Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Danderyds SK Roger Abrahamsson roger.abrahamsson@live.se 072-3101966 blå/vit/vita
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Grimsta AIK Röd, Röd, Vit+Röd
IBF Offensiv Lidingö (B) blå, blå, blå
IK Frej Täby (A) Gul, Svart, Gul
Rosersbergs IK Blå, Blå, Blå
Råsunda IS (B)
Sigtuna IF IBK Blå, Blå, Blå
Täby FC (C) Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Christian Nilsson chrillen1970@gmail.com 0702448269 Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK (B) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (A) Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (C) Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (D) Orange, Svart, Orange
Ängby IF (A) Jonas Wettergren jonas@wettergren.org 0708886644 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-03 10:30 1 Grimsta AIK - Ängby IF (A) Väsby skolan
2015-10-03 10:30 1 Rosersbergs IK - Råsunda IS (B) Rosershallen 100
2015-10-03 10:45 1 Töjnan IBK (B) - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-03 12:15 1 IBF Offensiv Lidingö (B) - IK Frej Täby (A) Bodals Bollhall
2015-10-03 12:15 1 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (D) Innebandyhallen Vaxholm
2015-10-04 13:30 1 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Hackstahallen
2015-10-04 14:30 1 Danderyds SK - Enebybergs IF Mörbyhallen
Omgång 2
2015-10-10 09:00 2 IK Frej Täby (A) - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-10-10 09:00 2 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2015-10-10 10:00 2 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2015-10-10 10:45 2 Åkersberga IBF (D) - Rosersbergs IK Åkersberga Sporthall A 45
2015-10-10 15:00 2 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2015-10-11 09:00 2 Råsunda IS (B) - Danderyds SK Ulriksdalshallen
2015-10-11 10:15 2 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Prästängshallen
2015-10-11 13:30 2 Enebybergs IF - Grimsta AIK Mörbyhallen
Omgång 3
2015-10-24 09:45 3 Grimsta AIK - Råsunda IS (B) Väsby skolan
2015-10-24 10:15 3 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2015-10-24 10:30 3 Ängby IF (A) - Enebybergs IF Stora Mossen 1
2015-10-24 10:30 3 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (C) Rosershallen
2015-10-24 11:30 3 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-24 13:00 3 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (D) Bodals Bollhall
2015-10-25 14:30 3 Danderyds SK - Åkersberga IBF (D) Mörbyhallen
Omgång 4
2015-11-07 09:15 4 Töjnan IBK (B) - Rosersbergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-07 10:30 4 Vaxholms IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Innebandyhallen Vaxholm
2015-11-07 10:45 4 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK Åkersberga Sporthall A
2015-11-07 11:15 4 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2015-11-07 11:30 4 Åkersberga IBF (D) - Grimsta AIK Åkersberga Sporthall A
2015-11-08 09:45 4 Råsunda IS (B) - Ängby IF (A) Ulriksdalshallen
2015-11-08 13:00 4 Enebybergs IF - Täby FC (C) Mörbyhallen
Omgång 5
2015-11-14 09:00 5 Täby FC (C) - IK Frej Täby (A) Skarpängskolan A
2015-11-14 09:00 5 Grimsta AIK - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2015-11-14 09:45 5 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (D) Stora Mossen 1
2015-11-14 09:45 5 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2015-11-14 11:30 5 IBF Offensiv Lidingö (B) - Rosersbergs IK Bodals Bollhall
2015-11-15 14:30 5 Danderyds SK - Töjnan IBK (B) Mörbyhallen
2015-11-15 18:00 5 Enebybergs IF - Råsunda IS (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 6
2015-11-28 10:30 6 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-28 10:30 6 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (B) Rosershallen
2015-11-28 10:45 6 Åkersberga IBF (D) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2015-11-28 12:15 6 IBF Offensiv Lidingö (B) - Danderyds SK Bodals Bollhall
2015-11-29 09:30 6 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby (A) Prästängshallen
2015-11-29 10:30 6 Råsunda IS (B) - Täby FC (C) Ulriksdalshallen
2015-11-29 15:00 6 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 7
2015-12-05 09:00 7 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK Skarpängskolan A
2015-12-05 09:30 7 Grimsta AIK - IBF Offensiv Lidingö (B) Väsby skolan
2015-12-05 09:45 7 IK Frej Täby (A) - Täby FC (D) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2015-12-05 09:45 7 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (B) Stora Mossen 1
2015-12-05 09:45 7 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK Hammarbackens Sporthall
2015-12-06 09:00 7 Råsunda IS (B) - Åkersberga IBF (D) Ulriksdalshallen
2015-12-06 18:00 7 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (C) Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2015-12-12 09:00 8 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK Hammarbackens Sporthall
2015-12-12 10:45 8 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2015-12-12 11:15 8 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK Skarpängskolan A
2015-12-12 11:30 8 Åkersberga IBF (C) - Råsunda IS (B) Åkersberga Sporthall A
2015-12-12 11:45 8 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby (A) Innebandyhallen Vaxholm
2015-12-12 12:00 8 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-12-12 12:15 8 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ängby IF (A) Bodals Bollhall
Omgång 9
2016-01-09 09:45 9 IK Frej Täby (A) - Rosersbergs IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-01-09 10:30 9 Täby FC (C) - Täby FC (D) Skarpängskolan A
2016-01-09 10:45 9 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2016-01-10 09:00 9 Ängby IF (A) - Vallentuna IBK (B) Stora Mossen 1
2016-01-10 09:30 9 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF (A) Prästängshallen
2016-01-10 09:45 9 Råsunda IS (B) - Töjnan IBK (B) Ulriksdalshallen
2016-01-10 13:45 9 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Mörbyhallen
Omgång 10
2016-01-16 09:00 10 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2016-01-16 09:30 10 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Rosershallen
2016-01-16 10:15 10 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2016-01-16 11:30 10 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Innebandyhallen Vaxholm
2016-01-16 11:30 10 IBF Offensiv Lidingö (B) - Råsunda IS (B) Bodals Bollhall
2016-01-17 09:45 10 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Silverdalshallen
2016-01-17 14:30 10 Danderyds SK - IK Frej Täby (A) Mörbyhallen
Omgång 11
2016-01-23 09:00 11 IK Frej Täby (A) - Grimsta AIK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-01-23 10:30 11 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2016-01-23 11:15 11 Åkersberga IBF (D) - IBF Offensiv Lidingö (B) Åkersberga Sporthall A
2016-01-23 12:00 11 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (A) Skarpängskolan A
2016-01-23 12:45 11 Täby FC (D) - Rosersbergs IK Skarpängskolan A
2016-01-24 09:00 11 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK Prästängshallen
2016-01-24 09:45 11 Råsunda IS (B) - Vallentuna IBK (B) Ulriksdalshallen
Omgång 12
2016-02-06 09:00 12 Grimsta AIK - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2016-02-06 09:00 12 Ängby IF (A) - IK Frej Täby (A) Stora Mossen 1
2016-02-06 09:30 12 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF (A) Rosershallen
2016-02-06 09:45 12 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Hammarbackens Sporthall
2016-02-06 10:45 12 Töjnan IBK (B) - Täby FC (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-06 12:15 12 IBF Offensiv Lidingö (B) - Åkersberga IBF (C) Bodals Bollhall
2016-02-07 15:15 12 Danderyds SK - Täby FC (D) Mörbyhallen
Omgång 13
2016-02-13 09:00 13 IK Frej Täby (A) - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-02-13 10:45 13 Töjnan IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-13 10:45 13 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2016-02-13 12:30 13 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK Innebandyhallen Vaxholm
2016-02-13 12:45 13 Täby FC (C) - Rosersbergs IK Skarpängskolan A
2016-02-13 13:30 13 Täby FC (D) - Grimsta AIK Skarpängskolan A
2016-02-21 18:00 13 Sigtuna IF IBK - Ängby IF (A) Prästängshallen
Omgång 14
2016-02-20 09:00 14 Grimsta AIK - Vaxholms IBF (A) Väsby skolan
2016-03-12 09:00 14 IK Frej Täby (A) - Råsunda IS (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-03-12 09:45 14 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2016-03-12 09:45 14 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Stora Mossen 1
2016-03-12 11:30 14 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (C) Bodals Bollhall
2016-03-13 14:30 14 Danderyds SK - Rosersbergs IK Mörbyhallen
2016-03-13 15:15 14 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK Mörbyhallen
Omgång 15
2016-03-19 09:00 15 Vaxholms IBF (A) - Ängby IF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-03-19 10:30 15 Täby FC (C) - Danderyds SK Skarpängskolan A
2016-03-19 10:45 15 Åkersberga IBF (D) - IK Frej Täby (A) Åkersberga Sporthall A
2016-03-19 11:00 15 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vallentuna IBK (B) Bodals Bollhall
2016-03-19 12:00 15 Täby FC (D) - Enebybergs IF Skarpängskolan A
2016-03-19 14:00 15 Rosersbergs IK - Grimsta AIK Rosershallen
2016-03-20 09:30 15 Sigtuna IF IBK - Råsunda IS (B) Prästängshallen
Omgång 16
2016-04-02 09:00 16 Ängby IF (A) - Rosersbergs IK Stora Mossen 1
2016-04-02 09:00 16 IK Frej Täby (A) - Åkersberga IBF (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-04-02 10:00 16 Grimsta AIK - Danderyds SK Väsby skolan
2016-04-02 11:30 16 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (C) Hammarbackens Sporthall
2016-04-03 09:00 16 Råsunda IS (B) - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2016-04-03 09:30 16 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (D) Prästängshallen
2016-04-03 13:00 16 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 17
2016-04-09 09:30 17 Rosersbergs IK - Enebybergs IF Rosershallen
2016-04-09 10:30 17 Täby FC (C) - Grimsta AIK Skarpängskolan A
2016-04-09 10:45 17 Töjnan IBK (B) - IK Frej Täby (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-04-09 11:15 17 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan A
2016-04-09 11:30 17 Åkersberga IBF (C) - Sigtuna IF IBK Åkersberga Sporthall A
2016-04-09 12:15 17 Vaxholms IBF (A) - Råsunda IS (B) Innebandyhallen Vaxholm
2016-04-10 13:00 17 Danderyds SK - Ängby IF (A) Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis