Spelprogram - Pojkar Norra (04) Blå Grupp 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK 2 Nicklas Pehrsson nicklas.pehrsson@gmail.com 0763198072 Blå, Blå, Blå
Barnarps IF 2 Vinrött, Svart, Svart
Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 Leif Carlsson leifnr55@yahoo.se 0768865655 Röd, Svart , Röd
Gnosjö IBK Svart, Svart, Svart
Hovslätts IK 2 (05) Anders Gezelius anders.gezelius@telia.com 0702-34 04 44 Röd/Vit/Vit
Tenhults IF (04) Niclas Palm niclas.palm@gmail.com 0734188026 Svart, Svart, Svart
Westbo IBK Melker Andersson melker.andersson@se.relacom.com 0705-133637 Gul, Svart, Svart / Gul
Östra SK Jönköping Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-10-10 14:30 1 Barnarps IF 2 - Tenhults IF (04) 12 - 9 Barnarps Sporthall
2015-10-11 12:00 1 Gnosjö IBK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 7 - 14 Töllstorpshallen
2015-10-11 14:00 1 Bankeryds Skid o MK 2 - Östra SK Jönköping 8 - 11 Attarpsskolans Sporthall B-hall
Omgång 2
2015-10-16 18:30 2 Östra SK Jönköping - Gnosjö IBK 6 - 3 Kålgårdshallen 40
2015-10-17 13:45 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - Barnarps IF 2 11 - 6 Habo Sporthall A-hall
2015-10-17 16:10 2 Tenhults IF (04) - Westbo IBK 7 - 5 Tenhults Sporthall
Omgång 3
2015-10-24 12:00 3 Hovslätts IK 2 (05) - Tenhults IF (04) 3 - 12 Stadsgården, Råslätt
2015-10-24 13:00 3 Westbo IBK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 7 - 7 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2015-10-24 14:30 3 Barnarps IF 2 - Östra SK Jönköping 2 - 9 Barnarps Sporthall
2015-10-25 14:30 3 Bankeryds Skid o MK 2 - Gnosjö IBK 11 - 6 Attarpsskolans Sporthall B-hall
Omgång 4
2015-10-30 18:30 4 Östra SK Jönköping - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 2 - 8 Kålgårdshallen 25
2015-10-31 12:30 4 Barnarps IF 2 - Hovslätts IK 2 (05) 4 - 8 Norrahammars Sporthall
2015-10-31 14:30 4 Bankeryds Skid o MK 2 - Tenhults IF (04) 4 - 3 Attarpsskolans Sporthall B-hall
Omgång 5
2015-11-14 13:00 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - Bankeryds Skid o MK 2 15 - 3 Habo Sporthall A-hall
2015-11-14 15:30 5 Tenhults IF (04) - Gnosjö IBK 8 - 5 Tenhults Sporthall
2015-11-15 12:30 5 Hovslätts IK 2 (05) - Westbo IBK 3 - 12 Stadsgården, Råslätt
Omgång 6
2015-11-22 08:30 6 Bankeryds Skid o MK 2 - Hovslätts IK 2 (05) 5 - 7 Attarpsskolans Sporthall B-hall
2015-11-22 12:00 6 Gnosjö IBK - Westbo IBK 8 - 7 Töllstorpshallen
2015-11-22 15:00 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - Tenhults IF (04) 12 - 6 Habo Sporthall A-hall
Omgång 7
2015-12-05 15:30 7 Tenhults IF (04) - Östra SK Jönköping 4 - 3 Tenhults Sporthall
2015-12-05 15:45 7 Westbo IBK - Barnarps IF 2 12 - 8 Gislaveds Sporthall E-hall
2015-12-06 14:30 7 Hovslätts IK 2 (05) - Gnosjö IBK 7 - 7 Stadsgården, Råslätt
Omgång 8
2015-12-12 13:00 8 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - Hovslätts IK 2 (05) 16 - 3 Habo Sporthall A-hall
2015-12-12 17:45 8 Östra SK Jönköping - Westbo IBK 14 - 9 Kålgårdshallen 30
2015-12-13 15:45 8 Bankeryds Skid o MK 2 - Barnarps IF 2 17 - 5 Attarpsskolans Sporthall B-hall
Omgång 9
2015-12-19 14:30 9 Barnarps IF 2 - Gnosjö IBK 7 - 7 Barnarps Sporthall
2015-12-20 10:00 9 Westbo IBK - Bankeryds Skid o MK 2 9 - 10 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2015-12-20 10:30 9 Hovslätts IK 2 (05) - Östra SK Jönköping 5 - 10 Stadsgården, Råslätt
Omgång 10
2016-01-08 18:30 10 Östra SK Jönköping - Bankeryds Skid o MK 2 6 - 9 Kålgårdshallen 30
2016-01-09 11:15 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - Gnosjö IBK 11 - 2 Habo Sporthall C-hall
2016-01-09 17:40 10 Tenhults IF (04) - Barnarps IF 2 6 - 5 Tenhults Sporthall
Omgång 11
2016-01-16 14:00 11 Westbo IBK - Tenhults IF (04) 6 - 7 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2016-01-16 14:00 11 Gnosjö IBK - Östra SK Jönköping 11 - 4 Töllstorpshallen
2016-01-16 14:30 11 Barnarps IF 2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 8 - 9 Barnarps Sporthall
Omgång 12
2016-01-22 18:30 12 Östra SK Jönköping - Barnarps IF 2 12 - 6 Kålgårdshallen
2016-01-23 17:30 12 Tenhults IF (04) - Hovslätts IK 2 (05) 17 - 4 Tenhults Sporthall
2016-01-24 10:00 12 Gnosjö IBK - Bankeryds Skid o MK 2 4 - 9 Töllstorpshallen
2016-01-24 13:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - Westbo IBK 14 - 6 Habo Sporthall A-hall
Omgång 13
2016-02-06 08:15 13 Hovslätts IK 2 (05) - Barnarps IF 2 6 - 6 Stadsgården, Råslätt
2016-02-06 11:45 13 Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - Östra SK Jönköping 15 - 5 Habo Sporthall A-hall
2016-02-06 15:30 13 Tenhults IF (04) - Bankeryds Skid o MK 2 2 - 10 Tenhults Sporthall
Omgång 14
2016-02-13 17:30 14 Bankeryds Skid o MK 2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 4 - 15 Attarpsskolans Sporthall B-hall 65
2016-02-14 10:00 14 Westbo IBK - Hovslätts IK 2 (05) 7 - 13 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2016-02-14 14:00 14 Gnosjö IBK - Tenhults IF (04) 6 - 12 Töllstorpshallen 52
Omgång 15
2016-02-27 08:15 15 Hovslätts IK 2 (05) - Bankeryds Skid o MK 2 4 - 11 Stadsgården, Råslätt
2016-02-27 13:30 15 Tenhults IF (04) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 10 - 10 Tenhults Sporthall
2016-02-28 10:00 15 Westbo IBK - Gnosjö IBK 2 - 11 Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 16
2016-03-05 14:30 16 Barnarps IF 2 - Westbo IBK 8 - 1 Barnarps Sporthall
2016-03-05 16:30 16 Östra SK Jönköping - Tenhults IF (04) 6 - 5 Kålgårdshallen 40
2016-03-06 10:00 16 Gnosjö IBK - Hovslätts IK 2 (05) 13 - 6 Töllstorpshallen
Omgång 17
2016-03-12 13:00 17 Westbo IBK - Östra SK Jönköping 9 - 10 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2016-03-12 14:30 17 Barnarps IF 2 - Bankeryds Skid o MK 2 8 - 2 Barnarps Sporthall
2016-03-13 10:30 17 Hovslätts IK 2 (05) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 10 - 4 Stadsgården, Råslätt
Omgång 18
2016-03-17 18:00 18 Östra SK Jönköping - Hovslätts IK 2 (05) 9 - 4 Kålgårdshallen 30
2016-03-18 17:45 18 Bankeryds Skid o MK 2 - Westbo IBK 15 - 3 Torpshallen
2016-03-20 14:00 18 Gnosjö IBK - Barnarps IF 2 6 - 13 Töllstorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis