Spelprogram - Flickor 10 B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekerö IK Blå, Blå, Blå
Hässelby SK IBK (B) Jessica Stiegler jessica.stiegler@vattenfall.com 0704181018 Röd, Svart, Svart
Norrtulls SK Gul, Svart, Gul
Rotebro IS IBK MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sundbybergs IK Hanna Ersson erssonhanna@gmail.com 0761171454 Grön, Vit, Grön
Täby FC (B) Johan Larsson jhnlrssn@hotmail.com 073-8093153 Vit, Vit, Vit
Täby FC (C) Carl Henrik Anderzén carlhenrik.anderzen@gmail.com 070-739 19 65 Vit/Svart/Vit
Töjnan IBK (B) Charlotta Sköldemyr charlotta_skoldemyr@hotmail.com Gul, Svart, Svart
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2014-09-27 09:15 1 Sundbybergs IK - Täby FC (C) Hallonbergshallen
2014-09-27 11:15 1 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2014-09-27 13:00 1 Norrtulls SK - Rotebro IS IBK Engelbrektshallen
2014-10-10 20:00 1 Töjnan IBK (B) - Ängby IF Silverdalshallen
Omgång 2
2014-10-04 08:30 2 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-04 10:30 2 Ängby IF - Hässelby SK IBK (B) Stora Mossen 1
2014-10-05 09:00 2 Täby FC (C) - Ekerö IK Skarpängskolan B
2014-10-05 09:45 2 Täby FC (B) - Sundbybergs IK Skarpängskolan B
Omgång 3
2014-10-11 09:15 3 Sundbybergs IK - Ängby IF Hallonbergshallen
2014-10-11 10:30 3 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2014-10-11 15:45 3 Töjnan IBK (B) - Norrtulls SK Helenelundshallen
2014-10-12 13:00 3 Ekerö IK - Täby FC (B) Stenhamra Bollhall
Omgång 4
2014-10-18 09:45 4 Ängby IF - Ekerö IK Stora Mossen 1
2014-10-18 10:30 4 Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-18 12:15 4 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (B) Engelbrektshallen
2014-10-19 09:00 4 Täby FC (B) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
Omgång 5
2014-10-25 09:45 5 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
2014-10-26 09:45 5 Täby FC (B) - Norrtulls SK Skarpängskolan B
2014-10-26 10:30 5 Täby FC (C) - Ängby IF Skarpängskolan B
2014-11-16 13:30 5 Ekerö IK - Rotebro IS IBK Tappströms Bollhall
Omgång 6
2014-11-15 09:45 6 Ängby IF - Täby FC (B) Stora Mossen 1
2014-11-15 10:30 6 Töjnan IBK (B) - Sundbybergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-15 13:00 6 Norrtulls SK - Ekerö IK Engelbrektshallen
2014-11-15 13:30 6 Rotebro IS IBK - Täby FC (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 7
2014-11-22 09:15 7 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2014-11-23 09:00 7 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2014-11-23 09:45 7 Täby FC (C) - Norrtulls SK Skarpängskolan B
2014-11-23 12:15 7 Ekerö IK - Töjnan IBK (B) Stenhamra Bollhall
Omgång 8
2014-11-29 09:45 8 Töjnan IBK (B) - Täby FC (C) Silverdalshallen
2014-11-29 10:30 8 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK Hässelbyhallen
2014-11-29 10:30 8 Rotebro IS IBK - Ängby IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-29 13:00 8 Norrtulls SK - Sundbybergs IK Engelbrektshallen
Omgång 9
2014-12-06 10:30 9 Ängby IF - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2014-12-07 09:00 9 Täby FC (B) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan B
2014-12-07 09:45 9 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2014-12-07 13:00 9 Ekerö IK - Sundbybergs IK Stenhamra Bollhall
Omgång 10
2014-12-13 10:30 10 Rotebro IS IBK - Norrtulls SK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-12-13 10:30 10 Ängby IF - Töjnan IBK (B) Stora Mossen 1
2014-12-14 09:00 10 Täby FC (C) - Sundbybergs IK Skarpängskolan B
2014-12-14 09:45 10 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
Omgång 11
2015-01-10 09:00 11 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF Hässelbyhallen
2015-01-10 09:15 11 Sundbybergs IK - Täby FC (B) Hallonbergshallen
2015-01-10 10:30 11 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2015-01-11 12:15 11 Ekerö IK - Täby FC (C) Stenhamra Bollhall
Omgång 12
2015-01-17 09:00 12 Ängby IF - Sundbybergs IK Stora Mossen 1
2015-01-17 10:30 12 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-01-17 13:45 12 Norrtulls SK - Töjnan IBK (B) Engelbrektshallen
2015-01-18 09:00 12 Täby FC (B) - Ekerö IK Skarpängskolan B
Omgång 13
2015-01-24 10:30 13 Hässelby SK IBK (B) - Norrtulls SK Hässelbyhallen
2015-01-24 15:00 13 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Hallonbergshallen
2015-01-25 09:00 13 Täby FC (C) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2015-01-25 13:45 13 Ekerö IK - Ängby IF Stenhamra Bollhall
Omgång 14
2015-02-07 09:45 14 Ängby IF - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2015-02-07 11:15 14 Rotebro IS IBK - Ekerö IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-07 13:00 14 Norrtulls SK - Täby FC (B) Engelbrektshallen
2015-02-07 14:15 14 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 15
2015-02-14 09:15 15 Sundbybergs IK - Töjnan IBK (B) Hallonbergshallen
2015-02-15 09:00 15 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2015-02-15 09:45 15 Täby FC (B) - Ängby IF Skarpängskolan B
2015-02-15 12:15 15 Ekerö IK - Norrtulls SK Stenhamra Bollhall
Omgång 16
2015-03-07 10:00 16 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-07 10:30 16 Hässelby SK IBK (B) - Sundbybergs IK Hässelbyhallen
2015-03-07 12:15 16 Töjnan IBK (B) - Ekerö IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-07 13:00 16 Norrtulls SK - Täby FC (C) Engelbrektshallen
Omgång 17
2015-03-14 09:45 17 Ängby IF - Rotebro IS IBK Stora Mossen 1
2015-03-14 13:15 17 Sundbybergs IK - Norrtulls SK Brotorpshallen
2015-03-15 09:00 17 Täby FC (C) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan B
2015-03-15 13:00 17 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (B) Stenhamra Bollhall
Omgång 18
2015-01-31 13:00 18 Norrtulls SK - Ängby IF Engelbrektshallen
2015-03-21 09:15 18 Sundbybergs IK - Ekerö IK Hallonbergshallen
2015-03-21 11:15 18 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2015-03-21 15:00 18 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Helenelundshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis