Spelprogram - Newbody Pojk Serie A VÅR

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P08 Magnus Hylén magnus.hylen@spaceproduction.se 0708542029 Gul/Svart/Svart
FBC Lerum P07/08 Svart Röd, Röd, Vit
Floda IBK P08 Röd Vit, Vit, Vit
IBK Göteborg P08 Svart, Svart, Svart
IBK Kungälv P08 M Martin Gustafsson martingustafsson19@gmail.com 0708-948799 Vit, Svart, Svart
IK Zenith P08 Grön Carl Gustav Fredrik Höglund fredrik.lilleby@gmail.com 0733-331460 Grön/Vit/Grön
IK Zenith P08 Vit Carl Gustav Fredrik Höglund fredrik.lilleby@gmail.com 0733-331460 Grön, Vit, Grön
Landvetter IBK P09 blå Tobias Gustavsson tobias.gustavsson@flexlink.com 0705-873381 Ljusblå/vit-randig/Svart/Vit
Lindome IBK P08 Grön Grön, Vit, Vit
Lindome IBK P08 Lila Grön, Vit, Vit
Lindås Rasta IBK P08 1 Mikael Barman barre@lindaswaves.se Svart/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK P08 3 Mikael Barman barre@lindaswaves.se Svart/Svart/Svart
Mölndals IBF P08 Fredrik Bergström hfredrikbergstrom@hotmail.com 0704-419283 Röd/Svart/Svart
Partille IBS P08 Svart Johan Jonasson johan.jonasson72@gmail.com 0720787871 Svart, Svart, Svarta
Partille IBS P08 Vit Johan Jonasson johan.jonasson72@gmail.com 0720787871 Svart/Svart/Svarta
Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå Rödvit, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Rödvit, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
066000005 IBK Kungälv P08 M - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Munkegärdehallen
2020-01-11 13:30 066000009 Lindås Rasta IBK P08 1 - IK Zenith P08 Grön 0 - 0 Askims Sporthall
2020-01-11 18:30 066000003 FBC Lerum P07/08 Svart - Floda IBK P08 Röd Alléhallen
2020-01-12 09:00 066000001 Lindome IBK P08 Grön - Eken IBK P08 0 - 0 Streteredsskolan
2020-01-12 10:00 066000006 Landvetter IBK P09 blå - Partille IBS P08 Svart 2 - 4 Pinntorps Idrottshall
2020-01-12 10:30 066000007 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Lindås Rasta IBK P08 3 0 - 0 Wallenstamhallen
2020-01-12 11:10 066000004 IBK Göteborg P08 - Mölndals IBF P08 3 - 3 Torpahallen
2020-01-12 11:10 066000008 Partille IBS P08 Vit - IK Zenith P08 Vit 8 - 0 Qvisthallen
Omgång 2
2020-01-18 09:00 066000012 Mölndals IBF P08 - Lindome IBK P08 Lila 0 - 0 Katrinebergshallen
2020-01-18 10:00 066000014 Partille IBS P08 Svart - IBK Göteborg P08 6 - 0 Qvisthallen
2020-01-18 15:40 066000015 Lindås Rasta IBK P08 3 - IBK Kungälv P08 M 0 - 0 Askims Sporthall
2020-01-18 16:30 066000018 Lindås Rasta IBK P08 1 - Partille IBS P08 Vit 5 - 4 Salming Arena
2020-01-19 08:45 066000013 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - FBC Lerum P07/08 Svart 0 - 0 Wallenstamhallen
2020-01-19 09:00 066000017 IK Zenith P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2020-01-19 10:00 066000016 IK Zenith P08 Vit - Landvetter IBK P09 blå 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2020-01-19 11:10 066000011 Floda IBK P08 Röd - Eken IBK P08 16 - 1 Alléhallen
Omgång 3
2020-01-25 10:00 066000019 Lindome IBK P08 Grön - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Almåshallen A
2020-01-25 12:00 066000021 Eken IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 0 - 0 Ekenskolan
2020-01-25 12:00 066000026 Landvetter IBK P09 blå - Lindås Rasta IBK P08 1 Pinntorps Idrottshall
2020-01-25 15:30 066000027 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Partille IBS P08 Vit 0 - 6 Mölnlycke Idrottshall
2020-01-26 10:30 066000023 FBC Lerum P07/08 Svart - Lindås Rasta IBK P08 3 0 - 0 Rydsbergshallen
2020-01-26 11:00 066000022 Lindome IBK P08 Lila - Partille IBS P08 Svart 0 - 8 Almåshallen B
2020-01-26 11:30 066000025 IBK Kungälv P08 M - IK Zenith P08 Grön 0 - 0 Munkegärdehallen
2020-01-26 13:20 066000024 IBK Göteborg P08 - IK Zenith P08 Vit 3 - 2 Svingelns Sporthall
Omgång 4
2020-02-01 09:00 066000035 Partille IBS P08 Vit - IBK Kungälv P08 M 0 - 0 Qvisthallen
2020-02-01 10:00 066000028 Mölndals IBF P08 - Lindome IBK P08 Grön Katrinebergshallen
2020-02-02 10:00 066000033 IK Zenith P08 Grön - FBC Lerum P07/08 Svart Björlanda Idrottshall
2020-02-02 11:00 066000032 IK Zenith P08 Vit - Lindome IBK P08 Lila Björlanda Idrottshall
2020-02-02 12:10 066000031 Lindås Rasta IBK P08 3 - Eken IBK P08 0 - 0 Askims Sporthall
2020-02-02 14:00 066000034 Lindås Rasta IBK P08 1 - IBK Göteborg P08 1 - 6 Salming Arena
2020-02-08 13:00 066000029 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Wallenstamhallen
2020-03-08 10:00 066000036 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Landvetter IBK P09 blå Mölnlycke Idrottshall
Omgång 5
2020-02-22 10:00 066000038 Mölndals IBF P08 - Partille IBS P08 Svart 1 - 4 Katrinebergshallen
2020-02-22 11:00 066000041 Eken IBK P08 - IK Zenith P08 Grön 0 - 0 Ekenskolan
2020-02-22 15:00 066000037 Lindome IBK P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 0 - 0 Almåshallen B
2020-02-23 10:00 066000042 Lindome IBK P08 Lila - Lindås Rasta IBK P08 1 Almåshallen B
2020-02-23 11:15 066000043 FBC Lerum P07/08 Svart - Partille IBS P08 Vit 0 - 6 Rydsbergshallen
2020-02-23 11:30 066000039 Floda IBK P08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 3 1 - 4 Alléhallen
2020-02-23 11:30 066000045 IBK Kungälv P08 M - Landvetter IBK P09 blå 0 - 0 Munkegärdehallen
2020-02-23 12:30 066000044 IBK Göteborg P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå 4 - 0 Torpahallen
Omgång 6
2020-02-29 09:00 066000051 Partille IBS P08 Vit - Eken IBK P08 5 - 1 Qvisthallen
2020-02-29 10:00 066000046 Partille IBS P08 Svart - Lindome IBK P08 Grön 9 - 2 Qvisthallen
2020-02-29 12:20 066000047 Lindås Rasta IBK P08 3 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 0 - 0 Salming Arena
2020-02-29 14:30 066000052 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Lindome IBK P08 Lila 2 - 3 Mölnlycke Idrottshall
2020-03-01 10:00 066000049 IK Zenith P08 Grön - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Björlanda Idrottshall
2020-03-01 11:00 066000048 IK Zenith P08 Vit - Mölndals IBF P08 Björlanda Idrottshall
2020-03-01 12:00 066000053 Landvetter IBK P09 blå - FBC Lerum P07/08 Svart Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 12:30 066000054 IBK Kungälv P08 M - IBK Göteborg P08 0 - 0 Munkegärdehallen
Omgång 7
2020-03-07 09:00 066000056 Partille IBS P08 Svart - IK Zenith P08 Vit 5 - 2 Qvisthallen
2020-03-07 10:00 066000055 Lindome IBK P08 Grön - Lindås Rasta IBK P08 3 Almåshallen A
2020-03-07 10:00 066000058 Mölndals IBF P08 - Lindås Rasta IBK P08 1 Katrinebergshallen
2020-03-07 10:00 066000061 Eken IBK P08 - Landvetter IBK P09 blå Ekenskolan
2020-03-07 13:15 066000063 FBC Lerum P07/08 Svart - IBK Göteborg P08 Hjällsnäshallen
2020-03-08 10:00 066000062 Lindome IBK P08 Lila - IBK Kungälv P08 M Almåshallen A
2020-03-08 11:00 066000059 Floda IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Vit 1 - 5 Alléhallen
2020-03-08 13:00 066000057 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - IK Zenith P08 Grön Mölnlycke Idrottshall
Omgång 8
066000064 IK Zenith P08 Vit - Lindome IBK P08 Grön Björlanda Idrottshall
066000065 IK Zenith P08 Grön - Lindås Rasta IBK P08 3 Björlanda Idrottshall
066000066 Lindås Rasta IBK P08 1 - Partille IBS P08 Svart Salming Arena
066000067 Partille IBS P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Qvisthallen
066000068 Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå - Mölndals IBF P08 Wallenstamhallen
066000069 Landvetter IBK P09 blå - Floda IBK P08 Röd Pinntorps Idrottshall
066000071 IBK Göteborg P08 - Eken IBK P08 Torpahallen
066000072 FBC Lerum P07/08 Svart - Lindome IBK P08 Lila Hjällsnäshallen
Omgång 9
066000073 Lindome IBK P08 Grön - IK Zenith P08 Grön Almåshallen A
066000074 IK Zenith P08 Vit - Lindås Rasta IBK P08 1 Björlanda Idrottshall
066000075 Lindås Rasta IBK P08 3 - Partille IBS P08 Vit Salming Arena
066000076 Partille IBS P08 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P08 Blå Partillebohallen
066000077 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Landvetter IBK P09 blå Mölnlycke Idrottshall
066000078 Mölndals IBF P08 - IBK Kungälv P08 M Aktiviteten A-Hall
066000079 Floda IBK P08 Röd - IBK Göteborg P08 Alléhallen
066000081 Eken IBK P08 - Lindome IBK P08 Lila Streteredsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis