Spelprogram - Herrar Div. 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Daniel Liepins Liepins@hotmail.com 0702728934 Röd/röd/svart
Herrestads AIF WH Rockets H4 Johan Grundberg johan@scanfast.se 0705-589377 Svart/Svart/Svart
IBK Bergum H4 Peter Fant peterfant@telia.com 0768532397 Rosa, Svart, Svart.
IBK Kungarna H4 Niklas Segrén niklassegren@hotmail.com 079-3018371 Vitt, Svart, Svart
KF Kortedalarna H4 Peter Edlund peteredlund1991@gmail.com vit/svart/vit
Lindås Rasta IBK H4 Stefan Sundström p04lindas@gmail.com 0709-63 07 71 Korallblå/Svart/Svart
Orust IBK H4 Christopher Hallberg Crall_81@hotmail.com Röd/Svart/svart
Skår IBK Herr Anton Hägerström Hagerstrom.anton@hotmail.com 0733520024 Rosa/Svart/Rosa
Sörgårdens IBF H4 Adam Nordin nordin_77@hotmail.com 0705364833 Svart/Svart/Svart
Utbynäs SK H4 Jonas Fäldt jonas.faldt88@gmail.com Gul/Blå/Gul
Västra Frölunda FK H4 Per Klingnäs per.klingnas@gmail.com 0704801568 Röd/Svart/Svart
Överby IBK H4 Fredrik Holmqvist f.holmqvist71@hotmail.com 0708 45 41 26 Röd/Svart/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-25 19:30 1 Skår IBK Herr - Sörgårdens IBF H4 9 - 4 Henry Tames, Adam Jällfält Skepplanda Idrottshall
2020-09-25 19:30 1 Orust IBK H4 - Lindås Rasta IBK H4 0 - 8 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Svanesunds Sporthall 25
2020-09-27 14:00 1 IBK Kungarna H4 - Västra Frölunda FK H4 7 - 1 Christer Carlberg, Mats Sällberg Valhalla C-hall
2020-09-27 15:00 1 Utbynäs SK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 OW (0 - 5) Håkan Krafft, Peter Axelsson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen 3
2020-09-27 16:00 1 IBK Bergum H4 - Överby IBK H4 5 - 6 Besim Mehmedagic, Hajrudin Begic Bergumsskolan
2020-09-27 17:15 1 KF Kortedalarna H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 4 - 5 Wessam Abdellrazek, Mats Sällberg Lundbystrand 4
Omgång 2
2020-10-01 20:45 2 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Skår IBK Herr 3 - 6 Oscar Skogsberg, Roger Zahnér Rampen Sporthall (Källdalsskolan) 44
2020-10-03 17:00 2 Sörgårdens IBF H4 - Orust IBK H4 7 - 3 Aldin Hadziselmovic, Joakim Jögi Svingelns Sporthall 14
2020-10-04 14:00 2 Västra Frölunda FK H4 - KF Kortedalarna H4 5 - 9 Christian Jensen, Joakim Jögi Valhalla C-hall
2020-10-04 14:30 2 Lindås Rasta IBK H4 - IBK Kungarna H4 5 - 6 Adnan Tongur, Pierre Eberhard Berg Salming Arena
2020-10-04 16:00 2 Överby IBK H4 - Utbynäs SK H4 11 - 7 Martin Almsberg, Linus Söderblom Nordby Supermarkethallen 50
2020-10-14 20:20 2 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - IBK Bergum H4 7 - 7 Adnan Tongur, Goran Kuduzovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 3
2020-10-09 19:30 3 Skår IBK Herr - Överby IBK H4 11 - 7 Senad Olevic, Oscar Skogsberg Skepplanda Idrottshall
2020-10-11 14:00 3 Utbynäs SK H4 - IBK Bergum H4 8 - 4 Linus Söderblom, Per Sundvall Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-10-11 14:00 3 IBK Kungarna H4 - Sörgårdens IBF H4 3 - 2 Christer Carlberg, Mats Sällberg Valhalla C-hall
2020-10-11 17:00 3 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Västra Frölunda FK H4 11 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen 17
2020-10-11 19:00 3 KF Kortedalarna H4 - Lindås Rasta IBK H4 2 - 7 Per Sundvall, Wessam Abdellrazek Lundbystrand 4
2020-10-13 19:30 3 Orust IBK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 11 - 6 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Svanesunds Sporthall 7
Omgång 4
2020-10-17 13:00 4 Herrestads AIF WH Rockets H4 - IBK Kungarna H4 7 - 2 Mathias Johansson, Martin Andersson Rampen Sporthall (Källdalsskolan) 47
2020-10-17 17:00 4 Sörgårdens IBF H4 - KF Kortedalarna H4 7 - 6 Tobias Sanne, Almir Mehmedagic Svingelns Sporthall 18
2020-10-18 12:30 4 Lindås Rasta IBK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 8 - 5 Torbjörn Zahner, Pierre Eberhard Berg Salming Arena
2020-10-18 15:30 4 Överby IBK H4 - Orust IBK H4 12 - 7 Linus Söderblom, Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2020-10-18 17:00 4 IBK Bergum H4 - Västra Frölunda FK H4 11 - 11 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Bergumsskolan
2020-10-18 17:00 4 Utbynäs SK H4 - Skår IBK Herr 9 - 8 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 5
2020-10-23 19:00 5 Skår IBK Herr - IBK Bergum H4 13 - 6 Håkan Krafft, Peter Axelsson Skepplanda Idrottshall
2020-10-23 19:30 5 Orust IBK H4 - Utbynäs SK H4 5 - 9 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Svanesunds Sporthall 35
2020-10-25 14:00 5 IBK Kungarna H4 - Överby IBK H4 4 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2020-10-25 16:00 5 Västra Frölunda FK H4 - Lindås Rasta IBK H4 4 - 8 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2020-10-25 17:15 5 KF Kortedalarna H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 7 - 10 Pierre Eberhard Berg, Thomas Johansson Lundbystrand 4
2020-10-25 19:00 5 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Sörgårdens IBF H4 3 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 6
2020-11-01 6 IBK Bergum H4 - Lindås Rasta IBK H4 Bergumsskolan
2020-11-01 6 Sörgårdens IBF H4 - Västra Frölunda FK H4 Svingelns Sporthall
2020-11-01 6 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2020-11-01 6 Överby IBK H4 - KF Kortedalarna H4 Nordby Supermarkethallen
2020-11-01 6 Utbynäs SK H4 - IBK Kungarna H4 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2020-11-01 6 Skår IBK Herr - Orust IBK H4 Skepplanda Idrottshall
Omgång 7
2020-11-08 7 Orust IBK H4 - IBK Bergum H4 Svanesunds Sporthall
2020-11-08 7 IBK Kungarna H4 - Skår IBK Herr Valhalla C-hall
2020-11-08 7 KF Kortedalarna H4 - Utbynäs SK H4 Lundbystrand 4
2020-11-08 7 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Överby IBK H4 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2020-11-08 7 Västra Frölunda FK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Valhalla C-hall
2020-11-08 7 Lindås Rasta IBK H4 - Sörgårdens IBF H4 Askims Sporthall
Omgång 8
2020-11-15 8 IBK Bergum H4 - Sörgårdens IBF H4 Bergumsskolan
2020-11-15 8 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Lindås Rasta IBK H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2020-11-15 8 Överby IBK H4 - Västra Frölunda FK H4 Nordby Supermarkethallen
2020-11-15 8 Utbynäs SK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2020-11-15 8 Skår IBK Herr - KF Kortedalarna H4 Skepplanda Idrottshall
2020-11-15 8 Orust IBK H4 - IBK Kungarna H4 Svanesunds Sporthall
Omgång 9
2020-11-28 17:30 9 Lindås Rasta IBK H4 - Överby IBK H4 Salming Arena
2020-11-29 16:00 9 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Skår IBK Herr Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-11-29 16:00 9 Västra Frölunda FK H4 - Utbynäs SK H4 Valhalla C-hall
2020-11-29 17:00 9 Sörgårdens IBF H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Svingelns Sporthall
2020-11-29 18:00 9 IBK Kungarna H4 - IBK Bergum H4 Valhalla C-hall
2020-11-29 19:00 9 KF Kortedalarna H4 - Orust IBK H4 Lundbystrand 4
Omgång 10
2020-12-04 18:00 10 Skår IBK Herr - Västra Frölunda FK H4 Skepplanda Idrottshall
2020-12-04 20:00 10 Överby IBK H4 - Sörgårdens IBF H4 Nordby Supermarkethallen
2020-12-06 14:00 10 IBK Kungarna H4 - KF Kortedalarna H4 Valhalla C-hall
2020-12-06 17:00 10 IBK Bergum H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Bergumsskolan
2020-12-06 17:00 10 Utbynäs SK H4 - Lindås Rasta IBK H4 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2020-12-06 17:00 10 Orust IBK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Svanesunds Sporthall
Omgång 11
2020-12-11 18:45 11 Lindås Rasta IBK H4 - Skår IBK Herr Salming Arena
2020-12-12 13:00 11 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Överby IBK H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2020-12-12 14:30 11 KF Kortedalarna H4 - IBK Bergum H4 Svingelns Sporthall
2020-12-13 14:00 11 Västra Frölunda FK H4 - Orust IBK H4 Valhalla C-hall
2020-12-13 15:45 11 Sörgårdens IBF H4 - Utbynäs SK H4 Svingelns Sporthall
2020-12-13 19:00 11 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - IBK Kungarna H4 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 12
2021-01-16 13:00 12 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Utbynäs SK H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-01-16 14:30 12 Sörgårdens IBF H4 - Skår IBK Herr Svingelns Sporthall
2021-01-16 18:00 12 Lindås Rasta IBK H4 - Orust IBK H4 Salming Arena
2021-01-17 00:00 12 Överby IBK H4 - IBK Bergum H4 Nordby Supermarkethallen
2021-01-17 12 Västra Frölunda FK H4 - IBK Kungarna H4 Valhalla C-hall
2021-01-17 12 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - KF Kortedalarna H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 13
2021-01-22 19:00 13 Skår IBK Herr - Herrestads AIF WH Rockets H4 Skepplanda Idrottshall
2021-01-22 19:30 13 Orust IBK H4 - Sörgårdens IBF H4 Svanesunds Sporthall
2021-01-24 13 IBK Bergum H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Bergumsskolan
2021-01-24 13 KF Kortedalarna H4 - Västra Frölunda FK H4 Lundbystrand 4
2021-01-24 13 IBK Kungarna H4 - Lindås Rasta IBK H4 Valhalla C-hall
2021-01-24 13 Utbynäs SK H4 - Överby IBK H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 14
2021-01-30 13:00 14 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Orust IBK H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-01-31 14 IBK Bergum H4 - Utbynäs SK H4 Bergumsskolan
2021-01-31 00:00 14 Överby IBK H4 - Skår IBK Herr Nordby Supermarkethallen
2021-01-31 14 Västra Frölunda FK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Valhalla C-hall
2021-01-31 12:00 14 Lindås Rasta IBK H4 - KF Kortedalarna H4 Salming Arena
2021-01-31 14:30 14 Sörgårdens IBF H4 - IBK Kungarna H4 Svingelns Sporthall
Omgång 15
2021-02-04 19:30 15 Orust IBK H4 - Överby IBK H4 Svanesunds Sporthall
2021-02-05 19:00 15 Skår IBK Herr - Utbynäs SK H4 Skepplanda Idrottshall
2021-02-07 15 Västra Frölunda FK H4 - IBK Bergum H4 Valhalla C-hall
2021-02-07 15 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Lindås Rasta IBK H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-02-07 15 KF Kortedalarna H4 - Sörgårdens IBF H4 Lundbystrand 4
2021-02-07 15 IBK Kungarna H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Valhalla C-hall
Omgång 16
2021-02-12 19:00 16 Lindås Rasta IBK H4 - Västra Frölunda FK H4 Salming Arena
2021-02-13 13:00 16 Herrestads AIF WH Rockets H4 - KF Kortedalarna H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-02-13 17:00 16 Sörgårdens IBF H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Svingelns Sporthall
2021-02-14 16 IBK Bergum H4 - Skår IBK Herr Bergumsskolan
2021-02-14 16 Utbynäs SK H4 - Orust IBK H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-02-14 16 Överby IBK H4 - IBK Kungarna H4 Nordby Supermarkethallen
Omgång 17
2021-02-19 19:30 17 Orust IBK H4 - Skår IBK Herr Svanesunds Sporthall
2021-02-20 18:00 17 Lindås Rasta IBK H4 - IBK Bergum H4 Salming Arena
2021-02-21 17 Västra Frölunda FK H4 - Sörgårdens IBF H4 Valhalla C-hall
2021-02-21 17 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-02-21 17 KF Kortedalarna H4 - Överby IBK H4 Lundbystrand 4
2021-02-21 17 IBK Kungarna H4 - Utbynäs SK H4 Valhalla C-hall
Omgång 18
2021-02-26 19:00 18 Skår IBK Herr - IBK Kungarna H4 Skepplanda Idrottshall
2021-02-27 13:00 18 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Västra Frölunda FK H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-02-28 18 IBK Bergum H4 - Orust IBK H4 Bergumsskolan
2021-02-28 18 Utbynäs SK H4 - KF Kortedalarna H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-02-28 18 Överby IBK H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Nordby Supermarkethallen
2021-02-28 14:30 18 Sörgårdens IBF H4 - Lindås Rasta IBK H4 Svingelns Sporthall
Omgång 19
2021-03-06 14:30 19 Sörgårdens IBF H4 - IBK Bergum H4 Svingelns Sporthall
2021-03-06 17:00 19 Lindås Rasta IBK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Salming Arena
2021-03-07 19 Västra Frölunda FK H4 - Överby IBK H4 Valhalla C-hall
2021-03-07 19 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Utbynäs SK H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-03-07 19 KF Kortedalarna H4 - Skår IBK Herr Lundbystrand 4
2021-03-07 19 IBK Kungarna H4 - Orust IBK H4 Valhalla C-hall
Omgång 20
2021-03-12 18:00 20 Skår IBK Herr - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Skepplanda Idrottshall
2021-03-12 19:30 20 Orust IBK H4 - KF Kortedalarna H4 Svanesunds Sporthall
2021-03-13 13:00 20 Herrestads AIF WH Rockets H4 - Sörgårdens IBF H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-03-14 20 IBK Bergum H4 - IBK Kungarna H4 Bergumsskolan
2021-03-14 20 Utbynäs SK H4 - Västra Frölunda FK H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-03-14 20 Överby IBK H4 - Lindås Rasta IBK H4 Nordby Supermarkethallen
Omgång 21
2021-03-19 19:00 21 Lindås Rasta IBK H4 - Utbynäs SK H4 Salming Arena
2021-03-20 13:00 21 Herrestads AIF WH Rockets H4 - IBK Bergum H4 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-03-20 17:00 21 Sörgårdens IBF H4 - Överby IBK H4 Svingelns Sporthall
2021-03-21 21 Västra Frölunda FK H4 - Skår IBK Herr Valhalla C-hall
2021-03-21 21 Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 - Orust IBK H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-03-21 21 KF Kortedalarna H4 - IBK Kungarna H4 Lundbystrand 4
Omgång 22
2021-03-26 19:00 22 Skår IBK Herr - Lindås Rasta IBK H4 Skepplanda Idrottshall
2021-03-26 19:30 22 Orust IBK H4 - Västra Frölunda FK H4 Svanesunds Sporthall
2021-03-28 22 IBK Bergum H4 - KF Kortedalarna H4 Bergumsskolan
2021-03-28 22 IBK Kungarna H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4 Valhalla C-hall
2021-03-28 22 Utbynäs SK H4 - Sörgårdens IBF H4 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2021-03-28 22 Överby IBK H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4 Nordby Supermarkethallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis