Spelprogram - Pojkar Grön A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Conny Enlund connyenlund@hotmail.se 0704032795 Blå/vit, blå, blå
IK Standard Joachim Eriksson jeriksson069@gmail.com 0767699180 Svart, Svart, Svart
Järna SK Anna Eriksson anna69eriksson@gmail.com 0730-556788 Röd, Röd, Röd
Malmköpings IBF/ Flens IBF Kenneth Andersson kenneth.evald@telia.com 0725789875 Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Mesta IBK Svart Fredrik Eriksson fredrik.eriksson365@gmail.com Svart, Svart, Svart
Mesta IBK Vit Fredrik Eriksson fredrik.eriksson365@gmail.com Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Daniel Eriksson daniel.p.eriksson@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Camilla Rosén camilla.rosen3@gmail.com 0709650782 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Annica Siljeström annica.siljestrom@hotmail.com 0762761981 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Johan Nilsson Nilssonjoha@gmail.com 072-358 25 97 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Elis Andersson elis.andersson@nokon.se SVART, SVART, SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 2
2020-10-18 09:00 2 Järna SK - Trosa Edanö IBK Julia Södergren, Viggo Claesson Hölö Allaktivitetshall
2020-10-18 09:45 2 Trosa Edanö IBK - Mesta IBK Vit Julia Södergren, Viggo Claesson Hölö Allaktivitetshall
2020-10-18 10:30 2 Järna SK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Julia Södergren, Viggo Claesson Hölö Allaktivitetshall
2020-10-18 11:15 2 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Trosa Edanö IBK Julia Södergren, Viggo Claesson Hölö Allaktivitetshall
2020-10-18 12:00 2 Mesta IBK Vit - Järna SK Julia Södergren, Viggo Claesson Hölö Allaktivitetshall
2020-10-18 12:45 2 Mesta IBK Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Julia Södergren, Viggo Claesson Hölö Allaktivitetshall
Omgång 3
2020-10-25 08:30 3 IFK Gnesta - Mesta IBK Svart Clara Bernström, Alexis Blom Gnesta Sporthall
2020-10-25 09:15 3 Mesta IBK Svart - IK Standard Alexis Blom, Clara Bernström Gnesta Sporthall
2020-10-25 10:00 3 IFK Gnesta - Torshälla IBK Clara Bernström, Alexis Blom Gnesta Sporthall
2020-10-25 10:45 3 Torshälla IBK - Mesta IBK Svart Alexis Blom, Clara Bernström Gnesta Sporthall
2020-10-25 11:30 3 IK Standard - IFK Gnesta Alexis Blom, Clara Bernström Gnesta Sporthall
2020-10-25 12:15 3 IK Standard - Torshälla IBK Clara Bernström, Alexis Blom Gnesta Sporthall
Omgång 4
2020-11-14 4 Telge SIBK - Järna SK Västergård Arena A
2020-11-14 4 Järna SK - IFK Gnesta Västergård Arena A
2020-11-14 4 IFK Gnesta - Telge SIBK Västergård Arena A
Omgång 5
2020-12-05 09:30 5 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Thomas Arena
2020-12-05 10:15 5 Trosa Edanö IBK - Mesta IBK Svart Thomas Arena
2020-12-05 11:00 5 Strängnäs IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Thomas Arena
2020-12-05 11:45 5 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Trosa Edanö IBK Thomas Arena
2020-12-05 12:30 5 Mesta IBK Svart - Strängnäs IBK Thomas Arena
2020-12-05 13:15 5 Mesta IBK Svart - Malmköpings IBF/ Flens IBF Thomas Arena
Omgång 6
2020-11-14 10:00 6 Onyx IBS - Mesta IBK Vit Gripenskolan
2020-11-14 10:45 6 Mesta IBK Vit - IK Standard Gripenskolan
2020-11-14 11:30 6 Onyx IBS - Torshälla IBK Gripenskolan
2020-11-14 12:15 6 Torshälla IBK - Mesta IBK Vit Gripenskolan
2020-11-14 13:00 6 IK Standard - Onyx IBS Gripenskolan
2020-11-14 13:45 6 IK Standard - Torshälla IBK Gripenskolan
Omgång 7
2021-01-17 09:30 7 Trosa Edanö IBK - Järna SK Hedebyhallen
2021-01-17 10:50 7 Onyx IBS - Järna SK Hedebyhallen
2021-01-17 12:10 7 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Hedebyhallen
Omgång 8
2021-01-30 10:30 8 Mesta IBK Vit - IFK Gnesta Skjulstahallen A
2021-01-30 11:15 8 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Skjulstahallen A
2021-01-30 12:00 8 Mesta IBK Vit - Telge SIBK Skjulstahallen A
2021-01-30 12:45 8 Telge SIBK - IFK Gnesta Skjulstahallen A
2021-01-30 13:30 8 Strängnäs IBK - Mesta IBK Vit Skjulstahallen A
2021-01-30 14:15 8 Strängnäs IBK - Telge SIBK Skjulstahallen A
Omgång 9
2021-02-06 10:00 9 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Mesta IBK Svart Hammarvallen
2021-02-06 10:45 9 Mesta IBK Svart - Torshälla IBK Hammarvallen
2021-02-06 11:30 9 Malmköpings IBF/ Flens IBF - IK Standard Hammarvallen
2021-02-06 12:15 9 IK Standard - Mesta IBK Svart Hammarvallen
2021-02-06 13:00 9 Torshälla IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Hammarvallen
2021-02-06 13:45 9 Torshälla IBK - IK Standard Hammarvallen
Omgång 10
2021-03-20 09:30 10 Mesta IBK Svart - Strängnäs IBK Skjulstahallen A
2021-03-20 10:50 10 Järna SK - Strängnäs IBK Skjulstahallen A
2021-03-20 12:10 10 Järna SK - Mesta IBK Svart Skjulstahallen A
Omgång 11
2021-03-13 09:30 11 IK Standard - Telge SIBK Hållstahallen
2021-03-13 10:15 11 Telge SIBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Hållstahallen
2021-03-13 11:00 11 IK Standard - IFK Gnesta Hållstahallen
2021-03-13 11:45 11 IFK Gnesta - Telge SIBK Hållstahallen
2021-03-13 12:30 11 Malmköpings IBF/ Flens IBF - IK Standard Hållstahallen
2021-03-13 13:15 11 Malmköpings IBF/ Flens IBF - IFK Gnesta Hållstahallen
Omgång 12
2021-03-21 10:00 12 Torshälla IBK - Onyx IBS Skjulstahallen A
2021-03-21 10:45 12 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Skjulstahallen A
2021-03-21 11:30 12 Torshälla IBK - Mesta IBK Vit Skjulstahallen A
2021-03-21 12:15 12 Mesta IBK Vit - Onyx IBS Skjulstahallen A
2021-03-21 13:00 12 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Skjulstahallen A
2021-03-21 13:45 12 Trosa Edanö IBK - Mesta IBK Vit Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis