Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (B) Svart, Svart, Svart
Duvbo IK Röd, Röd, Svart
Grimsta AIK (C) Röd, Röd, Vit+Röd
Hässelby SK IBK (C) Petra Lundmark petra.lundmark@marknadsstrategen.se +46 73-387 77 53 Röd/Svart/Svart
IK Frej Täby (A) Gul, Svart, Gul
IK Frej Täby (B) Gul, Svart, Gul
Järfälla IBK (A) Christian Karlson Christian.Karlson@hotmail.se 0733264421 Röd/röd/svart
Rotebro IS IBK Joakim Ängelid Joakim.Angelid@seb.se 070-763 87 97 Blå/Blå/Vit
Sigtuna IF IBK (B) Blå, Blå, Blå
Silverdals IF (A) Andreas Theorén anth19@handelsbanken.se 0704913155 Vit/Vit/Vit
Silverdals IF (D) Fredric Gyllenstierna fredric@gyllenstierna.net 0709492020 Vit, Vit, Vit
Täby FC (A) Virva Popovic virva.popovic@gmail.com 073-5337308 Vit/Vit/Vit
Täby FC (B) Patrick Wiberg Patrick.Wiberg@atea.se 0709-177036 Vit/Vit/Vit
Täby FC (F) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Åsa Klingensjö asa.klingensjo@gmail.com 0707727829 Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (A) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (B) Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (A) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Silverdals IF (D) - Silverdals IF (A)
2015-10-03 09:45 1 Duvbo IK - Täby FC (A) Hallonbergshallen
2015-10-03 09:45 1 IK Frej Täby (B) - Vallentuna IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-10-03 11:30 1 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-03 13:00 1 Vaxholms IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2015-10-03 15:00 1 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan A
2015-10-04 08:45 1 Järfälla IBK (A) - IK Frej Täby (A) Viksjö Sporthall
2015-10-04 09:00 1 Hässelby SK IBK (C) - Grimsta AIK (C) Hässelbyhallen
2015-10-04 09:30 1 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Prästängshallen
Omgång 2
2 Silverdals IF (D) - Hässelby SK IBK (C)
2015-10-10 08:30 2 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-10 09:00 2 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2015-10-10 09:30 2 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (F) Innebandyhallen Vaxholm
2015-10-10 09:45 2 IK Frej Täby (A) - Täby FC (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-10-10 09:45 2 Grimsta AIK (C) - Järfälla IBK (A) Väsby skolan
2015-10-10 11:30 2 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK Åkersberga Sporthall A
2015-10-11 09:00 2 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Björkebyhallen
2015-10-11 09:00 2 Silverdals IF (A) - Töjnan IBK Silverdalshallen
Omgång 3
3 Järfälla IBK (A) - Silverdals IF (D)
2015-10-17 09:00 3 Täby FC (F) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2015-10-17 09:00 3 Duvbo IK - IK Frej Täby (A) Hallonbergshallen
2015-10-17 09:45 3 IK Frej Täby (B) - Silverdals IF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-10-17 11:45 3 Vaxholms IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2015-10-17 12:00 3 Täby FC (B) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan A 50
2015-10-17 12:30 3 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK Innebandyhallen Vaxholm
2015-10-18 09:30 3 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK Prästängshallen
2015-10-18 09:45 3 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (C) Silverdalshallen
Omgång 4
4 Silverdals IF (D) - Täby FC (B)
2015-10-24 10:00 4 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-24 10:30 4 Hässelby SK IBK (C) - IK Frej Täby (B) Hässelbyhallen
2015-10-24 11:15 4 Grimsta AIK (C) - Duvbo IK Väsby skolan
2015-10-24 11:30 4 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2015-10-24 11:45 4 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2015-10-24 12:15 4 Töjnan IBK - Järfälla IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-25 09:00 4 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (F) Björkebyhallen
2015-10-25 09:15 4 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF (A) Silverdalshallen
Omgång 5
5 Duvbo IK - Silverdals IF (D)
2015-11-07 09:45 5 IK Frej Täby (B) - Järfälla IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-11-07 11:15 5 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-07 12:00 5 Vaxholms IBF (B) - Rotebro IS IBK Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-07 15:00 5 Täby FC (B) - Töjnan IBK Skarpängskolan A
2015-11-07 15:45 5 Täby FC (A) - IK Frej Täby (A) Skarpängskolan A
2015-11-08 09:00 5 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2015-11-08 09:00 5 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vallentuna IBK Björkebyhallen
2015-11-08 09:30 5 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF (A) Prästängshallen
Omgång 6
2015-11-14 09:45 6 IK Frej Täby (A) - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-11-14 09:45 6 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Rotebrohallen (Nya)
2015-11-14 09:45 6 Grimsta AIK (C) - Täby FC (A) Väsby skolan
2015-11-14 10:30 6 Hässelby SK IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2015-11-14 10:30 6 IK Frej Täby (B) - Täby FC (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-11-14 11:30 6 Töjnan IBK - Duvbo IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-15 10:00 6 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF (B) Silverdalshallen
2015-11-15 10:15 6 Järfälla IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Viksjö Sporthall
2015-11-15 18:00 6 Vallentuna IBK - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
Omgång 7
2015-11-21 09:00 7 Täby FC (F) - IK Frej Täby (A) Skarpängskolan A
2015-11-21 09:45 7 Duvbo IK - IK Frej Täby (B) Hallonbergshallen
2015-11-21 10:00 7 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-21 10:45 7 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2015-11-21 10:45 7 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-21 13:00 7 Täby FC (A) - Silverdals IF (D) Skarpängskolan B
2015-11-22 09:30 7 Bele Barkarby IF IBF (B) - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2015-11-22 10:15 7 Sigtuna IF IBK (B) - Järfälla IBK (A) Prästängshallen
2015-11-22 12:45 7 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (C) Hackstahallen
Omgång 8
2015-11-28 09:00 8 Rotebro IS IBK - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-28 10:30 8 Grimsta AIK (C) - IK Frej Täby (A) Väsby skolan
2015-11-28 10:30 8 Vaxholms IBF (A) - Duvbo IK Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-28 11:15 8 Töjnan IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-28 11:15 8 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan A
2015-11-28 12:00 8 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2015-11-29 09:45 8 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK Silverdalshallen
2015-11-29 11:00 8 Järfälla IBK (A) - Vaxholms IBF (B) Viksjö Sporthall
2015-11-29 12:00 8 Silverdals IF (D) - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
Omgång 9
2015-12-11 18:30 9 IK Frej Täby (A) - Silverdals IF (D) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-12-12 09:45 9 Rotebro IS IBK - Silverdals IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-12-12 09:45 9 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2015-12-12 12:30 9 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2015-12-12 13:45 9 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2015-12-12 15:00 9 Täby FC (A) - IK Frej Täby (B) Skarpängskolan A
2015-12-13 09:00 9 Täby FC (F) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan B
2015-12-13 10:30 9 Bele Barkarby IF IBF (B) - Järfälla IBK (A) Björkebyhallen
2015-12-13 10:45 9 Sigtuna IF IBK (B) - Duvbo IK Prästängshallen
Omgång 10
2016-01-09 10:30 10 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-01-09 10:30 10 Duvbo IK - Vaxholms IBF (B) Hallonbergshallen
2016-01-09 11:15 10 Töjnan IBK - IK Frej Täby (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-01-09 11:15 10 IK Frej Täby (B) - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-01-09 11:15 10 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Skarpängskolan A
2016-01-10 08:15 10 Silverdals IF (A) - Täby FC (F) Silverdalshallen
2016-01-10 09:00 10 Hässelby SK IBK (C) - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2016-01-10 09:45 10 Silverdals IF (D) - Grimsta AIK (C) Silverdalshallen
2016-01-10 11:00 10 Järfälla IBK (A) - Vallentuna IBK Viksjö Sporthall
Omgång 11
11 Täby FC (F) - Silverdals IF (D)
2016-01-16 09:00 11 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK (A) Rotebrohallen (Nya)
2016-01-16 10:00 11 IK Frej Täby (A) - IK Frej Täby (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-01-16 10:30 11 Grimsta AIK (C) - Töjnan IBK Väsby skolan
2016-01-16 10:30 11 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2016-01-16 11:00 11 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2016-01-16 12:00 11 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan A
2016-01-17 09:45 11 Bele Barkarby IF IBF (B) - Duvbo IK Björkebyhallen
2016-01-17 11:15 11 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK (C) Silverdalshallen
Omgång 12
2016-01-23 09:00 12 Duvbo IK - Vallentuna IBK Hallonbergshallen
2016-01-23 14:15 12 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan A
2016-01-23 17:30 12 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (F) Hässelbyhallen
2016-01-30 09:45 12 IK Frej Täby (B) - Grimsta AIK (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-01-30 11:45 12 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-01-30 12:30 12 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-01-31 09:30 12 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2016-01-31 09:45 12 Järfälla IBK (A) - Silverdals IF (A) Viksjö Sporthall
2016-01-31 15:30 12 Töjnan IBK - Silverdals IF (D) Silverdalshallen
Omgång 13
2015-12-06 16:15 13 Hässelby SK IBK (C) - Järfälla IBK (A) Hässelbyhallen
2016-01-23 10:00 13 Täby FC (F) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2016-01-23 10:30 13 IK Frej Täby (A) - Sigtuna IF IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-02-06 09:15 13 Rotebro IS IBK - Duvbo IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-06 10:45 13 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2016-02-06 12:00 13 Grimsta AIK (C) - Vaxholms IBF (A) Väsby skolan
2016-02-06 13:30 13 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (A) Kallhälls sporthall
2016-02-07 08:15 13 Silverdals IF (D) - IK Frej Täby (B) Silverdalshallen
2016-02-07 09:45 13 Silverdals IF (A) - Täby FC (B) Silverdalshallen
Omgång 14
2016-02-13 11:15 14 IK Frej Täby (B) - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-02-13 11:45 14 Vaxholms IBF (A) - Silverdals IF (D) Innebandyhallen Vaxholm
2016-02-13 11:45 14 Duvbo IK - Silverdals IF (A) Hallonbergshallen
2016-02-13 13:15 14 Vaxholms IBF (B) - IK Frej Täby (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-02-13 15:45 14 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (C) Skarpängskolan A
2016-02-13 16:30 14 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Skarpängskolan A
2016-02-14 08:15 14 Järfälla IBK (A) - Täby FC (F) Viksjö Sporthall
2016-02-14 08:45 14 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Björkebyhallen
2016-02-14 10:15 14 Sigtuna IF IBK (B) - Grimsta AIK (C) Prästängshallen
Omgång 15
2016-02-20 09:00 15 IK Frej Täby (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-02-20 09:45 15 Täby FC (F) - IK Frej Täby (B) Skarpängskolan B
2016-02-20 09:45 15 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2016-02-20 10:30 15 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK Hässelbyhallen
2016-02-20 10:45 15 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-20 12:00 15 Grimsta AIK (C) - Vaxholms IBF (B) Väsby skolan
2016-02-21 09:45 15 Töjnan IBK - Vaxholms IBF (A) Silverdalshallen
2016-02-21 10:15 15 Järfälla IBK (A) - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2016-02-21 12:00 15 Silverdals IF (D) - Sigtuna IF IBK (B) Silverdalshallen
Omgång 16
2016-03-12 09:00 16 Duvbo IK - Järfälla IBK (A) Hallonbergshallen
2016-03-12 09:45 16 Täby FC (A) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan A
2016-03-12 10:00 16 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2016-03-12 10:30 16 Vallentuna IBK - IK Frej Täby (A) Hammarbackens Sporthall
2016-03-12 13:15 16 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby (B) Innebandyhallen Vaxholm
2016-03-12 14:00 16 Vaxholms IBF (B) - Silverdals IF (D) Innebandyhallen Vaxholm
2016-03-12 17:15 16 Täby FC (B) - Täby FC (F) Skarpängskolan A
2016-03-13 08:45 16 Bele Barkarby IF IBF (B) - Grimsta AIK (C) Björkebyhallen
2016-03-13 09:30 16 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK Prästängshallen
Omgång 17
2016-03-19 09:00 17 Täby FC (F) - Vaxholms IBF (A) Skarpängskolan B
2016-03-19 09:45 17 IK Frej Täby (B) - Sigtuna IF IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-03-19 10:30 17 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2016-03-19 12:45 17 Grimsta AIK (C) - Vallentuna IBK Väsby skolan
2016-03-19 13:30 17 Täby FC (B) - Duvbo IK Skarpängskolan A
2016-03-20 09:00 17 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2016-03-20 09:00 17 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby (A) Sollentuna sim och sporthall
2016-03-20 09:45 17 Silverdals IF (D) - Bele Barkarby IF IBF (B) Silverdalshallen
2016-03-20 10:00 17 Töjnan IBK - Vaxholms IBF (B) Helenelundshallen
Omgång 18
2016-04-02 09:30 18 Duvbo IK - Täby FC (F) Hallonbergshallen
2016-04-02 10:30 18 IK Frej Täby (A) - Silverdals IF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-04-02 10:30 18 Rotebro IS IBK - Grimsta AIK (C) Rotebrohallen (Nya)
2016-04-02 10:45 18 Vallentuna IBK - Silverdals IF (D) Hammarbackens Sporthall
2016-04-02 12:00 18 Täby FC (A) - Järfälla IBK (A) Skarpängskolan A
2016-04-02 13:00 18 Vaxholms IBF (B) - IK Frej Täby (B) Innebandyhallen Vaxholm
2016-04-03 10:30 18 Bele Barkarby IF IBF (B) - Töjnan IBK Björkebyhallen
2016-04-03 11:00 18 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Prästängshallen
2016-04-03 11:00 18 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Hässelbyhallen
Omgång 19
2016-04-09 09:45 19 IK Frej Täby (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-04-09 11:30 19 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-04-09 12:00 19 Täby FC (B) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2016-04-09 12:00 19 Hässelby SK IBK (C) - IK Frej Täby (A) Hässelbyhallen
2016-04-09 13:00 19 Vaxholms IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2016-04-10 08:45 19 Järfälla IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Viksjö Sporthall
2016-04-10 09:45 19 Silverdals IF (A) - Grimsta AIK (C) Silverdalshallen
2016-04-10 10:30 19 Silverdals IF (D) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2016-04-10 11:00 19 Täby FC (F) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis