Spelprogram - Höstcupen 2019

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK P09 Stefan Kjellman stefan.kjellman@zapp.com 070-221 86 01 Blå, Blå, Blå
Hagunda IF P09 Blå Fredrik Nordin HIFp09fredrik@hotmail.com 0762-163532 Blå, Svart, Svart
Hagunda IF P09 Vit Fredrik Nordin HIFp09fredrik@hotmail.com 0762-163532 Blå, Svart, Svart
IBK Köping P09 Johan Åhlander johan_ahlander@hotmail.com 0705-088501 Svart, Svart, Svart
IBK Njutånger Innebandy P10 svart, svart, röd
Skiljebo SK P09
Sundsvall FBC P09 Väst Johan Nordell johannordell69@gmail.com 070-423 43 17 Vit, Vit, Vit
Sundsvall FBC P09 Öst Vit, Vit, Vit
Västerås IBS Ungdom P09 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 10:00 1 IBK Njutånger Innebandy P10 - Gävle GIK P09 Gabriel Hermansson, Ludvig Hermansson Nynäshallen
2019-10-12 11:20 1 Skiljebo SK P09 - Hagunda IF P09 Vit Gabriel Hermansson, Ludvig Hermansson Nynäshallen
2019-10-12 12:10 1 Gävle GIK P09 - Hagunda IF P09 Blå Gabriel Hermansson, Ludvig Hermansson Nynäshallen
2019-10-12 13:00 1 Sundsvall FBC P09 Öst - IBK Njutånger Innebandy P10 Markus Renström, Emil Tolppanen Nynäshallen
Omgång 2
2019-10-12 13:50 2 Sundsvall FBC P09 Väst - Skiljebo SK P09 Markus Renström, Emil Tolppanen Nynäshallen
2019-10-12 14:40 2 IBK Njutånger Innebandy P10 - Hagunda IF P09 Vit Markus Renström, Emil Tolppanen Nynäshallen
2019-10-12 15:30 2 Skiljebo SK P09 - Sundsvall FBC P09 Öst Emil Tolppanen, Anton Rapp Nynäshallen
2019-10-12 16:20 2 Gävle GIK P09 - Sundsvall FBC P09 Väst Emil Tolppanen, Anton Rapp Nynäshallen
Omgång 3
2019-10-12 17:00 3 Hagunda IF P09 Blå - IBK Njutånger Innebandy P10 Markus Renström, Faraz Arabshoorabi Nynäshallen
2019-10-12 18:00 3 Gävle GIK P09 - Skiljebo SK P09 Markus Renström, Faraz Arabshoorabi Nynäshallen
2019-10-12 18:50 3 Hagunda IF P09 Vit - Sundsvall FBC P09 Öst Markus Renström, Faraz Arabshoorabi Nynäshallen
2019-10-12 19:40 3 Hagunda IF P09 Blå - Sundsvall FBC P09 Väst Markus Renström, Faraz Arabshoorabi Nynäshallen
Omgång 4
2019-10-13 09:30 4 Sundsvall FBC P09 Väst - Hagunda IF P09 Vit Faraz Arabshoorabi, Emil Tolppanen Nynäshallen
2019-10-13 10:30 4 Västerås IBS Ungdom P09 - Hagunda IF P09 Blå Faraz Arabshoorabi, Emil Tolppanen Nynäshallen
2019-10-13 11:30 4 IBK Köping P09 - Sundsvall FBC P09 Öst Faraz Arabshoorabi, Emil Tolppanen Nynäshallen
2019-10-13 12:30 4 Gävle GIK P09 - Västerås IBS Ungdom P09 Faraz Arabshoorabi, Anton Rapp Nynäshallen
Omgång 5
2019-10-13 13:30 5 Hagunda IF P09 Vit - IBK Köping P09 Emil Tolppanen, Anton Rapp Nynäshallen
2019-10-13 14:30 5 Hagunda IF P09 Blå - Sundsvall FBC P09 Öst Emil Tolppanen, Jonathan Boudiaf Nynäshallen
2019-10-13 15:30 5 Västerås IBS Ungdom P09 - Sundsvall FBC P09 Väst Emil Tolppanen, Jonathan Boudiaf Nynäshallen
2019-10-13 16:30 5 Gävle GIK P09 - IBK Köping P09 Emil Tolppanen, Jonathan Boudiaf Nynäshallen
Omgång 6
2019-10-13 17:40 6 Västerås IBS Ungdom P09 - Gävle GIK P09 Emil Tolppanen, Jonathan Boudiaf Nynäshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis