Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF Tony Ingman tony.ingman@lundbergs.se Svart/vit, Svart, Svarta
Billingsfors IBK Rickard Lehmus lehmus_8@hotmail.com Svart/röd, Svart/röd, Svart
BKI Sunnanå Fredrik Nilsson freddie_keane@hotmail.com 0702378551 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF 1 Tobias Fändriks tobias.fandriks@gmail.com 0709557696 Röd/Röd/Röd
Grums IBK 1 Mikael Fredriksson mikael.fredriksson@stuvbutiken.se 070-874 09 92 Orange, Svart, Svart
SK Sifhälla Jonas Askås jonasaskas@hotmail.com 070-6060890 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-13 11:00 1 BKI Sunnanå - Grums IBK 1 Sannerudshallen
Omgång 2
2019-10-19 12:30 2 Billingsfors IBK - SK Sifhälla Billingsfors Bollhall
2019-10-19 15:00 2 Grums IBK 1 - Arvika IBF Grums Sporthall
Omgång 3
2019-10-26 11:00 3 SK Sifhälla - Dotteviks IF 1 Tegnérhallen
2019-10-26 15:00 3 Grums IBK 1 - Billingsfors IBK Grums Sporthall
2019-10-27 15:00 3 BKI Sunnanå - Arvika IBF Sannerudshallen
Omgång 4
2019-11-10 14:00 4 Arvika IBF - SK Sifhälla Strandhallen
2019-11-23 09:30 4 Dotteviks IF 1 - Grums IBK 1 Strandhallen
Omgång 5
2019-11-15 18:30 5 Arvika IBF - Dotteviks IF 1 Strandhallen
2019-11-16 14:00 5 Billingsfors IBK - BKI Sunnanå Billingsfors Bollhall
Omgång 6
2019-11-23 14:15 6 Billingsfors IBK - Arvika IBF Billingsfors Bollhall
2019-11-24 11:30 6 BKI Sunnanå - SK Sifhälla ECG Arena
Omgång 7
2019-11-30 13:30 7 Grums IBK 1 - BKI Sunnanå Grums Sporthall
2019-12-01 13:00 7 Dotteviks IF 1 - Billingsfors IBK Strandhallen
Omgång 8
2019-12-07 14:00 8 SK Sifhälla - Grums IBK 1 Tegnérhallen
2019-12-07 14:45 8 BKI Sunnanå - Dotteviks IF 1 Sannerudshallen
Omgång 9
2019-12-10 19:00 9 SK Sifhälla - Billingsfors IBK Tegnérhallen
2019-12-15 12:30 9 Grums IBK 1 - Arvika IBF Grums Sporthall
Omgång 10
2019-12-21 14:00 10 Billingsfors IBK - Grums IBK 1 Billingsfors Bollhall
2019-12-22 12:00 10 Arvika IBF - BKI Sunnanå Strandhallen
2019-12-22 15:00 10 Dotteviks IF 1 - SK Sifhälla Strandhallen
Omgång 11
2020-01-11 13:30 11 Grums IBK 1 - Dotteviks IF 1 Grums Sporthall
2020-01-12 11:00 11 SK Sifhälla - Arvika IBF Tegnérhallen
Omgång 12
2020-01-18 12:00 12 BKI Sunnanå - Billingsfors IBK ECG Arena
2020-01-18 18:30 12 Dotteviks IF 1 - Arvika IBF Strandhallen
Omgång 13
2020-01-25 13:00 13 SK Sifhälla - BKI Sunnanå Tegnérhallen
2020-01-26 15:00 13 Arvika IBF - Billingsfors IBK Strandhallen
Omgång 14
2020-02-01 12:45 14 Billingsfors IBK - Dotteviks IF 1 Billingsfors Bollhall
2020-02-02 13:00 14 BKI Sunnanå - Grums IBK 1 Sannerudshallen
Omgång 15
2020-02-08 13:30 15 Grums IBK 1 - SK Sifhälla Grums Sporthall
2020-02-09 11:00 15 Dotteviks IF 1 - BKI Sunnanå Strandhallen
Omgång 16
2020-02-16 12:30 16 Arvika IBF - Grums IBK 1 Strandhallen
2020-02-16 15:15 16 Billingsfors IBK - SK Sifhälla Billingsfors Bollhall
Omgång 17
2020-02-22 13:00 17 SK Sifhälla - Dotteviks IF 1 Tegnérhallen
2020-02-22 13:30 17 Grums IBK 1 - Billingsfors IBK Grums Sporthall
2020-02-22 14:00 17 BKI Sunnanå - Arvika IBF Sannerudshallen
Omgång 18
2020-03-07 12:30 18 Dotteviks IF 1 - Grums IBK 1 Strandhallen
2020-03-07 14:00 18 Arvika IBF - SK Sifhälla Strandhallen
Omgång 19
2020-03-14 10:30 19 Arvika IBF - Dotteviks IF 1 Strandhallen
2020-03-14 14:45 19 Billingsfors IBK - BKI Sunnanå Billingsfors Bollhall
Omgång 20
20 Dotteviks IF 1 - Billingsfors IBK Strandhallen
20 SK Sifhälla - BKI Sunnanå Tegnérhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis