Spelprogram - Herrar Div 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Köping Ungdomsförening (H3) Svart, Svart, Svart
Knäppmora AIK (H3) Andreas Persson 10299@telia.com 0702412880 RÖD, SVART, SVART
Köpings BF Boboll (H3) Svart, Svart, Svart
MIK Västerås (H3) Röd, Vit, Röd
Sala IBF (H3) Daniel Svensson info@salaibf.se 076-2276233 Marin , Svart, svart
Skogsgymnastikens IBS (H3) Andreas Jansson ante.jansson@gmail.com 0736286528 Blå, Blå, Blå
Skultuna AIK (H3) Kimmo Väisänen finnenkv@hotmail.com 073-7087794 blå, Svart, Svart
Tillberga IK Ung (H3) Grön, Svart, Svart
Westerås IBK (H3)
Västerås IBS (H3) Jimmy Haaga Jimpson80@hotmail.com Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-09-22 20:15 211003004 Westerås IBK (H3) - Knäppmora AIK (H3) 4 - 6 Fryxelska Skolan
2015-09-27 12:30 211003002 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 5 - 12 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-09-27 14:00 211003005 MIK Västerås (H3) - Sala IBF (H3) 6 - 6 Wenströmska Skolan
2015-09-27 18:45 211003003 Köpings BF Boboll (H3) - Västerås IBS (H3) 6 - 5 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-12-18 19:00 
Orsak: Skultuna kunde inte spela 151101
Eniga: Ja
Godkanner: Jag har tagit del av ovanstående information och godkänner villkoren för matchändring
211003001 Skogsgymnastikens IBS (H3) - Skultuna AIK (H3) 12 - 13 Klackbergsgården
Omgång 2
2015-10-03 13:00 211003008 Knäppmora AIK (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 7 - 5 Skinnskattebergs Sporthall
2015-10-04 11:30 211003007 Västerås IBS (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 9 - 6 Kristiansborgshallen
2015-10-04 14:00 211003010 MIK Västerås (H3) - Westerås IBK (H3) 7 - 7 Wenströmska Skolan
2015-10-04 18:00 211003009 Sala IBF (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 5 - 8 Sala Idrottshall
Omgång 3
2015-10-10 13:00 211003014 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - MIK Västerås (H3) 5 - 9 Ullvihallen
2015-10-11 11:30 211003012 Skultuna AIK (H3) - Västerås IBS (H3) 8 - 14 GA Hallen
2015-10-11 14:30 211003013 Skogsgymnastikens IBS (H3) - Sala IBF (H3) 11 - 4 Klackbergsgården
2015-10-11 17:15 211003015 Köpings BF Boboll (H3) - Westerås IBK (H3) 5 - 4 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 4
2015-10-13 20:15 211003019 Westerås IBK (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 8 - 6 Fryxelska Skolan
2015-10-17 13:30 211003017 Knäppmora AIK (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 8 - 4 Skinnskattebergs Sporthall
2015-10-17 18:30 211003018 Sala IBF (H3) - Skultuna AIK (H3) 8 - 11 Sala Idrottshall
2015-10-18 17:30 211003020 Köpings BF Boboll (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 2 - 1 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 5
2015-10-25 12:00 Orsak: Kollision med en match i HJ Bredd för MIK Västerås
Eniga: Ja
Godkanner: Jag har tagit del av ovanstående information och godkänner villkoren för matchändring
211003023 Tillberga IK Ung (H3) - MIK Västerås (H3) 11 - 9 Tillberga Sporthall
2015-10-25 14:30 211003025 Skogsgymnastikens IBS (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 9 - 9 Klackbergsgården
2015-10-25 19:30 211003022 Västerås IBS (H3) - Sala IBF (H3) 11 - 6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-10-27 20:00 211003024 Skultuna AIK (H3) - Westerås IBK (H3) 9 - 9 GA Hallen
Omgång 6
2015-11-03 20:15 211003028 Westerås IBK (H3) - Västerås IBS (H3) 8 - 8 Fryxelska Skolan
2015-11-07 10:00 211003029 Köpings BF Boboll (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 6 - 3 Ullvihallen
2015-11-08 14:00 211003027 MIK Västerås (H3) - Knäppmora AIK (H3) 2 - 17 Wenströmska Skolan
2015-11-08 17:30 211003030 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - Skultuna AIK (H3) 14 - 7 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 7
2015-11-14 13:30 211003033 Knäppmora AIK (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 9 - 2 Skinnskattebergs Sporthall
2015-11-14 15:00 211003032 Sala IBF (H3) - Westerås IBK (H3) 6 - 6 Sala Idrottshall
2015-11-14 17:30 211003035 Tillberga IK Ung (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 17 - 6 Tillberga Sporthall
2015-11-15 15:30 211003034 Västerås IBS (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 8 - 9 Bombardier Arena C
Omgång 8
2015-11-17 19:30 211003039 Skogsgymnastikens IBS (H3) - Knäppmora AIK (H3) 7 - 13 Klackbergsgården
2015-11-18 18:30 211003038 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - Sala IBF (H3) 5 - 4 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-11-18 19:30 211003037 Köpings BF Boboll (H3) - MIK Västerås (H3) 6 - 5 Ullvihallen
2015-11-19 18:30 211003040 Skultuna AIK (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 7 - 8 GA Hallen
Omgång 9
2015-11-21 13:00 211003044 Knäppmora AIK (H3) - Skultuna AIK (H3) 18 - 3 Skinnskattebergs Sporthall
2015-11-21 14:30 211003045 Västerås IBS (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 5 - 6 Kristiansborgshallen
2015-11-22 17:30 211003043 MIK Västerås (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 10 - 8 Wenströmska Skolan
2015-11-24 20:15 211003042 Westerås IBK (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 7 - 7 Fryxelska Skolan
Omgång 10
2015-11-28 11:30 211003048 Skultuna AIK (H3) - MIK Västerås (H3) 9 - 13 GA Hallen
2015-11-28 16:00 211003049 Tillberga IK Ung (H3) - Sala IBF (H3) 15 - 1 Tillberga Sporthall
2015-11-29 13:00 211003050 Västerås IBS (H3) - Knäppmora AIK (H3) 3 - 7 Bombardier Arena C
2015-11-29 14:30 211003047 Skogsgymnastikens IBS (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 8 - 8 Klackbergsgården
Omgång 11
2015-12-01 20:15 211003053 Westerås IBK (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 6 - 11 Fryxelska Skolan
2015-12-05 14:45 211003052 Köpings BF Boboll (H3) - Skultuna AIK (H3) 17 - 7 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-12-06 09:00 211003054 MIK Västerås (H3) - Västerås IBS (H3) 7 - 12 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-12-06 10:00 211003055 Sala IBF (H3) - Knäppmora AIK (H3) 3 - 16 Sala Idrottshall
Omgång 12
2015-12-12 11:30 211003056 Skultuna AIK (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 12 - 9 GA Hallen
2015-12-12 11:30 211003060 Sala IBF (H3) - MIK Västerås (H3) 6 - 8 Sala Idrottshall
2015-12-12 14:00 211003057 Tillberga IK Ung (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 8 - 3 Tillberga Sporthall
2015-12-12 16:30 211003058 Västerås IBS (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 11 - 5 Kristiansborgshallen
2016-02-05 19:00 211003059 Knäppmora AIK (H3) - Westerås IBK (H3) 12 - 1 Skinnskattebergs Sporthall
Omgång 13
2015-12-15 20:15 211003065 Westerås IBK (H3) - MIK Västerås (H3) 13 - 8 Fryxelska Skolan
2015-12-20 12:00 211003062 Skogsgymnastikens IBS (H3) - Västerås IBS (H3) 8 - 2 Klackbergsgården
2015-12-20 18:30 211003063 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - Knäppmora AIK (H3) 3 - 4 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-02-20 11:30 211003064 Köpings BF Boboll (H3) - Sala IBF (H3) 16 - 3 Ullvihallen
Omgång 14
2016-01-05 20:15 211003070 Westerås IBK (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 6 - 14 Fryxelska Skolan
2016-01-09 11:30 211003067 Västerås IBS (H3) - Skultuna AIK (H3) 7 - 5 Kristiansborgshallen
2016-01-09 15:00 211003069 MIK Västerås (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 10 - 13 Wenströmska Skolan
2016-01-10 13:00 211003068 Sala IBF (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 2 - 5 Sala Idrottshall
Omgång 15
2016-01-16 11:30 211003073 Skultuna AIK (H3) - Sala IBF (H3) 6 - 5 GA Hallen
2016-01-16 18:30 211003072 Tillberga IK Ung (H3) - Knäppmora AIK (H3) 6 - 8 Tillberga Sporthall
2016-01-17 12:30 211003075 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 6 - 4 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-01-17 14:30 211003074 Skogsgymnastikens IBS (H3) - Westerås IBK (H3) 5 - 3 Klackbergsgården
Omgång 16
2016-01-19 20:15 211003079 Westerås IBK (H3) - Skultuna AIK (H3) 10 - 8 Fryxelska Skolan
2016-01-23 15:45 211003080 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 8 - 6 Ullvihallen
2016-01-23 16:00 211003078 MIK Västerås (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 5 - 13 Wenströmska Skolan
2016-01-23 18:00 211003077 Sala IBF (H3) - Västerås IBS (H3) 3 - 7 Sala Idrottshall
Omgång 17
2016-01-30 11:30 211003085 Skultuna AIK (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 6 - 13 GA Hallen
2016-01-30 13:30 211003082 Knäppmora AIK (H3) - MIK Västerås (H3) 19 - 4 Skinnskattebergs Sporthall
2016-01-30 16:00 211003084 Tillberga IK Ung (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 7 - 5 Tillberga Sporthall
2016-01-30 16:30 211003083 Västerås IBS (H3) - Westerås IBK (H3) 6 - 7 Kristiansborgshallen
Omgång 18
2016-02-02 20:15 211003087 Westerås IBK (H3) - Sala IBF (H3) 11 - 4 Fryxelska Skolan
2016-02-07 12:00 211003090 Skogsgymnastikens IBS (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 6 - 13 Klackbergsgården
2016-02-07 19:30 211003088 Köpings BF Boboll (H3) - Knäppmora AIK (H3) 4 - 11 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-02-09 20:00 211003089 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - Västerås IBS (H3) 8 - 6 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 19
2016-02-13 11:00 211003093 Sala IBF (H3) - IBK Köping Ungdomsförening (H3) 5 - 12 Sala Idrottshall
2016-02-13 13:30 211003094 Knäppmora AIK (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 12 - 7 Skinnskattebergs Sporthall
2016-02-13 15:30 211003092 MIK Västerås (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 2 - 6 Wenströmska Skolan
2016-02-13 17:30 211003095 Tillberga IK Ung (H3) - Skultuna AIK (H3) 30 - 4 Tillberga Sporthall
Omgång 20
2016-02-20 11:30 211003099 Skultuna AIK (H3) - Knäppmora AIK (H3) 2 - 15 GA Hallen
2016-02-20 14:00 211003100 Tillberga IK Ung (H3) - Västerås IBS (H3) 11 - 7 Tillberga Sporthall
2016-02-21 12:00 211003098 Skogsgymnastikens IBS (H3) - MIK Västerås (H3) 9 - 8 Klackbergsgården
2016-02-21 12:45 211003097 IBK Köping Ungdomsförening (H3) - Westerås IBK (H3) 21 - 5 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 21
2016-02-27 13:30 211003105 Knäppmora AIK (H3) - Västerås IBS (H3) 18 - 2 Skinnskattebergs Sporthall
2016-02-27 16:30 211003104 Sala IBF (H3) - Tillberga IK Ung (H3) 1 - 15 Sala Idrottshall
2016-02-28 12:00 211003103 MIK Västerås (H3) - Skultuna AIK (H3) 11 - 7 Wenströmska Skolan
2016-02-28 14:30 211003102 Köpings BF Boboll (H3) - Skogsgymnastikens IBS (H3) 8 - 6 Ullvihallen
Omgång 22
2016-03-05 11:30 211003107 Skultuna AIK (H3) - Köpings BF Boboll (H3) 4 - 5 GA Hallen
2016-03-05 12:30 211003108 Tillberga IK Ung (H3) - Westerås IBK (H3) 0 - 5 Tillberga Sporthall
2016-03-05 13:00 211003110 Knäppmora AIK (H3) - Sala IBF (H3) 12 - 1 Skinnskattebergs Sporthall
2016-03-05 13:30 211003109 Västerås IBS (H3) - MIK Västerås (H3) 14 - 17 Kristiansborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis