Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Enköpings IBK Vit, Svart, Svart
IBK Hallsta (1) Vit, Svart, Vit
IBK Köping Ung (2) Svart, Svart, Svart
Knäppmora AIK Pojkar (2) Patrik Parkatti pparkatti@gmail.com 0707271099 RÖD, SVART, SVART
Lillån IBK (1) Thomas Hedström thomas.hedstrom@orica.com 070-3982930 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Orresta IF (1) Henrik Forsberg orrestahenrik@gmail.com 0768150233 Grön, Vit, Grön
Skälby IBK (2) Jonas Edberg jonas.edberg@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Surahammars IBF (1) Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung (2) Grön, Svart, Svart
Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-10 12:30 211010002 IBK Hallsta (1) - Lillån IBK (1) 7 - 2 Nibblehallen
2015-10-10 13:00 211010006 Knäppmora AIK Pojkar (2) - Tillberga IK Ung (2) 6 - 4 Skinnskattebergs Sporthall
2015-10-10 17:00 211010001 Surahammars IBF (1) - Enköpings IBK 4 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-10-11 13:00 211010003 IBK Köping Ung (2) - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 2 - 9 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 2
2015-10-17 11:30 211010009 Skälby IBK (2) - IBK Hallsta (1) 8 - 2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-10-17 12:30 211010007 Lillån IBK (1) - Surahammars IBF (1) 4 - 8 Lillåns skola
2015-10-21 18:00 211010012 Knäppmora AIK Pojkar (2) - Orresta IF (1) 4 - 3 Skinnskattebergs Sporthall
2015-10-24 16:30 211010008 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - Enköpings IBK 8 - 3 Mellringehallen - Örebro
Omgång 3
2015-10-24 11:00 211010013 Surahammars IBF (1) - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 1 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-10-24 12:30 211010016 IBK Hallsta (1) - Tillberga IK Ung (2) 6 - 7 Nibblehallen
2015-10-24 14:30 211010014 Lillån IBK (1) - Skälby IBK (2) 1 - 4 Lillåns skola
2015-10-25 12:15 211010017 IBK Köping Ung (2) - Knäppmora AIK Pojkar (2) 1 - 3 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 4
2015-11-07 11:30 211010023 Orresta IF (1) - IBK Hallsta (1) 4 - 12 Fryxelska Skolan
2015-11-07 11:45 211010019 Skälby IBK (2) - Surahammars IBF (1) 3 - 2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-07 15:00 211010022 Knäppmora AIK Pojkar (2) - Enköpings IBK 3 - 1 Skinnskattebergs Sporthall
2015-11-15 18:00 211010021 Tillberga IK Ung (2) - Lillån IBK (1) 7 - 3 Tillberga Sporthall
Omgång 5
2015-11-10 18:00 211010027 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - Knäppmora AIK Pojkar (2) 8 - 1 Birgittaskolan
2015-11-10 20:00 211010028 Lillån IBK (1) - Orresta IF (1) 4 - 5 Lillåns skola
2015-11-11 18:15 211010026 Skälby IBK (2) - Tillberga IK Ung (2) 6 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-11 18:30 211010030 IBK Hallsta (1) - IBK Köping Ung (2) 0 - 1 Nibblehallen
Omgång 6
2015-11-14 10:00 211010035 IBK Köping Ung (2) - Lillån IBK (1) 1 - 3 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-11-14 11:30 211010033 Orresta IF (1) - Skälby IBK (2) 0 - 16 Fryxelska Skolan
2015-11-14 14:00 211010031 Tillberga IK Ung (2) - Surahammars IBF (1) 7 - 5 Tillberga Sporthall
2015-11-15 09:30 211010036 IBK Hallsta (1) - Enköpings IBK 1 - 8 Nibblehallen
Omgång 7
2015-11-20 19:00 211010042 Lillån IBK (1) - Enköpings IBK 6 - 2 Lillåns skola
2015-11-21 10:15 211010040 Skälby IBK (2) - IBK Köping Ung (2) 9 - 0 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-21 10:30 211010037 Surahammars IBF (1) - Knäppmora AIK Pojkar (2) 1 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-21 15:30 211010038 Tillberga IK Ung (2) - Orresta IF (1) 7 - 1 Tillberga Sporthall
2015-11-22 14:30 211010041 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - IBK Hallsta (1) 9 - 2 Birgittaskolan
Omgång 8
2015-11-28 10:00 211010045 IBK Köping Ung (2) - Tillberga IK Ung (2) 2 - 3 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-11-28 14:00 211010048 Lillån IBK (1) - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 3 - 11 Lillåns skola
2015-11-29 11:30 211010047 Enköpings IBK - Skälby IBK (2) 2 - 3 S:t Ilianshallen
2016-01-17 12:00 211010043 Orresta IF (1) - Surahammars IBF (1) 1 - 8 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 9
2015-12-03 18:30 211010052 Tillberga IK Ung (2) - Enköpings IBK 4 - 5 Tillberga Sporthall
2015-12-05 11:30 211010054 Skälby IBK (2) - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 7 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-12-05 12:00 211010051 Knäppmora AIK Pojkar (2) - IBK Hallsta (1) 3 - 2 Skinnskattebergs Sporthall
2015-12-05 13:30 211010050 Orresta IF (1) - IBK Köping Ung (2) 2 - 6 Fryxelska Skolan
Omgång 10
2015-12-07 19:00 211010058 Lillån IBK (1) - Knäppmora AIK Pojkar (2) 2 - 4 Lillåns skola
2015-12-10 20:00 211010057 Enköpings IBK - Orresta IF (1) 3 - 1 Lillkyrkahallen
2015-12-12 11:45 211010055 IBK Köping Ung (2) - Surahammars IBF (1) 1 - 2 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-12-13 11:00 211010059 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - Tillberga IK Ung (2) 5 - 1 Birgittaskolan
Omgång 11
2015-12-14 18:00 211010061 Surahammars IBF (1) - IBK Hallsta (1) 3 - 0 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-12-15 19:00 211010065 Knäppmora AIK Pojkar (2) - Skälby IBK (2) 2 - 4 Skinnskattebergs Sporthall
2015-12-17 19:30 211010062 IBK Köping Ung (2) - Enköpings IBK 5 - 1 Ullvihallen
2015-12-20 13:30 211010064 Orresta IF (1) - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 1 - 32 Fryxelska Skolan
Omgång 12
2015-12-19 12:30 211010067 Enköpings IBK - Surahammars IBF (1) 4 - 5 S:t Ilianshallen
2015-12-19 13:30 211010069 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - IBK Köping Ung (2) 9 - 1 Birgittaskolan
2015-12-19 15:30 211010072 Tillberga IK Ung (2) - Knäppmora AIK Pojkar (2) 4 - 3 Tillberga Sporthall
2015-12-19 16:00 211010068 Lillån IBK (1) - IBK Hallsta (1) 3 - 5 Lillåns skola
Omgång 13
2016-01-09 12:00 211010073 Surahammars IBF (1) - Lillån IBK (1) 10 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-01-09 13:30 211010078 Orresta IF (1) - Knäppmora AIK Pojkar (2) 1 - 5 Fryxelska Skolan
2016-01-09 16:00 211010075 IBK Hallsta (1) - Skälby IBK (2) 1 - 8 Nibblehallen
2016-01-17 10:30 211010074 Enköpings IBK - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 2 - 4 Lillkyrkahallen
Omgång 14
2016-01-16 10:15 211010080 Skälby IBK (2) - Lillån IBK (1) 8 - 2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-16 10:30 211010083 Knäppmora AIK Pojkar (2) - IBK Köping Ung (2) 1 - 0 Skinnskattebergs Sporthall
2016-01-16 15:30 211010082 Tillberga IK Ung (2) - IBK Hallsta (1) 8 - 4 Tillberga Sporthall
2016-02-05 19:00 211010079 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - Surahammars IBF (1) 5 - 5 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
Omgång 15
2016-01-23 12:00 211010088 Enköpings IBK - Knäppmora AIK Pojkar (2) 4 - 2 S:t Ilianshallen
2016-01-23 12:00 211010089 IBK Hallsta (1) - Orresta IF (1) 5 - 3 Nibblehallen
2016-01-23 16:00 211010087 Lillån IBK (1) - Tillberga IK Ung (2) 3 - 8 Lillåns skola
2016-01-23 17:00 211010085 Surahammars IBF (1) - Skälby IBK (2) 4 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 16
2016-01-30 10:00 211010096 IBK Köping Ung (2) - IBK Hallsta (1) 4 - 7 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-01-30 12:00 211010093 Knäppmora AIK Pojkar (2) - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 1 - 6 Skinnskattebergs Sporthall
2016-01-30 13:30 211010094 Orresta IF (1) - Lillån IBK (1) 3 - 10 Fryxelska Skolan
2016-01-30 14:00 211010092 Tillberga IK Ung (2) - Skälby IBK (2) 4 - 5 Tillberga Sporthall
Omgång 17
2016-02-06 11:30 211010097 Surahammars IBF (1) - Tillberga IK Ung (2) 6 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-06 13:45 211010099 Skälby IBK (2) - Orresta IF (1) 8 - 0 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-02-07 13:40 211010102 Enköpings IBK - IBK Hallsta (1) 9 - 1 S:t Ilianshallen
2016-02-15 19:00 211010101 Lillån IBK (1) - IBK Köping Ung (2) 0 - 8 Lillåns skola
Omgång 18
2016-02-08 00:00 211010104 Orresta IF (1) - Tillberga IK Ung (2) 4 - 3 Fryxelska Skolan
2016-02-08 17:30 211010106 IBK Köping Ung (2) - Skälby IBK (2) 0 - 11 Ullvihallen
2016-02-08 18:30 211010107 IBK Hallsta (1) - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 4 - 9 Nibblehallen
2016-02-09 19:00 211010103 Knäppmora AIK Pojkar (2) - Surahammars IBF (1) 3 - 2 Skinnskattebergs Sporthall
2016-03-06 17:00 211010108 Enköpings IBK - Lillån IBK (1) 4 - 7 Lillkyrkahallen
Omgång 19
2016-02-11 18:00 211010113 Skälby IBK (2) - Enköpings IBK 4 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-02-13 15:30 211010111 Tillberga IK Ung (2) - IBK Köping Ung (2) 7 - 3 Tillberga Sporthall
2016-02-13 19:30 211010114 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - Lillån IBK (1) 7 - 0 Birgittaskolan
2016-02-16 19:00 211010109 Surahammars IBF (1) - Orresta IF (1) 8 - 5 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 20
2016-02-14 11:00 211010118 Enköpings IBK - Tillberga IK Ung (2) 1 - 3 S:t Ilianshallen
2016-02-20 11:00 211010117 IBK Hallsta (1) - Knäppmora AIK Pojkar (2) 4 - 4 Nibblehallen
2016-02-20 20:00 211010120 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - Skälby IBK (2) 4 - 4 Mellringehallen - Örebro
2016-02-21 11:00 211010116 IBK Köping Ung (2) - Orresta IF (1) 9 - 3 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 21
2016-02-22 19:00 211010124 Knäppmora AIK Pojkar (2) - Lillån IBK (1) 5 - 3 Skinnskattebergs Sporthall
2016-02-27 11:00 211010121 Surahammars IBF (1) - IBK Köping Ung (2) 10 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-27 14:00 211010125 Tillberga IK Ung (2) - Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) 1 - 7 Tillberga Sporthall
2016-03-11 18:00 211010123 Orresta IF (1) - Enköpings IBK 5 - 4 Hummelsta Sporthall
Omgång 22
2016-03-12 16:00 211010127 IBK Hallsta (1) - Surahammars IBF (1) 3 - 11 Nibblehallen
2016-03-13 13:30 211010128 Enköpings IBK - IBK Köping Ung (2) 7 - 2 S:t Ilianshallen
2016-03-13 18:00 211010130 Örebro SK Ungdomsklubb (2) (3) - Orresta IF (1) 10 - 2 Birgittaskolan
2016-03-14 19:20 211010131 Skälby IBK (2) - Knäppmora AIK Pojkar (2) 4 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis