Spelprogram - Newbody Flick Serie C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK F09 Magnus Bryntesson magnusbryntesson@live.se 0706-251872 Blå, Blå, Blå
Eken IBK F09/10 Maria Gustafsson miagustavsson74@hotmail.com 0763-443218 Lila/gul, Svart, Svart
FBC Lerum F09 Svart Micael Haraldsson micael.haraldsson@gmail.com 0702622353 Röd/Röd/Vit
Kärra IBK F09 Klas Johnsson klasjohnsson@hotmail.com 0725068549 Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK F09 vit Kristina Sigvardson kicki@sigvardson.net 0727279904 Ljusblå/vit-randig/Svart/Vit
Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Rödvit, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:30 1 Dingle AIK F09 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Filip Forsberg, Pontus Strinning Munkedals Idrottshall
2019-10-19 11:00 1 Eken IBK F09/10 - Landvetter IBK F09 vit Jakob Liljered, Isabella Ilin Persson Ekenskolan
2019-10-20 16:45 1 FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Gustav Biveby, Thor Sandqvist Lerum Arena B
Omgång 2
2019-10-27 09:00 2 Kärra IBK F09 - FBC Lerum F09 Svart Oliver Kristiansson, Emil Hansson Kärra Sporthall
2019-10-27 11:30 2 Landvetter IBK F09 vit - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Josefine Selén, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
Omgång 3
2019-11-09 12:00 3 Dingle AIK F09 - Landvetter IBK F09 vit Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-11-10 15:30 3 FBC Lerum F09 Svart - Eken IBK F09/10 Gisela Allander, Sophie Brenner Lerum Arena B
Omgång 4
2019-11-24 09:00 4 Kärra IBK F09 - Dingle AIK F09 Elias Andersson, Felix Larsson Kärra Sporthall
2019-11-24 10:50 4 FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Elias Sandin, Edda Gudnadottir Rydsbergshallen
Omgång 5
2019-11-30 12:15 5 Kärra IBK F09 - Eken IBK F09/10 Elias Andersson, Felix Larsson Kärra Sporthall
2019-11-30 14:30 5 Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 Svart Ella Zetterstedt, Dennis Liljedahl Landvetter Idrottshall
Omgång 6
2019-12-07 11:10 6 Eken IBK F09/10 - Dingle AIK F09 Edvin Gremyr, Yao-Zu Galby Ekenskolan
2019-12-07 13:30 6 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Kärra IBK F09 Ebba Wangerås, Hanna Hanselius Mölnlycke Idrottshall
Omgång 7
2019-12-14 09:00 7 Dingle AIK F09 - FBC Lerum F09 Svart Tindra Funevall, Erik Heggenes Munkedals Idrottshall
2019-12-14 10:00 7 Eken IBK F09/10 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Yao-Zu Galby, Emelie Lebell Ekenskolan
2019-12-15 10:00 7 Kärra IBK F09 - Landvetter IBK F09 vit Filip Eckert, Melvin Indevall Kärra Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis