Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Balrog B/S IK Vit/Svart, Vit/Svart, Vita
Hindås IBK Svart, Svart, Svart
Högdalens AIS Svart, Svart, Svart
IBF Falun Henrik Rullander rulletheking@hotmail.com 070-994 61 40 Rosa, Rosa, Rosa
IBK Lockerud Mariestad Mickael Fredriksson mickefredriksson@me.com 073-7627608 Röd, Röd, Röd
Iksu Christoffer Suominen christoffer.suominen@iksu.se 0730288020 Orange/vit, Orange/vit, Orange/vit
Kais Mora IF Ulf Hallstensson hallstensson.ulf@telia.com 070-629 09 12 Röd, Svart, Svart
Lugi IK Johan Gustafson Johan.Gustafson@ibklund.se 073-5378553 Svart-grön, Svart-grön, Svart
Mora IBF
Pixbo Wallenstam IBK Kristina Landgren Carestam landgren@pixbo.se 070-7191919 Rödvit, Röd, Röd
Sjöstad IF Anett Ek ek.andersson67@gmail.com 0730 42 81 17 Blå, Svart, Svart
Skellefteå IBK svart, svart, svart
Storvreta Uppsala IBK Ebba Olaisson ebba.olaisson@gmail.com Röd, Svart, Röd
VK Rasket
Växjö IBK Tommy Porselius tommy@porselius.se 0706-60 67 00 Blå, Blå, Blå
Öbo Örebro IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis