Spelprogram - Pojkar Blå Serie 3 Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Filipstad IBK Patrik Aitman patrick.aitman@telia.com 0703953032 svart, svart, svart
Hagfors IBS Fredrik Eriksson pudrad_fjolla@hotmail.com 070-310 75 90
Karlskoga IBF Fredrik Sjöborg fsjoborg@icloud.com 072 215 29 09 Blå/Blå/Blå
Karlstad IBF Bredd Central Markus Holmstedt markus.holmstedt@gmail.com 0705 46 49 71 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF Ungdom Öst 1 Simon Holmgren Ess.holmgren@gmail.com 0708 64 43 39 Blå/Svart/Svart
Munkfors IBK Christina Wennerström totina76@icloud.com 072-318 06 06
SK Örnen Andreas Dullum adullum@hotmail.com 070-2368137 Orange, Svart, Svart
Skattkärrs IK 3 Jonas Kihlman jonas.kihlman@poyry.com 070-3871616 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Skoghalls IBK Utveckling 3 Krister Gustafsson krister.gustafsson@pmi.com Blå, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-20 09:45 1 Karlstad IBF Bredd Central - Skoghalls IBK Utveckling 3 Colorama Arena
2019-10-20 10:00 1 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Ungdom Öst 1 Karlbergshallen Karlskoga
2019-10-20 10:00 1 Filipstad IBK - Skattkärrs IK 3 Spångbergshallen
Omgång 2
2019-10-26 11:00 2 Skattkärrs IK 3 - Karlskoga IBF Skattkärrsskolan
2019-10-27 15:30 2 Hagfors IBS - Karlstad IBF Bredd Central Uddeholm Arena
2019-10-27 17:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 3 - SK Örnen Hammarö Arena
Omgång 3
2019-11-08 19:00 3 Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling 3 Spångbergshallen
2019-11-10 09:45 3 Karlstad IBF Bredd Central - SK Örnen Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-10 14:10 3 Hagfors IBS - Karlstad IBF Ungdom Öst 1 Älvstrandshallen
Omgång 4
2019-11-16 11:30 4 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom Öst 1 Molkoms Sporthall
2019-11-16 15:15 4 Karlstad IBF Bredd Central - Skattkärrs IK 3 Klubbhuset Arena
2019-11-17 12:00 4 Karlskoga IBF - Hagfors IBS Karlbergshallen Karlskoga
Omgång 5
2019-11-23 10:30 5 Skattkärrs IK 3 - SK Örnen Skattkärrsskolan
2019-11-23 14:15 5 Karlstad IBF Ungdom Öst 1 - Filipstad IBK Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-24 14:40 5 Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling 3 Uddeholm Arena
Omgång 6
2019-11-30 11:00 6 Filipstad IBK - Hagfors IBS Spångbergshallen
2019-11-30 13:00 6 SK Örnen - Karlskoga IBF Molkoms Sporthall
2019-11-30 17:00 6 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Karlstad IBF Ungdom Öst 1 Hammarö Arena B
Omgång 7
7 Hagfors IBS - Munkfors IBK Uddeholm Arena
2019-12-07 10:30 7 Skattkärrs IK 3 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Skattkärrsskolan
2019-12-07 12:00 7 Karlskoga IBF - Filipstad IBK Karlbergshallen Karlskoga
2019-12-08 11:30 7 Karlstad IBF Ungdom Öst 1 - Karlstad IBF Bredd Central Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 8
2019-12-13 18:00 8 SK Örnen - Hagfors IBS Molkoms Sporthall
2019-12-14 10:30 8 Skattkärrs IK 3 - Karlstad IBF Ungdom Öst 1 Skattkärrsskolan
2019-12-14 12:30 8 Karlstad IBF Bredd Central - Filipstad IBK Stavdal Hyrcity Arena
2019-12-14 14:00 8 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Karlskoga IBF Hammarö Arena B
Omgång 9
2019-12-21 10:00 9 Filipstad IBK - SK Örnen Spångbergshallen
2019-12-21 11:15 9 Karlstad IBF Ungdom Öst 1 - Munkfors IBK Klubbhuset Arena
2019-12-21 11:40 9 Hagfors IBS - Skattkärrs IK 3 Uddeholm Arena
2019-12-22 10:00 9 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Bredd Central Karlbergshallen Karlskoga
Omgång 10
10 Munkfors IBK - SK Örnen
2020-01-11 10:30 10 Skattkärrs IK 3 - Filipstad IBK Skattkärrsskolan
2020-01-12 10:00 10 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Karlstad IBF Bredd Central Hammarö Arena
2020-01-12 12:30 10 Karlstad IBF Ungdom Öst 1 - Karlskoga IBF Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 11
11 Filipstad IBK - Munkfors IBK Spångbergshallen
2020-01-18 11:00 11 Karlskoga IBF - Skattkärrs IK 3 Karlbergshallen Karlskoga
2020-01-18 11:00 11 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 3 Molkoms Sporthall
2020-01-18 12:30 11 Karlstad IBF Bredd Central - Hagfors IBS Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 12
2020-01-25 11:30 12 SK Örnen - Karlstad IBF Bredd Central Molkoms Sporthall
2020-01-25 11:30 12 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Filipstad IBK Hammarö Arena B
2020-01-25 12:00 12 Munkfors IBK - Karlskoga IBF Munkfors Arena
2020-01-26 12:30 12 Karlstad IBF Ungdom Öst 1 - Hagfors IBS Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 13
13 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 3
2020-02-01 10:30 13 Skattkärrs IK 3 - Karlstad IBF Bredd Central Skattkärrsskolan
2020-02-01 16:00 13 Karlstad IBF Ungdom Öst 1 - SK Örnen Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-02 12:45 13 Hagfors IBS - Karlskoga IBF Uddeholm Arena
Omgång 14
14 Karlstad IBF Bredd Central - Munkfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-08 11:00 14 SK Örnen - Skattkärrs IK 3 Molkoms Sporthall
2020-02-09 09:30 14 Filipstad IBK - Karlstad IBF Ungdom Öst 1 Spångbergshallen
2020-02-09 14:30 14 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Hagfors IBS Hammarö Arena B
Omgång 15
2020-02-15 10:00 15 Karlskoga IBF - SK Örnen Karlbergshallen Karlskoga
2020-02-15 10:00 15 Hagfors IBS - Filipstad IBK Uddeholm Arena
2020-02-15 11:00 15 Karlstad IBF Ungdom Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Colorama Arena
2020-02-16 11:00 15 Skattkärrs IK 3 - Munkfors IBK Skattkärrsskolan
Omgång 16
16 Munkfors IBK - Hagfors IBS
2020-02-22 10:00 16 Filipstad IBK - Karlskoga IBF Spångbergshallen
2020-02-22 10:00 16 Karlstad IBF Bredd Central - Karlstad IBF Ungdom Öst 1 Colorama Arena
2020-02-23 15:30 16 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Skattkärrs IK 3 Hammarö Arena
Omgång 17
2020-03-06 19:00 17 Filipstad IBK - Karlstad IBF Bredd Central Spångbergshallen
2020-03-07 10:00 17 Karlstad IBF Ungdom Öst 1 - Skattkärrs IK 3 Colorama Arena
2020-03-08 10:00 17 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 3 Karlbergshallen Karlskoga
2020-03-08 10:30 17 Hagfors IBS - SK Örnen Uddeholm Arena
Omgång 18
18 Munkfors IBK - Karlstad IBF Ungdom Öst 1
2020-03-14 11:00 18 Karlstad IBF Bredd Central - Karlskoga IBF Klubbhuset Arena
2020-03-14 12:30 18 Skattkärrs IK 3 - Hagfors IBS Skattkärrsskolan
2020-03-14 13:00 18 SK Örnen - Filipstad IBK Molkoms Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis