Spelprogram - F Röd Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekerö IK Christian Almeby calmeby@gmail.com 0701-849595 marinblå/marinblå/marinblå
Hässelby SK IBK (A) Malin Andersson malin72forsberg@gmail.com 072-5522007 Röd/svart/svart
Nacka Wallenstam IBK Per Hammarlund per.hammarlund@seb.se 0760389605 Vit/Svart/Vit
Rotebro IS IBK Linnéa Brehme linneabrehme4@gmail.com 070-543 97 51 Blå/blå/vit
Västerhaninge IBK Maria Johannesson elintimebba@gmail.com Blå/Svart/Svart
Älvsjö AIK IBF Patrik Meissner patrik.meissner@gmail.com 0706987830 Blå/Blå/Blå
Ängby IF Kenneth Werbes kenneth.werbes@gmail.com 0705337949 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-02-01 15:00 1 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF 2 - 2 William Rennerfelt, Samu Ojanen Kämpetorpshallen 2
2020-02-02 18:30 1 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK 8 - 2 Daniel Mårtensson, Stefano Bianque Ormingehallen
2020-03-06 19:00 1 Ekerö IK - Rotebro IS IBK 4 - 4 Jonas Jatko, Sezgin Youmer Tappströms Bollhall
Omgång 2
2 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2020-02-08 17:30 2 Västerhaninge IBK - Ekerö IK 2 - 6 Hampus Viking, Kenneth Johansson Åbyhallen
2020-02-09 13:00 2 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF 1 - 3 Fredrik Pålsson, Tony Verho Myrsjöskolan
Omgång 3
2020-02-02 15:15 3 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF 3 - 7 Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Riddersvik
2020-02-14 18:00 3 Rotebro IS IBK - Västerhaninge IBK 5 - 1 Jonas Vedin, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya) 74
2020-02-15 13:00 3 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF 2 - 1 Sam Robertsson, Robert Milerud Tappströms Bollhall
Omgång 4
2020-03-07 13:30 4 Västerhaninge IBK - Hässelby SK IBK (A) 1 - 11 Martin Claësson, Alexander Hellström Åbyhallen
2020-03-07 16:30 4 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK 3 - 3 Thomas Gjutarenäfve, Lars Sundlöf Kämpetorpshallen 2
2020-03-08 17:15 4 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK 1 - 4 Ricky Bagge, Alexander Löfgren Grimstahallen
Omgång 5
5 Hässelby SK IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Riddersvik
5 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF Åbyhallen
5 Ängby IF - Ekerö IK Grimstahallen
Omgång 6
6 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK (A) Kämpetorpshallen 1
6 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK Mälaröhallen
6 Rotebro IS IBK - Ängby IF Rotebrohallen (Nya)
Omgång 7
7 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK
7 Rotebro IS IBK - Nacka Wallenstam IBK Rotebrohallen (Nya)
7 Ängby IF - Västerhaninge IBK Ärvingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis