Spelprogram - Pantamera Pojkar 13 Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fagerhult Habo IBK 1 Ola Mellström ola.mellstrom@telia.com 0721800152 Röda/ svarta/ svarta
Falköpings IBK Tobias Angrimer tobias.angrimer@telia.com 0737450738 Svart/Svart/Svart
IBK Elfhög 1 Ulf Gustafsson karneolen@gmail.com 0729-707203 Vit, Röd, Röd
IBK Lidköping 1 Röd, Röd, Vita
IBK Lockerud Mariestad Robban Lundahl robban_lundahl@hotmail.com 070-215 99 95 Röd
IBK Vänersborg Jonas Hogedal jonashogedal@hotmail.com Röd/Röd/Röd
Mullsjö AIS Therese Lundén lunden.tess@telia.com 070-586 09 73 Mörkblått/Mörkblått/Mörkblått
Skövde IBF 1 Paul Carlsson paul.carlsson@bahnhof.se 0709225427 Röd/Svart/Svart
Skövde IBF 2 Paul Carlsson paul.carlsson@bahnhof.se 0709225427 Röd/Svart/Svart
Stöpens IBK Mona Ljungström mona75ljungstrom@hotmail.com 0739696229 Tröja: Svart
Wårgårda IBK Vinröd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 13:30 1 Stöpens IBK - Fagerhult Habo IBK 1 0 - 16 Stöpenhallen, Skövde
2019-09-28 16:45 1 IBK Elfhög 1 - Wårgårda IBK 9 - 10 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-10-06 12:30 1 Skövde IBF 2 - IBK Lockerud Mariestad 8 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2019-10-06 17:00 1 Falköpings IBK - IBK Vänersborg 7 - 5 Frejahallen, Falköping
2019-12-21 11:00 1 Mullsjö AIS - Skövde IBF 1 6 - 3 Nyhemshallen - Mullsjö
Omgång 2
2019-10-12 10:30 2 Wårgårda IBK - Stöpens IBK 16 - 4 Sporthallen, Vårgårda 90
2019-10-12 12:00 2 Skövde IBF 1 - IBK Elfhög 1 7 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2019-10-12 12:00 2 IBK Vänersborg - Mullsjö AIS 4 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
2019-10-12 13:15 2 IBK Lidköping 1 - Falköpings IBK 14 - 8 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-10-13 14:30 2 Fagerhult Habo IBK 1 - Skövde IBF 2 11 - 3 Habo Sporthall C
Omgång 3
2019-10-19 11:00 3 Skövde IBF 2 - Wårgårda IBK 7 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2019-10-19 12:30 3 Mullsjö AIS - IBK Lidköping 1 11 - 3 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-19 17:15 3 IBK Lockerud Mariestad - Fagerhult Habo IBK 1 4 - 7 UW-Elasthallen, Mariestad
2019-10-20 12:00 3 Stöpens IBK - Skövde IBF 1 6 - 11 Stöpenhallen, Skövde
2019-10-20 16:00 3 IBK Elfhög 1 - IBK Vänersborg 11 - 11 Älvhögsborg, Entréhallen
Omgång 4
2019-10-26 10:30 4 Wårgårda IBK - IBK Lockerud Mariestad 6 - 8 Sporthallen, Vårgårda 115
2019-10-26 11:00 4 IBK Vänersborg - Stöpens IBK 10 - 5 Gymnasiehallen, Vänersborg
2019-10-26 12:00 4 Falköpings IBK - Mullsjö AIS 4 - 4 Odenhallen,Falköping
2019-10-27 12:00 4 IBK Lidköping 1 - IBK Elfhög 1 4 - 9 Idrottens hus i Lidköping
2019-10-27 12:00 4 Skövde IBF 1 - Skövde IBF 2 6 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 5
2019-10-31 18:30 5 Stöpens IBK - IBK Lidköping 1 2 - 10 Kavelbrohallen, Skövde
2019-11-02 10:00 5 IBK Lockerud Mariestad - Skövde IBF 1 8 - 6 LF-hallen, Mariestad
2019-11-02 12:30 5 IBK Elfhög 1 - Falköpings IBK 5 - 4 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-11-10 11:30 5 Fagerhult Habo IBK 1 - Wårgårda IBK 8 - 4 Habo Sporthall C
2019-12-28 11:00 5 Skövde IBF 2 - IBK Vänersborg 9 - 5 Kavelbro Arena, Skövde
Omgång 6
2019-11-09 10:00 6 Falköpings IBK - Stöpens IBK 10 - 1 Odenhallen,Falköping
2019-11-09 12:30 6 IBK Vänersborg - IBK Lockerud Mariestad 6 - 5 Fyrkanten, Vargön
2019-11-09 16:00 6 Skövde IBF 1 - Fagerhult Habo IBK 1 0 - 12 Kavelbro Arena, Skövde
2019-11-09 18:15 6 Mullsjö AIS - IBK Elfhög 1 3 - 4 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-11-10 11:30 6 IBK Lidköping 1 - Skövde IBF 2 4 - 6 Idrottens hus i Lidköping
Omgång 7
2019-11-15 19:00 7 Wårgårda IBK - Skövde IBF 1 8 - 5 Sporthallen, Vårgårda 99
2019-11-15 19:30 7 IBK Lockerud Mariestad - IBK Lidköping 1 7 - 3 LF-hallen, Mariestad
2019-11-16 09:30 7 Skövde IBF 2 - Falköpings IBK 8 - 5 Kavelbro Arena, Skövde
2019-11-16 14:10 7 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Vänersborg 11 - 6 Habo Sporthall C
2019-11-17 14:00 7 Stöpens IBK - Mullsjö AIS 3 - 9 Stöpenhallen, Skövde
Omgång 8
2019-11-24 12:00 8 Falköpings IBK - IBK Lockerud Mariestad 5 - 4 Odenhallen,Falköping
2019-11-24 12:15 8 Mullsjö AIS - Skövde IBF 2 6 - 7 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-11-24 12:30 8 IBK Lidköping 1 - Fagerhult Habo IBK 1 5 - 11 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-11-24 13:30 8 IBK Elfhög 1 - Stöpens IBK 8 - 9 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-11-24 14:30 8 IBK Vänersborg - Wårgårda IBK 8 - 9 Fyrkanten, Vargön
Omgång 9
2019-11-30 10:30 9 Wårgårda IBK - IBK Lidköping 1 15 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2019-11-30 10:45 9 Fagerhult Habo IBK 1 - Falköpings IBK 13 - 2 Habo Sporthall C
2019-11-30 12:00 9 Skövde IBF 1 - IBK Vänersborg 14 - 10 Kavelbro Arena, Skövde
2019-11-30 14:30 9 Skövde IBF 2 - IBK Elfhög 1 15 - 6 Kavelbro Arena, Skövde
2019-12-01 14:00 9 IBK Lockerud Mariestad - Mullsjö AIS 13 - 7 LF-hallen, Mariestad
Omgång 10
2019-12-07 12:00 10 Falköpings IBK - Wårgårda IBK 3 - 6 Ållebergshallen, Falköping
2019-12-07 12:30 10 Mullsjö AIS - Fagerhult Habo IBK 1 2 - 23 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-12-07 12:30 10 IBK Elfhög 1 - IBK Lockerud Mariestad 12 - 6 Älvhögsborg, Entréhallen 55
2019-12-07 13:30 10 IBK Lidköping 1 - Skövde IBF 1 8 - 4 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-12-07 19:00 10 Stöpens IBK - Skövde IBF 2 3 - 9 Stöpenhallen, Skövde
Omgång 11
2019-12-08 12:30 11 Wårgårda IBK - Mullsjö AIS 6 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2019-12-14 09:30 11 Skövde IBF 1 - Falköpings IBK 8 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2019-12-14 11:30 11 IBK Vänersborg - IBK Lidköping 1 9 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2019-12-14 16:00 11 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Elfhög 1 9 - 3 Habo Sporthall C
2019-12-15 14:00 11 IBK Lockerud Mariestad - Stöpens IBK 17 - 3 LF-hallen, Mariestad
Omgång 12
2020-01-11 11:00 12 Skövde IBF 2 - Fagerhult Habo IBK 1 1 - 13 Kavelbro Arena, Skövde
2020-01-11 12:30 12 Mullsjö AIS - IBK Vänersborg 6 - 7 Nyhemshallen - Mullsjö
2020-01-12 13:30 12 Falköpings IBK - IBK Lidköping 1 3 - 5 Odenhallen,Falköping
2020-01-12 14:00 12 Stöpens IBK - Wårgårda IBK 2 - 13 Stöpenhallen, Skövde
2020-01-12 16:00 12 IBK Elfhög 1 - Skövde IBF 1 6 - 6 Älvhögsborg, Entréhallen
Omgång 13
2020-01-18 10:00 13 IBK Lockerud Mariestad - Skövde IBF 2 12 - 6 LF-hallen, Mariestad
2020-01-18 11:30 13 Fagerhult Habo IBK 1 - Stöpens IBK 21 - 4 Habo Sporthall A-hall
2020-01-19 10:00 13 IBK Vänersborg - Falköpings IBK 6 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
2020-01-19 12:00 13 Skövde IBF 1 - Mullsjö AIS 6 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2020-01-19 12:30 13 Wårgårda IBK - IBK Elfhög 1 8 - 6 Sporthallen, Vårgårda 120
Omgång 14
2020-01-25 09:30 14 Wårgårda IBK - Skövde IBF 2 4 - 6 Sporthallen, Vårgårda
2020-01-25 10:00 14 IBK Vänersborg - IBK Elfhög 1 9 - 9 Gymnasiehallen, Vänersborg
2020-01-25 12:00 14 Skövde IBF 1 - Stöpens IBK 5 - 4 Kavelbro Arena, Skövde 50
2020-01-26 13:45 14 IBK Lidköping 1 - Mullsjö AIS 5 - 8 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-02-08 12:00 14 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Lockerud Mariestad 6 - 6 Habo Sporthall C
Omgång 15
2020-02-01 12:00 15 Skövde IBF 2 - Skövde IBF 1 6 - 2 Kavelbro Arena, Skövde
2020-02-02 14:00 15 IBK Lockerud Mariestad - Wårgårda IBK 5 - 6 LF-hallen, Mariestad
2020-02-02 14:00 15 Stöpens IBK - IBK Vänersborg 4 - 12 Stöpenhallen, Skövde
2020-02-02 16:00 15 IBK Elfhög 1 - IBK Lidköping 1 6 - 3 Älvhögsborg, Entréhallen 70
2020-02-02 18:15 15 Mullsjö AIS - Falköpings IBK 4 - 11 Nyhemshallen - Mullsjö
Omgång 16
2020-02-05 19:00 16 Falköpings IBK - IBK Elfhög 1 8 - 6 Ållebergshallen, Falköping
2020-02-07 19:30 16 Wårgårda IBK - Fagerhult Habo IBK 1 3 - 12 Sporthallen, Vårgårda 86
2020-02-08 13:30 16 IBK Vänersborg - Skövde IBF 2 5 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2020-02-09 11:00 16 Skövde IBF 1 - IBK Lockerud Mariestad 5 - 7 Kavelbro Arena, Skövde
2020-02-09 14:15 16 IBK Lidköping 1 - Stöpens IBK 9 - 7 Idrottens hus T2, Lidköping
Omgång 17
2020-02-19 18:00 17 Stöpens IBK - Falköpings IBK 6 - 6 Stöpenhallen, Skövde
2020-02-22 11:00 17 Fagerhult Habo IBK 1 - Skövde IBF 1 14 - 4 Habo Sporthall C
2020-02-22 16:30 17 Skövde IBF 2 - IBK Lidköping 1 7 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2020-02-23 16:00 17 IBK Elfhög 1 - Mullsjö AIS 6 - 3 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-03-01 17:00 17 IBK Lockerud Mariestad - IBK Vänersborg 6 - 19 LF-hallen, Mariestad
Omgång 18
2020-02-29 11:00 18 Skövde IBF 1 - Wårgårda IBK 3 - 7 Kavelbro Arena, Skövde
2020-02-29 12:00 18 IBK Vänersborg - Fagerhult Habo IBK 1 4 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2020-02-29 13:30 18 Mullsjö AIS - Stöpens IBK 7 - 15 Nyhemshallen - Mullsjö
2020-02-29 14:45 18 IBK Lidköping 1 - IBK Lockerud Mariestad 11 - 9 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-03-01 15:45 18 Falköpings IBK - Skövde IBF 2 6 - 5 Ållebergshallen, Falköping
Omgång 19
2020-03-06 19:00 19 Wårgårda IBK - IBK Vänersborg 10 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2020-03-07 10:30 19 Skövde IBF 2 - Mullsjö AIS 3 - 7 Kavelbro Arena, Skövde
2020-03-08 12:30 19 IBK Lockerud Mariestad - Falköpings IBK 7 - 8 LF-hallen, Mariestad
2020-03-08 13:00 19 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Lidköping 1 10 - 3 Habo Sporthall C
2020-03-08 14:00 19 Stöpens IBK - IBK Elfhög 1 9 - 6 Stöpenhallen, Skövde
Omgång 20
2020-03-14 13:15 20 IBK Lidköping 1 - Wårgårda IBK Idrottens hus T2, Lidköping
2020-03-14 13:30 20 Mullsjö AIS - IBK Lockerud Mariestad Nyhemshallen - Mullsjö
2020-03-14 14:30 20 IBK Vänersborg - Skövde IBF 1 Idrottshuset, Vänersborg
2020-03-15 10:00 20 Falköpings IBK - Fagerhult Habo IBK 1 Odenhallen,Falköping
2020-03-15 15:30 20 IBK Elfhög 1 - Skövde IBF 2 Älvhögsborg, Entréhallen
Omgång 21
2020-03-13 18:30 21 Fagerhult Habo IBK 1 - Mullsjö AIS Alléhallen, Habo
2020-03-21 09:30 21 Skövde IBF 2 - Stöpens IBK Kavelbro Arena, Skövde
2020-03-21 10:30 21 Wårgårda IBK - Falköpings IBK Sporthallen, Vårgårda
2020-03-21 12:00 21 Skövde IBF 1 - IBK Lidköping 1 Kavelbro Arena, Skövde
2020-03-22 12:30 21 IBK Lockerud Mariestad - IBK Elfhög 1 LF-hallen, Mariestad
Omgång 22
2020-03-01 18:00 22 IBK Elfhög 1 - Fagerhult Habo IBK 1 5 - 14 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-03-28 12:15 22 Mullsjö AIS - Wårgårda IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2020-03-28 13:15 22 IBK Lidköping 1 - IBK Vänersborg Idrottens hus i Lidköping
2020-03-29 10:00 22 Falköpings IBK - Skövde IBF 1 Odenhallen,Falköping
2020-03-29 14:00 22 Stöpens IBK - IBK Lockerud Mariestad Stöpenhallen, Skövde

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis