Spelprogram - Pojkar Grön Division 1 (11)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Digers BK Niklas Persson Persson__900211@hotmail.com 0730759463 Röd/Svart/Svart
Hälsinggårdens AIK Tommy Pers tommy.pers@byggpartner.com 0704169741 Röd/svart/röd eller svart
IBF Borlänge 1 Helena Lipponen helenajohansson81@hotmail.com Blå/Svart/Svart
IBF Borlänge 2 Helena Lipponen helenajohansson81@hotmail.com Blå/Svart/Svart
IBF Falun Ungdom och Barn Ellen Gräfnings ellen.grafnings@gmail.com 0736266113 Rosa, Svart, Svart
IBF Gagnef Mattias Tysk mattias_tysk@hotmail.com 070-4442168 Orange/Svart/Svart
IBF Ludvika Sandra Fredriksson sandra.fredriksson@ludvika.se 073-1509015 Svart/Svart/Svart
IBF Säter Paula Nirhamo- Jundén paulapjnj@hotmail.com 0706050733 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Sofia Ulriksen sofiajulriksen@icloud.com 070 - 274 66 62 Röd/Svart/Svart
KFUM Falun Emma Johansson emma.johansson@falun.se 073 - 805 14 58 röd/svart/svart
Krylbo AIS Michael Bivesjö micke@cd-light.se 0739174991 Svart/Svart/Svart
LI 20 Innebandy Sara Nyström xaramariana@icloud.com 0706363316 Svart/Svart/Svart
Långshyttans IBK Johnny Samils johnnysamils@hotmail.com 070-7898824 Svart/Gul/Svart/Svart
Rättviks IBF Madeleine Pettersson madeleine.pettersson85@yahoo.se 070 - 373 42 04 mörkblå/mörkblå/vit
Samuelsdals IF Fredrik Sandmark fredriksandmark@hotmail.com 0763102740 Orange/Svarta/Svarta
Sundborns GOIF Jonatan Lindberg jonatan.lindberg84@gmail.com 0702525402 Röd/vit/röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-11 09:30 1 Digers BK - KAIS Mora UIF Rasmus Olmats, Arvid Mopers Orsa Sporthall
2020-10-11 11:00 1 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK Rasmus Olmats, Arvid Mopers Orsa Sporthall
2020-10-11 12:30 1 Hälsinggårdens AIK - Digers BK Rasmus Olmats, Arvid Mopers Orsa Sporthall
2020-10-17 09:30 1 Rättviks IBF - IBF Gagnef Noah Ruuth, Niclas Gudmundsson Rättviks Sporthall
2020-10-17 10:30 1 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun Noah Ruuth, Elwis Vikman Rättviks Sporthall
2020-10-17 11:30 1 IBF Gagnef - Hälsinggårdens AIK Elwis Vikman, Niclas Gudmundsson Rättviks Sporthall
2020-10-17 12:30 1 KFUM Falun - Rättviks IBF Noah Ruuth, Niclas Gudmundsson Rättviks Sporthall
2020-10-17 13:30 1 IBF Gagnef - KFUM Falun Noah Ruuth, Elwis Vikman Rättviks Sporthall
2020-10-17 14:30 1 Hälsinggårdens AIK - Rättviks IBF Elwis Vikman, Niclas Gudmundsson Rättviks Sporthall
2020-10-24 09:30 1 IBF Säter - IBF Borlänge 1 Max Nygren, Benjamin Bodin Honefshallen
2020-10-24 10:00 1 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom och Barn Elias Grimborg, Olle Hansen Lugnet D
2020-10-24 10:30 1 Krylbo AIS - IBF Ludvika Max Nygren, Benjamin Bodin Honefshallen
2020-10-24 11:00 1 IBF Borlänge 2 - Sundborns GOIF Elias Grimborg, Olle Hansen Lugnet D
2020-10-24 11:30 1 IBF Borlänge 1 - Krylbo AIS Max Nygren, Benjamin Bodin Honefshallen
2020-10-24 12:00 1 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge 2 Rasmus Widelund, William Lindström Lugnet D
2020-10-24 12:30 1 IBF Ludvika - IBF Säter Max Nygren, Benjamin Bodin Honefshallen
2020-10-24 13:00 1 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF Ludvig Avian, Oliver Lindell Lugnet D
2020-10-24 13:30 1 IBF Säter - Krylbo AIS Max Nygren, Benjamin Bodin Honefshallen
2020-10-24 14:00 1 Samuelsdals IF - IBF Borlänge 2 Ludvig Avian, Alvin Erikhans Lugnet D
2020-10-24 14:30 1 IBF Ludvika - IBF Borlänge 1 Max Nygren, Benjamin Bodin Honefshallen
2020-10-24 15:00 1 Sundborns GOIF - IBF Falun Ungdom och Barn Alvin Erikhans, Oliver Lindell Lugnet D
Omgång 2
2020-11-07 10:30 2 Långshyttans IBK - Sundborns GOIF , Jonatan Åcerclinth Långshyttans Sporthall
2020-11-07 12:00 2 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF , Jonatan Åcerclinth Långshyttans Sporthall
2020-11-07 13:30 2 Samuelsdals IF - Långshyttans IBK , Jonatan Åcerclinth Långshyttans Sporthall
2020-11-21 09:30 2 IBF Borlänge 1 - Hälsinggårdens AIK Haraldsbo Sporthall
2020-11-21 10:30 2 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom och Barn Haraldsbo Sporthall
2020-11-21 11:30 2 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun Haraldsbo Sporthall
2020-11-21 12:30 2 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge 1 Haraldsbo Sporthall
2020-11-21 13:30 2 IBF Borlänge 1 - KFUM Falun Haraldsbo Sporthall
2020-11-21 14:30 2 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun Ungdom och Barn Haraldsbo Sporthall
2020-11-22 09:00 2 Digers BK - KAIS Mora UIF Idre Fjäll Arena B
2020-11-22 10:00 2 LI 20 Innebandy - Rättviks IBF Idre Fjäll Arena B
2020-11-22 11:00 2 KAIS Mora UIF - LI 20 Innebandy Idre Fjäll Arena B
2020-11-22 12:00 2 Rättviks IBF - Digers BK Idre Fjäll Arena B
2020-11-22 13:00 2 Digers BK - LI 20 Innebandy Idre Fjäll Arena B
2020-11-22 14:00 2 KAIS Mora UIF - Rättviks IBF Idre Fjäll Arena B
2021-02-28 2 IBF Säter - IBF Borlänge 2 Leo Ström, Axel Valentgoed
2021-02-28 2 IBF Gagnef - IBF Ludvika Leo Ström, Gustaf Sjöö
2021-02-28 2 IBF Borlänge 2 - IBF Gagnef Axel Valentgoed, Gustaf Sjöö
2021-02-28 2 IBF Ludvika - IBF Säter Leo Ström, Axel Valentgoed
2021-02-28 2 IBF Säter - IBF Gagnef Leo Ström, Gustaf Sjöö
2021-02-28 2 IBF Borlänge 2 - IBF Ludvika Axel Valentgoed, Gustaf Sjöö
2021-02-28 2 Krylbo AIS - LI 20 Innebandy Theo Hildensjö, Nicklas Hildensjö
2021-02-28 2 LI 20 Innebandy - Krylbo AIS Theo Hildensjö, Nicklas Hildensjö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis