Spelprogram - Pantamera T-matchserie pojkar röd div 3/4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Almunge IK P05 Robert Sjöberg robert.sjoberg83@hotmail.com rödgul/svart/svart
Alunda IBF Veronica Liljeberg Veronica.liljeberg@gmail.com 0703-113388 Blå, Svart, Svart
Arlanda IBK/Rosersbergs IK Blå, Blå, Blå
Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) Blå, Blå, Blå
FBC Uppsala Ungdom (Div 3) Andreas Rackinger andreas.rackinger@fbcuppsala.se 0732-414645 Svart/Svart/Svart
Frötuna IBF Röd, Marinblå, Röd
Hagunda IF Anders Jansson anders.jansson@prevas.se 072-5476513 Blå, Svart, Svart
Hagunda IF (05) (Div 3) Anders Jansson anders.jansson@prevas.se 072-5476513 Blå, Svart, Svart
IK Sirius FBC/IBK (Div 3) Stefan Brodin brodin_stefan@hotmail.com 070-8107569 Blå/Svart, svart, svart
IS Saga Vit, Svart, Vit
SK Vide Mikael Hellberg mickehellberg@telia.com 0705915167 Blå, Blå, Blå
Storvreta IBK P05 Gunnar Götegård gunnar.gotegard@gmail.com Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P05 (Div 3) Gunnar Götegård gunnar.gotegard@gmail.com Röd, Svart, Röd
Wåhla IBK Röd, Röd, Röd
Örsundsbro IF Mattias Vannergård mattias.vannergard@afconsult.com 0708214493 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 17:30 1 IS Saga - FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 6 - 2 Marko Spasic, Jelena Spasic IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 2
2019-10-26 09:00 2 Hagunda IF (05) (Div 3) - IS Saga 4 - 3 Marko Spasic, Christoffer Wallenborg IFU Arena E – Lundqvist EL
2019-11-12 18:50 2 Örsundsbro IF - FBC Uppsala Ungdom (Div 3) Gamlishallen
Omgång 4
4 FBC Uppsala Ungdom (Div 3) - Wåhla IBK IFU Arena – DHinox
Omgång 5
2019-12-01 17:40 5 Storvreta IBK P05 (Div 3) - Örsundsbro IF 4 - 3 Vendela Eklund, Malin Hjelm Storvreta IBK Sporthall
Omgång 6
2019-10-13 12:30 6 Arlanda IBK/Rosersbergs IK - Hagunda IF (05) (Div 3) 7 - 4 Jörgen Olsson, Victor Flemström Ekilla Sporthall 62
2019-12-07 12:40 6 Alunda IBF - IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 5 - 1 Andreas Lind, Christoffer Fredriksson Olandshallen
Omgång 10
2020-02-02 08:30 10 Hagunda IF (05) (Div 3) - Örsundsbro IF 3 - 4 Hugo Westergård, Fredrik Longgren IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 11
11 Örsundsbro IF - Storvreta IBK P05 (Div 3) Örsundsbro Sporthall
Omgång 13
2020-03-08 16:40 13 IS Saga - Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 4 - 3 Christoffer Wallenborg, Villiam Lööf IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 15
15 Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) - Storvreta IBK P05 Ekilla Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis