Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Kungsängens IF Linda Pettersson Linda.pettersson@bahnhof.se Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK Niklas Goude Niklas@goude.eu 0760501926 Marin/Marin/Marin
Rotebro IS IBK Sofia Näsström soflun24@hotmail.com 073-986 56 74 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sigtuna IF IBK Johan Krohné Johan.krohne@live.se 0705330088 Blå, Blå, Blå
Silverdals IF Fredric Gyllenstierna fredric@gyllenstierna.net 0709492020 Vit/Vit/Vit
Stäkets IF Lina Paulsson hi_lina@hotmail.com 070-2892989 Blå/blå/blå
Täby FC (A) Madeleine Carlmile famcarlmile@gmail.com 0768789916 Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@tele2.se 0707420689 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Gunilla Pettersson gpetterss@gmail.com 0707568746 Gul, svart, svart
Vallentuna IBK Johan Filander jfilander@hotmail.com 070-4258225 Svart, Svart, Svart
Väsby AIK Petra Zachrisson zapx71@yahoo.se 076-265 51 83 Röd/Röd/Vit
Åkersberga IBF Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Stäkets IF - Täby FC (A) Kallhälls sporthall
2020-09-25 17:15 1 Sigtuna IF IBK - Rosersberg Arlanda IBK Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Prästängshallen
2020-09-26 12:00 1 Väsby AIK - Åkersberga IBF Lea Gergi, Thomas Josbrink Väsby skolan
2020-09-27 11:15 1 Töjnan IBK - Täby FC (B) Fredrik Nensén, Andreas Theorén Töjnahallen
2020-09-27 11:15 1 Kungsängens IF - Vallentuna IBK Alexander Löfgren, Martin Mårtensson NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-10-11 18:45 1 Rotebro IS IBK - Silverdals IF Adam Strömberg, Jesper Sandström Silverdalshallen
Omgång 2
2020-10-03 10:30 2 Rosersberg Arlanda IBK - Töjnan IBK Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Rosershallen
2020-10-03 11:45 2 Silverdals IF - Väsby AIK Leo Gyllenstierna, Edvin Johansson Silverdalshallen
2020-10-04 09:30 2 Åkersberga IBF - Sigtuna IF IBK Johan Nima, Dilshad Abdulla Åkersberga Sporthall A
2020-10-04 12:15 2 Täby FC (A) - Kungsängens IF Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2020-10-04 14:15 2 Täby FC (B) - Stäkets IF Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-10-04 14:45 2 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Thomas Josbrink, Johan Nima Hammarbackens Sporthall
Omgång 3
2020-10-10 10:30 3 Rosersberg Arlanda IBK - Täby FC (B) Arne Brovig, Agaton Östlund Rosershallen
2020-10-10 11:30 3 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Noel Huss, Joel Holm Rotebrohallen (Nya)
2020-10-10 15:45 3 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Jonas Vedin, Karl-Johan Leijon Edsbergshallen
2020-10-11 10:30 3 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF Mio Fagerström, Petra Dynesius Prästängshallen
2020-10-11 11:00 3 Kungsängens IF - Stäkets IF Andreas Mattsson, Sebastian Johansson NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-10-11 11:30 3 Väsby AIK - Vallentuna IBK Jesper Sandström, Filip Saverstam Väsby skolan
Omgång 4
4 Silverdals IF - Töjnan IBK Silverdalshallen
2020-10-17 10:15 4 Åkersberga IBF - Rosersberg Arlanda IBK Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Åkersberga Sporthall A
2020-10-17 13:00 4 Stäkets IF - Rotebro IS IBK Sam Robertsson, Sebastian Johansson Kallhälls sporthall
2020-10-17 14:00 4 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Simon Åbom, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
2020-10-18 12:00 4 Täby FC (A) - Väsby AIK Emmie Helleday, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-10-18 18:00 4 Täby FC (B) - Kungsängens IF Isabelle Lassfolk, Simon Fröberg Grindtorpshallen
Omgång 5
5 Åkersberga IBF - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2020-10-24 10:30 5 Rosersberg Arlanda IBK - Silverdals IF Andreas Persson Stenberg, Erik Palmertz Rosershallen
2020-10-24 10:45 5 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Carl Theorén, Andreas Theorén Silverdalshallen
2020-10-24 13:00 5 Väsby AIK - Stäkets IF Dilshad Abdulla, Fredrik Nensén Väsby skolan
2020-10-24 15:00 5 Rotebro IS IBK - Kungsängens IF Bjarne Hekkelstrand, Ludwig Idevall Rotebrohallen (Nya)
2020-10-25 11:00 5 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Fredrik Nensén, Jan Erik Kristofersson Prästängshallen
Omgång 6
6 Kungsängens IF - Väsby AIK NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-12-12 09:15 6 Silverdals IF - Åkersberga IBF Edsbergshallen
Omgång 7
2020-11-20 17:15 7 Rosersberg Arlanda IBK - Täby FC (A) Rosershallen
2020-11-21 11:45 7 Silverdals IF - Täby FC (B) Silverdalshallen
2020-11-21 12:00 7 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2020-11-22 09:15 7 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2020-11-22 09:30 7 Sigtuna IF IBK - Kungsängens IF Prästängshallen
2020-11-22 12:30 7 Töjnan IBK - Stäkets IF Töjnahallen
Omgång 8
2020-11-28 12:15 8 Stäkets IF - Rosersberg Arlanda IBK Kallhälls sporthall
2020-11-28 12:30 8 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-11-28 13:00 8 Vallentuna IBK - Silverdals IF Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 14:00 8 Täby FC (B) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2020-11-29 11:15 8 Kungsängens IF - Töjnan IBK NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-11-29 17:00 8 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
Omgång 9
2020-12-05 10:15 9 Åkersberga IBF - Stäkets IF Åkersberga Sporthall A
2020-12-05 10:45 9 Rosersberg Arlanda IBK - Kungsängens IF Rosershallen
2020-12-05 11:15 9 Silverdals IF - Täby FC (A) Silverdalshallen
2020-12-05 15:00 9 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2020-12-06 11:15 9 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Töjnahallen
2020-12-06 11:45 9 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK Prästängshallen
Omgång 10
2020-12-19 11:00 10 Rotebro IS IBK - Rosersberg Arlanda IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-12-19 12:15 10 Stäkets IF - Silverdals IF Kallhälls sporthall
2020-12-19 12:30 10 Väsby AIK - Töjnan IBK Väsby skolan
2020-12-20 11:00 10 Kungsängens IF - Åkersberga IBF NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-12-20 15:00 10 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2020-12-20 16:00 10 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
Omgång 11
2021-01-16 10:30 11 Rosersberg Arlanda IBK - Väsby AIK Rosershallen
2021-01-16 13:00 11 Vallentuna IBK - Stäkets IF Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 14:15 11 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2021-01-16 15:00 11 Silverdals IF - Kungsängens IF Silverdalshallen
2021-01-17 12:15 11 Töjnan IBK - Sigtuna IF IBK Töjnahallen
2021-01-17 14:00 11 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
Omgång 12
2021-01-30 10:45 12 Rosersberg Arlanda IBK - Sigtuna IF IBK Rosershallen
2021-01-30 13:00 12 Vallentuna IBK - Kungsängens IF Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 13:00 12 Täby FC (B) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2021-01-31 11:00 12 Täby FC (A) - Stäkets IF Grindtorpshallen
2021-01-31 11:15 12 Åkersberga IBF - Väsby AIK Åkersberga Sporthall A
2021-01-31 17:30 12 Silverdals IF - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
Omgång 13
2021-02-06 13:00 13 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Edsbergshallen
2021-02-07 10:00 13 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF Prästängshallen
2021-02-07 10:00 13 Stäkets IF - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2021-02-07 11:15 13 Kungsängens IF - Täby FC (A) NYA Sporthallen i Kungsängen
2021-02-07 11:30 13 Väsby AIK - Silverdals IF Väsby skolan
2021-02-07 13:00 13 Töjnan IBK - Rosersberg Arlanda IBK Töjnahallen
Omgång 14
2021-02-13 12:00 14 Stäkets IF - Kungsängens IF Kallhälls sporthall
2021-02-13 14:00 14 Vallentuna IBK - Väsby AIK Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 14:15 14 Silverdals IF - Sigtuna IF IBK Silverdalshallen
2021-02-13 16:00 14 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2021-02-14 10:15 14 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2021-02-14 14:00 14 Täby FC (B) - Rosersberg Arlanda IBK Grindtorpshallen
Omgång 15
2021-02-20 10:45 15 Rosersberg Arlanda IBK - Åkersberga IBF Rosershallen
2021-02-20 12:15 15 Rotebro IS IBK - Stäkets IF Rotebrohallen (Nya)
2021-02-20 13:00 15 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2021-02-21 11:00 15 Kungsängens IF - Täby FC (B) NYA Sporthallen i Kungsängen
2021-02-21 11:45 15 Töjnan IBK - Silverdals IF Töjnahallen
2021-02-21 11:45 15 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Prästängshallen
Omgång 16
2021-03-13 12:00 16 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2021-03-13 12:00 16 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 12:45 16 Silverdals IF - Rosersberg Arlanda IBK Silverdalshallen
2021-03-13 14:00 16 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2021-03-13 15:00 16 Stäkets IF - Väsby AIK Kallhälls sporthall
2021-03-14 11:15 16 Kungsängens IF - Rotebro IS IBK NYA Sporthallen i Kungsängen
Omgång 17
2021-03-20 08:00 17 Töjnan IBK - Täby FC (A) Silverdalshallen
2021-03-20 10:45 17 Rosersberg Arlanda IBK - Vallentuna IBK Rosershallen
2021-03-20 12:00 17 Väsby AIK - Kungsängens IF Väsby skolan
2021-03-20 13:00 17 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Nya)
2021-03-21 10:15 17 Åkersberga IBF - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2021-03-21 11:30 17 Sigtuna IF IBK - Stäkets IF Prästängshallen
Omgång 18
2021-03-27 12:00 18 Stäkets IF - Töjnan IBK Kallhälls sporthall
2021-03-27 12:00 18 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Hammarbackens Sporthall
2021-03-27 14:15 18 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Rotebrohallen (Nya)
2021-03-27 15:00 18 Täby FC (A) - Rosersberg Arlanda IBK Grindtorpshallen
2021-03-27 17:00 18 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2021-03-28 11:00 18 Kungsängens IF - Sigtuna IF IBK NYA Sporthallen i Kungsängen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis