3 - Hestra Skid O SK P10 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-11-16 18:00 4 Hestra Skid O SK P10 - Husqvarna IK P10/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 5
5 Hestra Skid O SK P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/3
5 Hovslätts IK P11/1 - Hestra Skid O SK P10
5 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - Hovslätts IK P11/1
Omgång 6
2019-11-24 13:30 6 Månsarps IBK P10/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-24 13:30 6 Jönköpings IK U P10/3 - Värnamo IK P10/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-24 14:15 6 Värnamo IK P10/1 - Månsarps IBK P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-24 14:15 6 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Jönköpings IK U P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-24 15:00 6 Värnamo IK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-11-24 15:00 6 Jönköpings IK U P10/3 - Månsarps IBK P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 7
2019-12-14 13:30 7 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - KFUM Jönköping P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-14 13:30 7 Månsarps IBK P10/3 - Husqvarna IK P10/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-14 14:15 7 Husqvarna IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK U P10/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-14 14:15 7 KFUM Jönköping P11/1 - Månsarps IBK P10/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-14 15:00 7 Husqvarna IK P10/2 - KFUM Jönköping P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-14 15:00 7 Månsarps IBK P10/3 - Fagerhult Habo IBK U P10/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 8
2019-12-15 12:30 8 Jönköpings IK U P10/3 - Hovslätts IK P11/1 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-12-15 12:30 8 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Värnamo IK P10/1 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-12-15 13:15 8 Värnamo IK P10/1 - Jönköpings IK U P10/3 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-12-15 13:15 8 Hovslätts IK P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-12-15 14:00 8 Värnamo IK P10/1 - Hovslätts IK P11/1 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2019-12-15 14:00 8 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Jönköpings IK U P10/3 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
Omgång 9
2020-01-11 14:00 9 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Hestra Skid O SK P10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-01-11 14:00 9 Hovslätts IK P11/1 - KFUM Jönköping P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-01-11 14:45 9 KFUM Jönköping P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-01-11 14:45 9 Hestra Skid O SK P10 - Hovslätts IK P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-01-11 15:30 9 KFUM Jönköping P11/1 - Hestra Skid O SK P10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2020-01-11 15:30 9 Hovslätts IK P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 10
2020-01-19 11:00 10 Värnamo IK P10/1 - Husqvarna IK P10/2 Östboskolan 3-manna
2020-01-19 11:45 10 Månsarps IBK P10/3 - Värnamo IK P10/1 Östboskolan 3-manna
2020-01-19 12:30 10 Månsarps IBK P10/3 - Husqvarna IK P10/2 Östboskolan 3-manna
Omgång 11
2020-01-25 10:00 11 Hestra Skid O SK P10 - Jönköpings IK U P10/3 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-25 10:00 11 KFUM Jönköping P11/1 - Husqvarna IK P10/2 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-25 11:00 11 Husqvarna IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-25 11:00 11 Jönköpings IK U P10/3 - KFUM Jönköping P11/1 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-25 12:00 11 Husqvarna IK P10/2 - Jönköpings IK U P10/3 Hestra Sporthall 3-manna
2020-01-25 12:00 11 KFUM Jönköping P11/1 - Hestra Skid O SK P10 Hestra Sporthall 3-manna
Omgång 12
2020-02-02 11:00 12 Hovslätts IK P11/1 - Värnamo IK P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-02 11:00 12 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-02 11:50 12 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Hovslätts IK P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-02 11:50 12 Värnamo IK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P10/3 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-02 12:40 12 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Värnamo IK P10/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-02-02 12:40 12 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - Hovslätts IK P11/1 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 13
2020-02-15 10:00 13 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - Jönköpings IK U P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-02-15 11:00 13 Jönköpings IK U P10/3 - KFUM Jönköping P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-02-15 14:00 13 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - KFUM Jönköping P11/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 14
2020-02-15 09:30 14 Husqvarna IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 Huskvarna Sporthall A
2020-02-15 09:30 14 Månsarps IBK P10/3 - Värnamo IK P10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-02-15 10:20 14 Värnamo IK P10/1 - Husqvarna IK P10/2 Huskvarna Sporthall A
2020-02-15 10:20 14 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Månsarps IBK P10/3 Huskvarna Sporthall 3-manna
2020-02-15 11:10 14 Värnamo IK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 Huskvarna Sporthall A
2020-02-15 11:10 14 Månsarps IBK P10/3 - Husqvarna IK P10/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 15
15 Husqvarna IK P10/2 - Jönköpings IK U P10/3
15 Hovslätts IK P11/1 - Husqvarna IK P10/2
15 Jönköpings IK U P10/3 - Hovslätts IK P11/1
Omgång 16
2020-02-22 14:30 16 Månsarps IBK P10/3 - Hestra Skid O SK P10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-22 14:30 16 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - KFUM Jönköping P11/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-22 15:15 16 KFUM Jönköping P11/1 - Månsarps IBK P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-22 15:15 16 Hestra Skid O SK P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-22 16:00 16 KFUM Jönköping P11/1 - Hestra Skid O SK P10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2020-02-22 16:00 16 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - Månsarps IBK P10/3 Norrahammars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis