Spelprogram - Pojkar Blå Lätt

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bua IF PF10/11 Mikael Andersson benganmikael@hotmail.com 0709-580979 Orange , Svart, Svart
Capricorn IC P 10 2 Erik Lindeberg eriklindeberg@hotmail.com 070-4606846 Limegrön, Svart, Svart
Fyllinge IBK P 10/12 Markus Bohletgäck markus.gack@live.se Rosa/Svart/Svart
Glommens IF P 10/11 Fredrik Andersson fredrikandersson.98@hotmail.com 072-7193123 Vit/Röd/Vit
Halmstads IBK HIB 11/12 Röd, Svart, Svart
IBK Oskarström P 09/11 Alle Edlund alle.edlund@gmail.com Svart, svart, Svart
Kustens IF P 10 1 Elisabeth Janver Elisabeth.janver@gmail.com 0705-494733 Orange, Svart, Svart
Kustens IF P 10 2 Elisabeth Janver Elisabeth.janver@gmail.com 0705-494733 Orange, Svart, Svart
Kustens IF P 11 1 Jonas Nelson jonas.nelson@outlook.com 0709184781 Orange, Svart, Svart
Kustens IF P 11 2 Jonas Nelson jonas.nelson@outlook.com 0709184781 Orange, Svart, Svart
Onsala IBK P 10 Svart Josef Wideström josef@arcticstudio.se 0703088380 Rosa
Onsala IBK P 11 Rosa Jenny Gustafson jenny.gustafson@hotmail.com 0707431246 Rosa/Svart/Svart
Onsala IBK P 11 Svart Jenny Gustafson jenny.gustafson@hotmail.com 0707431246 Rosa/Svart, Svart, Svarta
Sandö IBK P11 Grön Jesper Andersson p.jesper.andersson@gmail.com 072-2428032 Gula, Svarta, Gula
Sandö IBK P11 Gul Jesper Andersson p.jesper.andersson@gmail.com 072-2428032 Gula, Svarta, Gula
Skottorps IF P 09/10 Joel Axelsson joelaxelsson72@gmail.com 070-9220922
Särö IBK P 11 Blå Sandra Gonzalez Sköld 46707327070 ljusblå, svart, svart
Tofta GIF P11 Peter Algebäck Peter@brainforest.se 0708591717 Blå, Vit, Blå
Träslövsläge IF P 10 Vit Fredrik Holmgren herrglader@hotmail.com 072-206 10 64 Blå, Blå, Blå
Träslövsläge IF P11 Blå Carl Glimstedt Calle.glimstedt@gmail.com 0721731131 Blå, Blå, Blå
Träslövsläge IF P11 Vit Carl Glimstedt Calle.glimstedt@gmail.com 0721731131 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF P11 Blå Henrik Carlstein henrik.carlstein@warbergic.se 0703-909555 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF P11 Svart Henrik Carlstein henrik.carlstein@warbergic.se 0703-909555 Blå/Blå/Blå
Varla IBK P 11 Svart 1 Mattias Wallman Mattiaswallman75@gmail.com 070-431 32 22 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P 11 Svart 2 Mikael Sköld majkot@gmail.com Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P11 Lila 1 Mats Pehrsson mats_pehrsson@hotmail.com 070-492 17 88 Svart/lila, Svart, Svart
Varla IBK P11 Lila 2 Mats Pehrsson mats_pehrsson@hotmail.com 070-492 17 88 Svart/lila, Svart, Svart
Veddige IBK P 11 Tommie Andersson tmie.andersson@gmail.com 070-8330512 Gul
Vinbergs IBS P 10/11 Blå Jesper Larsson Lidrot jklidrot@gmail.com Blå, Vit, Blå
Åsa IF P 11 1 Christian Wingård chr.wingard@gmail.com 0706115105 svart/gul, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Särö IBK P 11 Blå - Åsa IF P 11 1
2020-10-10 11:00 1 Bua IF PF10/11 - Varla IBK P 11 Svart 1 Bua Idrottshall
2020-10-10 11:00 1 Glommens IF P 10/11 - Kustens IF P 11 1 Skogstorps Idrottshall
2020-10-10 12:30 1 Tofta GIF P11 - Warberg IBF P11 Blå Tresteget
2020-10-10 12:30 1 Veddige IBK P 11 - Skottorps IF P 09/10 Vidhögehallen
2020-10-10 12:45 1 Onsala IBK P 11 Svart - Varla IBK P11 Lila 1 Maja Wiland, Klara Hagström Rydets Idrottshall
2020-10-10 14:00 1 Onsala IBK P 11 Rosa - Sandö IBK P11 Grön Fredrik Svanholm, Hampus Andersson Rydets Idrottshall
2020-10-11 10:30 1 Vinbergs IBS P 10/11 Blå - Kustens IF P 11 2 Vinbergs Idrottshall
2020-10-11 12:30 1 Capricorn IC P 10 2 - Träslövsläge IF P11 Vit Brearedshallen
2020-10-11 12:45 1 Träslövsläge IF P11 Blå - Onsala IBK P 10 Svart Ankarhallen
2020-10-11 12:45 1 Sandö IBK P11 Gul - Varla IBK P 11 Svart 2 Vallda Idrottshall
2020-10-11 14:30 1 Fyllinge IBK P 10/12 - Halmstads IBK HIB 11/12 Fyllingehallen
2020-10-11 16:00 1 Kustens IF P 10 1 - Träslövsläge IF P 10 Vit Petter Åkesson, Viggo Paulsson Haverdalshallen
2020-11-14 13:30 1 IBK Oskarström P 09/11 - Kustens IF P 10 2 Oskarströmshallen
Omgång 2
2020-10-17 09:30 2 Onsala IBK P 10 Svart - Sandö IBK P11 Gul Elin Egnér, Emilia Forsström Presse Idrottshall
2020-10-17 11:30 2 Warberg IBF P11 Blå - Träslövsläge IF P11 Blå Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2020-10-17 11:45 2 Varla IBK P 11 Svart 2 - Capricorn IC P 10 2 Tingbergshallen
2020-10-18 09:30 2 Veddige IBK P 11 - Varla IBK P 11 Svart 1 Vidhögehallen
2020-10-18 10:00 2 Vinbergs IBS P 10/11 Blå - Kustens IF P 10 1 Vinbergs Idrottshall
2020-10-18 11:00 2 Särö IBK P 11 Blå - Träslövsläge IF P11 Vit Kullavikshallen
2020-10-18 11:00 2 Kustens IF P 11 2 - IBK Oskarström P 09/11 Petter Åkesson, Alexander Kennertsson Haverdalshallen
2020-10-18 11:30 2 Varla IBK P11 Lila 1 - Onsala IBK P 11 Rosa Fjärås Idrottshall
2020-10-18 12:30 2 Kustens IF P 10 2 - Fyllinge IBK P 10/12 Petter Åkesson, Alexander Kennertsson Haverdalshallen
2020-10-18 12:30 2 Tofta GIF P11 - Kustens IF P 11 1 Anton Hedén, Linus Larsson Tresteget
2020-10-18 14:15 2 Träslövsläge IF P 10 Vit - Särö IBK P 11 Blå , Ej offentliggjord Ankarhallen
2020-10-18 15:00 2 Sandö IBK P11 Grön - Bua IF PF10/11 Samuel Nordin, Samuel Fransen Nilsson Vallda Idrottshall
2020-10-18 15:00 2 Åsa IF P 11 1 - Glommens IF P 10/11 Åsa Idrottshall
2020-10-31 11:30 2 Onsala IBK P 11 Svart - Warberg IBF P11 Svart Elin Egnér, Klara Hagström Rydets Idrottshall
Omgång 3
2021-03-06 09:15 3 Warberg IBF P11 Svart - IBK Oskarström P 09/11 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-03-06 10:00 3 Onsala IBK P 11 Svart - Träslövsläge IF P11 Blå Presse Idrottshall
2021-03-06 11:00 3 Glommens IF P 10/11 - Halmstads IBK HIB 11/12 Skogstorps Idrottshall
2021-03-06 11:45 3 Kustens IF P 11 2 - Veddige IBK P 11 Haverdalshallen
2021-03-06 15:30 3 Åsa IF P 11 1 - Onsala IBK P 10 Svart Åsa Idrottshall
2021-03-07 10:00 3 Vinbergs IBS P 10/11 Blå - Kustens IF P 10 2 Vinbergs Idrottshall
2021-03-07 11:45 3 Träslövsläge IF P 10 Vit - Kustens IF P 11 1 Ankarhallen
2021-03-07 12:45 3 Warberg IBF P11 Blå - Sandö IBK P11 Grön Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-03-07 14:15 3 Särö IBK P 11 Blå - Onsala IBK P 11 Rosa Kullavikshallen
2021-03-07 15:00 3 Sandö IBK P11 Gul - Varla IBK P 11 Svart 1 Vallda Idrottshall
2021-03-07 16:00 3 Kustens IF P 10 1 - Fyllinge IBK P 10/12 Haverdalshallen
2021-03-07 16:30 3 Tofta GIF P11 - Varla IBK P11 Lila 1 Tresteget
Omgång 4
2021-03-20 09:30 4 Varla IBK P 11 Svart 1 - Warberg IBF P11 Svart Lindälvshallen
2021-03-20 10:15 4 Warberg IBF P11 Blå - Träslövsläge IF P 10 Vit Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-03-20 11:00 4 Glommens IF P 10/11 - Kustens IF P 11 2 Skogstorps Idrottshall
2021-03-20 11:30 4 Onsala IBK P 10 Svart - Sandö IBK P11 Gul Rydets Idrottshall
2021-03-20 12:45 4 Veddige IBK P 11 - Onsala IBK P 11 Rosa Vidhögehallen
2021-03-20 13:00 4 Kustens IF P 11 1 - Fyllinge IBK P 10/12 Haverdalshallen
2021-03-20 13:00 4 Träslövsläge IF P11 Blå - Åsa IF P 11 1 Ankarhallen
2021-03-20 14:30 4 Kustens IF P 10 1 - IBK Oskarström P 09/11 Haverdalshallen
2021-03-20 16:00 4 Kustens IF P 10 2 - Vinbergs IBS P 10/11 Blå Haverdalshallen
2021-03-21 11:30 4 Varla IBK P11 Lila 1 - Åsa IF P 11 1 Fjärås Idrottshall
2021-03-21 15:00 4 Onsala IBK P 11 Svart - Tofta GIF P11 Rydets Idrottshall
2021-03-21 15:15 4 Sandö IBK P11 Grön - Särö IBK P 11 Blå Vallda Idrottshall
Omgång 5
2021-04-04 11:00 5 Warberg IBF P11 Svart - Sandö IBK P11 Grön Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-04-10 11:00 5 Glommens IF P 10/11 - Kustens IF P 10 1
2021-04-10 12:45 5 Veddige IBK P 11 - Varla IBK P11 Lila 1 Vidhögehallen
2021-04-10 13:00 5 Kustens IF P 11 1 - Warberg IBF P11 Blå Haverdalshallen
2021-04-10 14:30 5 Åsa IF P 11 1 - Tofta GIF P11 Åsa Idrottshall
2021-04-10 14:30 5 Kustens IF P 11 2 - Halmstads IBK HIB 11/12 Haverdalshallen
2021-04-11 10:00 5 Vinbergs IBS P 10/11 Blå - IBK Oskarström P 09/11 Vinbergs Idrottshall
2021-04-11 16:00 5 Fyllinge IBK P 10/12 - Kustens IF P 10 2 Fyllingehallen
2021-04-17 15:00 5 Sandö IBK P11 Gul - Onsala IBK P 11 Rosa Vallda Idrottshall
2021-04-18 13:45 5 Särö IBK P 11 Blå - Onsala IBK P 10 Svart Kullavikshallen
2021-04-18 14:30 5 Träslövsläge IF P 10 Vit - Varla IBK P 11 Svart 1 Ankarhallen
2021-04-24 14:00 5 Onsala IBK P 11 Svart - Träslövsläge IF P11 Blå Presse Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis