Omgång 1 |
2020-10-03 11:20 |
065325004 |
Eken IBK P07 Lila - Ale IBF P07/08 Grön |
7 - 4 |
Ekenhallen 1 |
2020-10-04 09:00 |
065325003 |
Utbynäs SK P 06/07 - Landvetter IBK P05-07 |
4 - 5 |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2020-10-04 10:00 |
065325002 |
Myggenäs IBK P-07 - Lindås Rasta IBK P07 vit |
8 - 1 |
Häggvallsskolan |
2020-10-04 11:40 |
065325001 |
Kärra IBK P06 Svart - IBK Kungälv P 06 Svart |
4 - 4 |
Kärra Sporthall |
2020-10-04 15:00 |
065325005 |
FBC Lerum P06 Svart - IBK Bergum P06-08 Svart |
4 - 2 |
Lerum Arena A 3 |
Omgång 2 |
2020-10-10 17:00 |
065325007 |
Landvetter IBK P05-07 - IBK Kungälv P 06 Svart |
2 - 8 |
Önnerödshallen |
2020-10-11 11:00 |
065325008 |
Ale IBF P07/08 Grön - Myggenäs IBK P-07 |
5 - 7 |
Ale Kulturrum |
2020-10-11 14:30 |
065325006 |
Lindås Rasta IBK P07 vit - Kärra IBK P06 Svart |
1 - 6 |
Lindås Waves Arena |
2020-10-11 15:00 |
065325010 |
FBC Lerum P06 Svart - Eken IBK P07 Lila |
6 - 8 |
Lerum Arena A 3 |
2020-10-11 18:05 |
065325009 |
IBK Bergum P06-08 Svart - Utbynäs SK P 06/07 |
5 - 17 |
Bergumsskolan |
Omgång 3 |
2020-10-17 17:15 |
065325011 |
Kärra IBK P06 Svart - Landvetter IBK P05-07 |
8 - 3 |
Kärra Sporthall |
2020-10-18 11:10 |
065325012 |
Lindås Rasta IBK P07 vit - Ale IBF P07/08 Grön |
0 - 3 |
Lindås Waves Arena |
2020-10-18 11:20 |
065325014 |
Myggenäs IBK P-07 - FBC Lerum P06 Svart |
2 - 14 |
Häggvallsskolan |
2020-10-18 13:40 |
065325015 |
Utbynäs SK P 06/07 - Eken IBK P07 Lila |
2 - 4 |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2020-10-18 16:40 |
065325013 |
IBK Kungälv P 06 Svart - IBK Bergum P06-08 Svart |
4 - 1 |
Kastellegårdshallen |
Omgång 4 |
2020-11-08 |
065325016 |
Ale IBF P07/08 Grön - Kärra IBK P06 Svart |
Inst. |
Kronan Älvängen |
2020-11-08 |
065325017 |
IBK Bergum P06-08 Svart - Landvetter IBK P05-07 |
Inst. |
Bergumsskolan |
2020-11-08 |
065325018 |
FBC Lerum P06 Svart - Lindås Rasta IBK P07 vit |
Inst. |
Rydsbergshallen |
2020-11-08 |
065325019 |
Eken IBK P07 Lila - IBK Kungälv P 06 Svart |
Inst. |
Ekenhallen 1 |
2020-11-08 |
065325020 |
Utbynäs SK P 06/07 - Myggenäs IBK P-07 |
Inst. |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
Omgång 5 |
2020-11-20 00:00 |
065325023 |
Landvetter IBK P05-07 - Eken IBK P07 Lila |
Inst. |
Pinntorps Idrottshall |
2020-11-21 16:30 |
065325021 |
Kärra IBK P06 Svart - IBK Bergum P06-08 Svart |
Inst. |
Kärra Sporthall |
2020-11-22 11:20 |
065325022 |
Ale IBF P07/08 Grön - FBC Lerum P06 Svart |
Inst. |
Ale Kulturrum |
2020-11-22 13:30 |
065325024 |
Lindås Rasta IBK P07 vit - Utbynäs SK P 06/07 |
Inst. |
Lindås Waves Arena |
2020-11-22 17:50 |
065325025 |
IBK Kungälv P 06 Svart - Myggenäs IBK P-07 |
Inst. |
Kastellegårdshallen |
Omgång 6 |
2020-11-28 10:20 |
065325027 |
Eken IBK P07 Lila - IBK Bergum P06-08 Svart |
Inst. |
Ekenhallen 1 |
2020-11-29 10:20 |
065325028 |
Utbynäs SK P 06/07 - Ale IBF P07/08 Grön |
Inst. |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2020-11-29 11:10 |
065325029 |
Myggenäs IBK P-07 - Landvetter IBK P05-07 |
Inst. |
Häggvallsskolan |
2020-11-29 11:20 |
065325026 |
FBC Lerum P06 Svart - Kärra IBK P06 Svart |
Inst. |
Rydsbergshallen |
2020-11-29 17:40 |
065325030 |
IBK Kungälv P 06 Svart - Lindås Rasta IBK P07 vit |
Inst. |
Kastellegårdshallen |
Omgång 7 |
2020-12-05 11:00 |
065325035 |
Landvetter IBK P05-07 - Lindås Rasta IBK P07 vit |
Inst. |
Pinntorps Idrottshall |
2020-12-06 13:20 |
065325034 |
Ale IBF P07/08 Grön - IBK Kungälv P 06 Svart |
Inst. |
Kronan Älvängen |
2020-12-06 13:40 |
065325031 |
Kärra IBK P06 Svart - Eken IBK P07 Lila |
Inst. |
Kärra Sporthall |
2020-12-06 15:35 |
065325033 |
IBK Bergum P06-08 Svart - Myggenäs IBK P-07 |
Inst. |
Bergumsskolan |
2020-12-06 17:40 |
065325032 |
FBC Lerum P06 Svart - Utbynäs SK P 06/07 |
Inst. |
Lerum Arena A 3 |
Omgång 8 |
2020-12-12 12:30 |
065325039 |
Lindås Rasta IBK P07 vit - IBK Bergum P06-08 Svart |
Inst. |
Askims Sporthall |
2020-12-12 14:30 |
065325037 |
Myggenäs IBK P-07 - Eken IBK P07 Lila |
Inst. |
Häggvallsskolan |
2020-12-13 09:00 |
065325040 |
Landvetter IBK P05-07 - Ale IBF P07/08 Grön |
Inst. |
Pinntorps Idrottshall |
2020-12-13 10:20 |
065325036 |
Utbynäs SK P 06/07 - Kärra IBK P06 Svart |
Inst. |
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen |
2020-12-13 14:20 |
065325038 |
IBK Kungälv P 06 Svart - FBC Lerum P06 Svart |
Inst. |
Kastellegårdshallen |
Omgång 9 |
2020-12-19 11:20 |
065325043 |
Eken IBK P07 Lila - Lindås Rasta IBK P07 vit |
Inst. |
Ekenhallen 1 |
2020-12-19 16:00 |
065325044 |
Landvetter IBK P05-07 - FBC Lerum P06 Svart |
Inst. |
Önnerödshallen |
2020-12-20 13:50 |
065325041 |
Kärra IBK P06 Svart - Myggenäs IBK P-07 |
Inst. |
Kärra Sporthall |
2020-12-20 14:00 |
065325042 |
IBK Kungälv P 06 Svart - Utbynäs SK P 06/07 |
Inst. |
Kastellegårdshallen |
2020-12-20 14:45 |
065325045 |
IBK Bergum P06-08 Svart - Ale IBF P07/08 Grön |
Inst. |
Bergumsskolan |