Spelprogram - Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Almina Ibricic AlminaIbricic@live.se 0723022882 röd, röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 röd, röd, Vit
FBC Kalmarsund U F11 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona F09-10 Orange, Svart, Svart
FBC Karlskrona F11 Orange, Svart, Svart
Jämjö IBK F10-11 Svart/inslag rött/vitt, Röd, Svarta
Sandbäckshults IBK F10-11 Svart, Svart, Svart/Gula
Slätafly/SK IBK F11 Blå, Blå, Vit
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 11:00 1 Sandbäckshults IBK F10-11 - Slätafly/SK IBK F11 Krungårdshallen
2019-10-12 11:40 1 FBC Karlskrona F11 - FBC Kalmarsund U F11 Krungårdshallen
2019-10-12 12:20 1 FBC Kalmarsund U F11 - Sandbäckshults IBK F10-11 Krungårdshallen
2019-10-12 13:00 1 Slätafly/SK IBK F11 - FBC Karlskrona F11 Krungårdshallen
2019-10-12 13:40 1 FBC Kalmarsund U F11 - Slätafly/SK IBK F11 Krungårdshallen
2019-10-12 14:20 1 FBC Karlskrona F11 - Sandbäckshults IBK F10-11 Krungårdshallen
Omgång 2
2019-10-13 11:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-13 11:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-13 12:00 2 FBC Karlskrona F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-13 12:00 2 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-13 13:00 2 FBC Karlskrona F09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2019-10-13 13:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
Omgång 3
2019-11-17 11:00 3 Slätafly/SK IBK F11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Torsås Sporthall 3-manna
2019-11-17 11:00 3 FBC Kalmarsund U F11 - Sandbäckshults IBK F10-11 Torsås Sporthall 3-manna
2019-11-17 12:00 3 Sandbäckshults IBK F10-11 - Slätafly/SK IBK F11 Torsås Sporthall 3-manna
2019-11-17 12:00 3 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - FBC Kalmarsund U F11 Torsås Sporthall
2019-11-17 13:00 3 Sandbäckshults IBK F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Torsås Sporthall
2019-11-17 13:00 3 FBC Kalmarsund U F11 - Slätafly/SK IBK F11 Torsås Sporthall 3-manna
Omgång 4
2019-11-16 13:00 4 FBC Karlskrona F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 13:00 4 Jämjö IBK F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 14:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F11 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 14:00 4 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Jämjö IBK F10-11 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 15:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-11-16 15:00 4 Jämjö IBK F10-11 - FBC Karlskrona F11 Vedeby Sporthall B 3-manna
Omgång 5
5 Jämjö IBK F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Jämjö Sporthall
5 FBC Karlskrona F11 - FBC Karlskrona F09-10 Jämjö Sporthall
5 FBC Karlskrona F09-10 - Jämjö IBK F10-11 Jämjö Sporthall
5 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - FBC Karlskrona F11 Jämjö Sporthall
5 FBC Karlskrona F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Jämjö Sporthall
5 FBC Karlskrona F11 - Jämjö IBK F10-11 Jämjö Sporthall
Omgång 6
6 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Sandbäckshults IBK F10-11 Gårdby Sporthall
6 FBC Kalmarsund U F11 - Slätafly/SK IBK F11 Gårdby Sporthall
6 Slätafly/SK IBK F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Gårdby Sporthall
6 Sandbäckshults IBK F10-11 - FBC Kalmarsund U F11 Gårdby Sporthall
6 Slätafly/SK IBK F11 - Sandbäckshults IBK F10-11 Gårdby Sporthall
6 FBC Kalmarsund U F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Gårdby Sporthall
Omgång 7
2019-12-07 11:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Sandbäckshults IBK F10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-07 11:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Jämjö IBK F10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-07 12:00 7 Jämjö IBK F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-07 12:00 7 Sandbäckshults IBK F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-07 13:00 7 Jämjö IBK F10-11 - Sandbäckshults IBK F10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2019-12-07 13:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 8
2019-12-14 10:00 8 FBC Karlskrona F09-10 - Slätafly/SK IBK F11 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-14 10:00 8 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - FBC Kalmarsund U F11 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-14 11:00 8 FBC Kalmarsund U F11 - FBC Karlskrona F09-10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-14 11:00 8 Slätafly/SK IBK F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-14 12:00 8 FBC Kalmarsund U F11 - Slätafly/SK IBK F11 Vedeby Sporthall B 3-manna
2019-12-14 12:00 8 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - FBC Karlskrona F09-10 Vedeby Sporthall B 3-manna
Omgång 9
9 FBC Kalmarsund U F11 - FBC Karlskrona F11 Färjehallen
9 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F09-10 Färjehallen
9 FBC Karlskrona F09-10 - FBC Kalmarsund U F11 Färjehallen
9 FBC Karlskrona F11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Färjehallen
9 FBC Karlskrona F09-10 - FBC Karlskrona F11 Färjehallen
9 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Kalmarsund U F11 Färjehallen
Omgång 10
2020-01-25 10:00 10 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Sandbäckshults IBK F10-11 Mönsterås Sporthall B-hall
2020-01-25 10:40 10 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Jämjö IBK F10-11 Mönsterås Sporthall B-hall
2020-01-25 11:20 10 Jämjö IBK F10-11 - Sandbäckshults IBK F10-11 Mönsterås Sporthall B-hall
2020-01-25 12:00 10 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Mönsterås Sporthall B-hall
2020-01-25 12:40 10 Jämjö IBK F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Mönsterås Sporthall B-hall
2020-01-25 13:20 10 Sandbäckshults IBK F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Mönsterås Sporthall B-hall
Omgång 11
2020-02-16 11:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - FBC Karlskrona F11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-16 11:00 11 FBC Kalmarsund U F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-16 12:00 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-16 12:00 11 FBC Karlskrona F11 - FBC Kalmarsund U F11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-16 13:00 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - FBC Karlskrona F11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2020-02-16 13:00 11 FBC Kalmarsund U F11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
Omgång 12
2020-02-01 12:00 12 Slätafly/SK IBK F11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Torsås Sporthall 3-manna
2020-02-01 12:00 12 Jämjö IBK F10-11 - FBC Karlskrona F09-10 Torsås Sporthall 3-manna
2020-02-01 13:00 12 FBC Karlskrona F09-10 - Slätafly/SK IBK F11 Torsås Sporthall 3-manna
2020-02-01 13:00 12 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Jämjö IBK F10-11 Torsås Sporthall 3-manna
2020-02-01 14:00 12 FBC Karlskrona F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Torsås Sporthall 3-manna
2020-02-01 14:00 12 Jämjö IBK F10-11 - Slätafly/SK IBK F11 Torsås Sporthall 3-manna
Omgång 13
2020-03-01 13:00 13 FBC Karlskrona F11 - Sandbäckshults IBK F10-11 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 13:00 13 FBC Karlskrona F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 14:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F11 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 14:00 13 Sandbäckshults IBK F10-11 - FBC Karlskrona F09-10 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 15:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Sandbäckshults IBK F10-11 Vedeby Sporthall B 3-manna
2020-03-01 15:00 13 FBC Karlskrona F09-10 - FBC Karlskrona F11 Vedeby Sporthall B 3-manna
Omgång 14
14 Jämjö IBK F10-11 - Slätafly/SK IBK F11 Jämjö Sporthall
14 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Jämjö Sporthall
14 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Jämjö IBK F10-11 Jämjö Sporthall
14 Slätafly/SK IBK F11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Jämjö Sporthall
14 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Slätafly/SK IBK F11 Jämjö Sporthall
14 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Jämjö IBK F10-11 Jämjö Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis