Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dotteviks IF 2 Tobias Fändriks tobias.fandriks@gmail.com 0709557696 Röd/Röd/Röd
Grums IBK 2 Mikael Fredriksson mikael.fredriksson@stuvbutiken.se 070-874 09 92 Orange, Svart, Svart
GS 86 AIF Jesper Westman jesper.westman@gmail.com 0707811237 Rosa / Svart / Svart
Hagfors IBS 2 Jan Sandström sandstromjan@telia.com 070-5528419
Hultsberg/Björkås IBF Krister Rannberg krister_rannberg@hotmail.com 0706666810 svart, svart, svart
Karlstad IBF Ungdom Rikard Edgren rikard.edgren@nordicmedtest.se Blå, Svart, Svart
Kristinehamns IBF 2 Johan Karlsson johan.karlssoh@comhem.se 0721604454 svart tröja, svarta byxor, svarta strumpr
Skattkärrs IK Mats Djärf mats@djarf.se 0735931461 blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 11:00 1 Hultsberg/Björkås IBF - Grums IBK 2 Stavdal Hyrcity Arena
2019-10-19 12:30 1 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF 2 Forshaga Sporthall
2019-10-19 13:15 1 Skattkärrs IK - Dotteviks IF 2 Väse Sporthall
2019-10-20 13:00 1 Karlstad IBF Ungdom - Hagfors IBS 2 Colorama Arena
Omgång 2
2019-10-26 09:00 2 Kristinehamns IBF 2 - Karlstad IBF Ungdom Brogårdshallen
2019-10-27 11:00 2 Grums IBK 2 - Skattkärrs IK Grums Sporthall
2019-10-27 13:30 2 Dotteviks IF 2 - Hultsberg/Björkås IBF Strandhallen
2019-10-27 17:00 2 Hagfors IBS 2 - GS 86 AIF Uddeholm Arena
Omgång 3
2019-11-09 12:00 3 GS 86 AIF - Hultsberg/Björkås IBF Forshaga Sporthall
2019-11-09 16:30 3 Dotteviks IF 2 - Hagfors IBS 2 Strandhallen
2019-11-10 12:00 3 Kristinehamns IBF 2 - Grums IBK 2 Brogårdshallen
2019-11-16 14:00 3 Skattkärrs IK - Karlstad IBF Ungdom Väse Sporthall
Omgång 4
2019-11-16 14:15 4 Hultsberg/Björkås IBF - Kristinehamns IBF 2 Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-17 11:00 4 Karlstad IBF Ungdom - Dotteviks IF 2 Colorama Arena
2019-11-17 11:00 4 GS 86 AIF - Grums IBK 2 Forshaga Sporthall
2019-12-28 11:00 4 Skattkärrs IK - Hagfors IBS 2 Väse Sporthall
Omgång 5
2019-11-23 09:30 5 Kristinehamns IBF 2 - Skattkärrs IK Brogårdshallen
2019-11-23 12:30 5 Dotteviks IF 2 - GS 86 AIF Strandhallen
2019-11-24 12:30 5 Grums IBK 2 - Karlstad IBF Ungdom Grums Sporthall
2019-12-22 10:00 5 Hagfors IBS 2 - Hultsberg/Björkås IBF Uddeholm Arena
Omgång 6
2019-12-07 09:00 6 GS 86 AIF - Skattkärrs IK Forshaga Sporthall
2019-12-07 11:00 6 Hultsberg/Björkås IBF - Karlstad IBF Ungdom Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-07 15:00 6 Grums IBK 2 - Hagfors IBS 2 Grums Sporthall
2019-12-08 11:00 6 Kristinehamns IBF 2 - Dotteviks IF 2 Brogårdshallen
Omgång 7
2019-12-15 11:00 7 Karlstad IBF Ungdom - GS 86 AIF Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-15 11:40 7 Hagfors IBS 2 - Kristinehamns IBF 2 Uddeholm Arena
2019-12-15 12:30 7 Dotteviks IF 2 - Grums IBK 2 Strandhallen
2019-12-15 14:30 7 Skattkärrs IK - Hultsberg/Björkås IBF Väse Sporthall
Omgång 8
2019-12-21 09:30 8 Dotteviks IF 2 - Skattkärrs IK Strandhallen
2019-12-21 13:30 8 Grums IBK 2 - Hultsberg/Björkås IBF Grums Sporthall
2019-12-22 15:00 8 Kristinehamns IBF 2 - GS 86 AIF Brogårdshallen
2020-01-04 13:00 8 Hagfors IBS 2 - Karlstad IBF Ungdom Uddeholm Arena
Omgång 9
2020-01-11 10:30 9 Skattkärrs IK - Grums IBK 2 Väse Sporthall
2020-01-11 12:00 9 GS 86 AIF - Hagfors IBS 2 Forshaga Sporthall
2020-01-11 12:30 9 Hultsberg/Björkås IBF - Dotteviks IF 2 Hultsbergshallen
2020-01-12 15:30 9 Karlstad IBF Ungdom - Kristinehamns IBF 2 Sporthallen Gjutaren
Omgång 10
2020-01-18 11:40 10 Hagfors IBS 2 - Dotteviks IF 2 Uddeholm Arena
2020-01-18 13:30 10 Grums IBK 2 - Kristinehamns IBF 2 Grums Sporthall
2020-01-18 16:45 10 Hultsberg/Björkås IBF - GS 86 AIF Klubbhuset Arena
2020-01-19 17:15 10 Karlstad IBF Ungdom - Skattkärrs IK Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 11
2020-01-25 13:30 11 Grums IBK 2 - GS 86 AIF Grums Sporthall
2020-01-25 15:30 11 Dotteviks IF 2 - Karlstad IBF Ungdom Strandhallen
2020-01-26 11:40 11 Hagfors IBS 2 - Skattkärrs IK Uddeholm Arena
2020-01-26 13:30 11 Kristinehamns IBF 2 - Hultsberg/Björkås IBF Brogårdshallen
Omgång 12
2020-02-01 12:45 12 Karlstad IBF Ungdom - Grums IBK 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-01 13:30 12 GS 86 AIF - Dotteviks IF 2 Forshaga Sporthall
2020-02-02 12:30 12 Hultsberg/Björkås IBF - Hagfors IBS 2 Colorama Arena
2020-02-02 14:00 12 Skattkärrs IK - Kristinehamns IBF 2 Väse Sporthall
Omgång 13
2020-02-08 09:30 13 Karlstad IBF Ungdom - Hultsberg/Björkås IBF Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-08 14:00 13 Dotteviks IF 2 - Kristinehamns IBF 2 Strandhallen
2020-02-09 11:15 13 Skattkärrs IK - GS 86 AIF Väse Sporthall
2020-02-09 11:40 13 Hagfors IBS 2 - Grums IBK 2 Uddeholm Arena
Omgång 14
2020-02-15 12:30 14 Hultsberg/Björkås IBF - Skattkärrs IK Colorama Arena
2020-02-15 15:30 14 Grums IBK 2 - Dotteviks IF 2 Grums Sporthall
2020-02-15 16:30 14 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom Forshaga Sporthall
2020-02-16 18:30 14 Kristinehamns IBF 2 - Hagfors IBS 2 Brogårdshallen
Omgång 15
2020-03-07 10:30 15 Skattkärrs IK - Kristinehamns IBF 2 Väse Sporthall
2020-03-07 11:00 15 Dotteviks IF 2 - Grums IBK 2 Strandhallen
2020-03-08 09:30 15 Karlstad IBF Ungdom - Hultsberg/Björkås IBF Colorama Arena
2020-03-08 12:10 15 Hagfors IBS 2 - GS 86 AIF Uddeholm Arena
Omgång 16
2020-03-14 11:00 16 Kristinehamns IBF 2 - Hagfors IBS 2 Brogårdshallen
2020-03-14 13:30 16 Grums IBK 2 - Karlstad IBF Ungdom Grums Sporthall
2020-03-15 14:45 16 GS 86 AIF - Dotteviks IF 2 Forshaga Sporthall
2020-03-15 18:15 16 Hultsberg/Björkås IBF - Skattkärrs IK Stavdal Hyrcity Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis