Spelprogram - Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F11 röd, svart, svart
Hovshaga AIF F11 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK F10-11 Anna Schönbeck anna80schonbeck@gmail.com 0705726762 Röd, Svart, Röd
Ingelstad IBK F10-11/2 Anna Schönbeck anna80schonbeck@gmail.com 0705726762 Röd, Svart, Röd
Moheda IBK F10-11 Fredrik Stigsson fredrik.stigsson@ertgodis.se 0760356709 Orange, Orange, Orange
Växjö IBK U F10/2 Emma-Lis Briggsjö emma-lis@hotmail.se 0702-452828 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U F11/1 Andreas Sjöberg andreassjoberg86@gmail.com 070 283 44 78 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK U F11/2 Andreas Sjöberg andreassjoberg86@gmail.com 070 283 44 78 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK F11 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Öjaby Sport IBK F11-12 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 2
2019-10-20 09:45 2 Växjö IBK U F10/2 - Ingelstad IBK F10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-20 09:45 2 Öjaby Sport IBK F11-12 - Växjö IBK U F11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-20 10:30 2 Växjö IBK U F11/1 - Växjö IBK U F10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-20 10:30 2 Ingelstad IBK F10-11 - Öjaby Sport IBK F11-12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-20 11:15 2 Växjö IBK U F11/1 - Ingelstad IBK F10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-10-20 11:15 2 Öjaby Sport IBK F11-12 - Växjö IBK U F10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 3
2019-10-26 10:30 3 Älmhults IBK F11 - Moheda IBK F10-11 Linnéhallen 3-manna
2019-10-26 10:30 3 Växjö IBK U F11/2 - Hovshaga AIF F11 Linnéhallen 3-manna
2019-10-26 11:30 3 Hovshaga AIF F11 - Älmhults IBK F11 Linnéhallen 3-manna
2019-10-26 11:30 3 Moheda IBK F10-11 - Växjö IBK U F11/2 Linnéhallen 3-manna
2019-10-26 12:30 3 Hovshaga AIF F11 - Moheda IBK F10-11 Linnéhallen 3-manna
2019-10-26 12:30 3 Växjö IBK U F11/2 - Älmhults IBK F11 Linnéhallen 3-manna
Omgång 4
2019-11-23 11:30 4 Växjö IBK U F10/2 - Älmhults IBK F11 Innebandyhallen 3-manna
Omgång 5
2019-11-09 11:30 5 Ingelstad IBK F10-11/2 - Ingelstad IBK F10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-09 11:30 5 Moheda IBK F10-11 - Växjö IBK U F11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-09 12:15 5 Växjö IBK U F11/2 - Ingelstad IBK F10-11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-09 12:15 5 Ingelstad IBK F10-11 - Moheda IBK F10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-09 13:00 5 Växjö IBK U F11/2 - Ingelstad IBK F10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-09 13:00 5 Moheda IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 6
2019-11-24 09:30 6 Alvesta IBK F11 - Öjaby Sport IBK F11-12 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-24 10:10 6 Hovshaga AIF F11 - Växjö IBK U F11/1 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-24 10:50 6 Växjö IBK U F11/1 - Alvesta IBK F11 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-24 11:30 6 Öjaby Sport IBK F11-12 - Hovshaga AIF F11 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-24 12:10 6 Växjö IBK U F11/1 - Öjaby Sport IBK F11-12 Alvesta Sporthall 3-manna
2019-11-24 12:50 6 Hovshaga AIF F11 - Alvesta IBK F11 Alvesta Sporthall 3-manna
Omgång 7
2019-11-30 11:30 7 Ingelstad IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-30 11:30 7 Hovshaga AIF F11 - Moheda IBK F10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-30 12:25 7 Moheda IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-30 12:25 7 Ingelstad IBK F10-11/2 - Hovshaga AIF F11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-30 13:20 7 Moheda IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-11-30 13:20 7 Hovshaga AIF F11 - Ingelstad IBK F10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 8
2019-12-15 13:15 8 Öjaby Sport IBK F11-12 - Älmhults IBK F11 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-12-15 13:15 8 Ingelstad IBK F10-11/2 - Alvesta IBK F11 Pär Lagerkvistskolan
2019-12-15 14:15 8 Alvesta IBK F11 - Öjaby Sport IBK F11-12 Pär Lagerkvistskolan
2019-12-15 14:15 8 Älmhults IBK F11 - Ingelstad IBK F10-11/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2019-12-15 15:15 8 Alvesta IBK F11 - Älmhults IBK F11 Pär Lagerkvistskolan
2019-12-15 15:15 8 Ingelstad IBK F10-11/2 - Öjaby Sport IBK F11-12 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 9
2019-12-15 14:15 9 Växjö IBK U F11/2 - Växjö IBK U F10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-15 15:00 9 Växjö IBK U F10/2 - Växjö IBK U F11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-12-15 15:45 9 Växjö IBK U F11/2 - Växjö IBK U F11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 10
2020-01-18 14:00 10 Moheda IBK F10-11 - Växjö IBK U F10/2 Vegby Sporthall
2020-01-18 14:45 10 Alvesta IBK F11 - Ingelstad IBK F10-11 Vegby Sporthall
2020-01-18 15:30 10 Ingelstad IBK F10-11 - Moheda IBK F10-11 Vegby Sporthall
2020-01-18 16:15 10 Växjö IBK U F10/2 - Alvesta IBK F11 Vegby Sporthall
2020-01-18 17:00 10 Ingelstad IBK F10-11 - Växjö IBK U F10/2 Vegby Sporthall
2020-01-18 17:45 10 Alvesta IBK F11 - Moheda IBK F10-11 Vegby Sporthall
Omgång 11
2020-01-19 13:15 11 Växjö IBK U F11/2 - Hovshaga AIF F11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 13:15 11 Öjaby Sport IBK F11-12 - Växjö IBK U F11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 14:00 11 Växjö IBK U F11/1 - Växjö IBK U F11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 14:00 11 Hovshaga AIF F11 - Öjaby Sport IBK F11-12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-01-19 14:45 11 Växjö IBK U F11/1 - Hovshaga AIF F11 Fortnox Arena Nivika hallen 3-manna
2020-01-19 14:45 11 Öjaby Sport IBK F11-12 - Växjö IBK U F11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 12
2020-01-25 09:30 12 Hovshaga AIF F11 - Växjö IBK U F11/1 Hovshaga Sporthall
2020-01-25 09:30 12 Ingelstad IBK F10-11 - Älmhults IBK F11 Hovshaga Sporthall 3-manna
2020-01-25 10:15 12 Älmhults IBK F11 - Hovshaga AIF F11 Hovshaga Sporthall
2020-01-25 10:15 12 Växjö IBK U F11/1 - Ingelstad IBK F10-11 Hovshaga Sporthall 3-manna
2020-01-25 11:00 12 Älmhults IBK F11 - Växjö IBK U F11/1 Hovshaga Sporthall
2020-01-25 11:00 12 Ingelstad IBK F10-11 - Hovshaga AIF F11 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 13
2020-02-09 11:30 13 Ingelstad IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-02-09 11:30 13 Växjö IBK U F11/1 - Hovshaga AIF F11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-02-09 12:20 13 Hovshaga AIF F11 - Ingelstad IBK F10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-02-09 12:20 13 Ingelstad IBK F10-11/2 - Växjö IBK U F11/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-02-09 13:10 13 Hovshaga AIF F11 - Ingelstad IBK F10-11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2020-02-09 13:10 13 Växjö IBK U F11/1 - Ingelstad IBK F10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 14
2020-02-15 10:45 14 Växjö IBK U F10/2 - Alvesta IBK F11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 10:45 14 Ingelstad IBK F10-11 - Växjö IBK U F11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 11:30 14 Växjö IBK U F11/2 - Växjö IBK U F10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 11:30 14 Alvesta IBK F11 - Ingelstad IBK F10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 12:15 14 Växjö IBK U F11/2 - Alvesta IBK F11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-02-15 12:15 14 Ingelstad IBK F10-11 - Växjö IBK U F10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 15
2020-02-01 14:00 15 Älmhults IBK F11 - Öjaby Sport IBK F11-12 Linnéhallen 3-manna
2020-02-01 15:00 15 Öjaby Sport IBK F11-12 - Moheda IBK F10-11 Linnéhallen 3-manna
2020-02-01 16:00 15 Moheda IBK F10-11 - Älmhults IBK F11 Linnéhallen 3-manna
Omgång 16
2020-03-08 12:45 16 Ingelstad IBK F10-11/2 - Ingelstad IBK F10-11 Linnéhallen 3-manna
2020-03-08 12:45 16 Öjaby Sport IBK F11-12 - Älmhults IBK F11 Linnéhallen 3-manna
2020-03-08 13:45 16 Älmhults IBK F11 - Ingelstad IBK F10-11/2 Linnéhallen 3-manna
2020-03-08 13:45 16 Ingelstad IBK F10-11 - Öjaby Sport IBK F11-12 Linnéhallen 3-manna
2020-03-08 14:45 16 Älmhults IBK F11 - Ingelstad IBK F10-11 Linnéhallen 3-manna
2020-03-08 14:45 16 Öjaby Sport IBK F11-12 - Ingelstad IBK F10-11/2 Linnéhallen 3-manna
Omgång 17
17 Hovshaga AIF F11 - Älmhults IBK F11
17 Växjö IBK U F10/2 - Hovshaga AIF F11
17 Älmhults IBK F11 - Växjö IBK U F10/2
Omgång 18
2020-03-08 10:00 18 Alvesta IBK F11 - Växjö IBK U F11/1 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-03-08 10:40 18 Moheda IBK F10-11 - Växjö IBK U F11/2 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-03-08 11:20 18 Växjö IBK U F11/2 - Alvesta IBK F11 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-03-08 12:00 18 Växjö IBK U F11/1 - Moheda IBK F10-11 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-03-08 12:40 18 Växjö IBK U F11/2 - Växjö IBK U F11/1 Alvesta Sporthall 3-manna
2020-03-08 13:20 18 Moheda IBK F10-11 - Alvesta IBK F11 Alvesta Sporthall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis