Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK (A) Jesper Nyberg jesper.nyberg@farstaibk.se 0703445727 Svart/Svart/Svart
FBI Tullinge (A) Magnus Pousette magnus.pousette@gmail.com 070-74 91 269 Orange/Svart/Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Nacka Wallenstam IBK (B) Andreas Rehn andreasrehn@me.com 0735122063 Vit/Svart/Vit
Skogås/Trångsunds IBK Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå/Blå/Blå
Sörskogens IF Glenn Frejd Glenn.frejd@hotmail.com 0736573244 Röd, Röd (A-lag Svart), Svart
Tumba GOIF Håkan Axelsson hakanaxelssons@gmail.com Röda tröjor Svarta byxor Röda strumpor
Tyresö Trollbäcken IBK Malin Mejdahl malinmejdahl85@gmail.com 0700920651 svart/svart/svart/svart
Västerhaninge IBK Malin Olofsson malin78@gmail.com 0709410226 Blå/Svart/Svart
Älvsjö AIK IBF (B) Ingvar Eriksson ingvar.eriksson21@telia.com +46730790568 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 09:00 1 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Storvretens Sporthall
2020-10-03 10:45 1 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnbergshallen
2020-10-04 16:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK - Sörskogens IF Strandhallen - Tyresö
2020-10-17 09:30 1 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Farstahallen 3
2020-10-18 09:00 1 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge (A) Skogåshallen
Omgång 2
2020-10-10 11:00 2 FBI Tullinge (A) - Farsta IBK (A) Tullingehallen
2020-10-10 11:45 2 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS Åbyhallen - Haninge
2020-10-11 09:00 2 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Ormingehallen
2020-10-11 10:00 2 Sörskogens IF - Tumba GOIF Kvarnbergshallen
2020-10-11 10:00 2 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Telefonplanshallen
Omgång 3
2020-10-24 08:45 3 Huddinge IBS - Sörskogens IF Kvarnbergshallen
2020-10-24 09:15 3 Farsta IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Farstahallen 3
2020-10-24 13:15 3 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK Malmsjö Sporthall
2020-10-24 13:15 3 FBI Tullinge (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2020-10-25 3 Skogås/Trångsunds IBK - Västerhaninge IBK Skogåshallen
Omgång 6
2020-11-21 09:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2020-11-21 10:00 6 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Lyckeby Sporthall
2020-11-21 10:15 6 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK Storvretens Sporthall
2020-11-22 09:15 6 Sörskogens IF - FBI Tullinge (A) Glömstahallen
2020-11-22 10:00 6 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS Ormingehallen
Omgång 7
2020-11-28 09:00 7 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS Skogåshallen
2020-11-28 09:00 7 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Tullingehallen
2020-11-28 10:45 7 Farsta IBK (A) - Tumba GOIF Farstahallen 3
2020-11-28 12:45 7 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Tungelsta Sporthall
2020-11-28 17:15 7 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 2
Omgång 8
2020-12-05 10:00 8 Tumba GOIF - FBI Tullinge (A) Storvretens Sporthall
2020-12-05 12:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Strandhallen - Tyresö
2020-12-06 09:15 8 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK Glömstahallen
2020-12-06 14:00 8 Huddinge IBS - Farsta IBK (A) Kvarnbergshallen
2020-12-13 10:15 8 Nacka Wallenstam IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK Ormingehallen
Omgång 9
2020-12-19 09:00 9 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Åbyhallen - Haninge
2020-12-19 09:00 9 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS Tullingehallen
2020-12-19 09:15 9 Farsta IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK Farstahallen 3
2020-12-20 09:45 9 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Glömstahallen
2020-12-20 10:00 9 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF Sätrahallen
Omgång 10
2021-01-09 09:00 10 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Åbyhallen - Haninge
2021-01-09 09:15 10 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS Kämpetorpshallen 2
2021-01-09 13:15 10 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsunds IBK Rikstenshallen
2021-01-10 09:00 10 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK (A) Ormingehallen
2021-01-10 09:30 10 Sörskogens IF - Tyresö Trollbäcken IBK Kvarnbergshallen
Omgång 11
2021-01-16 09:30 11 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge (A) Farstahallen 3
2021-01-16 09:30 11 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
2021-01-16 11:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2021-01-17 09:00 11 Skogås/Trångsunds IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Skogåshallen
2021-01-17 09:00 11 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK Tomtbergahallen
Omgång 12
2021-01-23 09:00 12 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK Åbyhallen - Haninge
2021-01-23 09:00 12 Älvsjö AIK IBF (B) - Farsta IBK (A) Kämpetorpshallen 2
2021-01-23 10:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK - Tumba GOIF Strandhallen - Tyresö
2021-01-23 14:15 12 Sörskogens IF - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2021-01-24 12:00 12 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A) Ormingehallen
Omgång 13
2021-01-30 08:45 13 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Kvarnbergshallen
2021-01-30 09:15 13 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Storvretens Sporthall
2021-01-30 09:30 13 Skogås/Trångsunds IBK - Sörskogens IF Skogåshallen
2021-01-30 10:00 13 Farsta IBK (A) - Västerhaninge IBK Farstahallen 4
2021-01-30 15:15 13 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Rikstenshallen
Omgång 14
2021-02-06 09:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK Strandhallen - Tyresö
2021-02-06 10:30 14 Tumba GOIF - Huddinge IBS Storvretens Sporthall
2021-02-06 11:30 14 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (A) Tungelsta Sporthall
2021-02-07 09:00 14 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Ormingehallen
2021-02-07 10:45 14 Sörskogens IF - Farsta IBK (A) Glömstahallen
Omgång 15
2021-02-13 09:15 15 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Farstahallen 1
2021-02-13 11:00 15 Älvsjö AIK IBF (B) - Västerhaninge IBK Kämpetorpshallen 2
2021-02-13 13:15 15 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2021-02-14 10:30 15 Skogås/Trångsunds IBK - Tumba GOIF Skogåshallen
2021-02-14 16:30 15 FBI Tullinge (A) - Sörskogens IF Tullingehallen
Omgång 16
2021-02-20 09:00 16 Tumba GOIF - Farsta IBK (A) Storvretens Sporthall
2021-02-20 13:00 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
2021-02-21 09:15 16 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK Kvarnbergshallen
2021-02-21 09:15 16 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (A) Tyresöhallen
2021-02-21 09:30 16 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (B) Glömstahallen
Omgång 17
2021-03-13 08:00 17 FBI Tullinge (A) - Tumba GOIF Tullingehallen
2021-03-13 09:00 17 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Kämpetorpshallen 1
2021-03-13 09:45 17 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS Farstahallen 1
2021-03-13 10:45 17 Västerhaninge IBK - Sörskogens IF Åbyhallen - Haninge
2021-03-14 10:00 17 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
Omgång 18
2021-03-20 09:00 18 Skogås/Trångsunds IBK - Farsta IBK (A) Skogåshallen
2021-03-20 09:30 18 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (B) Storvretens Sporthall
2021-03-20 10:45 18 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2021-03-20 11:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2021-03-20 12:00 18 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sörskogens IF Myrsjöskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis