Spelprogram - Göransson Cup Pojkar 11

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Andersbergs IBK P08 Erik Illerhag erikillerhag@hotmail.com 070-2799009 Svart, Svart, Svart
Borlänge IBK P08 Michael Danielsson Michael.Danielsson@ssab.com 073-6669959 Svart, Svart, Svart
Forsbacka IK P08/09 Kristoffer Åkezon k.akezon@spray.se 070-662 32 34 Svart, Svart, Svart
IBF Leksand P08 Christer Sjödin sjodda1970@live.se 0725311315 Vit, Blå, Blå
IBK Runsten P08 Henrik Axelsson c.henrik.axelsson@telia.com 072-525 33 66 Röd, Svart, Svart
Sandvikens AIK P08 Göran Norell norell99@gmail.com 070-214 29 13 Svart, Svart, Svart
Storviks IF P/F 08/09 Vit Anders Hansemyr 0706843428 Grön, Svart, Svart
Strömsbro IF P08 Mattias Algotsson mattias_algotsson@hotmail.com 0707761155 Orange, Blå, Vit
Sundsvall FBC P08 Patrik Edström pedstromx@gmail.com 0703128351 Vit, Vit, Vit
Valbo AIF P08 Magnus Wallström magwalls@gmail.com 0702495878 Grön, Svart/Grön, Svart/Grön
Västerås IBS Ungdom P08 Röd Richard Björk richardbjork55@hotmail.com 0706125130 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-04 16:30 1 Storviks IF P/F 08/09 Vit - Andersbergs IBK P08 Thomas Sterner Göransson Arena Plan 3
2019-10-04 16:30 1 Strömsbro IF P08 - Sandvikens AIK P08 Benny Grönblad Göransson Arena Plan 4
2019-10-04 17:50 1 Valbo AIF P08 - Borlänge IBK P08 Markus Renström Göransson Arena Plan 2
2019-10-04 17:50 1 Sundsvall FBC P08 - Forsbacka IK P08/09 Oliver Parment Göransson Arena Plan 6
2019-10-04 19:50 1 Andersbergs IBK P08 - IBF Leksand P08 Torbjörn Ström Göransson Arena Plan 3
Omgång 2
2019-10-04 19:50 2 Valbo AIF P08 - Västerås IBS Ungdom P08 Röd Hampus Andersson Göransson Arena Plan 2
2019-10-05 08:00 2 IBK Runsten P08 - Borlänge IBK P08 Johan Andersson Göransson Arena Plan 5
2019-10-05 08:00 2 Strömsbro IF P08 - Storviks IF P/F 08/09 Vit Aldin Imamovic Göransson Arena Plan 3
2019-10-05 10:40 2 Sandvikens AIK P08 - IBF Leksand P08 Albin Norring Göransson Arena Plan 2
2019-10-05 10:40 2 Forsbacka IK P08/09 - Storviks IF P/F 08/09 Vit Torbjörn Ström Göransson Arena Plan 3
Omgång 3
2019-10-05 10:40 3 Västerås IBS Ungdom P08 Röd - IBK Runsten P08 Markus Renström Göransson Arena Plan 1
2019-10-05 10:40 3 Sundsvall FBC P08 - Andersbergs IBK P08 Imre Mattsson-Åkerlund Göransson Arena Plan 6
2019-10-05 13:20 3 IBF Leksand P08 - IBK Runsten P08 Alfons Eriksson Göransson Arena Plan 2
2019-10-05 13:20 3 Storviks IF P/F 08/09 Vit - Borlänge IBK P08 Markus Renström Göransson Arena Plan 3
2019-10-05 13:20 3 Västerås IBS Ungdom P08 Röd - Forsbacka IK P08/09 Pontus Grönberg Göransson Arena Plan 4
Omgång 4
2019-10-05 13:20 4 Valbo AIF P08 - Sandvikens AIK P08 Emil Sanderfors Göransson Arena Plan 5
2019-10-05 13:20 4 Strömsbro IF P08 - Sundsvall FBC P08 Karim Boudiaf Göransson Arena Plan 1
2019-10-05 16:00 4 Valbo AIF P08 - Sundsvall FBC P08 Robin Andersson Göransson Arena Plan 3
2019-10-05 19:20 4 IBF Leksand P08 - Forsbacka IK P08/09 Torbjörn Ström Göransson Arena Plan 4
2019-10-05 19:20 4 Strömsbro IF P08 - Borlänge IBK P08 Alfons Eriksson Göransson Arena Plan 1
Omgång 5
2019-10-05 19:20 5 Andersbergs IBK P08 - Västerås IBS Ungdom P08 Röd Marcus Svedinger Göransson Arena Plan 6
2019-10-05 20:00 5 IBK Runsten P08 - Sandvikens AIK P08 Torbjörn Ström Göransson Arena Plan 4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis