Spelprogram - Träningsmatcher 19/20

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Glommens IF Anton Samuelsson anton.s.samuelsson@hotmail.com 073-809 79 04 Röd, Svart, Svart
Gransholms IF A Herr Grön, Vit, Grön
Halmstads IBK Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK 4 Röd, Svart, Svart
Halmstads IBK F03/05 Jon Ruthström jon@tyloskog.se 070-949 55 44 Röd, Svart, Svart
IBK Lund Elit Johan Gustafson Johan.Gustafson@ibklund.se 073-5378553 Svart-grön, Svart-grön, Svart
Jönköpings IK Jakob Olofsson Adelin jakob.o.adelin@gmail.com 0702-474974 Röd, Röd, Röd
Kustens IF Herrutveckling Orange, Svart, Svart
Lindås Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lönsboda IBK röd, svart, svart
Ostrava Blå, Blå, Blå
Pixbo Wallenstam IBK Rödvit, Röd, Röd
Warberg IC Dam Kent Göransson kent.goransson@warbergic.se 0701-42 83 50 Blå, Blå, Blå
Warberg IC Herr Jonas Gustafsson jonas.gustafsson@kungsbacka.se 0768-077511 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK Anders Tränk anders.trank@gmail.com 070-9197056 Blå, Blå, Blå
Åstorp/Kvidinge IBS F05/06 Svart, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK A-lag Ola Lundh segla2064@hotmail.com 0705444141 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-08-11 15:00 1 Warberg IC Dam - IBK Lund Elit Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-08-23 19:00 1 Warberg IC Dam - Ostrava Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-08-25 14:00 1 Warberg IC Herr - Lindås Mats Andersson, Daniel Hultberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-08-31 14:00 1 Halmstads IBK F03/05 - Åstorp/Kvidinge IBS F05/06 , Simon Brekell Örjanshallen
2019-09-01 14:00 1 Halmstads IBK F03/05 - Åstorp/Kvidinge IBS F05/06 , Simon Brekell Örjanshallen
2019-09-04 19:00 1 Warberg IC Herr - Pixbo Wallenstam IBK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-09-06 19:30 1 Halmstads IBK - Gransholms IF A Herr Örjanshallen
2019-09-07 12:00 1 Halmstads IBK - Gransholms IF A Herr Örjanshallen
2019-09-11 19:30 1 Warberg IC Herr - Växjö IBK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-09-14 15:00 1 Warberg IC Herr - Jönköpings IK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-09-14 16:00 1 Glommens IF - Öjaby Sport IBK A-lag Marcus Gustafsson, Eino Kozan Skogstorpskolan 37
2019-09-20 19:30 1 Halmstads IBK - Lönsboda IBK Halmstad Arena A 1
2019-09-25 20:15 1 Halmstads IBK 4 - Kustens IF Herrutveckling Björn Ekberg, Daniel Stoltz Örjanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis