Spelprogram - Pojkar 9 C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Danderyds SK (A) Erik Rylander erik.rylander@stockholmexergi.se 0706935184 blå, vit, vita
Grimsta AIK (C) Röd, Röd, Vit+Röd
Rotebro IS IBK (B) Ulrika Johansson Signell ullis_json@yahoo.com 070-644 18 99 Blå/Blå/Vit
Silverdals IF (B) Andreas Theorén anth19@handelsbanken.se 0704913155 vit/vit/vit
Täby FC (C) Tom Raushagen tom.raushagen@gmail.com 0707811145 Vit, Vit, Vit
Täby FC (F) Patrick Wiberg Patrick.Wiberg@atea.se 0709-177036 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Sara Granström granstrom.sara@gmail.com 076-8800769 Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (C) Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (C) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2014-09-27 09:45 1 Grimsta AIK (C) - Täby FC (F) Väsby skolan
2014-09-27 12:45 1 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-09-28 09:45 1 Täby FC (C) - Danderyds SK (A) Skarpängskolan A
2015-01-23 19:00 1 Vallentuna IBK (C) - Rotebro IS IBK (B) Hammarbackens Sporthall
Omgång 2
2014-10-04 09:15 2 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-04 09:45 2 Silverdals IF (B) - Töjnan IBK
2014-10-04 11:30 2 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2014-10-04 16:45 2 Danderyds SK (A) - Grimsta AIK (C) Mörbyhallen
Omgång 3
2014-10-11 09:45 3 Silverdals IF (B) - Åkersberga IBF (C)
2014-10-11 10:30 3 Töjnan IBK - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-11 12:00 3 Grimsta AIK (C) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
2014-10-12 12:00 3 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan A
Omgång 4
2014-10-18 10:45 4 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2014-10-18 11:15 4 Vallentuna IBK (C) - Grimsta AIK (C) Hammarbackens Sporthall
2014-10-19 13:15 4 Danderyds SK (A) - Töjnan IBK Mörbyhallen
2014-10-19 14:15 4 Täby FC (F) - Silverdals IF (B)
Omgång 5
2014-10-25 09:15 5 Silverdals IF (B) - Danderyds SK (A) Silverdalshallen
2014-10-25 09:45 5 Grimsta AIK (C) - Täby FC (C) Väsby skolan
2014-10-25 15:45 5 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK (B) Helenelundshallen
2014-10-26 11:15 5 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan A
Omgång 6
2014-11-08 10:30 6 Vallentuna IBK (C) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2014-11-08 10:45 6 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-09 10:45 6 Åkersberga IBF (C) - Grimsta AIK (C) Åkersberga Sporthall A
2014-11-09 14:45 6 Danderyds SK (A) - Täby FC (F) Mörbyhallen
Omgång 7
2014-11-15 11:15 7 Töjnan IBK - Täby FC (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-15 15:45 7 Silverdals IF (B) - Vallentuna IBK (C) Silverdalshallen
2014-11-16 12:45 7 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan A
2014-11-16 14:00 7 Danderyds SK (A) - Åkersberga IBF (C) Mörbyhallen
Omgång 8
2014-11-29 09:45 8 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2014-11-29 12:00 8 Rotebro IS IBK (B) - Danderyds SK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-30 09:00 8 Grimsta AIK (C) - Töjnan IBK Väsby skolan
2014-11-30 12:45 8 Täby FC (C) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan A
Omgång 9
2014-11-23 14:15 9 Danderyds SK (A) - Vallentuna IBK (C) Mörbyhallen
2014-12-06 10:30 9 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-12-06 13:45 9 Silverdals IF (B) - Grimsta AIK (C) Silverdalshallen
2014-12-07 14:15 9 Täby FC (F) - Täby FC (C) Skarpängskolan A
Omgång 10
2014-12-13 10:45 10 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2014-12-13 11:15 10 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-12-14 14:00 10 Danderyds SK (A) - Täby FC (C) Mörbyhallen
2014-12-14 16:30 10 Täby FC (F) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan A
Omgång 11
2015-01-10 09:45 11 Grimsta AIK (C) - Danderyds SK (A) Väsby skolan
2015-01-10 10:30 11 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Hammarbackens Sporthall
2015-01-10 13:00 11 Töjnan IBK - Silverdals IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-01-11 10:30 11 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan A
Omgång 12
2015-01-17 09:45 12 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (C) Hammarbackens Sporthall
2015-01-17 11:15 12 Rotebro IS IBK (B) - Grimsta AIK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-01-18 12:00 12 Täby FC (F) - Töjnan IBK Skarpängskolan A
2015-01-18 18:30 12 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 13
2014-11-23 13:00 13 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan A
2015-01-31 09:30 13 Töjnan IBK - Danderyds SK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-01-31 11:15 13 Grimsta AIK (C) - Vallentuna IBK (C) Väsby skolan
2015-01-31 15:30 13 Silverdals IF (B) - Täby FC (F) Silverdalshallen
Omgång 14
2015-01-25 12:15 14 Täby FC (C) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan A
2015-02-07 11:30 14 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2015-02-07 12:00 14 Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-08 16:45 14 Danderyds SK (A) - Silverdals IF (B) Mörbyhallen
Omgång 15
2015-02-14 09:15 15 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-14 10:30 15 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2015-02-14 15:45 15 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
2015-02-15 15:00 15 Täby FC (F) - Danderyds SK (A) Skarpängskolan A
Omgång 16
2015-03-07 10:45 16 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-07 11:30 16 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-03-08 09:00 16 Vallentuna IBK (C) - Silverdals IF (B) Hammarbackens Sporthall
2015-03-08 12:45 16 Täby FC (C) - Töjnan IBK Skarpängskolan A
Omgång 17
2015-03-14 11:15 17 Töjnan IBK - Grimsta AIK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-14 15:30 17 Silverdals IF (B) - Täby FC (C) Silverdalshallen
2015-03-15 15:00 17 Täby FC (F) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan A
2015-03-15 17:15 17 Danderyds SK (A) - Rotebro IS IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2015-03-21 09:15 18 Åkersberga IBF (C) - Rotebro IS IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2015-03-21 14:45 18 Grimsta AIK (C) - Silverdals IF (B) Väsby skolan
2015-03-21 18:00 18 Vallentuna IBK (C) - Danderyds SK (A) Hammarbackens Sporthall
2015-03-22 09:45 18 Täby FC (C) - Täby FC (F) Skarpängskolan A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis