Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Central

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Edebäck IBF Mattias Johansson mattias@eksharad.com 0706992096 Vit Blå Blå
Hagfors IBS Jan Sandström sandstromjan@telia.com 070-5528419 Röd, vit, röd
Hertzöga BK 2 Frank Grundin frank@grundin.se 072-4500131
Karlstad IBF Ungdom 2 Hans-Erik Haglund hansa.74@hotmail.com 0739 46 25 88 Blå, Svart, Svart
Karlstad IBF Ungdom 3 Blå, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling 2 Espen Tandberg espen.tandberg@km.kongsberg.com +46705090418 Blå, Blå, Vit
Sunne IBK 1 Henrik Byh henrik.byh@sunne.se 0739868020 svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 09:30 1 Karlstad IBF Ungdom 2 - Hertzöga BK 2 Stavdal Hyrcity Arena
2019-10-19 09:45 1 Karlstad IBF Ungdom 3 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Colorama Arena
2019-10-19 14:00 1 Edebäck IBF - Hagfors IBS Ekshärads Sporthall
Omgång 2
2019-10-26 10:00 2 Hagfors IBS - Karlstad IBF Ungdom 3 Uddeholm Arena
2019-10-27 11:30 2 Hertzöga BK 2 - Sunne IBK 1 Ilandaskolan
2019-10-27 13:30 2 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Edebäck IBF Hammarö Arena
Omgång 3
2019-11-09 12:30 3 Hertzöga BK 2 - Hagfors IBS Ilandaskolan
2019-11-09 14:15 3 Karlstad IBF Ungdom 2 - Edebäck IBF Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-10 11:15 3 Karlstad IBF Ungdom 3 - Sunne IBK 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 4
2019-11-15 18:00 4 Edebäck IBF - Hertzöga BK 2 Ekshärads Sporthall
2019-11-17 12:30 4 Karlstad IBF Ungdom 2 - Hagfors IBS Colorama Arena
2019-11-17 13:00 4 Sunne IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Sparbankshallen
Omgång 5
2019-11-23 10:00 5 Hagfors IBS - Sunne IBK 1 Uddeholm Arena
2019-11-23 12:30 5 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom 2 Hammarö Arena B
2019-11-24 11:30 5 Hertzöga BK 2 - Karlstad IBF Ungdom 3 Ilandaskolan
Omgång 6
2019-12-01 10:00 6 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK 2 Hammarö Arena B
2019-12-01 14:00 6 Sunne IBK 1 - Edebäck IBF Sparbankshallen
2019-12-08 09:30 6 Karlstad IBF Ungdom 3 - Karlstad IBF Ungdom 2 Colorama Arena
Omgång 7
2019-12-07 16:45 7 Karlstad IBF Ungdom 2 - Sunne IBK 1 Klubbhuset Arena
2019-12-13 18:00 7 Edebäck IBF - Karlstad IBF Ungdom 3 Ekshärads Sporthall
2019-12-14 10:00 7 Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling 2 Uddeholm Arena
Omgång 8
2019-12-21 10:00 8 Hagfors IBS - Edebäck IBF Uddeholm Arena
2019-12-21 15:30 8 Hertzöga BK 2 - Karlstad IBF Ungdom 2 Ilandaskolan
2019-12-22 14:00 8 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom 3 Hammarö Arena
Omgång 9
2020-01-10 18:00 9 Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ekshärads Sporthall
2020-01-11 11:30 9 Karlstad IBF Ungdom 3 - Hagfors IBS Klubbhuset Arena
2020-01-12 13:00 9 Sunne IBK 1 - Hertzöga BK 2 Sparbankshallen
Omgång 10
2020-01-17 18:00 10 Edebäck IBF - Karlstad IBF Ungdom 2 Ekshärads Sporthall
2020-01-19 10:00 10 Hagfors IBS - Hertzöga BK 2 Uddeholm Arena
2020-01-19 12:00 10 Sunne IBK 1 - Karlstad IBF Ungdom 3 Sparbankshallen
Omgång 11
2020-01-25 11:40 11 Hagfors IBS - Karlstad IBF Ungdom 2 Uddeholm Arena
2020-01-25 12:30 11 Hertzöga BK 2 - Edebäck IBF Ilandaskolan
2020-01-26 17:30 11 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Sunne IBK 1 Hammarö Arena
Omgång 12
2020-02-01 13:45 12 Karlstad IBF Ungdom 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Klubbhuset Arena
2020-02-02 13:00 12 Sunne IBK 1 - Hagfors IBS Sparbankshallen
2020-02-02 15:45 12 Karlstad IBF Ungdom 3 - Hertzöga BK 2 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 13
2020-02-07 18:00 13 Edebäck IBF - Sunne IBK 1 Ekshärads Sporthall
2020-02-08 16:00 13 Hertzöga BK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ilandaskolan
2020-02-09 09:30 13 Karlstad IBF Ungdom 2 - Karlstad IBF Ungdom 3 Klubbhuset Arena
Omgång 14
2020-02-15 14:15 14 Karlstad IBF Ungdom 3 - Edebäck IBF Colorama Arena
2020-02-15 15:30 14 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hagfors IBS Hammarö Arena B
2020-02-16 12:00 14 Sunne IBK 1 - Karlstad IBF Ungdom 2 Sparbankshallen
Omgång 15
2020-03-06 18:00 15 Edebäck IBF - Hagfors IBS Ekshärads Sporthall
2020-03-07 12:30 15 Hertzöga BK 2 - Karlstad IBF Ungdom 3 Ilandaskolan
2020-03-07 12:45 15 Karlstad IBF Ungdom 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 16
2020-03-14 10:00 16 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK 2 Hammarö Arena
2020-03-14 11:00 16 Hagfors IBS - Sunne IBK 1 Uddeholm Arena
2020-03-14 14:15 16 Karlstad IBF Ungdom 3 - Edebäck IBF Klubbhuset Arena
2020-03-15 14:00 16 Sunne IBK 1 - Karlstad IBF Ungdom 2 Sparbankshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis