Spelprogram - Pojkar Grön Poolspel Fortsättning

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Billingsfors IBK 1 Mikael Johansson micsgym@hotmail.se 073-0834321 Svart/röd, Svart/röd, Svart
Billingsfors IBK 2 Mikael Johansson micsgym@hotmail.se 073-0834321 Svart/röd, Svart/röd, Svart
Billingsfors IBK 3 Mikael Johansson micsgym@hotmail.se 073-0834321 Svart/röd, Svart/röd, Svart
BKI Sunnanå 1 Sara Andersson saraandersson11@hotmail.com 0736222247 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Sara Andersson saraandersson11@hotmail.com 0736222247 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF 1 Tommy Eriksson teriksson1980@gmail.com 073-8020650 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF 2 Tommy Eriksson teriksson1980@gmail.com 073-8020650 Röd, Röd, Röd
Edebäck IBF Robin Skog robin.skoog@live.se 0738381485
Filipstad IBK 1 Björn Carlen bjorncarlen@live.se 0735029887 svart, svart, svart
Filipstad IBK 2 Björn Carlen bjorncarlen@live.se 0735029887 svart, svart, svart
Filipstad IBK 3 Björn Carlen bjorncarlen@live.se 0735029887 svart, svart, svart
Grums IBK 1 Håkan Sjödin Hakan.sjodin@malareforbundet.se 073-031 72 31 Orange, Svart, Svart
Grums IBK 2 Håkan Sjödin Hakan.sjodin@malareforbundet.se 073-031 72 31 Orange, Svart, Svart
GS 86 AIF 1 Elin Brask Lindbrask@hotmail.com 073-5749272 Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Elin Brask Lindbrask@hotmail.com 073-5749272 Rosa, Svart, Svart
Hultsberg/Björkås IBF 1 Johan Henricsson johanhenricsson@hotmail.com 0702390223 svart, svart, svart
Hultsberg/Björkås IBF 2 Johan Henricsson johanhenricsson@hotmail.com 0702390223 svart, svart, svart
Hultsberg/Björkås IBF 3 Johan Henricsson johanhenricsson@hotmail.com 0702390223 svart, svart, svart
IFK Heden Martin Ullfeldt m.ulfeldt@gmail.com 0703283849 Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF Stefan Olsson stefan@kavp.se Svart/Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Väst 1 Johannes Tidén johannes@olssonekonomi.se 0702 40 09 91 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Väst 2 Johannes Tidén johannes@olssonekonomi.se 0702 40 09 91 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 1 Niclas Grude 0705 08 66 55 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 2 Niclas Grude 0705 08 66 55 Blå/Svart/Svart
Kristinehamns IBF Daniel Landmark dl@kreativteknik.se 073-7129209 Svart, Svart, Svart
Munkfors IBK 1 Rickard Nilsson Rickardnilsson99@hotmail.com Orange/Svart/Svart
Munkfors IBK 2
Nordmarkens IBF 1 Markus Johansson stripe@telia.com +46703943889 vit/vit/vit
Nordmarkens IBF 2 Markus Johansson stripe@telia.com +46703943889 Vit/Vit/Vit
SK Sifhälla Mikael Wik Bigmigel@hotmail.com 0735348350 Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling 1 Krister Gustafsson krister.gustafsson@pmi.com Blå, Blå, Vit
Skoghalls IBK Utveckling 2 Krister Gustafsson krister.gustafsson@pmi.com Blå, Blå, Vit
Skoghalls IBK Utveckling 3 Krister Gustafsson krister.gustafsson@pmi.com Blå, Blå, Vit
Åmåls IBK Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-20 11:30 1 Billingsfors IBK 3 - SK Sifhälla Billingsfors Bollhall
2019-10-20 11:30 1 Billingsfors IBK 2 - Billingsfors IBK 1 Billingsfors Bollhall
2019-10-20 12:30 1 SK Sifhälla - Billingsfors IBK 2 Billingsfors Bollhall
2019-10-20 12:30 1 Billingsfors IBK 1 - Billingsfors IBK 3 Billingsfors Bollhall
Omgång 2
2019-10-26 13:30 2 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Klubbhuset Arena
2019-10-26 13:30 2 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Klubbhuset Arena
2019-10-26 14:30 2 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Klubbhuset Arena
2019-10-26 14:30 2 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Klubbhuset Arena
2019-10-26 15:30 2 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Klubbhuset Arena
2019-10-26 15:30 2 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Klubbhuset Arena
Omgång 3
2019-10-19 10:00 3 Dotteviks IF 1 - Nordmarkens IBF 1 Strandhallen
2019-10-19 10:00 3 Dotteviks IF 2 - Nordmarkens IBF 2 Strandhallen
2019-10-19 11:00 3 Nordmarkens IBF 1 - BKI Sunnanå 1 Strandhallen
2019-10-19 11:00 3 Nordmarkens IBF 2 - BKI Sunnanå 2 Strandhallen
2019-10-19 12:00 3 BKI Sunnanå 1 - Dotteviks IF 1 Strandhallen
2019-10-19 12:00 3 BKI Sunnanå 2 - Dotteviks IF 2 Strandhallen
Omgång 4
2019-10-20 10:00 4 IFK Heden - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Väse Sporthall
2019-10-20 10:00 4 Kristinehamns IBF - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Väse Sporthall
2019-10-20 11:00 4 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Kristinehamns IBF Väse Sporthall
2019-10-20 11:00 4 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - IFK Heden Väse Sporthall
Omgång 5
2019-10-19 09:00 5 Filipstad IBK 1 - Karlskoga IBF Spångbergshallen
2019-10-19 09:00 5 Filipstad IBK 2 - Hultsberg/Björkås IBF 3 Spångbergshallen
2019-10-19 10:00 5 Filipstad IBK 3 - Filipstad IBK 2 Spångbergshallen
2019-10-19 10:00 5 Hultsberg/Björkås IBF 3 - Filipstad IBK 1 Spångbergshallen
2019-10-19 11:00 5 Karlskoga IBF - Filipstad IBK 3 Spångbergshallen
Omgång 6
2019-11-03 13:30 6 Munkfors IBK 1 - GS 86 AIF 1 Munkfors Arena
2019-11-03 13:30 6 Munkfors IBK 2 - GS 86 AIF 2 Munkfors Arena
2019-11-03 14:30 6 Edebäck IBF - Munkfors IBK 1 Munkfors Arena
2019-11-03 14:30 6 GS 86 AIF 1 - Munkfors IBK 2 Munkfors Arena
2019-11-03 15:30 6 GS 86 AIF 2 - Edebäck IBF Munkfors Arena
Omgång 7
2019-11-24 11:30 7 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Sporthallen Gjutaren
2019-11-24 11:30 7 SK Sifhälla - Hultsberg/Björkås IBF 2 Sporthallen Gjutaren
2019-11-24 12:30 7 Billingsfors IBK 3 - Hultsberg/Björkås IBF 3 Sporthallen Gjutaren
2019-11-24 12:30 7 SK Sifhälla - Hultsberg/Björkås IBF 3 Sporthallen Gjutaren
2019-11-24 13:30 7 Billingsfors IBK 3 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Sporthallen Gjutaren
Omgång 8
2019-11-17 09:00 8 Grums IBK 1 - Dotteviks IF 1 Grums Sporthall
2019-11-17 09:00 8 Grums IBK 2 - Dotteviks IF 2 Grums Sporthall
2019-11-17 10:00 8 Dotteviks IF 1 - Grums IBK 2 Grums Sporthall
2019-11-17 10:00 8 Dotteviks IF 2 - Grums IBK 1 Grums Sporthall
Omgång 9
2019-11-16 10:00 9 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - IFK Heden Klubbhuset Arena
2019-11-16 10:00 9 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Kristinehamns IBF Klubbhuset Arena
2019-11-16 11:00 9 IFK Heden - Nordmarkens IBF 1 Klubbhuset Arena
2019-11-16 11:00 9 Kristinehamns IBF - Nordmarkens IBF 2 Klubbhuset Arena
2019-11-16 12:00 9 Nordmarkens IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Klubbhuset Arena
2019-11-16 12:00 9 Nordmarkens IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Klubbhuset Arena
Omgång 10
2019-11-16 10:30 10 BKI Sunnanå 1 - Munkfors IBK 1 Sannerudshallen
2019-11-16 10:30 10 BKI Sunnanå 2 - Edebäck IBF Sannerudshallen
2019-11-16 11:30 10 Munkfors IBK 1 - Filipstad IBK 1 Sannerudshallen
2019-11-16 11:30 10 Edebäck IBF - Filipstad IBK 2 Sannerudshallen
2019-11-16 12:30 10 Filipstad IBK 1 - BKI Sunnanå 1 Sannerudshallen
2019-11-16 12:30 10 Filipstad IBK 2 - BKI Sunnanå 2 Sannerudshallen
Omgång 11
2019-11-17 10:00 11 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Filipstad IBK 3 Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-17 10:00 11 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Karlskoga IBF Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-17 11:00 11 Filipstad IBK 3 - Billingsfors IBK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-17 11:00 11 Karlskoga IBF - Billingsfors IBK 2 Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-17 12:00 11 Billingsfors IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Stavdal Hyrcity Arena
2019-11-17 12:00 11 Billingsfors IBK 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 12
2019-11-23 09:00 12 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Forshaga Sporthall
2019-11-23 09:00 12 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Forshaga Sporthall
2019-11-23 10:00 12 Munkfors IBK 2 - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2019-11-23 10:00 12 Skoghalls IBK Utveckling 1 - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
2019-11-23 11:00 12 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Munkfors IBK 2 Forshaga Sporthall
Omgång 13
2019-12-07 10:00 13 SK Sifhälla - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Tegnérhallen
2019-12-07 10:00 13 Billingsfors IBK 3 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Tegnérhallen
2019-12-07 11:00 13 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Tegnérhallen
2019-12-07 11:00 13 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Tegnérhallen
2019-12-07 12:00 13 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - SK Sifhälla Tegnérhallen
2019-12-07 12:00 13 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Billingsfors IBK 3 Tegnérhallen
Omgång 14
2019-12-08 10:00 14 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Filipstad IBK 1 Hammarö Arena B
2019-12-08 10:00 14 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Filipstad IBK 2 Hammarö Arena B
2019-12-08 11:00 14 Filipstad IBK 1 - Billingsfors IBK 1 Hammarö Arena B
2019-12-08 11:00 14 Filipstad IBK 2 - Billingsfors IBK 2 Hammarö Arena B
2019-12-08 12:00 14 Billingsfors IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Hammarö Arena B
2019-12-08 12:00 14 Billingsfors IBK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Hammarö Arena B
Omgång 15
2019-12-08 12:00 15 Nordmarkens IBF 1 - Grums IBK 1 Årjängs Sporthall A
2019-12-08 12:00 15 Nordmarkens IBF 2 - Grums IBK 2 Årjängs Sporthall A
2019-12-08 13:00 15 Grums IBK 1 - Dotteviks IF 1 Årjängs Sporthall A
2019-12-08 13:00 15 Grums IBK 2 - Dotteviks IF 2 Årjängs Sporthall A
2019-12-08 14:00 15 Dotteviks IF 1 - Nordmarkens IBF 1 Årjängs Sporthall A
2019-12-08 14:00 15 Dotteviks IF 2 - Nordmarkens IBF 2 Årjängs Sporthall A
Omgång 16
2019-12-08 10:30 16 Munkfors IBK 1 - IFK Heden Munkfors Arena
2019-12-08 10:30 16 Munkfors IBK 2 - Kristinehamns IBF Munkfors Arena
2019-12-08 11:30 16 IFK Heden - Munkfors IBK 2 Munkfors Arena
2019-12-08 11:30 16 Kristinehamns IBF - Hultsberg/Björkås IBF 3 Munkfors Arena
2019-12-08 12:30 16 Hultsberg/Björkås IBF 3 - Munkfors IBK 1 Munkfors Arena
Omgång 17
2019-12-08 10:30 17 Karlskoga IBF - Hultsberg/Björkås IBF 1 Karlbergshallen Karlskoga
2019-12-08 10:30 17 Filipstad IBK 3 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Karlbergshallen Karlskoga
2019-12-08 11:30 17 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Filipstad IBK 3 Karlbergshallen Karlskoga
2019-12-08 11:30 17 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Karlskoga IBF Karlbergshallen Karlskoga
Omgång 18
2019-12-22 10:00 18 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå 2 Forshaga Sporthall
2019-12-22 10:00 18 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå 1 Forshaga Sporthall
2019-12-22 11:00 18 Edebäck IBF - BKI Sunnanå 1 Forshaga Sporthall
2019-12-22 11:00 18 BKI Sunnanå 2 - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
2019-12-22 12:00 18 GS 86 AIF 1 - Edebäck IBF Forshaga Sporthall
Omgång 19
2020-01-19 10:30 19 Billingsfors IBK 2 - Nordmarkens IBF 1 Billingsfors Bollhall
2020-01-19 10:30 19 Billingsfors IBK 1 - Nordmarkens IBF 2 Billingsfors Bollhall
2020-01-19 11:30 19 Nordmarkens IBF 1 - Billingsfors IBK 1 Billingsfors Bollhall
2020-01-19 11:30 19 Nordmarkens IBF 2 - Hultsberg/Björkås IBF 3 Billingsfors Bollhall
2020-01-19 12:30 19 Hultsberg/Björkås IBF 3 - Billingsfors IBK 2 Billingsfors Bollhall
Omgång 20
2020-01-18 09:00 20 Filipstad IBK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Spångbergshallen
2020-01-18 09:00 20 Filipstad IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Spångbergshallen
2020-01-18 10:00 20 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Spångbergshallen
2020-01-18 10:00 20 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Spångbergshallen
2020-01-18 11:00 20 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Filipstad IBK 2 Spångbergshallen
2020-01-18 11:00 20 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Filipstad IBK 1 Spångbergshallen
Omgång 21
2020-01-19 09:30 21 Kristinehamns IBF - BKI Sunnanå 2 Brogårdshallen
2020-01-19 09:30 21 IFK Heden - BKI Sunnanå 1 Brogårdshallen
2020-01-19 10:30 21 Munkfors IBK 2 - IFK Heden Brogårdshallen
2020-01-19 11:30 21 BKI Sunnanå 1 - Kristinehamns IBF Brogårdshallen
2020-01-19 11:30 21 BKI Sunnanå 2 - Munkfors IBK 2 Brogårdshallen
Omgång 22
2020-01-18 10:00 22 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Grums IBK 1 Klubbhuset Arena
2020-01-18 10:00 22 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Grums IBK 2 Klubbhuset Arena
2020-01-18 11:00 22 Grums IBK 1 - Edebäck IBF Klubbhuset Arena
2020-01-18 11:00 22 Grums IBK 2 - Munkfors IBK 1 Klubbhuset Arena
2020-01-18 12:00 22 Edebäck IBF - Hultsberg/Björkås IBF 2 Klubbhuset Arena
2020-01-18 12:00 22 Munkfors IBK 1 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Klubbhuset Arena
Omgång 23
2020-01-11 10:00 23 Dotteviks IF 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Strandhallen
2020-01-11 10:00 23 Dotteviks IF 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Strandhallen
2020-01-11 11:00 23 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - SK Sifhälla Strandhallen
2020-01-11 11:00 23 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Billingsfors IBK 3 Strandhallen
2020-01-11 12:00 23 SK Sifhälla - Dotteviks IF 2 Strandhallen
2020-01-11 12:00 23 Billingsfors IBK 3 - Dotteviks IF 1 Strandhallen
Omgång 24
24 Karlskoga IBF - GS 86 AIF 1
24 Åmåls IBK - GS 86 AIF 2
24 GS 86 AIF 1 - Filipstad IBK 3
24 GS 86 AIF 2 - Karlskoga IBF
24 Filipstad IBK 3 - Åmåls IBK
Omgång 25
2020-02-09 14:00 25 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Filipstad IBK 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-09 14:00 25 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Filipstad IBK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-09 15:00 25 Filipstad IBK 2 - Billingsfors IBK 3 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-09 15:00 25 Filipstad IBK 1 - SK Sifhälla Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-09 16:00 25 Billingsfors IBK 3 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-09 16:00 25 SK Sifhälla - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 26
2020-02-09 10:00 26 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 2 Hammarö Arena B
2020-02-09 10:00 26 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 1 Hammarö Arena B
2020-02-09 11:00 26 BKI Sunnanå 2 - Billingsfors IBK 2 Hammarö Arena B
2020-02-09 11:00 26 BKI Sunnanå 1 - Billingsfors IBK 1 Hammarö Arena B
2020-02-09 12:00 26 Billingsfors IBK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Hammarö Arena B
2020-02-09 12:00 26 Billingsfors IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Hammarö Arena B
Omgång 27
2020-02-09 10:00 27 Nordmarkens IBF 2 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Årjängs Sporthall B
2020-02-09 10:00 27 Nordmarkens IBF 1 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Årjängs Sporthall B
2020-02-09 11:00 27 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Årjängs Sporthall B
2020-02-09 11:00 27 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Årjängs Sporthall B
2020-02-09 12:00 27 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Nordmarkens IBF 2 Årjängs Sporthall B
2020-02-09 12:00 27 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Nordmarkens IBF 1 Årjängs Sporthall B
Omgång 28
2020-02-08 10:00 28 Filipstad IBK 3 - Kristinehamns IBF Spångbergshallen
2020-02-08 10:00 28 Karlskoga IBF - IFK Heden Spångbergshallen
2020-02-08 11:00 28 Munkfors IBK 2 - Filipstad IBK 3 Spångbergshallen
2020-02-08 11:00 28 Kristinehamns IBF - Karlskoga IBF Spångbergshallen
2020-02-08 12:00 28 IFK Heden - Munkfors IBK 2 Spångbergshallen
Omgång 29
2020-02-08 10:00 29 Hultsberg/Björkås IBF 3 - Dotteviks IF 2 Klubbhuset Arena
2020-02-08 10:00 29 Edebäck IBF - Munkfors IBK 1 Klubbhuset Arena
2020-02-08 11:00 29 Edebäck IBF - Dotteviks IF 1 Klubbhuset Arena
2020-02-08 11:00 29 Munkfors IBK 1 - Dotteviks IF 2 Klubbhuset Arena
2020-02-08 12:00 29 Dotteviks IF 1 - Hultsberg/Björkås IBF 3 Klubbhuset Arena
Omgång 30
2020-02-09 30 Åmåls IBK - GS 86 AIF 1 Karlbergshallen Åmål
2020-02-09 30 Grums IBK 2 - GS 86 AIF 2 Karlbergshallen Åmål
2020-02-09 30 GS 86 AIF 2 - Grums IBK 1 Karlbergshallen Åmål
2020-02-09 30 GS 86 AIF 1 - Grums IBK 2 Karlbergshallen Åmål
2020-02-09 30 Åmåls IBK - Grums IBK 1 Karlbergshallen Åmål
Omgång 31
2020-03-08 10:30 31 Billingsfors IBK 3 - Nordmarkens IBF 1 Billingsfors Bollhall
2020-03-08 10:30 31 SK Sifhälla - Nordmarkens IBF 2 Billingsfors Bollhall
2020-03-08 11:30 31 Nordmarkens IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Billingsfors Bollhall
2020-03-08 11:30 31 Nordmarkens IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Billingsfors Bollhall
2020-03-08 12:30 31 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Billingsfors IBK 3 Billingsfors Bollhall
2020-03-08 12:30 31 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Sifhälla Billingsfors Bollhall
Omgång 32
2020-03-08 09:00 32 Grums IBK 2 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Grums Sporthall
2020-03-08 09:00 32 Grums IBK 1 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Grums Sporthall
2020-03-08 10:00 32 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Billingsfors IBK 2 Grums Sporthall
2020-03-08 10:00 32 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Billingsfors IBK 1 Grums Sporthall
2020-03-08 11:00 32 Billingsfors IBK 2 - Grums IBK 2 Grums Sporthall
2020-03-08 11:00 32 Billingsfors IBK 1 - Grums IBK 1 Grums Sporthall
Omgång 33
2020-03-07 09:30 33 BKI Sunnanå 2 - Filipstad IBK 2 ECG Arena
2020-03-07 09:30 33 BKI Sunnanå 1 - Filipstad IBK 1 ECG Arena
2020-03-07 10:30 33 Kristinehamns IBF - Filipstad IBK 1 ECG Arena
2020-03-07 10:30 33 BKI Sunnanå 2 - Filipstad IBK 3 ECG Arena
2020-03-07 11:30 33 BKI Sunnanå 1 - Filipstad IBK 3 ECG Arena
2020-03-07 11:30 33 Kristinehamns IBF - Filipstad IBK 2 ECG Arena
Omgång 34
2020-03-07 10:00 34 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Dotteviks IF 1 Klubbhuset Arena
2020-03-07 10:00 34 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Dotteviks IF 2 Klubbhuset Arena
2020-03-07 11:00 34 Dotteviks IF 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Klubbhuset Arena
2020-03-07 11:00 34 Dotteviks IF 2 - Karlskoga IBF Klubbhuset Arena
2020-03-07 12:00 34 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Klubbhuset Arena
Omgång 35
2020-03-07 10:30 35 Edebäck IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ekshärads Sporthall
2020-03-07 10:30 35 Munkfors IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Ekshärads Sporthall
2020-03-07 11:30 35 Munkfors IBK 2 - Edebäck IBF Ekshärads Sporthall
2020-03-07 11:30 35 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Munkfors IBK 1 Ekshärads Sporthall
2020-03-07 12:30 35 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Munkfors IBK 2 Ekshärads Sporthall
Omgång 36
36 Hultsberg/Björkås IBF 3 - GS 86 AIF 1
36 Åmåls IBK - GS 86 AIF 2
36 GS 86 AIF 1 - IFK Heden
36 GS 86 AIF 2 - Hultsberg/Björkås IBF 3
36 IFK Heden - Åmåls IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis