Spelprogram - Flickor Blå Lätt

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bua IF F 10 Mikael Andersson benganmikael@hotmail.com 0709-580979 Orange , Svart, Svart
Frillesås FF F09/F11 Daniel Billing herrbilling@gmail.com 0701-620881 Grön, Vit, Grön
Fyllinge IBK F 09/11 Thomas Aldén thomas.alden@hotmail.com 0706475842 Ljusblå/marinblå/marinblå
IBK Puma F09/11 Erica Gunnarsson holm_erica@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Kustens IF F11/12 1 Nina Jansson jansson.nina@hotmail.com 0733210875 Orange/svart/svart
Onsala IBK F 10 Svart Ellinor Glantz ellinor.glantz@gmail.com Rosa
Tofta GIF F 10/11 Vit Frida Stjernström Fridavbg@yahoo.se 0733929292 Blå, Vit, Blå
Träslövsläge IF F11/12 Vit Patrik Andersson cjp.andersson@gmail.com 0706698318 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF F11 Svart Fredrik Åkerlund freddanvbg@hotmail.com 0709797201 Blå, blå, blå
Varla IBK F11/12 Mathias Johansson mathiassj@hotmail.com 0733-227575 vit/svart/svart
Åsa IF F 10/11 1 Karina Börjesson karina.borjesson@hotmail.se 0762678054 svart/gul, svart, svart
Åsa IF F 10/11 2 Karina Börjesson karina.borjesson@hotmail.se 0762678054 svart/gul, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 11:30 1 Onsala IBK F 10 Svart - Åsa IF F 10/11 1 Fredrik Svanholm, Melker Norén-Skinnars Rydets Idrottshall
2020-10-10 11:45 1 Varla IBK F11/12 - Frillesås FF F09/F11 Tingbergshallen
2020-10-10 14:30 1 Åsa IF F 10/11 2 - Tofta GIF F 10/11 Vit Åsa Idrottshall
2020-10-11 10:45 1 Warberg IBF F11 Svart - Kustens IF F11/12 1 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-10-25 14:15 1 Träslövsläge IF F11/12 Vit - IBK Puma F09/11 Ej offentliggjord, Johan Norrby Ankarhallen
Omgång 2
2020-10-17 14:30 2 Åsa IF F 10/11 2 - Varla IBK F11/12 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2020-10-18 11:30 2 Frillesås FF F09/F11 - Warberg IBF F11 Svart Frillesåshallen
2020-10-18 14:30 2 Tofta GIF F 10/11 Vit - Onsala IBK F 10 Svart Felix Kruse, Charlie Östling Tresteget
2020-10-18 15:30 2 Kustens IF F11/12 1 - Träslövsläge IF F11/12 Vit Martin Bisseberg, Mikael Wiklund Haverdalshallen
Omgång 3
2021-03-06 14:00 3 Åsa IF F 10/11 1 - Varla IBK F11/12 Åsa Idrottshall
2021-03-06 15:30 3 Tofta GIF F 10/11 Vit - Onsala IBK F 10 Svart Tresteget
2021-03-06 16:00 3 Fyllinge IBK F 09/11 - Bua IF F 10 Fyllingehallen
2021-03-07 09:15 3 Warberg IBF F11 Svart - Åsa IF F 10/11 2 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-03-07 11:00 3 Kustens IF F11/12 1 - Frillesås FF F09/F11 Haverdalshallen
Omgång 4
2021-03-20 10:00 4 Bua IF F 10 - Tofta GIF F 10/11 Vit Bua Idrottshall
2021-03-20 13:00 4 Onsala IBK F 10 Svart - Frillesås FF F09/F11 Rydets Idrottshall
2021-03-20 14:00 4 Varla IBK F11/12 - Åsa IF F 10/11 1 Lindälvshallen
2021-03-20 14:00 4 Åsa IF F 10/11 2 - Kustens IF F11/12 1 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2021-03-21 14:15 4 Warberg IBF F11 Svart - Fyllinge IBK F 09/11 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Omgång 5
2021-04-04 12:15 5 Warberg IBF F11 Svart - Tofta GIF F 10/11 Vit Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-04-15 18:15 5 Fyllinge IBK F 09/11 - Kustens IF F11/12 1 Fyllingehallen
2021-04-16 18:00 5 Frillesås FF F09/F11 - Åsa IF F 10/11 1 Frillesåshallen
2021-04-18 12:20 5 Varla IBK F11/12 - Bua IF F 10 Lindälvshallen
2021-04-24 09:30 5 Onsala IBK F 10 Svart - Åsa IF F 10/11 2 Presse Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis