Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Dennis Hannerz hannerz@hotmail.com 079-078 75 07 Svart/Svart/Svart
Bro IK Linda Forsell Johanssonslinda@hotmail.com +46 73-640 23 67 VIT/BLÅ/VIT
Danderyds SK IBF Fredrik Lange fredrik.lange@hhs.se Blå, Vit, Vita
Duvbo IK (A) Jörgen Åström duvboinnebandyp10@duvboik.se 0705836840 Röd/Röd/Svart
Ekerö IK (C) Mats Nyman Mats.nyman@gmail.com 070-728 06 74 Blå, Blå, Blå
Enebybergs IF (A) Christer Törnqvist christertornqvist@hotmail.com 072-2201681 Lila tröjor, vita byxor, lila strumpor
Järfälla IBK Pekka Mäenpää pekka@akalla.st Röd/Röd/Svart
Rotebro IS IBK Peter Jangbratt Peter.jangbratt@scandichotels.com 070-9735187 Blå/blå/vit
Råsunda IS Anders Sjölander andersjolander@hotmail.com 0704820522 Blå
Sigtuna IF IBK Kim Kumpula kimkum1979@gmail.com 0708990163 Blå/Blå/Blå
Silverdals IF (A) Dan Lilliehorn dan@lilliehorn.com Vit/Vit/Vit
Sundbybergs IK Per Sandberg per.sandberg@se.ibm.com Grön/Vit/Grön
Töjnan IBK (B) Marcus Ekehov Maekehov@gmail.com 0700803312 Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK (A) Stefan Lindblad stefan.lindblad@linux.com 0723-185573 Svart
Vallentuna IBK (B) Per Lindheimer per@pottodds.se 0700-40 05 99 Svart/Svart/Svart
Vaxholms IBF Emil Boettge emilvxhlm@icloud.com 073-5039740 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Nicklas Bjunér bjuner_nicklas@hotmail.com 070-652 00 20 Röd/Röd/Vit+Röd
Väsby AIK (B) Susanne Andersson 2susanne@telia.com Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF (B) Per Tillman per.tillman7@gmail.com 0709578164 Orange/Svart/Orange
Ängby IF Niclas Damsgaard niclas.damsgaard@gmail.com 0709496433 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF
2020-09-26 09:30 1 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-09-27 09:15 1 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Prästängshallen
2020-09-27 10:00 1 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (B) Kallhälls sporthall
2020-09-27 11:15 1 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) Björkebyhallen
2020-09-27 11:15 1 Bro IK - Ängby IF Bro Sporthall
2020-09-27 13:00 1 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2020-09-27 16:00 1 Råsunda IS - Sundbybergs IK Tallbackaskolan
2020-09-27 17:15 1 Enebybergs IF (A) - Väsby AIK Danderyds Gymnasium
Omgång 2
2 Töjnan IBK (B) - Väsby AIK (B) Töjnahallen
2020-10-03 10:00 2 Sundbybergs IK - Järfälla IBK Brotorpshallen
2020-10-10 08:45 2 Väsby AIK - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2020-10-10 08:45 2 Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2020-10-10 10:00 2 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-10-10 15:00 2 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-10-11 09:30 2 Sigtuna IF IBK - Råsunda IS Prästängshallen
2020-10-11 15:30 2 Vaxholms IBF - Ekerö IK (C) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-22 09:00 2 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
Omgång 3
3 Väsby AIK (B) - Silverdals IF (A)
2020-10-17 09:00 3 Ekerö IK (C) - Töjnan IBK (B) Mälaröhallen
2020-10-17 10:00 3 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 11:30 3 Rotebro IS IBK - Råsunda IS Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-18 09:00 3 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
2020-10-18 11:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) Björkebyhallen
2020-10-18 11:15 3 Bro IK - Vaxholms IBF Bro Sporthall
2020-10-18 14:00 3 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (B) Mörbyhallen
2020-10-18 17:15 3 Enebybergs IF (A) - Sundbybergs IK Danderyds Gymnasium
Omgång 4
4 Råsunda IS - Väsby AIK (B) Ulriksdalshallen
2020-10-24 08:00 4 Väsby AIK - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2020-10-24 09:00 4 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 09:00 4 Sundbybergs IK - Danderyds SK IBF Brotorpshallen
2020-10-24 09:00 4 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-10-24 11:15 4 Silverdals IF (A) - Ekerö IK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-24 12:15 4 Töjnan IBK (B) - Bro IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-24 13:00 4 Duvbo IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Brotorpshallen
2020-10-25 09:00 4 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF (A) Prästängshallen
2020-10-25 13:30 4 Vaxholms IBF - Ängby IF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 5
2020-11-22 17:15 5 Enebybergs IF (A) - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 6
2020-11-22 13:30 6 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 7
2020-11-22 12:15 7 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Skärgårdsstadshallen
2020-11-28 08:45 7 Väsby AIK - Sundbybergs IK Väsby skolan
2020-11-28 09:00 7 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 11:00 7 Ekerö IK (C) - Enebybergs IF (A) Tappströms Bollhall
2020-11-29 09:00 7 Ängby IF - Råsunda IS Grimstahallen
2020-11-29 10:45 7 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
2020-11-29 11:30 7 Duvbo IK (A) - Silverdals IF (A) Löthallen
2020-11-29 13:30 7 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-29 14:15 7 Bro IK - Järfälla IBK Bro Sporthall
2020-11-29 15:15 7 Danderyds SK IBF - Väsby AIK (B) Mörbyhallen
Omgång 8
2020-12-05 08:15 8 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2020-12-05 11:00 8 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 11:00 8 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2020-12-05 15:00 8 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK (B) Brotorpshallen
2020-12-05 17:30 8 Enebybergs IF (A) - Bro IK Danderyds Gymnasium
2020-12-06 08:15 8 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Töjnahallen
2020-12-06 09:00 8 Råsunda IS - Duvbo IK (A) Ulriksdalshallen
2020-12-06 10:45 8 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK Prästängshallen
2020-12-06 11:00 8 Järfälla IBK - Ängby IF Viksjö Sporthall
2020-12-06 11:00 8 Ekerö IK (C) - Danderyds SK IBF Mälaröhallen
Omgång 9
2020-11-21 09:00 9 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Viksjö Sporthall
2020-12-12 10:00 9 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (C) Hammarbackens Sporthall
2020-12-12 11:00 9 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK Björkebyhallen
2020-12-13 08:00 9 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2020-12-13 10:00 9 Ängby IF - Enebybergs IF (A) Grimstahallen
2020-12-13 12:15 9 Bro IK - Danderyds SK IBF Bro Sporthall
2020-12-13 13:15 9 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2020-12-13 13:45 9 Vaxholms IBF - Råsunda IS Vaxholm innebandyhallen
2021-01-09 10:00 9 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2021-01-10 09:30 9 Töjnan IBK (B) - Silverdals IF (A) Töjnahallen
Omgång 10
2020-12-19 09:00 10 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-19 10:30 10 Väsby AIK (B) - Väsby AIK Väsby skolan
2020-12-19 15:00 10 Ekerö IK (C) - Åkersberga IBF (B) Tappströms Bollhall
2020-12-20 09:00 10 Råsunda IS - Töjnan IBK (B) Ulriksdalshallen
2020-12-20 09:30 10 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK Prästängshallen
2020-12-20 10:00 10 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2020-12-20 10:00 10 Järfälla IBK - Vaxholms IBF Viksjö Sporthall
2020-12-20 15:00 10 Bro IK - Vallentuna IBK (A) Bro Sporthall
2020-12-20 16:15 10 Danderyds SK IBF - Ängby IF Mörbyhallen
2020-12-20 16:30 10 Enebybergs IF (A) - Duvbo IK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2021-01-16 12:00 11 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 12:15 11 Väsby AIK - Ekerö IK (C) Väsby skolan
2021-01-16 13:00 11 Silverdals IF (A) - Råsunda IS Silverdalshallen
2021-01-16 14:15 11 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Brotorpshallen
2021-01-17 08:15 11 Töjnan IBK (B) - Järfälla IBK Töjnahallen
2021-01-17 09:00 11 Duvbo IK (A) - Danderyds SK IBF Löthallen
2021-01-17 10:15 11 Bele Barkarby IF IBF - Sigtuna IF IBK Kallhälls sporthall
2021-01-17 13:00 11 Åkersberga IBF (B) - Bro IK Skärgårdsstadshallen
2021-01-17 13:30 11 Vaxholms IBF - Enebybergs IF (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-01-17 14:00 11 Ängby IF - Vallentuna IBK (A) Grimstahallen
Omgång 12
2021-01-23 10:00 12 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Nya)
2021-01-23 10:15 12 Väsby AIK (B) - Sundbybergs IK Väsby skolan
2021-01-23 11:00 12 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 12:00 12 Ekerö IK (C) - Vallentuna IBK (B) Tappströms Bollhall
2021-01-24 11:00 12 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Kallhälls sporthall
2021-01-24 11:00 12 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Grimstahallen
2021-01-24 12:15 12 Bro IK - Väsby AIK Bro Sporthall
2021-01-24 13:00 12 Råsunda IS - Bele Barkarby IF IBF Tallbackaskolan
2021-01-24 13:00 12 Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK (B) Mörbyhallen
2021-01-24 14:00 12 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
Omgång 13
2021-01-30 10:00 13 Vallentuna IBK (B) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 10:00 13 Väsby AIK - Ängby IF Väsby skolan
2021-01-30 13:00 13 Sundbybergs IK - Ekerö IK (C) Hallonbergshallen
2021-01-31 09:00 13 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2021-01-31 09:00 13 Råsunda IS - Järfälla IBK Ulriksdalshallen
2021-01-31 10:00 13 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Löthallen
2021-01-31 10:30 13 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B) Prästängshallen
2021-01-31 13:30 13 Töjnan IBK (B) - Danderyds SK IBF Silverdalshallen
2021-01-31 14:30 13 Silverdals IF (A) - Enebybergs IF (A) Silverdalshallen
2021-01-31 15:30 13 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 14
2021-02-06 13:00 14 Ekerö IK (C) - Sigtuna IF IBK Mälaröhallen
2021-02-06 13:00 14 Ängby IF - Vallentuna IBK (B) Riddersvik
2021-02-06 15:45 14 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2021-02-07 09:00 14 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-02-07 11:30 14 Bro IK - Sundbybergs IK Bro Sporthall
2021-02-07 12:15 14 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-02-07 12:30 14 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2021-02-07 13:00 14 Danderyds SK IBF - Silverdals IF (A) Mörbyhallen
2021-02-07 13:30 14 Duvbo IK (A) - Väsby AIK Löthallen
2021-02-07 17:15 14 Enebybergs IF (A) - Råsunda IS Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2021-02-13 08:15 15 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2021-02-13 10:00 15 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (C) Rotebrohallen (Nya)
2021-02-13 10:00 15 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 15:45 15 Sundbybergs IK - Ängby IF Brotorpshallen
2021-02-13 16:15 15 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Edsbergshallen
2021-02-14 09:00 15 Råsunda IS - Danderyds SK IBF Ulriksdalshallen
2021-02-14 09:30 15 Sigtuna IF IBK - Bro IK Prästängshallen
2021-02-14 11:00 15 Järfälla IBK - Enebybergs IF (A) Kallhälls sporthall
2021-02-14 12:00 15 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2021-02-14 15:30 15 Vaxholms IBF - Väsby AIK Vaxholm innebandyhallen
Omgång 16
2021-02-20 10:00 16 Vallentuna IBK (A) - Råsunda IS Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 10:00 16 Väsby AIK - Töjnan IBK (B) Väsby skolan
2021-02-20 12:00 16 Ekerö IK (C) - Väsby AIK (B) Tappströms Bollhall
2021-02-20 13:30 16 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-21 09:00 16 Duvbo IK (A) - Sundbybergs IK Löthallen
2021-02-21 11:00 16 Ängby IF - Sigtuna IF IBK Grimstahallen
2021-02-21 11:15 16 Bro IK - Rotebro IS IBK Bro Sporthall
2021-02-21 13:15 16 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (A) Skärgårdsstadshallen
2021-02-21 16:15 16 Enebybergs IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Danderyds Gymnasium
2021-02-21 16:15 16 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK Mörbyhallen
Omgång 17
2021-03-13 09:30 17 Rotebro IS IBK - Ängby IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-03-13 09:45 17 Silverdals IF (A) - Väsby AIK Silverdalshallen
2021-03-13 11:00 17 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF Brotorpshallen
2021-03-13 13:00 17 Väsby AIK (B) - Bro IK Väsby skolan
2021-03-14 09:00 17 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (C) Björkebyhallen
2021-03-14 09:00 17 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Töjnahallen
2021-03-14 09:15 17 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK (A) Prästängshallen
2021-03-14 10:00 17 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2021-03-14 13:00 17 Råsunda IS - Åkersberga IBF (B) Tallbackaskolan
2021-03-14 16:15 17 Enebybergs IF (A) - Danderyds SK IBF Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2021-03-20 09:00 18 Väsby AIK - Råsunda IS Väsby skolan
2021-03-20 11:00 18 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 14:00 18 Töjnan IBK (B) - Sundbybergs IK Edsbergshallen
2021-03-20 15:00 18 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 16:45 18 Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK Brotorpshallen
2021-03-21 12:00 18 Bro IK - Ekerö IK (C) Bro Sporthall
2021-03-21 12:15 18 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK Skärgårdsstadshallen
2021-03-21 13:15 18 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF Mörbyhallen
2021-03-21 13:30 18 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-03-21 16:30 18 Ängby IF - Väsby AIK (B) Grimstahallen
Omgång 19
2021-03-27 09:15 19 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Nya)
2021-03-27 11:00 19 Väsby AIK (B) - Duvbo IK (A) Väsby skolan
2021-03-27 11:15 19 Ekerö IK (C) - Ängby IF Mälaröhallen
2021-03-27 17:00 19 Silverdals IF (A) - Sundbybergs IK Edsbergshallen
2021-03-28 08:30 19 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Kallhälls sporthall
2021-03-28 09:30 19 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (B) Prästängshallen
2021-03-28 10:00 19 Råsunda IS - Vallentuna IBK (B) Ulriksdalshallen
2021-03-28 10:30 19 Järfälla IBK - Väsby AIK Kallhälls sporthall
2021-03-28 12:00 19 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
2021-03-28 16:15 19 Enebybergs IF (A) - Åkersberga IBF (B) Danderyds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis