Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge (A) Jeremia Köhlin jeremia.kohlin@gmail.com 070-819 89 51 Orange/Svart/Svart
Huddinge IBS (A) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Högdalens AIS Mina Bredberg mina.mahishi@hotmail.com 0704103407 Röd/Svart/Svart
IBF Offensiv Lidingö (B) Daniel Karlsson karlssondaniel319@gmail.com 0700892869 blå/blå/blå
Mariebergs SK (A) Tobias Clewemar tobiasclewemar@hotmail.com 0705888859 tröja röd, byxa blå, strumpor röda
Nacka Wallenstam IBK (C) Pieter Godderis pieter.godderis@telenet.be Vit/Svart/Vit
Nacka Wallenstam IBK (D) Vit, Svart, Vit
Saltsjöbadens IF Karin Örnsten karin.ornsten@gmail.com 0722253828 Blå/vitrandig/Blå/Blå
Segeltorps IF Fredrik Gradin gradin74@gmail.com 0702874810 Vit/Vit/Vit
Sköndals IK Maria Gidlund maria.gidlund@rfsisu.se 070-5784363 Blå/Svart/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart/svart/svart
Vendelsö IK (A) Jan-Erik Piiparinen jan_erik@hotmail.com 07042088556 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF (A) Martin Persson familjenpersson@gmx.com 0732282444 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF (B) Martin Persson familjenpersson@gmx.com 0732282444 Blå/Blå/Blå
Älta IF (B) Stefan Möller stefan.moller@amesto.se 0709619012 Svart/svart/svart
Älvsjö AIK IBF Hanna Sundin hanna@sundin.be 0706181313 Blå/Blå/Blå
Örby IS (B) Ulf Stenqvist ulf.stenqvist@dnb.se 070-2361241 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 09:15 1 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D) Viggo Holm, Svante Lindholm Högdalshallen
2020-09-26 10:00 1 FBI Tullinge (A) - Saltsjöbadens IF My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2020-09-26 10:15 1 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Filip Öhman, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-09-26 11:00 1 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK (A) Ayub Aden, Jonas Kouao Tomtbergahallen
2020-09-26 12:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-09-26 14:00 1 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF Christoffer Hellström, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
2020-09-26 14:15 1 IBF Offensiv Lidingö (B) - Sköndals IK Alexander Löfgren, Andreas Theorén Bodals Bollhall
2020-09-27 13:00 1 Älta IF (B) - Vendelsö IK (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stavsborgshallen
Omgång 2
2 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Stora Mossen 1
2020-10-10 13:00 2 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hanna Woxmark, Alva Olson Lyckeby Sporthall
2020-10-10 13:00 2 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (A) Rebecka Edin, Malva Sölvemark Kämpetorpshallen 2
2020-10-10 13:00 2 Huddinge IBS (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rasmus Bergne, Casper Dahlberg Tomtbergahallen
2020-10-11 09:45 2 Saltsjöbadens IF - Örby IS (B) Daniel Mårtensson, Johan Hessing Fisksätra sporthall
2020-10-11 10:00 2 Sköndals IK - Älta IF (B) Ella Lassen Eriksson, Marcus Rückert Sköndalshallen
2020-10-11 10:15 2 Värmdö IF (B) - Värmdö IF (A) Carl Brorsson, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-10-11 11:00 2 Segeltorps IF - Högdalens AIS Jakob Jansson, Sixten Thorén Kvarnbergshallen
Omgång 3
2020-10-17 10:15 3 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK (A) Maja Bergman, Ella Lassen Eriksson Värmdö sporthall
2020-10-17 11:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Strandhallen - Tyresö
2020-10-17 15:00 3 Nacka Wallenstam IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Christoffer Hellström, Aida Jönsson Myrsjöskolan
2020-10-17 16:00 3 FBI Tullinge (A) - Mariebergs SK (A) Ludwig Dahlberg, Joacim Hansson Rikstenshallen
2020-10-18 11:00 3 Örby IS (B) - Älvsjö AIK IBF Asta Hansson, Tindra Henriksson Telefonplanshallen
2020-10-18 13:00 3 Segeltorps IF - Värmdö IF (B) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kvarnbergshallen
2020-10-18 13:00 3 Älta IF (B) - Huddinge IBS (A) Tyra Müller-Nord, Ida Stenberg Stavsborgshallen
2020-10-18 17:15 3 Nacka Wallenstam IBK (D) - Saltsjöbadens IF Ida Stenberg, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
Omgång 4
2020-10-24 10:15 4 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (D) Ella Lassen Eriksson, Mattias Thomasson Kämpetorpshallen 2
2020-10-24 11:00 4 Vendelsö IK (A) - Segeltorps IF Ida Stenberg, Alva Olson Lyckeby Sporthall
2020-10-24 11:15 4 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS Maja Bergman, Mio Fagerström Värmdö sporthall
2020-10-24 13:15 4 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Tomtbergahallen
2020-10-24 13:15 4 IBF Offensiv Lidingö (B) - FBI Tullinge (A) Sadjad Nima, Johan Hessing Bodals Bollhall
2020-10-24 17:00 4 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF (B) Filippa Ekman, Erik Hellgren Myrsjöskolan
2020-10-25 11:00 4 Mariebergs SK (A) - Örby IS (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Ärvingehallen
2020-10-25 13:00 4 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Johan Ståhl, Amanda Kaiser Sköndalshallen
Omgång 6
2020-11-21 10:15 6 Älvsjö AIK IBF - Saltsjöbadens IF Kämpetorpshallen 1
2020-11-21 11:00 6 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2020-11-21 11:15 6 IBF Offensiv Lidingö (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Bodals Bollhall
2020-11-21 13:00 6 Vendelsö IK (A) - Högdalens AIS Lyckeby Sporthall
2020-11-21 13:00 6 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2020-11-21 13:15 6 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rikstenshallen
2020-11-22 11:00 6 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2020-11-22 15:00 6 Älta IF (B) - Örby IS (B) Stavsborgshallen
Omgång 7
2020-11-28 11:15 7 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF Högdalshallen
2020-11-28 13:15 7 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Kvarnbergshallen
2020-11-29 10:00 7 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älta IF (B) Fisksätra sporthall
2020-11-29 10:15 7 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2020-11-29 11:00 7 Saltsjöbadens IF - Mariebergs SK (A) Fisksätra sporthall
2020-11-29 11:00 7 Örby IS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Telefonplanshallen
2020-11-29 11:15 7 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2020-11-29 16:00 7 Vendelsö IK (A) - Sköndals IK Åbyhallen - Haninge
Omgång 8
2020-12-05 11:00 8 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF Stora Mossen 1
2020-12-05 12:00 8 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2020-12-05 13:15 8 IBF Offensiv Lidingö (B) - Saltsjöbadens IF Bodals Bollhall
2020-12-05 15:15 8 FBI Tullinge (A) - Segeltorps IF Rikstenshallen
2020-12-05 16:00 8 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2020-12-06 10:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Tyresöhallen
2020-12-06 11:30 8 Örby IS (B) - Värmdö IF (A) Telefonplanshallen
2020-12-06 12:00 8 Sköndals IK - Högdalens AIS Sköndalshallen
Omgång 9
2020-12-12 10:15 9 Högdalens AIS - Mariebergs SK (A) Högdalshallen
2020-12-12 12:00 9 Älvsjö AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (B) Kämpetorpshallen 2
2020-12-12 13:00 9 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Lyckeby Sporthall
2020-12-12 15:00 9 Nacka Wallenstam IBK (D) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2020-12-13 09:00 9 Segeltorps IF - Örby IS (B) Kvarnbergshallen
2020-12-13 09:45 9 Saltsjöbadens IF - Älta IF (B) Fisksätra sporthall
2020-12-13 10:00 9 Sköndals IK - Huddinge IBS (A) Sköndalshallen
2020-12-13 10:15 9 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
Omgång 10
2021-01-09 14:00 10 Nacka Wallenstam IBK (D) - Segeltorps IF Myrsjöskolan
2021-01-16 11:00 10 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS Tomtbergahallen
2021-01-16 12:00 10 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK (A) Tullingehallen
2021-01-16 12:15 10 IBF Offensiv Lidingö (B) - Mariebergs SK (A) Bodals Bollhall
2021-01-16 13:00 10 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2021-01-16 17:00 10 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sköndals IK Myrsjöskolan
2021-01-17 10:15 10 Örby IS (B) - Värmdö IF (B) Telefonplanshallen
2021-01-17 14:00 10 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF Stavsborgshallen
Omgång 11
2021-01-23 10:00 11 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Tomtbergahallen
2021-01-23 10:00 11 Vendelsö IK (A) - Örby IS (B) Lyckeby Sporthall
2021-01-23 11:00 11 Mariebergs SK (A) - Älta IF (B) Stora Mossen 1
2021-01-23 12:00 11 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2021-01-23 14:00 11 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2021-01-23 14:30 11 Högdalens AIS - IBF Offensiv Lidingö (B) Bandhagshallen
2021-01-24 09:15 11 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Värmdö sporthall
2021-01-24 11:00 11 Sköndals IK - FBI Tullinge (A) Sköndalshallen
Omgång 12
2021-01-30 10:00 12 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Tullingehallen
2021-01-30 11:30 12 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
2021-01-30 14:15 12 Nacka Wallenstam IBK (C) - Högdalens AIS Myrsjöskolan
2021-01-30 16:15 12 Nacka Wallenstam IBK (D) - Vendelsö IK (A) Myrsjöskolan
2021-01-31 10:30 12 Segeltorps IF - Saltsjöbadens IF Kvarnbergshallen
2021-01-31 12:15 12 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2021-01-31 13:00 12 Örby IS (B) - Sköndals IK Telefonplanshallen
2021-01-31 13:15 12 Älta IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Stavsborgshallen
Omgång 13
2021-02-06 10:15 13 Högdalens AIS - Älta IF (B) Högdalshallen
2021-02-06 11:00 13 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2021-02-06 12:00 13 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Kämpetorpshallen 2
2021-02-06 14:00 13 Nacka Wallenstam IBK (C) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2021-02-07 09:30 13 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (B) Fisksätra sporthall
2021-02-07 10:15 13 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (D) Sköndalshallen
2021-02-07 13:00 13 Huddinge IBS (A) - Örby IS (B) Tomtbergahallen
2021-02-07 17:15 13 IBF Offensiv Lidingö (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bodals Bollhall
Omgång 14
2021-02-13 09:15 14 Värmdö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Värmdö sporthall
2021-02-13 11:00 14 FBI Tullinge (A) - Högdalens AIS Tullingehallen
2021-02-13 12:15 14 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2021-02-13 14:00 14 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS (A) Myrsjöskolan
2021-02-14 10:00 14 Örby IS (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Telefonplanshallen
2021-02-14 10:00 14 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (A) Fisksätra sporthall
2021-02-14 11:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF (B) Strandhallen - Tyresö
2021-02-14 12:30 14 Segeltorps IF - Mariebergs SK (A) Kvarnbergshallen
Omgång 15
2021-02-20 11:00 15 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (A) Kämpetorpshallen 2
2021-02-20 12:00 15 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (B) Stora Mossen 1
2021-02-20 13:00 15 FBI Tullinge (A) - Örby IS (B) Tullingehallen
2021-02-20 13:15 15 IBF Offensiv Lidingö (B) - Segeltorps IF Bodals Bollhall
2021-02-20 14:30 15 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bandhagshallen
2021-02-20 15:00 15 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D) Myrsjöskolan
2021-02-21 11:00 15 Sköndals IK - Saltsjöbadens IF Sköndalshallen
2021-02-28 12:00 15 Älta IF (B) - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
Omgång 16
2021-03-13 11:00 16 Vendelsö IK (A) - Mariebergs SK (A) Lyckeby Sporthall
2021-03-13 12:00 16 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2021-03-13 13:15 16 Segeltorps IF - Älta IF (B) Kvarnbergshallen
2021-03-13 14:30 16 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Kämpetorpshallen 1
2021-03-14 09:15 16 Värmdö IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Värmdö sporthall
2021-03-14 10:00 16 Örby IS (B) - Högdalens AIS Telefonplanshallen
2021-03-14 10:15 16 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Värmdö sporthall
2021-03-21 09:30 16 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A) Fisksätra sporthall
Omgång 17
2021-03-21 13:00 17 Älta IF (B) - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2021-03-27 09:00 17 Örby IS (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Telefonplanshallen
2021-03-27 09:15 17 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) Högdalshallen
2021-03-27 11:00 17 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF Tomtbergahallen
2021-03-27 11:00 17 Mariebergs SK (A) - Sköndals IK Stora Mossen 1
2021-03-27 13:00 17 Nacka Wallenstam IBK (C) - Saltsjöbadens IF Myrsjöskolan
2021-03-27 17:15 17 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vendelsö IK (A) Bodals Bollhall
2021-03-28 11:15 17 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis