Spelprogram - Pantamera Pojkar Röd Serie 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dotteviks IF Jakob Engerot engeroth8@hotmail.com 0761354222 Röd, Röd, Röd
Edebäck IBF/Hagfors IBS Peter Gustafsson peter71berg@gmail.com 070-234 05 06 Vit Blå Blå
Hertzöga BK Björn Svedberg bjorn.svedberg@live.se 0703867529 Grön/grön/grön
Hultsberg/Björkås IBF Jonas Strömberg jonas.stromberg@varmlandsschakt.se svart, svart, Vit
Karlskoga IBF Lars Berggren lars.berggren@novoplast.se 073-539 40 97 Blå/Blå/BLå
SK Sifhälla Tomas Gunnman floragatan@telia.com 0706037060 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling 1 Magnus Gruvholm magnuslgruvholm@telia.com Blå, Blå, Vit
Skoghalls IBK Utveckling 2 Peter Forsman norrstrand.peter@icloud.com 070-609 87 48 Blå, Blå, Vit
Åmåls IBK Tommy Burman burmantommy@gmail.com 070-511 89 26 Orange/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 14:30 1 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hultsberg/Björkås IBF 1 - 6 Hammarö Arena B
2019-10-13 11:00 1 Karlskoga IBF - SK Sifhälla 5 - 3 Karlbergshallen Karlskoga 30
2019-10-13 12:30 1 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 2 4 - 1 Strandhallen
2019-10-13 13:15 1 Hertzöga BK - Edebäck IBF/Hagfors IBS 2 - 5 Albin Höjer, Emil Persson Ilandaskolan
Omgång 2
2019-10-18 18:00 2 Edebäck IBF/Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling 1 7 - 4 Ekshärads Sporthall 56
2019-10-19 12:30 2 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Åmåls IBK Hammarö Arena
2019-10-20 09:00 2 SK Sifhälla - Hertzöga BK 5 - 2 Tegnérhallen 50
2019-10-20 14:15 2 Hultsberg/Björkås IBF - Dotteviks IF 2 - 3 Erik Bergström, Emil Persson Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 3
2019-10-26 12:00 3 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Karlbergshallen Karlskoga
2019-10-26 14:00 3 Dotteviks IF - Åmåls IBK Strandhallen
2019-10-27 10:30 3 Skoghalls IBK Utveckling 1 - SK Sifhälla Hammarö Arena
2019-11-03 10:00 3 Hultsberg/Björkås IBF - Edebäck IBF/Hagfors IBS Emil Ahlström, Isac Lindell-Green Colorama Arena
Omgång 4
2019-11-16 10:00 4 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Karlbergshallen Karlskoga
2019-11-16 12:30 4 Dotteviks IF - SK Sifhälla Strandhallen
2019-11-16 13:45 4 Hertzöga BK - Hultsberg/Björkås IBF , Filip Lakander Hultsbergshallen
2019-11-17 11:00 4 Åmåls IBK - Edebäck IBF/Hagfors IBS Albin Lämmel, Edwin Sundström Karlbergshallen Åmål
Omgång 5
2019-11-22 20:00 5 Edebäck IBF/Hagfors IBS - Karlskoga IBF Ekshärads Sporthall
2019-11-24 09:30 5 Hultsberg/Björkås IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Hultsbergshallen
2019-11-24 11:00 5 SK Sifhälla - Åmåls IBK Tegnérhallen
2019-11-24 11:30 5 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK Hammarö Arena B
Omgång 6
2019-11-30 12:30 6 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Strandhallen
2019-11-30 16:00 6 Karlskoga IBF - Hultsberg/Björkås IBF Karlbergshallen Karlskoga
2019-12-01 11:00 6 Åmåls IBK - Hertzöga BK Karlbergshallen Åmål
2019-12-01 11:30 6 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Edebäck IBF/Hagfors IBS Hammarö Arena B
Omgång 7
2019-12-06 20:00 7 Edebäck IBF/Hagfors IBS - Dotteviks IF Ekshärads Sporthall
2019-12-07 13:45 7 Hertzöga BK - Karlskoga IBF Ilandaskolan
2019-12-08 13:00 7 SK Sifhälla - Skoghalls IBK Utveckling 2 Tegnérhallen
2019-12-08 17:30 7 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Åmåls IBK Hammarö Arena B
Omgång 8
2019-12-14 12:30 8 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK Hammarö Arena B
2019-12-14 15:15 8 Åmåls IBK - Hultsberg/Björkås IBF Karlbergshallen Åmål
2019-12-15 14:00 8 Dotteviks IF - Karlskoga IBF Strandhallen
2019-12-15 16:00 8 SK Sifhälla - Edebäck IBF/Hagfors IBS Tegnérhallen
Omgång 9
2019-12-21 11:00 9 Hultsberg/Björkås IBF - SK Sifhälla Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-21 12:30 9 Hertzöga BK - Dotteviks IF Ilandaskolan
2019-12-21 14:00 9 Karlskoga IBF - Åmåls IBK Karlbergshallen Karlskoga
2019-12-22 11:00 9 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Hammarö Arena
Omgång 10
2020-01-10 20:00 10 Edebäck IBF/Hagfors IBS - Hertzöga BK Ekshärads Sporthall
2020-01-11 09:45 10 Hultsberg/Björkås IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-01-11 14:00 10 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF Hammarö Arena B
2020-01-12 13:00 10 SK Sifhälla - Karlskoga IBF Tegnérhallen
Omgång 11
2020-01-18 14:00 11 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Edebäck IBF/Hagfors IBS Hammarö Arena B
2020-01-19 13:00 11 Hertzöga BK - SK Sifhälla Ilandaskolan
2020-01-19 13:30 11 Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling 2 Karlbergshallen Åmål
2020-01-19 17:00 11 Dotteviks IF - Hultsberg/Björkås IBF Strandhallen
Omgång 12
12 Åmåls IBK - Dotteviks IF Karlbergshallen Åmål
2020-01-24 20:00 12 Edebäck IBF/Hagfors IBS - Hultsberg/Björkås IBF Ekshärads Sporthall
2020-01-25 10:00 12 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlskoga IBF Hammarö Arena B
2020-01-26 11:00 12 SK Sifhälla - Skoghalls IBK Utveckling 1 Tegnérhallen
Omgång 13
2020-02-01 09:45 13 Hultsberg/Björkås IBF - Hertzöga BK Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-01 15:00 13 Edebäck IBF/Hagfors IBS - Åmåls IBK Ekshärads Sporthall
2020-02-02 17:30 13 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlskoga IBF Hammarö Arena
2020-02-10 10:30 13 SK Sifhälla - Dotteviks IF Tegnérhallen
Omgång 14
2020-02-08 10:00 14 Åmåls IBK - SK Sifhälla Karlbergshallen Åmål
2020-02-08 12:00 14 Karlskoga IBF - Edebäck IBF/Hagfors IBS Karlbergshallen Karlskoga
2020-02-09 11:30 14 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Ilandaskolan
2020-02-09 17:30 14 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hultsberg/Björkås IBF Hammarö Arena B
Omgång 15
2020-02-14 18:00 15 Edebäck IBF/Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ekshärads Sporthall
2020-02-15 12:30 15 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Dotteviks IF Hammarö Arena B
2020-02-15 12:30 15 Hertzöga BK - Åmåls IBK Ilandaskolan
2020-02-16 15:15 15 Hultsberg/Björkås IBF - Karlskoga IBF Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 16
2020-03-07 16:45 16 Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Karlbergshallen Åmål
2020-03-07 17:30 16 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Sifhälla Hammarö Arena
2020-03-08 12:00 16 Karlskoga IBF - Hertzöga BK Karlbergshallen Karlskoga
2020-03-08 12:30 16 Dotteviks IF - Edebäck IBF/Hagfors IBS Strandhallen
Omgång 17
2020-03-13 20:00 17 Edebäck IBF/Hagfors IBS - SK Sifhälla Ekshärads Sporthall
2020-03-14 13:45 17 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ilandaskolan
2020-03-14 13:45 17 Hultsberg/Björkås IBF - Åmåls IBK Hultsbergshallen
2020-03-14 14:00 17 Karlskoga IBF - Dotteviks IF Karlbergshallen Karlskoga
Omgång 18
2020-03-21 11:00 18 SK Sifhälla - Hultsberg/Björkås IBF Tegnérhallen
2020-03-21 14:00 18 Dotteviks IF - Hertzöga BK Strandhallen
2020-03-21 16:00 18 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Hammarö Arena
2020-03-22 15:00 18 Åmåls IBK - Karlskoga IBF Karlbergshallen Åmål

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis