Spelprogram - Pojkar Grön 2 Gr1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 Grön, Svart, Gröna
Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 Grå, Grå, Vit
IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 Svart, Svart, Svart
IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 Niklas Björnberg niklas@ikornen.se 0738131114 Röd, Svart, Svart
Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-11-23 10:00 1 Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 - Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 Sam Zerpe Idrottshuset Haparanda
2019-11-23 10:00 1 IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 - Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 Edward Alatalo Idrottshuset Haparanda
2019-11-23 10:45 1 Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 - IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 Sam Zerpe Idrottshuset Haparanda
2019-11-23 10:45 1 Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 - Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 Edward Alatalo Idrottshuset Haparanda
2019-11-23 11:30 1 Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 - Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 Sam Zerpe Idrottshuset Haparanda
2019-11-23 11:30 1 Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 - IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 Edward Alatalo Idrottshuset Haparanda
Omgång 2
2019-12-14 10:00 2 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 Boden Arena
2019-12-14 10:00 2 IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 - Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 Boden Arena
2019-12-14 10:45 2 Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 - IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 Boden Arena
2019-12-14 10:45 2 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 Boden Arena
2019-12-14 11:30 2 Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 - Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 Boden Arena
2019-12-14 11:30 2 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 Boden Arena
Omgång 3
2020-01-11 10:00 3 Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 - Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 Bergskolan
2020-01-11 10:00 3 Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 - IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 Bergskolan
2020-01-11 10:45 3 Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 - Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 Bergskolan
2020-01-11 10:45 3 Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 - IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 Bergskolan
2020-01-11 11:30 3 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 Bergskolan
2020-01-11 11:30 3 Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 - Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 Bergskolan
Omgång 4
2020-02-15 10:00 4 IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 - Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 Rosvik Sporthall
2020-02-15 10:45 4 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 Rosvik Sporthall
2020-02-15 11:30 4 Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 - IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 Rosvik Sporthall
2020-02-15 12:15 4 IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 - Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 Rosvik Sporthall
2020-02-15 13:00 4 Haparanda AIK 10-12 Pgrön2 Gr1 - Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 Rosvik Sporthall
2020-02-15 13:45 4 IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 - IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 Rosvik Sporthall
Omgång 5
2020-03-15 10:00 5 Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 - Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 Björklunda Sp
2020-03-15 10:00 5 IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 - IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 Björklunda Sp
2020-03-15 10:45 5 Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 - IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 Björklunda Sp
2020-03-15 10:45 5 Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 - IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 Björklunda Sp
2020-03-15 11:30 5 IK Örnen Måttsund 11 Pgrön2 Gr1 - Bergnäsets AIK 11 Pgrön2 Gr1 Björklunda Sp
2020-03-15 11:30 5 Öjebyns IBF 11 L1 Pgrön2 Gr1 - IBK Boden 10 Pgrön2 Gr1 Björklunda Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis