Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK P08 Magnus Bryntesson magnusbryntesson@live.se 0706-251872 Blå, Blå, Blå
Eken IBK P08 Magnus Hylén magnus.hylen@spaceproduction.se 0708542029 Gul/Svart/Svart
FBC Lerum P07/08 Svart Röd, Röd, Vit
Floda IBK P08 Röd Christofer Wanner erik.christofer.wanner@gmail.com 0738555272 Vit, Vit, Vit
IBF Backadalen P08 Blå Jeanette Bergström jeanettebergstrom1@hotmail.com 0707348240 Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden P08 Per Eriksson per.eriksson@hultaforsgroup.com 0725-671966 Vit/Svart/Svart
IBK Göteborg P08 Lars Menzing lars@menzing.com 0725624609 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P08 M Martin Gustafsson martingustafsson19@gmail.com 0708-948799 Vit, Svart, Svart
IK Zenith P08 Grön Carl Gustav Fredrik Höglund fredrik.lilleby@gmail.com 0733-331460 Grön/Vit/Grön
IK Zenith P08 Vit Carl Gustav Fredrik Höglund fredrik.lilleby@gmail.com 0733-331460 Grön, Vit, Grön
Landvetter IBK P09 blå Tobias Gustavsson tobias.gustavsson@flexlink.com 0705-873381 Ljusblå/vit-randig/Svart/Vit
Lindome IBK P08 Grön Grön, Vit, Vit
Lindome IBK P08 Lila Grön, Vit, Vit
Lindås Rasta IBK P08 1 Mikael Barman barre@lindaswaves.se Svart/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK P08 3 Mikael Barman barre@lindaswaves.se Svart/Svart/Svart
Mölndals IBF P08 Fredrik Bergström hfredrikbergstrom@hotmail.com 0704-419283 Röd/Svart/Svart
Partille IBS P08 Svart Johan Jonasson johan.jonasson72@gmail.com 0720787871 Svart, Svart, Svarta
Partille IBS P08 Vit Johan Jonasson johan.jonasson72@gmail.com 0720787871 Svart/Svart/Svarta
Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå Rödvit, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Rödvit, Röd, Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis