Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Abrahamsbergs IBF Orange m svarta siffror (Blå nivå: Vit m svarta siffror), Svart, Orange
Bele Barkarby IF IBF Svart, Svart, Svart
Bro IK VIT, BLÅ, VIT
Grimsta AIK (A) Eva Öhlin evaohlin65@hotmail.com 073-384 90 51 Röd/Röd/Vit+Röd
Hässelby SK IBK (A) Andreas Dahlström drommen76@gmail.com 0702745566 Röd/Svart/Svart
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
Rotebro IS IBK ( B ) Ulrika Johansson Signell ullis_json@yahoo.com 070-644 18 99 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Täby FC (C) Lasse Hanson lasse.hanson10@gmail.com 0730567927 Vit/Vit/Vit
Täby FC (D) Patrick Wiberg Patrick.Wiberg@atea.se 0709-177036 Vit/Vit/Vit
Täby FC (E) Virva Popovic virva.popovic@gmail.com 073-5337308 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Sara Granström granstrom.sara@gmail.com 076-8800769 Gul/Svart/Svart
Vaxholms IBF Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (B) Orange, Svart, Orange
Ängby IF Carina Nordqvist carina.nordqvist@sap.com 070-323 00 53 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF
1 Rotebro IS IBK ( B ) - Täby FC (C)
1 Täby FC (D) - Täby FC (E)
2015-10-03 09:00 1 Abrahamsbergs IBF - Töjnan IBK (B) Stora Mossen 1
2015-10-03 09:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF Hässelbyhallen
2015-10-04 14:15 1 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
Omgång 2
2 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK ( B )
2 Täby FC (E) - Abrahamsbergs IBF
2015-10-17 09:45 2 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A 45
2015-10-18 09:00 2 Töjnan IBK (B) - Bro IK Silverdalshallen
2015-10-18 09:15 2 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2016-01-16 12:15 2 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 3
3 Rotebro IS IBK ( B ) - Ängby IF
3 Bro IK - Täby FC (E)
2015-10-24 09:00 3 Grimsta AIK (A) - Täby FC (C) Väsby skolan
2015-10-24 09:00 3 Abrahamsbergs IBF - Hässelby SK IBK (B) Stora Mossen 1
2015-10-25 09:45 3 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK (B) Björkebyhallen
2015-12-05 14:45 3 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 4
4 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF
2015-11-07 09:00 4 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK ( B ) Skarpängskolan A
2015-11-07 09:00 4 Hässelby SK IBK (B) - Bro IK Hässelbyhallen
2015-11-07 09:15 4 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-11-07 09:45 4 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2016-02-07 15:00 4 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
Omgång 5
2015-11-21 09:30 5 Rotebro IS IBK ( B ) - Abrahamsbergs IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-21 09:45 5 Täby FC (C) - Ängby IF Skarpängskolan A
2015-11-21 10:00 5 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2015-11-21 11:30 5 Vaxholms IBF - Täby FC (E) Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-22 08:45 5 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2015-11-22 12:00 5 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Hackstahallen
Omgång 6
2015-11-28 09:00 6 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2015-11-28 09:45 6 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-28 09:45 6 Ängby IF - Hässelby SK IBK (A) Stora Mossen 1
2015-11-28 09:45 6 Täby FC (D) - Täby FC (C) Skarpängskolan A
2015-11-29 12:45 6 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2015-11-29 14:15 6 Bro IK - Rotebro IS IBK ( B ) Bro Sporthall
Omgång 7
2015-12-12 09:00 7 Grimsta AIK (A) - Ängby IF Väsby skolan
2015-12-12 09:00 7 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2015-12-12 09:00 7 Täby FC (C) - Abrahamsbergs IBF Skarpängskolan A
2015-12-12 09:15 7 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2015-12-13 09:00 7 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK ( B ) Björkebyhallen
2015-12-13 10:30 7 Töjnan IBK (B) - Täby FC (E) Silverdalshallen
Omgång 8
8 Rotebro IS IBK ( B ) - Vaxholms IBF
2016-01-09 09:00 8 Täby FC (D) - Ängby IF Skarpängskolan A
2016-01-09 09:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
2016-01-09 09:00 8 Abrahamsbergs IBF - Hässelby SK IBK (A) Stora Mossen 1
2016-01-09 09:45 8 Täby FC (E) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan A
2016-01-10 14:15 8 Bro IK - Täby FC (C) Bro Sporthall
Omgång 9
2016-01-16 12:45 9 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2016-01-23 09:00 9 Ängby IF - Abrahamsbergs IBF Stora Mossen 1
2016-01-23 09:00 9 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK Hässelbyhallen
2016-01-23 09:00 9 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan A
2016-01-23 09:45 9 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK ( B ) Åkersberga Sporthall A
2016-01-23 10:30 9 Grimsta AIK (A) - Täby FC (D) Väsby skolan
Omgång 10
2016-01-30 09:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (A) Hässelbyhallen
2016-01-30 09:00 10 Abrahamsbergs IBF - Täby FC (D) Stora Mossen 1
2016-01-30 09:30 10 Rotebro IS IBK ( B ) - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-01-30 11:00 10 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Innebandyhallen Vaxholm
2016-01-31 09:15 10 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2016-01-31 14:15 10 Bro IK - Ängby IF Bro Sporthall
Omgång 11
2016-02-13 09:00 11 Grimsta AIK (A) - Abrahamsbergs IBF Väsby skolan
2016-02-13 09:00 11 Täby FC (D) - Bro IK Skarpängskolan A
2016-02-13 09:00 11 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2016-02-13 09:15 11 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2016-02-13 09:45 11 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
2016-02-13 14:15 11 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK ( B ) Skarpängskolan A
Omgång 12
2016-02-20 09:00 12 Täby FC (C) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2016-02-20 09:15 12 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2016-02-20 10:00 12 Rotebro IS IBK ( B ) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-20 10:15 12 Vaxholms IBF - Ängby IF Innebandyhallen Vaxholm
2016-02-21 09:00 12 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Björkebyhallen
2016-02-21 14:15 12 Bro IK - Abrahamsbergs IBF Bro Sporthall
Omgång 13
2016-03-12 14:15 13 Täby FC (E) - Täby FC (C) Skarpängskolan A
2016-03-19 09:00 13 Grimsta AIK (A) - Bro IK Väsby skolan
2016-03-19 09:00 13 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Skarpängskolan A
2016-03-20 09:15 13 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Helenelundshallen
2016-03-20 13:00 13 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2016-03-20 13:45 13 Abrahamsbergs IBF - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
Omgång 14
2016-04-02 09:00 14 Rotebro IS IBK ( B ) - Grimsta AIK (A) Rotebrohallen (Nya)
2016-04-02 09:00 14 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2016-04-02 09:00 14 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2016-04-02 09:15 14 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2016-04-02 11:30 14 Töjnan IBK (B) - Ängby IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-04-02 16:45 14 Vaxholms IBF - Abrahamsbergs IBF Innebandyhallen Vaxholm
2016-04-03 09:00 14 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Björkebyhallen
Omgång 15
2016-04-09 09:00 15 Grimsta AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2016-04-09 09:00 15 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Hässelbyhallen
2016-04-09 09:00 15 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2016-04-09 16:30 15 Täby FC (E) - Ängby IF Skarpängskolan A
2016-04-10 15:15 15 Bro IK - Vaxholms IBF Bro Sporthall
2016-04-17 18:45 15 Abrahamsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis