Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingtuna GIF (1) svart, svart, svart/vita
IBK Köping Ung (4) Svart, Svart, Svart
IBK Sala Silver (3) Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
Kungsörs IBK (2) Svart, Svart , Svart
Skälby IBK (3) Johan Lindholm johan.lindholm@1Line.se 070 77 88 231 Svart, Svart, Svart
Surahammars IBF (2) Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung (4) Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ung (6) Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung (7) Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung (8) Pierre Raquette pierre.raquette@icloud.com 070-755 52 89 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-12 18:45 211012005 Dingtuna GIF (1) - IBK Köping Ung (4) 5 - 9 Råbyhallen
2015-10-15 18:45 211012004 IBK Sala Silver (3) - Västerås IBS Ung (6) 5 - 1 Sala Idrottshall
2015-10-17 10:00 211012002 Kungsörs IBK (2) - Västerås IBS Ung (8) 5 - 9 Sporthallen Kungsör A
2015-10-18 11:30 211012003 Surahammars IBF (2) - Västerås IBS Ung (7) 5 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-01 13:30 211012001 Tillberga IK Ung (4) - Skälby IBK (3) 3 - 10 Tillberga Sporthall
Omgång 2
2015-10-24 10:30 211012010 Dingtuna GIF (1) - IBK Sala Silver (3) 3 - 3 Råbyhallen
2015-10-24 11:00 211012007 Västerås IBS Ung (7) - Skälby IBK (3) 5 - 3 Klövernhallen Plan 1
2015-10-24 12:30 211012008 Västerås IBS Ung (6) - Kungsörs IBK (2) 7 - 1 Klövernhallen Plan 1
2015-10-24 14:00 211012006 Västerås IBS Ung (8) - Tillberga IK Ung (4) 21 - 3 Klövernhallen Plan 1
2015-10-25 11:15 211012009 IBK Köping Ung (4) - Surahammars IBF (2) 7 - 1 Ullvihallen
Omgång 3
2015-11-07 09:15 211012013 Skälby IBK (3) - IBK Köping Ung (4) 4 - 9 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-07 13:30 211012012 Västerås IBS Ung (8) - Västerås IBS Ung (6) 6 - 3 Klövernhallen Plan 1
2015-11-08 10:00 211012014 Kungsörs IBK (2) - Dingtuna GIF (1) 4 - 8 Sporthallen Kungsör A
2015-11-10 19:00 211012015 Surahammars IBF (2) - IBK Sala Silver (3) 9 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-15 13:30 211012011 Tillberga IK Ung (4) - Västerås IBS Ung (7) 5 - 6 Tillberga Sporthall
Omgång 4
2015-11-14 09:00 211012018 Dingtuna GIF (1) - Västerås IBS Ung (8) 0 - 5 Råbyhallen
2015-11-14 11:00 211012017 IBK Köping Ung (4) - Västerås IBS Ung (7) 6 - 4 Ullvihallen
2015-11-14 14:00 211012016 Västerås IBS Ung (6) - Tillberga IK Ung (4) 16 - 0 Klövernhallen Plan 1
2015-11-15 10:30 211012019 IBK Sala Silver (3) - Skälby IBK (3) 2 - 2 Sala Idrottshall
2015-11-15 12:00 211012020 Surahammars IBF (2) - Kungsörs IBK (2) 4 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 5
2015-11-21 10:30 211012022 Västerås IBS Ung (6) - Dingtuna GIF (1) 4 - 5 Klövernhallen Plan 1
2015-11-21 11:30 211012025 Skälby IBK (3) - Kungsörs IBK (2) 7 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-21 12:00 211012023 Västerås IBS Ung (7) - IBK Sala Silver (3) 4 - 3 Klövernhallen Plan 1
2015-11-21 13:30 211012024 Västerås IBS Ung (8) - Surahammars IBF (2) 8 - 5 Klövernhallen Plan 1
2015-11-21 14:00 211012021 Tillberga IK Ung (4) - IBK Köping Ung (4) 3 - 9 Tillberga Sporthall
Omgång 6
2015-11-27 19:00 211012029 Kungsörs IBK (2) - Västerås IBS Ung (7) 6 - 8 Sporthallen Kungsör A
2015-11-28 11:30 211012030 Skälby IBK (3) - Västerås IBS Ung (8) 1 - 8 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-28 13:00 211012026 Dingtuna GIF (1) - Tillberga IK Ung (4) 8 - 0 Råbyhallen
2015-11-29 09:45 211012027 IBK Sala Silver (3) - IBK Köping Ung (4) 3 - 2 Sala Idrottshall
2015-11-29 10:00 211012028 Surahammars IBF (2) - Västerås IBS Ung (6) 2 - 8 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 7
2015-12-05 09:30 211012033 IBK Köping Ung (4) - Kungsörs IBK (2) 11 - 6 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-12-05 11:00 211012035 Västerås IBS Ung (7) - Västerås IBS Ung (8) 5 - 11 Klövernhallen Plan 1
2015-12-05 11:45 211012032 Dingtuna GIF (1) - Surahammars IBF (2) 5 - 1 Råbyhallen
2015-12-05 12:30 211012034 Västerås IBS Ung (6) - Skälby IBK (3) 8 - 5 Klövernhallen Plan 1
2015-12-05 14:00 211012031 Tillberga IK Ung (4) - IBK Sala Silver (3) 2 - 4 Tillberga Sporthall
Omgång 8
2015-12-12 10:00 211012040 Västerås IBS Ung (7) - Västerås IBS Ung (6) 2 - 5 Klövernhallen Plan 1
2015-12-12 11:30 211012039 Västerås IBS Ung (8) - IBK Köping Ung (4) 2 - 4 Klövernhallen Plan 1
2015-12-12 13:00 211012037 Kungsörs IBK (2) - IBK Sala Silver (3) 3 - 7 Sporthallen Kungsör A
2015-12-12 16:00 211012036 Surahammars IBF (2) - Tillberga IK Ung (4) 6 - 8 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-12-13 14:15 211012038 Skälby IBK (3) - Dingtuna GIF (1) 5 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 9
2015-12-19 13:00 211012044 Dingtuna GIF (1) - Västerås IBS Ung (7) 1 - 2 Råbyhallen
2015-12-19 14:00 211012041 Tillberga IK Ung (4) - Kungsörs IBK (2) 4 - 4 Tillberga Sporthall
2015-12-20 10:00 211012042 Surahammars IBF (2) - Skälby IBK (3) 5 - 1 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-12-20 12:30 211012043 IBK Sala Silver (3) - Västerås IBS Ung (8) 6 - 5 Sala Idrottshall
2015-12-20 13:30 211012045 IBK Köping Ung (4) - Västerås IBS Ung (6) 5 - 3 Ullvihallen
Omgång 10
2016-01-09 10:15 211012046 Skälby IBK (3) - Tillberga IK Ung (4) 3 - 10 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-09 12:00 211012049 Västerås IBS Ung (6) - IBK Sala Silver (3) 5 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-01-09 13:30 211012048 Västerås IBS Ung (7) - Surahammars IBF (2) 6 - 4 Klövernhallen Plan 1
2016-01-09 15:00 211012047 Västerås IBS Ung (8) - Kungsörs IBK (2) 6 - 4 Klövernhallen Plan 1
2016-01-10 10:30 211012050 IBK Köping Ung (4) - Dingtuna GIF (1) 1 - 5 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 11
2016-01-16 10:00 211012053 Kungsörs IBK (2) - Västerås IBS Ung (6) 5 - 6 Sporthallen Kungsör A
2016-01-16 11:30 211012052 Skälby IBK (3) - Västerås IBS Ung (7) 1 - 6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-16 14:00 211012051 Tillberga IK Ung (4) - Västerås IBS Ung (8) 1 - 2 Tillberga Sporthall
2016-01-17 10:30 211012055 IBK Sala Silver (3) - Dingtuna GIF (1) 1 - 2 Sala Idrottshall
2016-01-17 14:00 211012054 Surahammars IBF (2) - IBK Köping Ung (4) 2 - 7 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 12
2016-01-23 12:00 211012057 Västerås IBS Ung (6) - Västerås IBS Ung (8) 4 - 7 Klövernhallen Plan 1
2016-01-23 13:30 211012056 Västerås IBS Ung (7) - Tillberga IK Ung (4) 10 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-01-24 09:30 211012058 IBK Köping Ung (4) - Skälby IBK (3) 9 - 2 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-01-24 13:30 211012060 IBK Sala Silver (3) - Surahammars IBF (2) 10 - 4 Sala Idrottshall
2016-02-15 18:30 211012059 Dingtuna GIF (1) - Kungsörs IBK (2) 5 - 5 Råbyhallen
Omgång 13
2016-01-30 09:30 211012063 Västerås IBS Ung (8) - Dingtuna GIF (1) 5 - 4 Klövernhallen Plan 1
2016-01-30 10:00 211012065 Kungsörs IBK (2) - Surahammars IBF (2) 6 - 4 Sporthallen Kungsör A
2016-01-30 12:30 211012061 Tillberga IK Ung (4) - Västerås IBS Ung (6) 2 - 6 Tillberga Sporthall
2016-01-30 12:45 211012064 Skälby IBK (3) - IBK Sala Silver (3) 2 - 6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-31 12:30 211012062 Västerås IBS Ung (7) - IBK Köping Ung (4) 1 - 5 Klövernhallen Plan 1
Omgång 14
2016-02-06 10:00 211012070 Kungsörs IBK (2) - Skälby IBK (3) 6 - 8 Sporthallen Kungsör A
2016-02-06 11:30 211012067 Dingtuna GIF (1) - Västerås IBS Ung (6) 3 - 4 Råbyhallen
2016-02-07 10:00 211012069 Surahammars IBF (2) - Västerås IBS Ung (8) 3 - 0 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-10 18:30 211012066 IBK Köping Ung (4) - Tillberga IK Ung (4) 6 - 2 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-02-25 18:00 211012068 IBK Sala Silver (3) - Västerås IBS Ung (7) 7 - 4 Sala Idrottshall
Omgång 15
2016-02-13 12:00 211012075 Västerås IBS Ung (8) - Skälby IBK (3) 7 - 2 Klövernhallen Plan 1
2016-02-13 12:30 211012071 Tillberga IK Ung (4) - Dingtuna GIF (1) 1 - 6 Tillberga Sporthall
2016-02-13 13:30 211012074 Västerås IBS Ung (7) - Kungsörs IBK (2) 3 - 6 Klövernhallen Plan 1
2016-02-13 15:00 211012073 Västerås IBS Ung (6) - Surahammars IBF (2) 7 - 4 Klövernhallen Plan 1
2016-02-14 13:45 211012072 IBK Köping Ung (4) - IBK Sala Silver (3) 2 - 2 Ullvihallen
Omgång 16
2016-02-20 11:00 211012078 Kungsörs IBK (2) - IBK Köping Ung (4) 2 - 9 Sporthallen Kungsör A
2016-02-20 11:30 211012077 Surahammars IBF (2) - Dingtuna GIF (1) 1 - 6 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-20 11:30 211012079 Skälby IBK (3) - Västerås IBS Ung (6) 2 - 10 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-02-20 12:00 211012076 IBK Sala Silver (3) - Tillberga IK Ung (4) 8 - 2 Sala Idrottshall
2016-02-20 12:00 211012080 Västerås IBS Ung (8) - Västerås IBS Ung (7) 3 - 7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 17
2016-02-27 12:30 211012081 Tillberga IK Ung (4) - Surahammars IBF (2) 0 - 8 Tillberga Sporthall
2016-02-27 14:30 211012082 IBK Sala Silver (3) - Kungsörs IBK (2) WO (5 - 0) Sala Idrottshall
2016-02-28 12:15 211012084 IBK Köping Ung (4) - Västerås IBS Ung (8) 4 - 14 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-03-08 18:15 211012085 Västerås IBS Ung (6) - Västerås IBS Ung (7) 5 - 8 Klövernhallen Plan 1
2016-03-09 19:15 211012083 Dingtuna GIF (1) - Skälby IBK (3) 4 - 2 Råbyhallen
Omgång 18
2016-03-12 09:30 211012088 Västerås IBS Ung (8) - IBK Sala Silver (3) 10 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-03-12 11:00 211012086 Kungsörs IBK (2) - Tillberga IK Ung (4) 16 - 4 Sporthallen Kungsör A
2016-03-12 12:30 211012089 Västerås IBS Ung (7) - Dingtuna GIF (1) 1 - 2 Klövernhallen Plan 1
2016-03-12 14:00 211012090 Västerås IBS Ung (6) - IBK Köping Ung (4) 4 - 1 Klövernhallen Plan 1
2016-03-13 15:45 211012087 Skälby IBK (3) - Surahammars IBF (2) 1 - 10 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis