Spelprogram - Träningsmatcher HJ

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF HJ Jani Pyykönen janip98@live.se 072-2345340 Vit, Svart, Svart
Lillån IBK HJ Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Onyx IBS HJ Richard Gårdman richard.gardman@solna.se 0739-958546 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P03/04 Orange, Svart, Svart
Rotebro IS IBK HJ Div1 Fadi Saffo fadisaffo_73@hotmail.com 0707817282 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Strängnäs IBK Herrjunior Lelle Andersson lelleandersson79@gmail.com 0707562662 Rött/Rött/Rött
Södermanland P16
Telge SIBK HJ/JAS Thomas Nilsson Thomas.Nilsson@tocbygg.se 070-557 07 28 VIT/VIT/VIT
Torshälla IBK HJ Mattias Blank mattias.blank@a-hus.se Röd, Svart, Svart
Tungelsta IF Hj 1 Jonas Andersson fam.andersson85@gmail.com 0734612860 Orange, Svart, Svart
Åby IBK Herrjunior svart, svart, svart
Örebro P16
Östergötland P16
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-08-03 11:00 1 Onyx IBS HJ - Katrineholms IBF HJ Inst. Rosvalla A
2019-08-10 11:00 1 Onyx IBS HJ - Åby IBK Herrjunior 1 - 7 Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla A
2019-08-17 15:00 1 Katrineholms IBF HJ - Tungelsta IF Hj 1 6 - 5 Håkan Rask, Göran Karlsson Nyhemshallen
2019-08-25 12:00 1 Strängnäs IBK Herrjunior - Onyx IBS HJ Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Thomas Arena
2019-08-25 15:00 1 Telge SIBK HJ/JAS - Farsta IBK 3 - 5 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-08-31 13:00 1 Strängnäs IBK Herrjunior - Rotebro IS IBK HJ Div1 2 - 4 Anton Carlsson, Christian Engfors Thomas Arena
2019-09-01 15:00 1 Telge SIBK HJ/JAS - Tungelsta IF Hj 1 4 - 3 Ivan Wahlström, Patrik Andersén Västergård Arena A
2019-09-17 19:30 1 Torshälla IBK HJ - Lillån IBK HJ Christian Engfors, Anton Carlsson Skjulstahallen A
2019-11-03 11:45 1 Södermanland P16 - Östergötland P16 6 - 3 Sigge Maurer, Martin Dalsgard Rosvalla B
2019-11-03 15:45 1 Södermanland P16 - Östergötland P16 3 - 6 Martin Dalsgard, Anton Carlsson Rosvalla B
2019-11-17 17:10 1 Södermanland P16 - Örebro P16 Inst. Hammarens IP
2020-03-02 18:30 1 Onyx IBS P03/04 - Onyx IBS HJ Sigge Maurer, Camilla Örnebro Rosvalla C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis