Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum Dj Röd Hans Göransson 43232@telia.com 0707-341874 Röd / Röd / Vit
IBK Kungälv DJ Anders Vegelius anders.vegelius@ibkkungalv.se 0709-872905 Vit, Svart, Svart
Landvetter IBK F04 Per Selen per.selen@futureelectronics.com Ljusblå/Vit/Vit
Lindome IBK F03/04 Grön Joakim Wahlström joakim_wahlstrom@hotmail.com 072-7076824 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK F03/04 Svart Mikael Westerberg mikael@westerbergsforlag.se 0706-854299 Blå/Svart/Svart
Partille IBS F04 Vit Håkan Engquist willman.61@hotmail.com 0704-568017 Svart/Svart/Svarta
Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd Niklas Evheden niklas.evheden@adecco.se 0736-847601 Röd/vit/Röd/Röda
Träslövsläge IF F04 Gbg Henrik Mossberg Henrik.Mossberg@hogia.se 0721419393 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF F01-03 Niklas Johansson niklas.johansson@warbergic.se 0708-719 391 Blå, Blå, Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis